- Samsung Galaxy S24 Ultra - ha működik, ne változtass!
- Google Pixel topik
- iPhone topik
- Friss koncepciót hoz a Nothing Phone (3)
- Xiaomi 15 - kicsi telefon nagy energiával
- 200 megapixeles zoomkamerát sem kap az S26 Ultra?
- Samsung Galaxy Watch7 - kötelező kör
- One mobilszolgáltatások
- Nothing Phone (3a) és (3a) Pro - az ügyes meg sasszemű
- Samsung Galaxy S23 Ultra - non plus ultra
-
Mobilarena
Magyar Telekom (Mobilszolgáltatások)
Infók a MultiSIM szolgáltatással kapcsolatban: [link]
Új hozzászólás Aktív témák
-
qfm
őstag
Tudnál válaszolni egy kérdésre, amire valószínűleg csak te tudsz itt hiteles választ adni?
Van egy tanárnő, és egy lánya, valamilyen egyetemi csomagban vannak, amit az állása miatt vehettek meg. Szeretnének 2 év hűség vállalással 1 db telefont venni, erre lehetőséget is ad a my t-mobile. A gond csak annyi, hogy lehet hogy az anyuka 1 év múlva nyugdíjba vonul, így elvileg ez a jogosultság megszűnését jelentené. Ilyenkor a csomag megvehető 2 évre? Valaki ki fogja őket léptetni, vagy nekik kell bejelenteni a jogosultság megszűnését? Ha megszűnik a jogosultság, akkor automatikusan átváltódik a csomag, vagy mi történik? Vagy nyugodtan vegyék meg, és 2 évig úgyse kérnek tőlük több igazolást erről?
A csomag neve a my t-mobile szerint: 980589Debreceni
Köszönöm a válaszod előre is
-
Coolmat
őstag
Köszönöm a választ, szomorúan tudomásul veszem a dolgot
Nem akarok kekeckedni, de elvileg a Fun is "promóciós" díjcsomag, az mégis miért szerepel a díjszabásban? Nem értem ezt a T-s logikátRemélem még legalább szeptemberig érvényben marad ez a "promóciós" Like, mert csak akkor lesz aktuális számomra.
-
hugeboy
tag
Értem. Hasonlóra gondoltam én is.Azt azonban nem tudtam, hogy Domino-sként nem lehet pontokat gyűjteni (pedig elég sok lenne).
Köszönöm a tájékoztatást. És ha már látom,hogy nem feleslegesen teszem fel akérdéseimet, akkor még egy...
Domino Like díjcsomagnál van olyan megkötés, hogy kit hívhatok ingyen (pl. aki flottában van, stb.) ? Illetve ezt később lehet változtatni?Előre is köszi
-
Tudom, de azt hittem, így majd gyorsabb lesz... Mármint hogy ha nem a T veszi fel a kapcsolatot a pannonnal. Lehet tévedtem. Mindegy, majd alakul.
Ha megvannak a paírok, és besétálok a T-hez, dominó csomagokat venni (dominóra akarom hordozni a két számot), akkor a websoppal ellentétben 4050 forint /sim? Ebből mennyi lebeszéhető? Kérhetem egyből olyan dominóban, aminek a havidíja 490 ft, vagy majd át kell váltanom a neten, mert valami fix csomagban adják?
-
zoli62
addikt
Az kimaradt, hogy az arányokkal tényleg nem vagyok megelégedve, de ez persze nem csak a T-Mobile-nál van így. Csak mivel Magyarországon a legnagyobb telekommunikációs szolgáltató, ezért erre is legnagyobb hangsúlyt kellene fektetni. Régi kereskedő igazság, hogy az üzletben vásárló visszatérő törzsvevőt több kedvezményben részesti,mint egy újonnan betérőt. Lefordítva a szolgáltatók nyelvére ez az úgynevezett proaktív ügyfélpolitika. Ez a T-Mobile-nál valahogy nem annyira hangsúlyos, amennyire szükséges lenne.
-
zoli62
addikt
A díjmentes percekről is tudok, de egy régebbi aranykártya aranykártyás hűséges előfizetőnek hadd legyen már meg az a helyzeti előnye, hogy ehhez ne kelljen már aláírni újabb egy évet, mint egy leendő új előfizetőnek.
Van T-Mobile előfizetésem, nem is egy, jó pár éve
Egy üzletben értékesítés során maximum annyi az előnyöm egy "utcáról betérő" ügyféllel szemben, hogy nem kell magam külön azonsítanom.. Kauciót ugyanis már a legelső előfizetésem vásárlásakor sem kellett fizetnem. Más különbséget még nem vettem észre, pedig már jó pár éve ügyfél vagyok. Egyszer egy telefonos beszélgetés során ezzel a véleményemmel, hogy T-Mobile-nál a Kapcsolat pontok beválthatóságán kívül, és némi készülékárkedvezményt nem számítva nem nagyon van különbség régi és új ügyfél között, a telefonos webshopos kolléga is egyetértett.
-
Dreadloord
senior tag
Köszi az infókat. Szóval Médiamánia S díjcsomag, leszedek egy androidos progit ami méri az adatforgalmat, +elvileg sms-t is kapok 80% nál+ olyan programot is szedek le, ahol 1 mozdulattal kilövöm wifin kívül a netet, és csak akkor kapcsolom be mikor használom, akkor azért télleg elég valószínűtlen, h bajba kerüljek.
Ami kérdés: Van kimenő hívásokra is program, de ha jól tom ott másodper alapú, tehát ha nem akarom túllépni az 5 ropit és tudom, h 150 percet beszélhetek, akkor az korrekt h amit kiír azt felszorzom kb 25%-al? (mert ugye bár három 20 másodperces hívás 1 percnek számít számláláskor, de 3 percet von le árban). Vagy van olyan program, ami képes perc alapú számlázást kimutatni? (három 20 másodperces hívást 3 percnek számol).
Még1 kérdés: Navihoz olyan programot keressek, ami nethasználat nélkül működik, vagy belefér 500 megába havi 8-10 óra navis navigálás? Hangos beszéd nem kell ,csak jelezze hol vagyok és h ahová mék, ahhoz merre kell menni. Ezt net nélküli navik is tudják megbízhatóan, vagy ez h működik?
-
zoli62
addikt
Továbbra is azt gondolom, hogy a leendő új ügyfeleknek a készülékárakban
adott kedvezményekkel nem áll arányban az, amit a régiek kapnak. Gyakorlatilag bárki, aki az "utcáról beesik", könnyen vehet új előfizetét telefonnal. Azaz a szolgáltatónak a régebbi előfizetőknek nagyobb árkedvedvezményt illene biztosítani.
Milyen egyéb olyan havidíj -vagy beszélgetési díj hűségkedvezményre célzol, azon kívül, hogy a beváltható kapcsolat pontokat bizonyos szolgáltatásokra (pl. hívószámkijelzés) fel lehet használni? -
tjb007
nagyúr
-
zoli62
addikt
1430
Ebben igazad vab, hogy készülékváltáskor egy régebbi esetlegesen kiemeltséggel rendelkező ügyfél nem termel annyi részesedést, mint egy új belépő. Máson van a hangsúly. Az ilyen ügyhélu ugyanis már a váltást megelőzően "termelr+ bevétlt a cégnek. Hiszen valószínúleg ezért is ért el kiemeltséget. Másrészt én készülékváltáson kívül megfeleő előfizetési idő eltelte és költés után havidíj - és/vagy beszélgetési díj kedvezményt is el tudnék képzelni.
-
flaki
csendes tag
OKé, köszi a segítséget. Tehát, ha tarifahűséggel szeretnék telefont venni, úgy hogy a számom is megmaradjon, azt a webshop nem tudja, az ilyet csak üzletben lehetséges.
Inkább akkor bemegyek majd egy üzletbe, mert a tarifahűséggel jóval többet spórolok, mint a webshop 5%-kával.
Köszi mégegyszer! -
Nem, a 3 előfizetésből 2 az olyan telefonban van használva, amik nem képesek a mobilnetre (ezt "jólmegaszontam"), a harmadikat használom én, az médiamánia S csomag,abban van mobilnet, ez iPhone-al van használva, annak meg mint tudjuk nem árt ugye
. A másik két előfizu egy sima ECO, családbarát kedvezménnyel, mobilnet teljesen felesleges, a vodánál sem használták (és nem is használnák,ha a telefon tudná is esetleg).
A hölgy nekem is mondta, hogy havonta egyszer vonhatok be, így elintézem a számhordozást, aztán 1.én bevonok. -
Nem próbáltam, csak láttam, de akkor nem működik ezek szerint amúgy sem.
Felhívtam a T boltot, pont az a hölgy vette fel, akinél szerződtem, mondta, hogy nem felejtette el, és aktiválja ma mindenképp, sms-ben értesítenek. A bolt délben zár, sms még nem jött...
Ja, egyelőre 3 előfizetés van a csoportban, dominós még nincs. -
-
Azt mondták, hogy a számhordozáskor, a 4 órás időszak elején is kapok sms-t, hogy cseréljek simet, erre semmi nem történt, csak elment a térerő, oszt "helló", innen tudtam, hogy cserélni kellene. Egyébként kutakodva a My T-mobile-ban, rátaláltam a családi opcióra, és ott van, hogy "megrendel", de ezt csak írom, nem kötekedés. Szerintem felhívom őket, az a biztos.
-
Köszi szépen a válaszodat
Másik kérdésem: Elértem ebben a hónapban az arany szintet, de még nem tudok egy kedvezményt sem megrendelni. A My T-Mobile azt írja, hogy a következő szinthez szükséges pontjaim száma 0. Csak a következő hónaptól élvezhetem az aranykártya előnyeit?
-
St3ven
addikt
Köszi a tippet.
Bár az igazat megvallva vannak kétségeim, hogy a megelőző max. 6 órában leforgalmaztam-e azt a 35 MB-ot (az SMS érkezési időpontját nézve ez az időszak hajnal 3:17 és 9:17 közé esik, szal nem éppen ekkor szoktam ekkora mennyiségben netezni), de ettől teljesen függetlenül, nem kellett volna arról tájékoztatnia az ügyfélszolgálatos hölgynek, amikor a biztonság kedvéért ajánlotta ezt a lekérdezést, hogy ez nem a pillanatnyi felhasználást fogja mutatni?
Mert az átváltás előtt az ő javaslatára ellenőriztem le 56 Ft-ért, hogy nem léptem-e át a keretet, és annak tudatában váltottam át, hogy a T-Mobile mérése szerint sem volt túlforgalmazásom...A híváslista lekérdezése jó ötlet, de jelen esetben kicsit méltánytalannak tartom ezért a 375 Ft-ot (nem a feleségemet akarom ellenőrizni passzióból, hogy mikor kinek telefonálgat), lassan annyit költenék erre az ügyre, mint maga a vitatott 2000 Ft…
Na mindegy, megírom az egész történetet pár oldalban (percre pontosan) a számlázási csoportnak, aztán meglátjuk. Az ugyfelszolgalat@t-mobile.hu címre mehet?
-
Toobee
veterán
Köszönöm a választ! Ez baromi gáz azt kell, hogy mondjam. Ha akarom letiltathatom a lassan 1 éve eladott Nokiámat, álmomban se gondoltam volna ilyenre. Soha többé nem veszek használt, függő készüléket...Tegnap, amikor felhívtam a t-mobilt, akkor azt mondták, hogy az eredeti tulajjal kötött adás-vételi szerződés se ér semmit, ez azért már kicsit abszurd...Teljesen lutri, hogy letiltatják-e a frissen vásárolt (használt) készülékedet, vagy sem...
-
Köszönöm válaszod!
Még felmerült bennem, hogy egyik simre kötök hűséget. Mennyit kell azért fizetni, ha közben valaki a saját nevére szeretné íratni azt a simet? Van ilyen, hogy hűségátvállalással? Vagy csak úgy írathatom át az előfizetést, ha kicsengetem a fennálló havidíjakat?
-
CHIPman
nagyúr
Persze, az állandó másik hívószám megvan, köszi a segítséget.
más: Számomra felfoghatatlan, hogy miért nincs egy normális, többet használóknak kifejlesztett csomag a T-nél. MM S 3990Ft, van benne x óra mobiltévé meg 500MB net. Apámnak egy 4 éves Samsung G800-a van, és se nem netezik, se nem tévézik, mégis ez a legjobb csomag neki(a perceket kb pont kihasználja). -
sifarr
senior tag
Amíg sifarr meg nem találta ezt a díjszabás megjegyzést, azt mondtam volna, hogy meglévő előfizetéses hívószámok esetében csak MIX-ről lehet átváltani (ha van mellette másik előfizetés, ami az "anyakártya" lehet). A Call Center folyamat így is szól, de ez bizonyára a technikai oldala miatt van.
Mint Dave1984 dühöngéséből láthatod, még az ügyfélszolgálatosoknak sem egyértelmű a Fun díjcsomagra váltás összes lehetősége.A gondot a 2.2.3. pontnál olvasható kitétel okozhatja: A díjcsomag kizárólag Mix termékkel vehető igénybe.
Na ezt kellett volna sokkal szabatosabban megfogalmazni, ha a T célja valóban az volt, hogy csak MIX postpadet lehessen átváltani Fun-ra.
Ez a mondat és a 9-es megjegyzés viszont nem zárja ki, hogy bármely előfizetés Funra váltható legyen. Főleg akkor, ha dominoról is lehet. Ami szintén sim-cserével jár, mint írtad.Dave1984 már csak azért is joggal dühös, mert (értelmezési) vitás esetekben a fogyasztó javára kell értelmezni a díjszabást. Ezt még a hatóságok is komolyan veszik. És joggal, hiszen a szolgáltatónak kell egyértelműen fogalmaznia.
Szóval itt a kérdés: ki válthat a fun-ra?
Kinek van igaza? 1430-nak vagy 1430-nak?Egyébként van pár értelmetlen, csak fogyasztót bosszantó húzása a T-nek. Pl. az, amit írtál is: regulár díjcsomagokból MIX-re váltás "nem támogatott" folyamat.
Miért nem? Mi értelme van főleg a számhordozás korában ilyen könnyen és garantáltan áthidalható "akadálynak"? Miért ne válthatna az előfizető arra a csomagra, ami neki jó? Egy sim-csere megspórolásáért? A számhordozás és vissza több macera és több költség. Vagy jobb elveszteni egy előfizetőt?A fun szerintem jó csomag. Miért kell már az indulásnál elrontani?
Jó, tudom, nem te tehetsz róla! -
Des1gnR
őstag
Köszi, de akkor ha jól értelmezem Eco díjcsomagból nem tudok erre váltani
(eddig ez lenne a legkedvezőbb ajánlat...persze ez függ a percdíjaktól)
Az előfizetésemet nem tudnám valahogy átvinni más szolgáltatóhoz?
A kötbér fizetést lehetőleg kihagynámkungzi:
Zte Blade-re mikor fog megjelenni ,az android 2.2 ? (hivatalosan) :
"Tájékoztatjuk, hogy az Android 2.2-es frissítés hamarosan elérhető lesz a ZTE Blade típusú készülékhez. Társaságunk csak abban az esetben teszi elérhetővé az újabb szoftvereket, amennyiben azok a tesztelési folyamat során megfelelő működést biztosítottak. Ennek értelmében, az új verzióval kapcsolatban nem tudunk pontos információval szolgálni."
A té megmondja
forrás: [link]
-
Akkor beleváltani is lehetséges?
Ez pont a nagyobbik lánynak való díjcsomag lenne (jelenleg Domino-s), mindig a netért nyaggat, de dominósként az elég drága szórakozás, itt meg úgymond "ajándékban" van a csomagban... (ezért az "ajándékért" úgyis kapni fogok)
Találtam egy mondatot az általad linkelt oldalon: A díjcsomag kizárólag MIX termékkel vehető igénybe
Ezt most miként kell értelmezni? Vagy csak annyit jelent, hogy a havidíj lebeszélhető, és utána az egyenlege feltölthető, mint egy MIX-es vagy Domino-s? -
blueye
veterán
Szerintem ez nem OFF
Én nem dolgozom/dolgoztam a t-nél.
Így nyugodtan írhatom hogy szvsz ingyen cserélik majd.Amúgy én teljesen másik oldalról nézném a dolgot: ha a t azt akarja hogy használjam az új szolgáltatásait, ahhoz elem i érdeke hogy olyan SIMem legyen amivel lehet is használni azokat.
-
-
thug85
tag
Köszönöm a segítségedet, de így van nekem is beállítva, és sajnos nem jó valamiért.
Valaki akinek androidos mobilja van megnézné, hogy az MMS beállításai azonosak-e az előbb belinkelt leírásban szereplővel?kali
Netem aktív, az MMS-t pedig aktiváltam a személyes profilomban. Egyelőre nem tudom mi lehet a gond. Galaxy Ace típusú készülék, 2.3.3-as rendszerrel!
De azért meglesem még egyszer a T-s profilomat, hogy valóban aktív-e az MMS.
Köszönöm! -
-
manchester85
veterán
Nem az enyém.
Az amúgy csak a kötbér, arra még 10k a függetlenítés.
(Persze még így is megérné.)
"Például márciust leszámítva szinte sosem volt WebShop készlet a 16GB-osból, mert eddig annyi volt az előrendelés, hogy sokszor ha jött is készlet, elvitték az előrendelések. Szóval ha ennyiért is viszik, akkor miért csökkenne az ár?"
Ja, csak mondjuk nem tudjuk, mi számít készletnek. Ha 2-esével töltik fel a webshopot, aztán folyton pár nap alatt ki is fogy, akkor azt nem nevezném túlkeresletnek.
Inkább alulkínálatnak, vagy inkább mesterséges visszaszorításnak...
Egy szó, mint 100, mivel még a 2 évem se járt se, még kötbért is kéne fizetnem, szóval nem is tudom, 140 körül talán meg is vehetném két év ikonra az iPhone 4-et, ami lassan már csak másodmodell lesz. Jelenleg a következő lehetőségeket látom magam előtt:
1. Aláírok valamikor megint a T-hez 120 ezerért ikon 200-zal (i4-re semmiképp, esetleg i5-re , de kevés esély, mert ez az ár már-már az önérzetemet sérti, és ki tudja, hol áll meg.
)
2. Kihúzom 1 évig, és ingyen is megkaphatom, amit akkor már 10k-ért függetleníttethetek. Jobb megoldásnak tűnik, mint most 120-ért megkapni, és 2013 tavaszáig lekötni magam.
3. Nem függetleníttetem, átmegyek a vodához, és ez esetben nem kell a vásárlást követően 1 évet várnom, és másodmodellt kapnom, hanem mondjuk én magam fizetem ki azt az árat, amilyen kategóriában apám aláír az aktuális modellért. Megmarad a teljes szabadságom, és magasabb kategória szerint vehetek készüléket, akár évente.
Te is úgy látod, hogy a 3. verzió a legjobb?
-
DonMedve
addikt
Hali!
Megvan,megléptük az aranyszintet!Pont most reggel néztem,már csak meg kell várni,hogy megjöjjön a lóvé!
Na a lényeg,hogy teszteltem a dolgot,hogy megy,kosárig elmentem!Amit meg akartam kérdezni Tőled,hogy volt egy ilyen "kedvezmény" rész,hogy 0Ft-ért havi 120perc díjmentes beszélgetés hálózaton belül.Ez mi pontosan?Vagy ez csak első hónapban ingyenes?Vagy mi ez?Ja választható volt,mert vagy ez,vagy 50 ingyen SMS-t is lehetett választani.E kettő között lehetett választani.Tudnál segítteni?Mert hétfőn vagy kedden rendelem a cuccot!Előre is köszi. -
manchester85
veterán
1430!
iPhone árcsökkenésre nincs valami esély mostanában, ha már úgyis belsős vagy? Csak azért kérdem, mert gyakorlatilag 1,5 éve ugyanannyi a 3GS ára (aki kicsit is jártas műszaki cuccok terén, annak ez egy felfoghatatlan szám) az iPhone 4-é pedig a bevezetés óta nem változott, és a 120 ezret nem mondanám épp barátinak.
2009-ben az aktuális csúcsmodell 3GS 16GB-tal még 80k - 40k volt ikon 200/400-ban. Ez másfél évvel később, kifutó modellként, fele annyi tárhellyel ugyanannyi most.
2011-ben a lassan 10 hónapos iPhone 4 120 ezer ikon 200-zal, és 80 ezer 400-zal. Két hónap híján két éve vettem az iPhone 3G-met (tehát egy közel azonos státuszban levő készüléket, mint most a 4-es) 60 ezerért, vagyis fele ennyiért. Ikon 400-zal meg ha jól emlékszem, 28 ezer volt (70%-kal olcsóbb).
Szóval az érdekelne, hogy érdemes-e még számítani valamire (vártam a karácsony, az újévet, de semmi, megingathatatlanul beállt ez az ár) a közeljövőben, vagy nyugodtan átmehetek a vodafone-hoz? Tény, hogy az árak ott se jelentősen jobbak, a csomagok (főleg a nagyobbak) meg egységesen szarabbak, mint mondjuk a T-s médiamániák, de ott pl. faterom évente vehet új készüléket, még akkor is, ha 2 év tarifahűséget ír alá. És mivel neki az ikon 400/ MML árkategória az optimális, így inkább megvenném 40 ezerrel olcsóbban a vodánál, amit akár minden évben megtehetek.
Szóval te hogy látod, van még esély, és a marketingosztály felébred álomországból, vagy jön majd az iPhone 5 140 ezerért ikon 200-ban, és 120 ezerért ikon 400-ban...
-
DJ Mythos
aktív tag
"...tehát ha meg lesz a 360 pontod fél éven belül (Domino időszakban gyűjtött pontokat is beleértve), akkor következő hónaptól leszel aranykártyás. Ha ez megtörténik, akkor kérheted a Te+Én Plusz-t is."
beléptem ma a My T-Mobile-ba, és a következőket látom:
Utolsó havi pontszám: 101 pont
Utolsó 6 hónap egyenlege: 363 pont
Következő szinthez szükséges pontok: 0 pont
Kártyaszín: kék
Következő szint elérésének vizsgálata: 2011.09.01.
Tarifakedvezmény: 0.ill. a Hűségprogram menüpontban:
Beváltható Kapcsolat pontegyenleg 824
Ebből a hónap végén lejár 0
Kedvezményjogosultság kék
A következő szinthez szükséges Kapcsolat pontok száma 0
Utolsó havi Kapcsolat pontszám 101
Utolsó 6 hónap egyenlege 363
Kapcsolat kártya típusa Kapcsolat Prémiumkártya
Kapcsolat kártya száma XXXXX
Regisztráció típusa Magyar Telekom szintű
Tarifakedvezmény 0ahogy korábban írtam, az összeregisztráció előtt 03.01. majd 04.01. volt a következő szint ellenőrzésének dátuma. a összeregisztrálás után lett 09.01.
11.23-án váltottam át a előfizetésre, a korábban (nyár közepe táján) nevemre került domino-s kártyát.
érdeklődjek az ügyfélszolgálaton, hogy mikor kapom meg az 1-es tarifakedvezményt? -
DJ Mythos
aktív tag
A történet kb. ott kezdődik, hogy a 2010 nyarán (nem tudom pontosan mikor, mert nincs a T-Pont által kiadott papíron dátum) a nevemre vettem egy Domino-s kártyát a szám miatt.
Okt. 2-án vettünk egy Relaxnet M-es sticket duplanet (akkor még 2000 Ft-os kedvezménnyel) az otthoni T-Home előfizuval (az T-Home édesapám nevén volt akkor még. Analóg telefon és ADSL előfizuval. Sztem már akkor az arany volt, mert ezek jó 10 éve már megvannak...)
Nov. 23-án váltottam át előfizetésesre (MMániaS) a fenti Domino-s számot. (Hűség nélkül, mivel a készüléket később akarok majd venni.) És számla szinten egybe került a korábbi Relaxnet M-mel.
Február elején megrendeltük az IPTV-t (két vevővel, prémium opcióval) Még mindig csak arany szint, de ugye várható, hogy felmegy majd platinára).
Február 25-én átírattuk a T-Home előfizut apukám nevéről az enyémre, és össze is regeltem a T-Mobile-os előfizetésemmel. A T-Home-nál kaptam úgy MT azonosítót, és a pontokat, meg a kiemeltségi szintet is végül áthozták a régiről az új MT azonosítóra.
Március 1-én átváltottam a Relaxnet M-et, Társkártyás XL-re (ugye a T-Home volt arany szinten), és most már a duplanet 40%-os kedvezménnyel.Pár kérdés, hogy megzavarjalak
:
A Társkártyás Relaxnet XL, most a T-Mobilos főkártya mellé gyűjti a pontokat, vagy külön, vagy a T-Home előfizu mellé?
A T-Mobile-nál mikor fog arany szintre lépni a MMániás előfizetésem? Azaz mikor fogok tudni egy "TE + ÉN Plusz" kedvezményz igénybe venni? (Mert az most kék, és az összeregisztráció kapcsán 09.01. a köv vizsgálat.) -
DonMedve
addikt
Óhh,köszönöm!Azt hiszem kapizsgálom.Akkor rosszul értelmeztem,azt hittem fél évenként van a vizsgálat.De így már világos.
A díjcsomag speckó.Ez egy céges Mátrix díjcsomag,Mátrixosokkal ingyen beszélek,de a percdíjai is elég kedvezőek.Pontos leírást sehol nem találtam róla.sem a neten,sehol.T-be is azt szokták mondani,hogy a melóhelyemen a T-s kapcsolattartómat kérdezzem,az meg a főnököm,de az olyan böszme ember,hogy nem lehet tőle semmit kérdezni.
Esetleg ha szépen megkérlek privátban elküldöm,hogy mi szokott a számlalevélen lenni dícsomagnak utánanézel nekem?Nagyon hálás lennék.Esetleg akkor meg is tudnád írni,hogy evvel vehetek e webshopban.
-
DonMedve
addikt
Köszi!De mostmár teljesen sötét minden!Régen nem így volt.Jó sokat mókoltak rajt.
Bementünk ma a T-hez és ott is a csaj valami fél évről beszélt.Meg valami januári vizsgálat.De komolyan nem értem már.Tudom,hogy Én vagyok hülye de ez nekem akkor is magas.03.01. előtt volt 349pont,és azt írta,hogy 11 pont kell a köv. szinthez.Most meg ez.
Azt,hogy érted,hogy 19 pont kiesik?Az meg a levesbe?
Amúgy köszönöm a segítségedet,de homályosíts fel légyszíves. -
nova001
senior tag
a havidij csomag mindig elseje 0-orátol a hónap utolsó napja éjfélig tart ???
vagy ezt honnan lehet tudni mikor van megint 150 mega ingyen (havidjba foglalt) net ?
+ a mobil tv-t lelehet egybe nézni az ingyen 5orát vagy az valahogy elvan osztva a hónapon belül amenyi ingyenes?
-
DJ Mythos
aktív tag
"arról sajna nem szól a fáma, hogy mi lesz a pontokkal, de ez alapján úgy gondolom, hogy megmaradnak a prémium kártyán"
mi pont most írattuk át az otthoni előfizut (net,tel,tv) a nevemre, mert én t-mobile előfizető is vagyok, és így össze lehet regisztrálni. pont azért mentem bele, mert azt mondták a telefonos ügyfélszolgálaton, hogy az átírás során nem veszik el a kiemeltségi szint, meg a pontok. de elveszett (legalábbis a My T-Home-ban 0 pont van). rákérdeztem a netes ügyfélszolgálaton, és ott azt mondták, hogy: "Tájékoztatjuk, hogy az átírás során a régi MT azonosítón tárolt pontegyenleg sajnos elvész."
-
-
ZoliM@ster
aktív tag
Igazából pont a Webshopos 5% kedvezmény miatt akarom itt intézni.Persze sokkal egyszerűbb,sőt nekem még kényelmesebb is lenne bemenni egy T-pontba és ott pikk-pakk elintézni mindent,csak hát az én általam kiválasztott készüléknél ez 1 havi törlesztőrészletet jelent(5k).De ezek szerint akkor csak el kell mennem üzletben megcsinálni,pedig eddig telefonos üfsz-en legalább 3x azt mondták,hogy ennek semmi akadálya.Átváltom havidíjas előfizura,majd választok egy telefont és kész.Csak elrontani sem akarom,tehát lehet inkább feláldozom a plusz pénzt és befáradok egy üzletbe.
Köszi a segítséget!
-
pohár
félisten
rajta rajta persze, pont ez a baj, hogy nem az univerzálison van
a terminálon láttam kb két nappal ezelőtt, hogy akik itt töltik a kártyát, az az univerzális egyenlegre megy, anyám elment meló után hozzájuk, és 1500ft-tal feltöltötte a sajátját és az enyémet, és neki is a sima egyenlegre ment a pénz, nem értem miért
na majd ha arra járok rá is kérdezek hogy mi a helyzet -
pohár
félisten
-
zoli62
addikt
"Azért kivételek, amit korábban már te is írtál! Ha nem aktiválunk Net startot a benne foglalt adatforgalmat biztosító díjcsomagokra, akkor nem lesz engedélyezett egyik hozzáférési pont használata sem (wap, internet, wnw), ergo nem fog menni az internet!"
Na ez az. Szerintem a Net Start is csak egy a sok közül az internet díjcsomagoknál. Ettől föggetlennek kellene lennie a hozzáférési pontok aktiválásának. Hadd döntse már el a kedves ügyfél, ha ő nem 13 Ft/10kb alapon akar internetezni, hogy mit akar választani.
-
rizso
addikt
Értem...Tehát akkor ha pl. ECO (vagy talán Kaméleon?) díjcsomagban van, és Mix-et akar, azt csak úgy tudjuk megoldani, hogy megszüntetjük a jelenlegit, és új előfizetést veszünk. Kár, mert nem is a hűségpontok számítottak volna (bár egy idő után a sok kicsi sokra megy), hanem hogy megmarad a száma, és csak másik díjcsomagba lép.
-
zoli62
addikt
Na de vajon a bennefoglalt adatcsomagokkal rendelkező díjcsomagok vajon miért kivételek? Egyébként korábban, még tavaly sokáig Médiamánia S díjcsomagom volt. Aztán váltottam Relax 50 aranykártyásra, letiltottam a Net Startot, mondván nehogy véletlenül 13 Ft/10 kb alapon számlázódjon. Később viszont kértem Net 500-at, és nem tudták aktiválni, mert a Net Start nem volt aktív. Erre írtam, hogy ez nem más, mint bevételcentrikus szemlélet. Persze az egész Net Start az, a legtöbb díjcsomagban fizetős hívószámkijelzéssel egyetemben.
Új hozzászólás Aktív témák
Hirdetés
Ez a Telekom mobil szolgáltatások topicja
- Hír A Telekom elindította az ország első szabványos 5G tesztállomását Zalaegerszegen
- Hír Egy előfizetés, több SIM a Telekom új ajánlatában
- Hír A Magyar Telekom bejelentette az eSIM támogatását
- Hír Készülék nélkül csak egyéves hűség köthető
- Blogbejegyzés Új alapokra kerül a Telekom árlistája
- Hír Modulárissá lettek a Telekom mobilos csomagjai
- AMD GPU-k jövője - amit tudni vélünk
- sziku69: Fűzzük össze a szavakat :)
- Parci: Milyen mosógépet vegyek?
- E-roller topik
- Samsung Galaxy S24 Ultra - ha működik, ne változtass!
- exHWSW - Értünk mindenhez IS
- Milyen egeret válasszak?
- sziku69: Szólánc.
- A fociról könnyedén, egy baráti társaságban
- Hobby elektronika
- További aktív témák...
- LG 27GR95QL - 27" OLED / Limitált LoL Edition / QHD 2K / 240Hz & 0.03ms / NVIDIA G-Sync / FreeSync
- Tablet felvásárlás!! Apple iPad, iPad Mini, iPad Air, iPad Pro
- Honor Pad X8a 64GB Wifi,1 év Garancia
- LG 39GS95UE - 39" Ívelt OLED / QHD 2K / 240Hz & 0.03ms / 1300 Nits / NVIDIA G-Sync / AMD FreeSync
- Microsoft Surface Book 3 - 15 col, i7, 32GB, GTX1660Ti
Állásajánlatok
Cég: Promenade Publishing House Kft.
Város: Budapest
Cég: PCMENTOR SZERVIZ KFT.
Város: Budapest