- Mobvoi TicWatch Pro 3 - Wearzióproblémák
- Samsung Galaxy Z Fold7 - ezt vártuk, de…
- Samsung Galaxy A35 5G - fordulópont
- Huawei Watch GT 6 és GT 6 Pro duplateszt
- Azonnali navigációs kérdések órája
- Android alkalmazások - szoftver kibeszélő topik
- iPhone 16e - ellenvetésem lenne
- Google Pixel topik
- Fotók, videók mobillal
- Motorola Edge 50 Pro - több Moto-erő kéne bele
-
Mobilarena
Az eddig párhuzamosan futó T, X, A és W, valamint R, Z és SL topikokat összevontuk, hogy egy topikban lehessen ezekről a notikról beszélni.
Új hozzászólás Aktív témák
-
Francia91
veterán
válasz
Shatterstar
#53099
üzenetére
Nekem pl teljesen rendben van.
Bár nekem Windows telepítéskor a második lépés a .NET 4.0 telepítése, eztán teszem fel a drivereket
(Első lépés a vírusirtó) -
Francia91
veterán
válasz
Shatterstar
#53097
üzenetére
Én azért kezdetnek feltennék egy 4.0-s verziót belőle...
-
soldi3r
veterán
válasz
Shatterstar
#53091
üzenetére
.net milyen van fenn?
-
Hmm.. memtest alatt a wifi modul ugye elvileg nem is megy, és mégis forró alatta a burkolat -.-"
-
Chaser
legenda
TP-hez mostanában kérnek itthon számlát vagy valami papírt vagy elég type/SN, esetleg szerviz függő?
x230 mennyire vállalható? hiányzik a tépéfiling'
-
Francia91
veterán
válasz
Shatterstar
#53091
üzenetére
Talán a gép szériaszáma megmondja, ami az alján van
-
Shatterstar
aktív tag
-
Francia91
veterán
válasz
Shatterstar
#53088
üzenetére
ADIDA-ban nem találom, de CPU-Z pl kiírja az alaplap revízióját, abból talán ki tudsz indulni, azt hiszem

szerk:
donjohnson: Tényleg

-
donjohnson
addikt
válasz
Shatterstar
#53088
üzenetére
számítógép / dmi / alaplap / sorozatszám
-
Shatterstar
aktív tag
Az alaplap sorozatszámát hol találom meg az Everest-ben?
-
Hmm, mostnár ilyenem is van, mmint a win is észrevette, hogy nem volt épp szabályos a leállása..
Probléma-aláírás:
Problémaesemény neve: BlueScreen
Operációs rendszer verziója: 6.1.7601.2.1.0.256.48
Területibeállítás-azonosító: 1038További információk a problémáról:
BCCode: 9f
BCP1: 00000003
BCP2: 84DDE560
BCP3: 8292AAE0
BCP4: 8622F810
OS Version: 6_1_7601
Service Pack: 1_0
Product: 256_1 -
Köszi a segítséget Sensei és Francia91

-
Francia91
veterán
Ebből leszűrve támogatja a SATA III-at...
"One of the biggest reasons to upgrade to a new notebook right now is the support of SATA 6.0Gb/s drives"
mSATA drive slot = 3gb/s
primary bay = 6gb/s
ultrabay with 43N3412 adaptor = 3gb/s -
Sziasztok!
W520-ba tervezek venni SSD-t. Az eredeti winchester helyére szeretném betenni. Az lenne a kérdés, hogy az SATA2 vagy SATA3? Illetve van e egyáltalán SATA3 a W520-ba? Talán más csatlakozás, ahol a leggyorsabb lenne az SSD? Köszi.
-
Francia91
veterán
válasz
Shatterstar
#53078
üzenetére
-
Shatterstar
aktív tag
válasz
inferno88
#53076
üzenetére
Köszi,de nem engedi leszedni mert regisztrációt kér tőlem! Volt itt a PH-n egy hozzászólás amit néhanapján le szoktak porolni ha valakinek ez a cucc kell. Abban úgy emlékszem nem ez a link van megadva.
Más: Hogy tudnám működésre bírni a BT-t? Ja, és felraktam a LSC-t ami csodával határos módon sikeresen feltelepült (és valahogy a power manager is) De a system update továbbra sem hajlandó beadni a derekát

-
válasz
Shatterstar
#53074
üzenetére
Thinkvantage Toolbox
-
Shatterstar
aktív tag
Nahát ez egyre jobb lesz! Az Imént akartam kipróbálni a Chakra Linux live módot,de ez a geci azt sem engedi
Jó, mondom akkor lefuttatok egy memtest-et ha már az is ott van a telepítőben. Mit gondoltok sikerült? Lófaszt
Akkor már csak a lenovo solution center maradt és a thinkvantage toolbox (utóbbit ha linkelnétek azt megköszönném)Van ezen a gépen elméletileg bluetooth is,de én sehogy se tudtam beállítani
Sőt,még a biosban sem találtam sehol... -
dabgergo
őstag
Sziasztok!
Mostnában néha azt játsz a T530-am h ha kb 1-2 percig nem nyúlok hozzá, magától elalszik, mindenzt ráadásul úgy h be van dugva konnektorba.
A Power Manager-ben egyértelműen be van állítva h ne csináljon semmi akkor se ha a lid le van csukva stb.
Van vkinek 5lete h mitől lehet ez mégis? (Nem állítottam át semmi és korábban nem így viselkedett.) -
xcds
őstag
válasz
Shatterstar
#53057
üzenetére
Net framework 3.5 vagy újabb fent van?
-
Tim82
félisten
Próbáljátok ki külső monitorral is, ha azzal nincs gond, akkor az alaplap/GPU rendben van. Ebben az esetben lehet inverter, szalagkábel, maga a kijelzőpanel - ebből az utolsó lehet drágább tétel.
-
G@ß!
őstag
Sziasztok!
Egy kérdéssel fordulok hozzátok.
A családban van egy T61-es gépezet.
A következőt produkálja: bekapcsolás után a képen függőleges színes csíkok, melyek árnyalata, mérete folyamatosan változik. Néha gondol egyet, és betölt a windows (de ekkor is marad meg három vastag függőleges csík). De ugyanezzel a lendülettel néha (pl. zenehallgatás közben) elhallgat a gép, és újra előtörnek a csíkok. Erről töltök fel nektek két képet:
1.
kép12.

kép2Mi lehet vajon a gép problémája? És vajon ezt mennyiből lehetne orvosolni?
Válaszaitokat köszönöm.
Üdv.
Gábor -
Dhampir
félisten
válasz
Shatterstar
#53061
üzenetére
A neten.
-
Dhampir
félisten
válasz
Shatterstar
#53059
üzenetére
Vista x32 és x64, valamint W7 x64 alatt nálam működött. A Microsoftos hibaüzenetre érdemes volna rákeresni.
-
Shatterstar
aktív tag
válasz
Dhampir
#53058
üzenetére
Mármint a google-ben milyen találatokat hoz fel? Igazából fogalmam sincs és ennél a pontnál én frankón csődöt mondok, mert más egyéb tippem nincs,hogy eztán mi a teendő
Arra is gondoltam, mi van ha alaplapot cseréltek benne és azért nem működik a system update. Mindenesetre várom a többi kolléga válaszát, mert ha ők se tudnak vele zöld ágra vergődni akkor tényleg gáz van 
Egyébként az összes lenovo-s programra ezt a hiba üzit dobja, függetlenül attól,hogy a power manager-t vagy épp rescue and recovery-t akarok telepíteni! Mondjuk azon meg elcsodálkoztam mikor a hotkey features-t minden szó nélkül engedte installálni
-
Dhampir
félisten
válasz
Shatterstar
#53057
üzenetére
Milyen találatokat ad a 0xc0000018 hibaüzenet?
-
Shatterstar
aktív tag
válasz
Dhampir
#53042
üzenetére
Ahogy elnéztem, mostanában már nem igazán választják el a kettőt hanem olyan minden az egyben megoldást alkalmaznak: [link]
Ma újra megpróbálkoztam a system update-tel,ezúttal már a 64 bites Win7-et raktam fel,de ugyanúgy viselkedik mint a 32 bites verziónál

Egyébként az a vicc az egészben,hogy a T500-zal párhuzamosan szintén új rendszert tettem fel a T61-re, és láss csodát minden program,driver stb gond nélkül felment rá! Gondoltam én kis naiv,hogy ha egyenként rakom fel a lenovo-s progikat akkor majd nem lesz gáz...nos, rosszul hittem
Mindig ezt a hibaüzenetet dobja, miután újraindítom a gépet a programok telepítése után

-
-
kraftxld
félisten
A dism-es varázslás csak akkor működik ha SP nélküli Win7-re telepítettél SP1-et, és annak a maradványait pucolod ki. A KB amit linkeltem pedig elég új, ez az SP1 utáni frissítések által összehordott szemetet tudja kigyalulni a WinSXS-ből, ami az én gépemen több mint 4GB volt.
-
Francia91
veterán
A beleintegralas sem lehet nagy dolog...
Nemtom, ˝gyari˝ Lenovo Windows-zal nem volt meg dolgom.
Nem vesztesz semmit sem ezzel a modszerrel sem, a lenyeg, hogy a betoltendo kepet erdemes a Windows gyokerkonyvtaraba tenni, es onnan betolteni
2-3 kattintas ez az udvozlokepernyocsere, a gyari telepitobe is bele lehet integralva, amit nLite-tal kb Te is meg tudsz csinalni.Szo, mi szo: valoszinu, hogy bele van integralva, de nem olyan eget rengeto hatalmas dolog, amit ne tudnal Te is megcsinalni

A T500-asomon is ugy nez ki teljes mertekben a Win7, mint ha eredeti Lenovo Win lenne
-
lapa
veterán
válasz
kraftxld
#53029
üzenetére
köszi úgy döntöttem, hogy leszedem a 8.1 enterspájzot, ez most 11,2gb-t foglal ohne hiber és pagefile.
nemtom fenn volt-e a patch a win7-en, de erre a dism winsxs dologra mindig azt írta ki, hogy nincsenek sp fájlok telepítve.
kíváncsi leszek mennyiért vesztegetik majd, elsőre van olyan jó, mint mondjuk egy xp béta... eddig a flat ui-ig meg szépképernyőig már ott eljutottak.
-
Francia91
veterán
-
Tubi2
senior tag
Honnan lehet ilyen Windowst szerezni?

-
Sziasztok!!
Vásároltam egy új 9 cellás akksit a T410-esemhez. Kell-e valamit tennem mielőtt használni szeretném? Vagy valami extra beállítás? Érdemes a notiban hagyni, vagy vegyem ki és csak akkor tegyem vissza, ha használni akarom?
Üdv:
-
Dhampir
félisten
válasz
Shatterstar
#53041
üzenetére
32 vagy 64-bites System Update, passzol az oprendszerhez?
A Vista matrica nem számít, megy az Win 7-tel is.
Egy BIOS-frissítés sem ártana.
-
Shatterstar
aktív tag
válasz
Dhampir
#53038
üzenetére
Az oprendszerhez illő az olyan ami egyaránt magába foglalja a win7-8-at is! Korábban mindig ezt szedtem le, és sose volt vele gondom a T61-en
Erre a hibára pont nem egy T500-nál számítottam.:A gép sarkában ott díszeleg egy Vista matrica. Lehetséges,hogy gyárilag ezzel lett telepítve és ez kavart be most?
-
Dhampir
félisten
válasz
Shatterstar
#53037
üzenetére
Az oprendszerhez illőt szedted le?
Például Vista alatt a legújabb Access Connections 6 sem működik, csak a funkciókban szegényebb régebbi verzió.
-
Shatterstar
aktív tag
System update telepítésnél miért dobja ezt a hibaüzit?
Amúgy a legújabb, 5.03-as verziót szedtem le.
-
kraftxld
félisten
válasz
FoxiestFox
#53034
üzenetére
Valószínűleg az lesz, de kicsit hülyén néz ki majd ha ügyfélhez kell kimenni
Lehet veszek inkább valami USB-s VGA akármit, úgyse játék fog rajta menni. -
-
Tim82
félisten
válasz
kraftxld
#53031
üzenetére
Egyszer kipróbáltam egy 4 GB-os so-dimm DDR2 modult a T60-amban, az alapján az ilyen gépek, mint T60, Z61p stb. el sem indulnak 1x4 GB RAM-mal.
Az a kijelző gyönyörű, a legjobb TN, amit eddig láttam. Viszont bele lehet tenni a panelt 15,4" T61-be / T500-ba / R61-be / R500-ba / W500-ba tudtommal.
-
Tim82
félisten
válasz
kraftxld
#53028
üzenetére
Van hozzá modbios, de az csak arra jó, hogy a mini PCI-e slot-okra vonatkozó whitelist-et kiiktassa.
Nem lehet beletenni 8 GB RAM-ot (3 a maximum, amit teljesen lekezel), valamint SATA 2-t sem fog tudni, mivel ugyanaz a chipset, mint a T60. Bár én a chipset hardveres limitációját nem hívnám "betegségnek". Ennyi erővel minden számítógép "beteg".

-
salieri.
őstag
Sziasztok!
T42 bios jelszót kér ,lehet ezt házilag resetelni? -
Tikakukac
titán
-
-
Tikakukac
titán
Nyugi. A HP-m 12 másodperccel kezdett. 3 hónap után alsó hangon dupla lett. Rendszertől, progiktól, mindentől függ. Win8 1 giga patch felrakása után szívott 3 másodpercet. Az MS pedig nyugodtan kampányolhat a kamu bootidejével ahol akar, én továbbra is chrome-ig mérek, ott meg a difi win7-hez képest kb. semmi

-
lapa
veterán
nem tudom mennyire hülye kérdés: úgy kaptam az x200 tabletet, hogy win7 pro x64 van rajta.
azaz 8 gb partíció "system" (majdnem full), és további ~20 giga a c:\-n.
namost ez így nagyon sok. a 20 giga az a level 1 trükkök bevetése után (dism blabla, no pagefile, ho hibefil, installer mappa tömörítve) ennyi.
a 20 gigával még ellennék, de ott a 8 gigás "system". ahogy néztem ez egy restore imaget vagy mittoménmit tartalmaz.
ahogy nézem a c: a boot, ez a rejtett restore partíció meg csak úgy van. van valakinek tapasztalata mi történik, ha csak a c: partíciót rakom rá egy új lemezre? úgyértem amellett, hogy a gyári visszaállítás nem lesz elérhető?
és amúgy ha ezt a 8 gb partíciót valahova lementem, lehetséges marad a gyári visszaállítás használata (valami nem túl körülményes módszerrel)?
bocs, valszeg volt már róla szó.
-
xcds
őstag
válasz
Shatterstar
#53010
üzenetére
Mondjuk én előtte szívesen megnéznék egy 1600*1050-es panelt, hogy fényerőben mennyivel gyengébb.
(#53011) YumeD: Ha test data: 0fill-el mérsz, még jobb lesz. Én ink a boot időre lennék kíváncsi.

-
xcds
őstag
válasz
Shatterstar
#53008
üzenetére
Ezt vetted? Nekem ilyen van és én is gondolkozom egy kijelzőcserén. Ha van vmi jó forrás...

-
Shatterstar
aktív tag
Üdv! Tegnap óta egy T500 boldog tulajdonosa vagyok Alfa kolléga jóvoltából
Még nem volt időm alaposabban nekiugrani,de a gép külseje egyszerűen mesés!!! És még laptoptáskát is kaptam mellé 
Tehát meg vagyok elégedve. Már csak a komplett kijelzőt kell kicserélnem 1680x1050-re és minden fasza lesz! -
cildren
tag
válasz
simonjoe
#53006
üzenetére
Ha 8.1-et akarsz felrakni akkor alapból van benne ujjlenyomat olvasós funkció és én nem tudtam felrakni semmilyen másikat csak a Windows-ost tudom használni T61-nél. A gépházban tudod beállítani az ujjlenyomatodat bejelentkezéshez.
Ha nem 8.1-et használsz akkor a Szolgáltatások között keresgélj, hogy van-e ilyen nevű szolgáltatás kikapcsolva.
Remélem tudtam segíteni. -
Sziasztok!!
A tapipad melegedése nagyban csökkent, ne kérdezzétek, h miért nem tudom. Viszont segítséget szeretnék kérni a T410-esre nemtom Win8-alá feltelepíteni a zujjjelnyomatost. Valami érthetetlen hibát ír. Nektek ez biztos mond valamit de nekem sajna nem sokat, egyszerűen nem találok semmi kézzelfoghatót, pedig a gúgli nekem is barátom.

Ez a hibaüzi: "To use this product, Windows Biometric Framework must be enabled"THX!!!
-
Chaser
legenda
Azért néha less rá..jártam úgy, hogy kijött a csomag, de az okos postás nem találta a cjmet.."címzett ismeretlen" státusszal visszaküldték oda ahonnan jött. Ezt másnap vettem észre, már nem tudtak csinálni semmit...a csomag még 1 hétig mo-n volt de nem tudták kiadni
még aznap 0001-kor vissza státuszba került, csak a feladó tudott volna reklamálni, de nálunk nem ilyen a feladószelvény..nevetséges amit leművel ithon a posta de már a csájna se jobb...szerk: Dhampir: Volt hogy sz@ros telefontok megjött 6 nap alatt...

-
chab7
addikt
válasz
Dhampir
#52999
üzenetére
Azt írja az oldal hogy nov első két hetében valamikor ér ide. Van track szám is, de majd csak ideér, nem fogom én azt lesegetni, attól még nem gyorsabb

(#53000) adorjant: Hű de klassz. Kár hogy csontra le van kopasztva a bankszámlám (ebben a hónapban is).

(#53001) Dhampir: Kékkel van az ikon felfestve tehát FN gombbal kombóban biztos.
Új hozzászólás Aktív témák
- AMD Ryzen 9 / 7 / 5 9***(X) "Zen 5" (AM5)
- Videó stream letöltése
- Tesla topik
- Luck Dragon: Asszociációs játék. :)
- Lexus, Toyota topik
- Mobvoi TicWatch Pro 3 - Wearzióproblémák
- Gigabyte alaplap topik
- BestBuy ruhás topik
- Samsung Galaxy Z Fold7 - ezt vártuk, de…
- Szeged és környéke adok-veszek-beszélgetek
- További aktív témák...
- RITKA ASUS ROG Strix G15 Electro Punk gamer laptop, i7-10750H, GTX 1660 Ti, szép állapotban,dobozzal
- Lenovo ThinkPad P15s i7 / 16GB RAM / 512GB SSD / NVIDIA T500 / FHD IPS / Garancia!
- HP EliteBook x360 830 G8 i7 / 32GB RAM / 512GB SSD / Érintőkijelző / 2in1 Prémium üzleti laptop!
- HP EliteBook 840 G11 Ultra 7 / 16GB RAM / 512GB SSD / FHD+ IPS / Garancia 2027-ig!
- Alienware m15 R5 gamer laptop, Ryzen 9 5900HX, RTX 3070, karcmentes, 360Hz!
- Telefon felvásárlás!! Samsung Galaxy A14/Samsung Galaxy A34/Samsung Galaxy A54
- Keresünk dokkolókat
- ASUS TUF Dash F15 - 15.6"FHD 144Hz - i7-11370H - 16GB - 1,5TB SSD - RTX 3060 6GB - Win11
- Samsung Galaxy S23 Ultra 5G 512GB, Kártyafüggetlen, 1 Év Garanciával
- Lenovo T450s notebookok - 14", i5-i7, 4-12GB RAM, eu vil.bill, számla, gar
Állásajánlatok
Cég: Promenade Publishing House Kft.
Város: Budapest
Cég: NetGo.hu Kft.
Város: Gödöllő

Csak a garancia kezdetét illetve végét jelzi, na meg ugye a lokalizációt. Ennyit a legendás TP szoftverekről... 




Jó, mondom akkor lefuttatok egy memtest-et ha már az is ott van a telepítőben. Mit gondoltok sikerült? Lófaszt
Akkor már csak a lenovo solution center maradt és a thinkvantage toolbox (utóbbit ha linkelnétek azt megköszönném)





De zacsi nélkül mindenki tudja használni!
Erre a hibára pont nem egy T500-nál számítottam.:


még utánam is hozzák munkahelyre ha otthon nem találnak


