Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • #79335424

    törölt tag

    válasz dptrsk #30300 üzenetére

    Ebben lehet valami, mert számomra az is fura, hogy miért ír alá vki bármilyen kötelezettséget, vagy miért jó ez a flotta -ügy. Az minden "hűségnél" borítékolható, hogy lesznek árnyoldalai is, hiszen pont azért találták ki, hogy a negatívumok ellenére se lehessen hátat fordítani. Ha a legoptimálisabb szolgáltatást nyújtanák, akkor minek kéne a kötelezettség? Ki az a hülye, aki rosszabbra akarna váltani? A flotta is elég egyértelmű. Közös lónak mindíg túrós a háta. Régebben én is körülnéztem. Az egyikre be is regeltem. Azóta küldözgetik a maileket, amikben el akarják adni azt a VOIP szolgáltatást, amit privátként is használok. Csak ők még felárat dobnának rá. Aztán vannak a céges kötelezettségek. Ha vki "felül van", annak úgyis mindegy. Kap telót, meg korlátlan netet. Lejjebb meg ott a dual SIM lehetőség. Ha meg vki azért vállal hűséget, hogy egy olyan telóval virítson, amit egyébként nem engedhetne meg magának.... Erről inkább nem írom le a véleményemet. Van olcsón, használható telefon. Csak le kell mondani a rongyrázásról, ami egyébként is csak látszat, hisz nincs mögötte valós anyagi háttér.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák