Hirdetés
- Fórumok
- PC játékok
- Diablo 3
- (kiemelt téma)
- iPhone topik
- Bőszen utal a hajlítható kijelzős iPhone-ra az iOS 27
- Honor Magic6 Pro - kör közepén számok
- Poco X8 Pro Max - nem kell ide sem bank, sem akkubank
- Apple Watch Sport - ez is csak egy okosóra
- Bemutatkozott az Oppo kamerás csúcsmodellje
- Eltűnt a watchOS 27-ből a Walkie-Talkie
- Fotók, videók mobillal
- Xiaomi 14T Pro - teljes a család?
- Xiaomi 15T Pro - a téma nincs lezárva
-
116526 - 116401
116526 - 116401 116400 - 116301 116300 - 116201 116200 - 116101 116100 - 116001 116000 - 115901 115900 - 115801 115800 - 115701 115700 - 115601 115600 - 115501 115500 - 115401 115400 - 115301 115300 - 115201 115200 - 115101 115100 - 115001 115000 - 114901 114900 - 114801 114800 - 114701 114700 - 114601 114600 - 114501 114500 - 114401 114400 - 114301 114300 - 114201 114200 - 114101 114100 - 114001 114000 - 112001 112000 - 110001 110000 - 108001 108000 - 106001 106000 - 104001 104000 - 102001 102000 - 100001 100000 - 98001 98000 - 96001 96000 - 94001 94000 - 92001 92000 - 90001 90000 - 88001 88000 - 86001 86000 - 84001 84000 - 82001 82000 - 80001 80000 - 78001 78000 - 76001 76000 - 74001 74000 - 72001 72000 - 70001 70000 - 68001 68000 - 66001 66000 - 64001 64000 - 62001 62000 - 60001 60000 - 58001 58000 - 56001 56000 - 54001 54000 - 52001 52000 - 50001 50000 - 48001 48000 - 46001 46000 - 44001 44000 - 42001 42000 - 40001 40000 - 38001 38000 - 36001 36000 - 34001 34000 - 32001 32000 - 30001 30000 - 28001 28000 - 26001 26000 - 24001 24000 - 22001 22000 - 20001 20000 - 18001 18000 - 16001 16000 - 14001 14000 - 12001 12000 - 10001 10000 - 8001 8000 - 6001 6000 - 4001 4000 - 2001 2000 - 1
-
Fórumok
Mobilarena - mobil fórumok
Okostelefonok Mobiltelefonok Okosórák Autó+mobil Üzlet és Szolgáltatások Mobilalkalmazások Tartozékok, egyebek Mobilarena blogokPROHARDVER! - hardver fórumok
Notebookok TV & Audió Digitális fényképezés Alaplapok, chipsetek, memóriák Processzorok, tuning Hűtés, házak, tápok, modding Videokártyák Monitorok Adattárolás Multimédia, életmód, 3D nyomtatás Nyomtatók, szkennerek Tabletek, E-bookok PC, mini PC, barebone, szerver Beviteli eszközök Egyéb hardverek PROHARDVER! BlogokIT café - infotech fórumok
Infotech Hálózat, szolgáltatók OS, alkalmazások SzoftverfejlesztésGAMEPOD - játék fórumok
PC játékok Konzol játékok MobiljátékokLOGOUT - lépj ki, lépj be!
LOGOUT reakciók Monologoszféra FototrendFÁRADT GŐZ - közösségi tér szinte bármiről
Tudomány, oktatás Sport, életmód, utazás, egészség Kultúra, művészet, média Gazdaság, jog Technika, hobbi, otthon Társadalom, közélet Egyéb Lokál PROHARDVER! interaktív
-
Frissítve: 2023-12-13 05:03 Téma összefoglaló
Új hozzászólás Aktív témák
-
boeing
őstag
-
SQX_Barto
addikt
Olyan kedves a Blizzard. Az evfordulora kaptunk lovat reszletekbe! (lof#@t)
-
cincinatus
aktív tag
Tapasztaltok a Necroval a Season 37,-ben, ha valaki kedvet érezne. Akár 1300 (!) paragon körül be lehet húzni a GR 150-et jó builddel és mázlival. Trag’Oul Death Nova builddel nehezebb megcsinálni, de könnyebb összerakni a buildet., viszont minden statnak a helyén kell lenni. A LOD Death Nova build jó statokkal nagyon-nagy szerencsével jöhet csak össze (nekem nem is adta). Bár LOD-dal is le tudtam nyomni GR 150-et, de a build közel sem volt ideális. Nagyon gyorsan nagyon magas szintekre lehet jutni, csak a farminghoz más kaszt kell.
-
cincinatus
aktív tag
Ez a season sajnos csak necromancer kasztnak kedvez. Bár azzal elvileg 1400 paragon körül be lehet húzni a GR150-et.
-
Elemental
addikt
Én befejeztem, a legnehezebb az volt, hogy kapjak egy echo kulcsot... utána már csak a 3kő 70re húzása maradt.
A 350 curse chest is elsőre meglett egy bounty küldetéssel, a Hedrig bothoz ugyanez, első megkaptam bountyból 20 para körül.
De ennyi is sok volt belőle, a 4et várom viszont.Én is gyorsan lezavartam. A kövi szezont szerintem ki is fogom hagyni.
-
Gawamatsu
senior tag
-
grimm2015
senior tag
Én befejeztem, a legnehezebb az volt, hogy kapjak egy echo kulcsot... utána már csak a 3kő 70re húzása maradt.
A 350 curse chest is elsőre meglett egy bounty küldetéssel, a Hedrig bothoz ugyanez, első megkaptam bountyból 20 para körül.
De ennyi is sok volt belőle, a 4et várom viszont. -
Gawamatsu
senior tag
Elbasztam a rebirt-öt, lett solo belőle :$
-
savior
őstag
-
boeing
őstag
-
mpierre
veterán
-
Elemental
addikt
Befejezte már valaki a szezont?

-
boeing
őstag
-
savior
őstag
Mikor indul az új szezon?
-
cincinatus
aktív tag
Hátha valakinek jól jön a következő soul shards szezonra. A H90 Frenzy Barb abszolút S tier. Lenyomtam pár buildel a GR 150-et és ezzel volt bőven a legkönnyebb.
-
cincinatus
aktív tag
Köszi!
Ha valaki még rápróbálna ezzel a builddel, akkor a maxroll és icy-veins leírásban is van egy anomália. Az item-eken alacsony paragonon a Condemn Damage-et érdemes elhagyni és mást (Vitality-t, All Resistance-t tenni), mivel nagymértékben növeli az életbenmaradást és a Phalanx-ok által okozott Condemn Damage-et nem növeli. (Csak a saját a Condemn Damage-et, ami viszont csekély mértékben számít.) Ellenben a Phalanx Damage-et minden item-en érdemes kimaxolni. -
proci985
MODERÁTOR
Ha valaki érez magában kedvet még D3-azni és teljesen ki szeretné játszani, a Season 36-ban Solo módban a Soul Shards-ok felhasználásával Crusader Akkhan Condemn Build-del 2000 Paragon alatt be lehet húzni a GR 150-et. Most sikerült 1986 Paragonon
De láttam a Rankingson, hogy jó szerencsével 1500 (!) Paragon körül is össze lehet hozni, mert kb. már nekem is alkamas volt rá akkor a build, de GR 146-tól az összes Rift Guardiant Pylon nélkül kellett bedarálnom
grat, az nagyon szép eredmény!
-
cincinatus
aktív tag
Ha valaki érez magában kedvet még D3-azni és teljesen ki szeretné játszani, a Season 36-ban Solo módban a Soul Shards-ok felhasználásával Crusader Akkhan Condemn Build-del 2000 Paragon alatt be lehet húzni a GR 150-et. Most sikerült 1986 Paragonon
De láttam a Rankingson, hogy jó szerencsével 1500 (!) Paragon körül is össze lehet hozni, mert kb. már nekem is alkamas volt rá akkor a build, de GR 146-tól az összes Rift Guardiant Pylon nélkül kellett bedarálnom
-
zedok
őstag
Üdv! Tolja valaki konzolon, XBox-on? PC-n most nem csináltam már egy ideje, előtte olyan 400 óra körül volt benne, aztán ráuntam (2018 körül). De szembejött valami pár forintos akcióban úgy egy hónapja, mondom megnézem már milyen konzolon, még ha szentségtörés is. Indítottam egy Multishot DH-t, szezonos szólot, és basszus, már para 600 fölött vagyok! Talán ha 3 hete 1-2 naponta 1-2 óra. Ez ennyire megy tényleg? Mert ugye ez más rendszer, semmi nem volt meg a pc-sből, teljesen nulláról megy minden, Altar, stash, stb. Az irányítást kellett kicsit szokni, de mire vagy 10 óra alatt felhúztam 70-re megszoktam, most már darál. Egyébként esküszöm, kényelmesebb pár dologban, csak a loot válogatás körülményes, de jól kitalálták ezt a radial menüt is. Van valami konzol-specifikus tippetek?
Szia!
En kezdtem el 0-rol tolni a napokban - Xboxon. Meglepett a kontrolleres iranyitas mennyire megy. Egy wizarddal kezdtem el jatszani meg nincs paragon pontom - szepen lassan solozok.
-
Forraszto
tag
Üdv! Tolja valaki konzolon, XBox-on? PC-n most nem csináltam már egy ideje, előtte olyan 400 óra körül volt benne, aztán ráuntam (2018 körül). De szembejött valami pár forintos akcióban úgy egy hónapja, mondom megnézem már milyen konzolon, még ha szentségtörés is. Indítottam egy Multishot DH-t, szezonos szólot, és basszus, már para 600 fölött vagyok! Talán ha 3 hete 1-2 naponta 1-2 óra. Ez ennyire megy tényleg? Mert ugye ez más rendszer, semmi nem volt meg a pc-sből, teljesen nulláról megy minden, Altar, stash, stb. Az irányítást kellett kicsit szokni, de mire vagy 10 óra alatt felhúztam 70-re megszoktam, most már darál. Egyébként esküszöm, kényelmesebb pár dologban, csak a loot válogatás körülményes, de jól kitalálták ezt a radial menüt is. Van valami konzol-specifikus tippetek?
-
sto1911
veterán
-
Gawamatsu
senior tag
-
sto1911
veterán
Publicon senki nem tud olvasni? Kerestem volna embert, hogy segitsen gemeket huzni, de ahany public GR csapatba beleptem, mind bountyt nyomott...
-
grimm2015
senior tag
Most is az az egyik legerősebb build, csak más a szezon téma.
-
Gawamatsu
senior tag
Mit műveltek a Necro-val?
Előző szezonban a Rathma Army of the Dead-el lehetett szépen haladni, most meg várni kell qrva sokat a CD-re és addig menekülés van Pusztít, de nagyon kivárós.
Át kellett menni Death Nova Trag'Oul-ra, hogy a trash se legyen gond...de az meg papír. -
sto1911
veterán
Altalaban ha crusadernek kell cucc, crusaderrel kene farmolni, kraftolni

A class-specifikus targyakat neha lehet masik classal Kadalazni/craftolni, pl mighty belt, necro offhand etc, mert classhoz illo statokkal fogja adni, hiaba csinalod massal. (Es neha nagyobb szerencsed is lehet, de ez csak a random faktor, nem kell tobbet belelatni.)"Altalaban ha crusadernek kell cucc, crusaderrel kene farmolni, kraftolni" ok, akkor jól értettem. Tegnap meg is szereztem, már "csak" finomítani kell a buildet, aztán jó is lesz.
Köszi! -
SQX_Barto
addikt
A wiki szerint "no longer on the loot table for classes other than Crusaders." Én ezt úgy értelmezem, hogy senki más nem tudja beszerezni?
Altalaban ha crusadernek kell cucc, crusaderrel kene farmolni, kraftolni

A class-specifikus targyakat neha lehet masik classal Kadalazni/craftolni, pl mighty belt, necro offhand etc, mert classhoz illo statokkal fogja adni, hiaba csinalod massal. (Es neha nagyobb szerencsed is lehet, de ez csak a random faktor, nem kell tobbet belelatni.) -
sto1911
veterán
Nem, a masikat kell Kassai valami, mivel az csak harom statos, mig a Vigilante Belt 4 statos es fix CDR-rel esik, ami jo a buildbe.
#sto1911: Sarga ovet upgradelj kockaban (3as recept) elobb utobb meglesz, vagy bloodshar Kadala ov vasarlas.
Ha fennvagy friendlistemen vagy felveszel, szivesen segitek amikor epp nem partizom.A wiki szerint "no longer on the loot table for classes other than Crusaders." Én ezt úgy értelmezem, hogy senki más nem tudja beszerezni?
-
SQX_Barto
addikt
Nem, a masikat kell Kassai valami, mivel az csak harom statos, mig a Vigilante Belt 4 statos es fix CDR-rel esik, ami jo a buildbe.
#sto1911: Sarga ovet upgradelj kockaban (3as recept) elobb utobb meglesz, vagy bloodshar Kadala ov vasarlas.
Ha fennvagy friendlistemen vagy felveszel, szivesen segitek amikor epp nem partizom. -
sto1911
veterán
-
sto1911
veterán
-
zsotesz81
senior tag
-
sto1911
veterán
-
rumkola
nagyúr
-
sto1911
veterán
Nincs valakinek crusadere? Egy vigilante öv kellene, indítottam is egy crusadert, mivelhogy level 9-től már eshet az öv, esett is, csak azzal nem számoltam, hogy level 9-nek megfelelő statokat fog kapni

-
DjDanee87
addikt
A játék nagyon azt akarja, hogy kipróbáljam az Akkhan condemn buildet. Láttam, hogy GR 150et ezzel érték el crusaderek közül leggyorsabban, de nem terveztem kipróbálni és holnaptól poe miatt lehet tényleg nem is fogom. De első [5 primal itemből] 3 pont olyan amit a leaderboard első is használ a buildjében.
-
SQX_Barto
addikt
Diablo III=4 Stash Tabs
Reaper of Souls=+ 2 Stash Tabs
Rise of the Necromancer=+ 2 Stash Tabs
Complete Conqueror Chapter in 5 Seasons=+ 5 Stash Tabs
Total current=13 Stash TabsIgen, 13 a max eszerint is.
A max biztosan nem kell, hogy meglegyen, de, igaz nem szamoltam, elotte is megvolt a 10, mintha ahhoz nem adta volna hozza. De max kovetkezo szezonban kiderul, mert meg 3 hija van.Mondjuk azt se ertem miert nem 15 a max, es akkor 3x5 lenne, de az mar reszletkerdes

Elcsesztek a programozast es tobbet nem tud kezelni a rendszer...
-
sto1911
veterán
Szezonoként lehet szerezni egy extrát. Ha megcsináltad az utolsó előtti szintjét a journeynek, akkor megkaptad - stash tabhez nem is kell a legutolsó journey.
Alapból már nem elékszem mennyi stash volt a játékban (talán 5), de a maximum amid lehet az most a 13 tab. Ha korábbi szezonokban nem csináltad meg akkor nyilván ennyid még nincs most.Diablo III=4 Stash Tabs
Reaper of Souls=+ 2 Stash Tabs
Rise of the Necromancer=+ 2 Stash Tabs
Complete Conqueror Chapter in 5 Seasons=+ 5 Stash Tabs
Total current=13 Stash TabsIgen, 13 a max eszerint is.
A max biztosan nem kell, hogy meglegyen, de, igaz nem szamoltam, elotte is megvolt a 10, mintha ahhoz nem adta volna hozza. De max kovetkezo szezonban kiderul, mert meg 3 hija van.Mondjuk azt se ertem miert nem 15 a max, es akkor 3x5 lenne, de az mar reszletkerdes

-
DjDanee87
addikt
Szezonoként lehet szerezni egy extrát. Ha megcsináltad az utolsó előtti szintjét a journeynek, akkor megkaptad - stash tabhez nem is kell a legutolsó journey.
Alapból már nem elékszem mennyi stash volt a játékban (talán 5), de a maximum amid lehet az most a 13 tab. Ha korábbi szezonokban nem csináltad meg akkor nyilván ennyid még nincs most. -
sto1911
veterán
Megcsináltam a season journeyt, de nem látok új stash tabeket. Talán még egyszer se csináltam végig eddig, szóval lehet rosszul is tudom. Jelenleg felül két láda ikon van, azokon belül meg vagy 5 oldal, de többet nem tudok venni sem.
Valamit rosszul csinálok? -
proci985
MODERÁTOR
-
SQX_Barto
addikt
150-en a 400as killstreak kinyirta a Guardiant

-
proci985
MODERÁTOR
-
mpierre
veterán
~10 eve kb az volt b.nettel a tapasztalat, hogy vagy volt authenticatorod, vagy ido kerdese, es megtortek az accountot.
szoval autentikator es 2FA muszaj, foleg, ha a felhasznalo / jelszo paros valaha felmerult barmilyen pwned adatbazisban.
ha elloptak az accot egyebkent support segitett, akar rerollolni is.
egyebkent botoznak az accokkal, egyik baratomet meg classic alatt loptak el, para90+es volt a karaktere mire eszrevette. ami ott kb azt jelentette, hogy nonstop farmolt az acc.
Van autentikátor, kb azóta mióta lehetett. A telefoncserénél kell figyelnem, hogy na aludjak bele, mert ritkán játszom...
-
proci985
MODERÁTOR
~10 eve kb az volt b.nettel a tapasztalat, hogy vagy volt authenticatorod, vagy ido kerdese, es megtortek az accountot.
szoval autentikator es 2FA muszaj, foleg, ha a felhasznalo / jelszo paros valaha felmerult barmilyen pwned adatbazisban.
ha elloptak az accot egyebkent support segitett, akar rerollolni is.
egyebkent botoznak az accokkal, egyik baratomet meg classic alatt loptak el, para90+es volt a karaktere mire eszrevette. ami ott kb azt jelentette, hogy nonstop farmolt az acc.
-
mpierre
veterán
-
proci985
MODERÁTOR
chatgpt egesz jol tud angolul. ha kell ranezek en is a mailre.
irj nekik. authenticatort nem szabad leszedni, mert szo szerint azonnal megtorik az ember accjat.
-
TeeBee73
veterán
Telefonon volt az Authenticator, azt meg leszedtem az előző telefonról, csütörtökön, készülékcsere miatt. Vasárnap kaptam SMS-t, hogy megváltozott a jelszóm. Magyarul tud a Support? (Mint írtam, megkopott az angolom, hülyeséget meg nem akarok írni.)
-
proci985
MODERÁTOR
-
proci985
MODERÁTOR
Ne piszkáld már Jof-ot. Ő még emlékszik rá, mikor hülyére kerestük magunkat az RMAH-n, mert napi 25 órában farmoltunk fehér itemekért.
MOD: Lopott bNet Acc. visszaszerzésében tud valaki segíteni? (Az angolom megkopott kissé, a D3+kieg DVD-k meg vannak, ha némi előnyt jelent. 1 hete kaptam SMS-t, hogy megváltozott a jelszavam, de 2 hete nem voltam gép előtt.)
supportnak irj
authenticatorod hogyan nincs?
-
TeeBee73
veterán
Ne piszkáld már Jof-ot. Ő még emlékszik rá, mikor hülyére kerestük magunkat az RMAH-n, mert napi 25 órában farmoltunk fehér itemekért.
MOD: Lopott bNet Acc. visszaszerzésében tud valaki segíteni? (Az angolom megkopott kissé, a D3+kieg DVD-k meg vannak, ha némi előnyt jelent. 1 hete kaptam SMS-t, hogy megváltozott a jelszavam, de 2 hete nem voltam gép előtt.)
-
faragojof
őstag
Kb. azóta nem játszom a hárommal, mióta meg van a négy. Tavaly nyár óta. Elég egyszerre csak eggyel kielégíteni a hent-vágyat. A háromban a GR143 varázslóval, meg GR135 WitchDoktorral a rekordom. Kizárólag single. Nekem elég.
-
Edge
veterán
A season theme az egyik legbénább ever, kihagyom ezt a seasont.
-
DjDanee87
addikt
Hát igen, mostani conquesteknek szerintem az eddigi legkönnyebb kombinációt rakták össze.
Feljöttem wudijo-val egy oldalra, nekem az bőven elég is lesz szerintem -
grimm2015
senior tag
-
boeing
őstag
-
faragojof
őstag
-
proci985
MODERÁTOR
-
sto1911
veterán
-
savior
őstag
Mikor indul az uj szezon?
-
boeing
őstag
-
faragojof
őstag
-
faragojof
őstag
-
TeeBee73
veterán
A másodikra: A Puzzle Ring az. A goblin összeszed 9-10 Normal itemet, és "dob egy sárgát".

Nagy segítség ez a magyar családoknak.![;]](//cdn.rios.hu/dl/s/v1.gif)
-
rumkola
nagyúr
-
mpierre
veterán
Most nem tudok ilyen funkcióról, vagy nem emlékszem. Már nem is tudom mióta nem léptem D3-ba kaszabolni az ellent.
De mintha lenne valami kard, vagy más item, ami egy gyűjtögető goblint idéz meg és 8-10 db-ként dob valami értéktelent.
-
faragojof
őstag
-
mpierre
veterán
-
faragojof
őstag
Az előbb-utóbb hozná magával az 5x5-ös kennel építését, meg rendszeres orvosi ellátást.
De üsse kő, támogatom! -
mpierre
veterán
Igazán ápgrédelhetnék a dolgot, hogy petek ne csak aranyat gyűjtsenek. Mondjuk lehet valami pásztor
kutyafarkas megjelenésű, ami összetereli a mobokat. Egy másik, ami bossok lábszárát rágcsálja csata közben, vagy összekötözi cipőfűzőket.
. -
faragojof
őstag
-
SQX_Barto
addikt
-
rumkola
nagyúr
Azt látom, hogy van pár extra helyszín, de lényegében a D3 bossokat kell ölögetni újra meg újra a "tutorial után", nem? Mert engem az erősebb cucc nem nagyon izgat.
-
Necroman_Mk2
őstag
-
TeeBee73
veterán
Nemrég sikerült kijátszanom. A Tristamos pályára még kíváncsi leszek, addig fenn fogom hagyni a gépen, de lépek tovább egy következő Diablora.
Csak még nem tudom, hogy az a negyedik legyen, vagy az Immortal. Szerintetek?Szóval, a Tutirial után feladod?
-
mpierre
veterán
Nemrég sikerült kijátszanom. A Tristamos pályára még kíváncsi leszek, addig fenn fogom hagyni a gépen, de lépek tovább egy következő Diablora.
Csak még nem tudom, hogy az a negyedik legyen, vagy az Immortal. Szerintetek?Immortal játszható pc-n, de nem hasra esős. Nagyon látszik rajta, hogy mobilra készült. (Jó régen kipróbáltam, de 30 perc után ment a gépről. Akkor elég gyatra volt a megjelenés...)
D4-gyel el lehet tötymörögni egy ideig. (Direkt nem "javasolt" builddel használva is megugorható a T3. Talán hc-n nyújt még valami izgalmat.)
-
sto1911
veterán
Nemrég sikerült kijátszanom. A Tristamos pályára még kíváncsi leszek, addig fenn fogom hagyni a gépen, de lépek tovább egy következő Diablora.
Csak még nem tudom, hogy az a negyedik legyen, vagy az Immortal. Szerintetek?Last Epoch.
-
zsotesz81
senior tag
Nemrég sikerült kijátszanom. A Tristamos pályára még kíváncsi leszek, addig fenn fogom hagyni a gépen, de lépek tovább egy következő Diablora.
Csak még nem tudom, hogy az a negyedik legyen, vagy az Immortal. Szerintetek?Immortal az elvileg pay to win, mobilra készült, nem tudom ingyé mennyire játszható, én skippelném, akkor már inkább a 4 , főleg ha csak a story érdekel.
-
Necroman_Mk2
őstag
-
TBT
addikt
13 éve...
-
SQX_Barto
addikt
Valamit elba#'tak a Blizzar haza tajan...
(kb 17 karakterhelyem van, amibol 6 van hasznalva... -
Süni 1985 F
senior tag
-
mpierre
veterán
-
Héraklész
senior tag
Hát nem tudom, a D2 után ez a harmadik rész nekem inkább csalódás. A karakteremmel még Master szinten se izzadok, és mindig ugyanazt a 2-3 képességet használom harc közben. Annyira nem jött be, hogy még később is szórakozzak extra dungeonokkal, talán a Tristamos pálya lesz az egyetlen kivétel (az csak januárban jön vissza, nem?)
Akkor a D4 még nagyobb csalódás (lesz).
-
zsotesz81
senior tag
Hát nem tudom, a D2 után ez a harmadik rész nekem inkább csalódás. A karakteremmel még Master szinten se izzadok, és mindig ugyanazt a 2-3 képességet használom harc közben. Annyira nem jött be, hogy még később is szórakozzak extra dungeonokkal, talán a Tristamos pálya lesz az egyetlen kivétel (az csak januárban jön vissza, nem?)
Nem akarlak győzködni, nézz utána mi van az end game-ben, aztán ha érdekel ugorj neki, viszont érdemes seasonal karaktert csinálni. Bár nem tudom a mostani season-nak mikor lesz vége.
-
TeeBee73
veterán
Letoltam kb. 30 GR-t egymás után, nem esett.
Indítottam egy sima Riftet, a nem mentem 10 métert, beadta.
Mondjuk, most az Oblivion Ramaster fog egy ideig lekötni. -
Necroman_Mk2
őstag
Hát nem tudom, a D2 után ez a harmadik rész nekem inkább csalódás. A karakteremmel még Master szinten se izzadok, és mindig ugyanazt a 2-3 képességet használom harc közben. Annyira nem jött be, hogy még később is szórakozzak extra dungeonokkal, talán a Tristamos pálya lesz az egyetlen kivétel (az csak januárban jön vissza, nem?)
-
zsotesz81
senior tag
Én is játszogatok a D3-mal, de csak azért, hogy végigvigyem a sztori részét - már a RoS fejezetnél járok. Csak azt nem tudom még, hogy utána érdemes-e a Diablo Immortalba belekezdenem, vagy inkább ugorjak a D4-re?
Story után adventure mód, a játék ott kezdődik
-
Necroman_Mk2
őstag
GZ!

Ezek szerint, nem csak nekem jut eszembe elővenni a D3-at.Ha már itt vagyok: RoRG gyűrűt hol érdemes farmolni?
Bounty Cache-ből nem akar jönni, Rare-ből forgatással sem jött még, Kadala meg egy ribanc.
Azt az egyet, ami esett, rég a kockában van, új meg nem akar esni az Istenért sem.
(Self Found/Solo-ban nyomom.)Én is játszogatok a D3-mal, de csak azért, hogy végigvigyem a sztori részét - már a RoS fejezetnél járok. Csak azt nem tudom még, hogy utána érdemes-e a Diablo Immortalba belekezdenem, vagy inkább ugorjak a D4-re?
-
SQX_Barto
addikt
-
TeeBee73
veterán
-
SQX_Barto
addikt
-
DjDanee87
addikt
Bárhol eshet, arra nincs jó farm lehetőség, csak játszani kell. Vision-t és GRt tolnám a helyedben főleg legtöbb legendary ott esik legalább.
-
TeeBee73
veterán
Csudába.
Kell itt nekem panaszkodni, második körre meg lett.
Most meg likasztó kocka kellene, ahhoz mit farmoljak?
(A kertben már lenyírtam a füvet, ott nem volt.
)
Rift/GR? (Mondjuk, az úgy is kell az Augmentálásokhoz.) -
TeeBee73
veterán
-
rumkola
nagyúr
GZ!

Ezek szerint, nem csak nekem jut eszembe elővenni a D3-at.Ha már itt vagyok: RoRG gyűrűt hol érdemes farmolni?
Bounty Cache-ből nem akar jönni, Rare-ből forgatással sem jött még, Kadala meg egy ribanc.
Azt az egyet, ami esett, rég a kockában van, új meg nem akar esni az Istenért sem.
(Self Found/Solo-ban nyomom.)Bounty cache act1, esetleg act4. Máshonnan nem eshet.
-
TeeBee73
veterán
GZ!

Ezek szerint, nem csak nekem jut eszembe elővenni a D3-at.Ha már itt vagyok: RoRG gyűrűt hol érdemes farmolni?
Bounty Cache-ből nem akar jönni, Rare-ből forgatással sem jött még, Kadala meg egy ribanc.
Azt az egyet, ami esett, rég a kockában van, új meg nem akar esni az Istenért sem.
(Self Found/Solo-ban nyomom.) -
boeing
őstag
-
SQX_Barto
addikt
Orek's Dream

-
zsotesz81
senior tag
Biztosabban meg van a 20 Boss kill. Szintén crusader-rel csináltam.
Az Act1-5-höz lvl70 kell és mindegy a nehézség, de több emberesnek mondják:
https://www.icy-veins.com/d3/sprinter-conquest-guideA 20 boss már megvan, meg a 3 level 65-ös gem, kéne a harmadik, de set dungeon-höz is meg a GR-hez is kéne még egy karakter, amihez nincs kedvem. Annyira nem érdekel, ha nem megy solo-ban akkor max nem lesz kész a season journey. Mostmár úgyis gem húzás kéne orrba szájba, meg max az altarban lehetne még unlockolni ezt-azt, de annyira nem izgat már ez a része.
-
Gawamatsu
senior tag
Biztosabban meg van a 20 Boss kill. Szintén crusader-rel csináltam.
Az Act1-5-höz lvl70 kell és mindegy a nehézség, de több emberesnek mondják:
https://www.icy-veins.com/d3/sprinter-conquest-guide -
zsotesz81
senior tag
Sziasztok, az 1 óra alatt act1-5 mennyire teljesíthető solo-ban crusaderrel? Ill. a nehézség az mindegy? Annyit ír, hogy max. level de ezt a nehézségre érti vagy arra, hogy 70-es karakterrel kell?
-
Elemental
addikt
-
Gawamatsu
senior tag
-
Elemental
addikt
-
Gawamatsu
senior tag
-
Süni 1985 F
senior tag
Nagyon jó, hogy több op meta sebző kari is van.
Most a shadow dh tetszik nagyon. -
rumkola
nagyúr
-
Elemental
addikt
Holnapig lehet várni a challange rift cache-re. Nekem ismét a szokásos god dh megy. Plusz egy archyr wd a set dungeon miatt.
-
SQX_Barto
addikt
A Fist of Heavens-es Crusader nagyon móka most. Nem is emlékszem, hogy a javasolt öv korábban csinált-e ilyet, hogy tolta magától a cuccot.
Nem elég, hogy a Steed Charge szinte CD-re tolható, még T13/16-in is oneshot a trash.
Mondjuk nem szabad megállni, mert sérülékeny. Para 40-on már megvolt a 20 perces boss kill 15 perc alatt, egyedül, a GR75...Ah, megvan, a szezon bónusz az az övön:
3.2.2. Fist of the Heavens Sanctification
The Sanctification power reads: "Every two seconds, call down Fist of the Heavens Fist of the Heavens on a random nearby enemy. After casting Steed Charge Steed Charge, this effect occurs more rapidly for five seconds." Its distinctive properties include:
The automated Fist of the Heavens Fist of the Heavens have the same properties as a self-casted Fist of the Heavens Fist of the Heavens, taking into account your current skill and elemental damage bonuses. They have a proc coefficient and can trigger Area Damage, as a normal FotH would.
This Sanctification's standard delay of 2 seconds is cut down to 0.5 seconds after using Steed Charge Steed Charge, lasting for 5 seconds after using the mobility skill.
Valamikor s27 utan raktak ra az ovre. Amig nincs sok paragonod (legalabb p2000) erdemes Guardiannal menni. (Guardian Helm + Bracer) elvileg ha az ov meg a season power is aktiv, akkor tobbet proccol a Fist of Heaven.
-
Gawamatsu
senior tag
A Fist of Heavens-es Crusader nagyon móka most. Nem is emlékszem, hogy a javasolt öv korábban csinált-e ilyet, hogy tolta magától a cuccot.
Nem elég, hogy a Steed Charge szinte CD-re tolható, még T13/16-in is oneshot a trash.
Mondjuk nem szabad megállni, mert sérülékeny. Para 40-on már megvolt a 20 perces boss kill 15 perc alatt, egyedül, a GR75...Ah, megvan, a szezon bónusz az az övön:
3.2.2. Fist of the Heavens Sanctification
The Sanctification power reads: "Every two seconds, call down Fist of the Heavens Fist of the Heavens on a random nearby enemy. After casting Steed Charge Steed Charge, this effect occurs more rapidly for five seconds." Its distinctive properties include:
The automated Fist of the Heavens Fist of the Heavens have the same properties as a self-casted Fist of the Heavens Fist of the Heavens, taking into account your current skill and elemental damage bonuses. They have a proc coefficient and can trigger Area Damage, as a normal FotH would.
This Sanctification's standard delay of 2 seconds is cut down to 0.5 seconds after using Steed Charge Steed Charge, lasting for 5 seconds after using the mobility skill.
-
Süni 1985 F
senior tag
-
Gawamatsu
senior tag
-
Pöttön
őstag
Mi a legjobb season mentes build solo gr150-re?
-
SQX_Barto
addikt
Necro egyik kevencem de én is eluntam most.
Ha a LoD WD opcio lenne bosskillernek, siman bevallalnam, vagy akar egy Shadow DH-t is, bar az ketlem eleg eros 150re.
-
Süni 1985 F
senior tag
s27-ben
TK Nekro (Trag'Oul Death Nova) vagy Wizard (LoD Meteor) volt
BK pedig Nekro (Rathma) vagy elvetve volt par WD (LoD Spider Queen) is.
Reszemrol en crusival fogok kezdeni farmolos karakternek, aztan Leaderboard alapjan meglatom, hogy lesz-e kedvem dps-t csinalni
De s27 ota sok minden valtozott, szoval nem tudom most mi lesz a meta.
Nekro kb mindig eros, csak mostanaban sokat toltam vele
Necro egyik kevencem de én is eluntam most.
-
SQX_Barto
addikt
Tudni mik lesznek S tier kasztok?
Gondolom bk a necro de tk mi lesz?szezonra gondolok
s27-ben
TK Nekro (Trag'Oul Death Nova) vagy Wizard (LoD Meteor) volt
BK pedig Nekro (Rathma) vagy elvetve volt par WD (LoD Spider Queen) is.
Reszemrol en crusival fogok kezdeni farmolos karakternek, aztan Leaderboard alapjan meglatom, hogy lesz-e kedvem dps-t csinalni
De s27 ota sok minden valtozott, szoval nem tudom most mi lesz a meta.
Nekro kb mindig eros, csak mostanaban sokat toltam vele
-
Süni 1985 F
senior tag
Tudni mik lesznek S tier kasztok?
Gondolom bk a necro de tk mi lesz?szezonra gondolok
-
ColdMan
aktív tag
Ja értem, szóval benne van, de még se.
Gyakorlatilag mostmár minden season-ba benne van fixen, de az alapjátékban ugyan úgy nem érhető el...
Szóval akit továbbra se érdekelnek a season-ok annak semmi ujdonságot nem nyújt a játék.
Sajnálatos hogy minden is már csak a season-okról szól ennél a játéknál.
Egy értelmes buildet nem lehet le lesni youtube-ról, mert be írod hogy solo gr150, és 10ből 10 season karakter lesz Anchient Ethereal meg Sanctified fegyverekkel, meg 3 fegyver képességgel, meg 4 tárgy képességgel meg minden egyéb bullshittal.
Szóval egy csomó olyan dologgal ami sose lesz elérhető az alap játékban..Gondolom a Visions of Enmity is csak season karaktereknek érhető el...
"Szóval akit továbbra se érdekelnek a season-ok annak semmi ujdonságot nem nyújt a játék."
Ez pontosan így van.
Lehet ezen morgolódni, csak nincs értelme.
Én is egyre kevesebbet játszom D3-al, talán épp ezek miatt.
Season kezdéskor játszom 2-3 hetet, utána vissza Grim Dawn vagy valami más irányba... -
Pöttön
őstag
Ja értem, szóval benne van, de még se.
Gyakorlatilag mostmár minden season-ba benne van fixen, de az alapjátékban ugyan úgy nem érhető el...
Szóval akit továbbra se érdekelnek a season-ok annak semmi ujdonságot nem nyújt a játék.
Sajnálatos hogy minden is már csak a season-okról szól ennél a játéknál.
Egy értelmes buildet nem lehet le lesni youtube-ról, mert be írod hogy solo gr150, és 10ből 10 season karakter lesz Anchient Ethereal meg Sanctified fegyverekkel, meg 3 fegyver képességgel, meg 4 tárgy képességgel meg minden egyéb bullshittal.
Szóval egy csomó olyan dologgal ami sose lesz elérhető az alap játékban..Gondolom a Visions of Enmity is csak season karaktereknek érhető el...
-
ColdMan
aktív tag
Értem.
Ez lett volna a másik kérdésem, hogy most mi az aktuális patch?
Én konzolon (nintendo switch-en, és ps4-en) tolom.
Itt elvileg a 2.7.7 az utolsó patch.
Aminél elvileg igérték hogy az altar of rites-t be rakják az alap játékba is, de végül nem történt meg (a helye meg van new tristam-ba)
Akkor erre gondolom hiába is várok?Altar of rites bekerült fixen a játékba, de csak season karaktereknek elérhető és minden seasonben resetelődik.
Új hozzászólás Aktív témák
-
116526 - 116401
116526 - 116401 116400 - 116301 116300 - 116201 116200 - 116101 116100 - 116001 116000 - 115901 115900 - 115801 115800 - 115701 115700 - 115601 115600 - 115501 115500 - 115401 115400 - 115301 115300 - 115201 115200 - 115101 115100 - 115001 115000 - 114901 114900 - 114801 114800 - 114701 114700 - 114601 114600 - 114501 114500 - 114401 114400 - 114301 114300 - 114201 114200 - 114101 114100 - 114001 114000 - 112001 112000 - 110001 110000 - 108001 108000 - 106001 106000 - 104001 104000 - 102001 102000 - 100001 100000 - 98001 98000 - 96001 96000 - 94001 94000 - 92001 92000 - 90001 90000 - 88001 88000 - 86001 86000 - 84001 84000 - 82001 82000 - 80001 80000 - 78001 78000 - 76001 76000 - 74001 74000 - 72001 72000 - 70001 70000 - 68001 68000 - 66001 66000 - 64001 64000 - 62001 62000 - 60001 60000 - 58001 58000 - 56001 56000 - 54001 54000 - 52001 52000 - 50001 50000 - 48001 48000 - 46001 46000 - 44001 44000 - 42001 42000 - 40001 40000 - 38001 38000 - 36001 36000 - 34001 34000 - 32001 32000 - 30001 30000 - 28001 28000 - 26001 26000 - 24001 24000 - 22001 22000 - 20001 20000 - 18001 18000 - 16001 16000 - 14001 14000 - 12001 12000 - 10001 10000 - 8001 8000 - 6001 6000 - 4001 4000 - 2001 2000 - 1
-
Fórumok
Mobilarena - mobil fórumok
Okostelefonok Mobiltelefonok Okosórák Autó+mobil Üzlet és Szolgáltatások Mobilalkalmazások Tartozékok, egyebek Mobilarena blogokPROHARDVER! - hardver fórumok
Notebookok TV & Audió Digitális fényképezés Alaplapok, chipsetek, memóriák Processzorok, tuning Hűtés, házak, tápok, modding Videokártyák Monitorok Adattárolás Multimédia, életmód, 3D nyomtatás Nyomtatók, szkennerek Tabletek, E-bookok PC, mini PC, barebone, szerver Beviteli eszközök Egyéb hardverek PROHARDVER! BlogokIT café - infotech fórumok
Infotech Hálózat, szolgáltatók OS, alkalmazások SzoftverfejlesztésGAMEPOD - játék fórumok
PC játékok Konzol játékok MobiljátékokLOGOUT - lépj ki, lépj be!
LOGOUT reakciók Monologoszféra FototrendFÁRADT GŐZ - közösségi tér szinte bármiről
Tudomány, oktatás Sport, életmód, utazás, egészség Kultúra, művészet, média Gazdaság, jog Technika, hobbi, otthon Társadalom, közélet Egyéb Lokál PROHARDVER! interaktív
- Fórumok
- PC játékok
- Diablo 3
- (kiemelt téma)
- BONTATLAN - Corsair (2x32GB) 64GB DDR4-2666Mhz CL18 CMV32GX4M1A2666C18
- ELADÓ: OWC Accelsior 4M2 SoftRAID XT hűtőtt M.2 SSD vezérlőkártya Apple gépekhez (+gari/számlás)
- Asztali PC , R7 5800X , RTX 3060 12GB , 32GB RAM , 512GB NVME , 1TB HDD
- ASUS GeForce RTX 5070 Ti PRIME OC 16GB - MediaMarkt garancia 2028.12.18.
- Western Digital WD Purple 2TB - WD20PURZ - Új - Eladó
- 27% - ÚJ Samsung Odyssey G5 S27FG506SU QD-OLED Monitor! 2560x1440 / 180Hz / G-Sync / FreeSync
- Lenovo T14S Thinkpad FHD IPS i5-1135G7 16GB RAM 256GB SSD Intel Iris XE Graphics Win11 Pro Garancia
- Otthoni AI Workstation (E5-2697 v3, 32GB RAM + 2x RTX 3060 12+12GB VRAM)
- 262 - Lenovo LOQ (17IRX10) - Intel Core i7-14700HX, RTX 5070
- Csere-Beszámítás! Gamer PC-Számítógép! I9 9900K / RTX 2080Ti / 16GB DDR4 / 1TB SSD
Állásajánlatok
Cég: CAMERA-PRO Hungary Kft.
Város: Budapest
Cég: aiMotive Kft.
Város: Budapest


Darabokban a gép.
(= természetesen átállítottam, ellenőriztem is egy-két alkalom után, de vagy nem oda dob be valami bug miatt vagy marad az emberi hülyeség)
]

![;]](http://cdn.rios.hu/dl/s/v1.gif)
Kell egy WD a partiba és problem solved.
(kb 17 karakterhelyem van, amibol 6 van hasznalva...



