Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • B.i.L

    senior tag

    Kicsit hosszú lessz : Van 2 előfizetésem az elsőt most váltottam le Start csomagra + Lg F6 részletre történő vásárlással.A második előfizetésem Okostarifa 180 + SE,LWW most fog lejárni.Ez utóbbit is Start-ra fogom tenni,viszont szerenték telefont is mellé,mert asszonypajti megint összetörte a Glasst".A véleményetekre vagyok kíváncsi : válasszak valami "gyengus" telefont 0.-Ft .-ért?Vagy vegyek valami jobbat?Ez utóbbi eseteén sem vagyok hajlandó 10 ezer fölé menni.Tudtok alternatívát?Tudom ez félig meddig magánügy,de Telenor csak 1 darab készülékre ad részletfizetési lehetőséget,bár nem értem miért,mert 2 darab előfizetésem van....Ez idáig megközelítőleg 6 éve vagyok a Telenor előfizetője,mind készülék és szolgáltatás gyanánt.Az első telefonszám 4 a második ugye meg 2 éve tartozik a nevemhez,elötte csak *Online Éjjel-Nappal* csomagom volt(6-éve),ami a korlátlan netelérést biztosította 2 éven át.Amikor megszüntettem,akkor lett meg az uj előfizetés(4-éve) és utána (2-éve) jött a második előfizetésem.
    ui : köszönöm a megértéseteket

    Horgászni mentem...B.i.L

Új hozzászólás Aktív témák