Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • asdf_

    veterán

    válasz padi68 #87065 üzenetére

    Azert szurok be felve kepeket, mert nagyon rovid teszt volt, tenyleg csak annyi, hogy lottem kb. 20 kepet 10 perc alatt, es benne van, hogy valami elbenaztam -elvileg nem lehet, mert nincs mit, de a vegeredmeny lattan komolyan ketkedtem magamban- :) Legalabis sokkal nyugodtabban allitanam a 14-140-rol azt, hogy nagyon gaz a vege, ha a pana obinal kikapcsoltam volna a vazstabit, at kellett volna allitani obistabira is par kep erejeig (bar ugye ha az oly-n jo volt a vazstabi, akkor a masikon is jonak kell lennie), meg tobb zaridovel, valamint nem csak 5.6-on csinalni kepet, hanem rekeszelve is, egyszoval ha tobb tesztkep allna rendelkezesemre. De kaptam masik forumtarstol az o gepevel keszitett kepet tele vegen, az is ilyen volt. Mert ertem en, hogy egy 10x-es zoomos obi az kompromisszumos, ne varjam tole azt, mint egy 3-4x-es atfogasutol, mert a fizikat nem lehet megdugni, csak boven utanaolvasva sem olvastam semmi olyan fikat, hogy a tele vegevel azert ovatosan, mert taknyol ezerrel. Mindenesetre nekem nagyon kiabrandito volt, azonnal el is vetettem a cseret, es azota is eszmeletlenul utalom nyaralaskor az obicseret :)

    Oly 45-150 @150

    Pana 14-140 @140

    (1:1 crop mindketto a kep tetejebol)

Új hozzászólás Aktív témák