Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Repsol600

    addikt

    Sziasztok!
    Erre mondjatok valamit. :D
    Van egy üzleti előfizetésem (Mátrix dijcsomag)
    Történet röviden: Múlt havi számlámon szerepelt 1 db "emelt dijjas sms és hang" aminek a dijja 1500ft volt. Kicsit furcsállottam mert ilyet én nem küldtem, de most 1500ft-ért nem fogok járkálni a T-mobilba, ezért kifizettem.
    Na de a mostani számlám már 19.000ft!!!! volt, na itt már gondoltam valami nagy gond lesz mert ezen már vagy 10 db ilyen sms szerepelt és az eddigi számláim 2000-2500Ft kürűl voltak. Be is mentem a T-mobile-ba ahol megmutattam a számlát és mondtam hogy ezt nem vagyok hajlandó kifizetni mert ilyen sms-eket nem kűldtem soha. Mondta az eladó hogy letíltja ezt a szolgáltatást hogy ne lehessen kűldeni ilyen smseket. Közben ránézett az aktuális egyenlegemre ami már több mint 36.000ft!!! volt kb 1 hét alatt! :W
    Az eladó felvette a panaszom. Tegnap meg is kaptam a levelet amiben röviden az állt hogy kivizsgálták az ügyet, az ő rendszerükben semmi hibát nem tapasztaltak ezeket az sms-eket az én telefonomról kűldték ezért köteles vagyok kifizetni a számlákat. :W
    Közben kiderűlt, hogy a Kft-ből eddig 10-15 ember jelentkezett akinek ilyen gondja van(köztük nagybátyámnak és nagynénémnek is akik itt dolgoznak és ők által jutottam ehez az előfizetéshez) ugyan ilyen magas számlájuk van kinek több kinek kevesebb. Nagybátyáméknak 65.000ft csak ezekből az sms-ekből az 1 havi. Az eggyik munkatársuknak az anyjának (kb 75 éves) is van 20.000ft emelt dijjas sms-e. :D
    Nagybátyáméknak és a többi reklamálónak is ugyan ezt a választ kűldték ki mint nekem. Természetesen senki nem kűldött 1 db sms-t se, a T-mobile még sem ismeri el hogy valami gond van náluk. Lehetséges hogy feltörték a hálózatuk? :F Vagy mit lehetne tenni? Bocsi kicsit hosszúra sikeredett de nem tudom mit csináljak. :)

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák