Hirdetés
- Tízezres aksit tuszkolt a Honor a Power 2-be
- Google Pixel topik
- Motorola Edge 50 Neo - az egyensúly gyengesége
- Samsung Galaxy S24 Ultra - ha működik, ne változtass!
- iPhone topik
- Xiaomi 15T Pro - a téma nincs lezárva
- Milyen okostelefont vegyek?
- Samsung Galaxy S25 - végre van kicsi!
- OnePlus 15 - van plusz energia
- Xiaomi 13 - felnőni nehéz
-
Mobilarena
XBOX ONE TOPIK

Xbox Support elérhetőségei:
Telefon: +3680018590 (magyar) (H-P)
Web: Xbox Support (angol chat)
Új hozzászólás Aktív témák
-
GEIL
addikt
válasz
rezy89
#234699
üzenetére
wifiről multit nem lehet komolyan venni...az felejtős.....én próbáltam mindkét konzolon otthon, de PC-ről is gatya ha wifiről játszok.......több játéknál teszteltem.
Online multi = szigorúan utp kábel.
Én szétkábeleztem a lakást ezért....van bent vagy 50 méter utp kábel, de valamit valamiért.

Pingek miatt és a nem stabil netkapcsolat miatt eleve hátrányból indulsz....
nekem fontos hogy 34-38 helyett 23-28 legyen a ping.
-
rezy89
tag
Üdv! Beszereztem egy One x-et, és sajna wifis netről borzasztóan akad a multi. Más is találkozott ilyen problémával? Vezetékes netre sajnos nincs lehetöségem, ps-en normálisan megy, ezért nem értem mi a gond.
-
ρσгτσ
addikt
válasz
hermandani
#234696
üzenetére
Steam -et régen használtam, de már egyáltalán nem ismerem...pl. hogy lehet futtatni böngészőből.
Azt tudom, hogy a GeForce Now blokkolva van. Stadia pedig simán megy.
-
ρσгτσ
addikt
válasz
hermandani
#234694
üzenetére
Steam -et nem használok, de Stadia -ra csak simán bejelentkeztem az Edge böngészőn keresztül és elindítottam egy játékot. Működött rendesen.
-
hermandani
tag
Sziasztok!
Érdeklődni szeretnék, hogy az új Edge böngészővel hogyan tudom a Steam-es játékaimat One-on játszani?
Illetve pl. a Stadia játékait hogyan tudom indítani?
Ha valaki az elejétől részletesen leírná nekem, nagyon megköszönném
-
icemad
nagyúr
válasz
philoxenia
#234691
üzenetére
Dehogynem. Ultimate kiadást keresett, azt nem is látok a linkeden. (gondolom a series verzió miatt, mert a series topikban is megkérdezte)
-
gorje
senior tag
Sziasztok!
Szeretném megvásárolni a FIFA 22 játékot (ultimate verzió) Xbox-ra mi a legkedvezőbb módja? Fifa 21-en belül EA tagsággal a bestbuy? Utazás és feltöltőkártyás kombó mennyivel kedvezőbb? -
laracroft
senior tag
A Subnautica-Below Zero írta hogy megjelent a magyar nyelv benne. Sikerült is beállítani de a játékot indítva továbbra is angol. Mit bénázok el?
Köszi -
RAiN91
őstag
válasz
IntelKiller7
#234681
üzenetére
Megnéztem, ha törlöm, akkor 60 napig vissza engedi állítani, így gondolom addig nem is tudom másik accounthoz hozzá adni.
-
fauv
őstag
Üdv !
Urak, azt szeretném megkérdezni, hogyha eladom a konzolomat, akkor az új tulaj nem tud belépni az én fiókomba, mert ugye ahogy bekapcsolom automatikusan belép. Vagy esetleg valamit törölnöm kell?
Nézzétek el ha buta kérdés, de Isten tudja mikor játszottam utoljára a szekrény tetején dobozába lévő konzollal, így nem igazán vagyok képbe vele, de lenne rá vevő és gondoltam azért rákérdezek.
Köszi előre is
-
RAiN91
őstag
Sziasztok,
nyáron eljátszottam a 3 hónapos 300 Ft-os Gamepasst. Most egy másik mail címre regeltem Xbox accountot, és arra vettem meg akciósan a Gamepasst 1 évre.Most viszont megbántam és szeretném, hogy a régi mail címem alatt fusson. Nem homeolni akarom a régire. Ha törlöm a régit, akkor át tudom írni az újon az email címet a régire?
(problémák vannak pl. az epic games loginnal emiatt, meg még kitudja milyen probléma lesz, inkább most szeretnék elébe menni, és átváltani a mail címet)
-
oriic
HÁZIGAZDA
Chorus - December 3.
-
Lacielvtárs
nagyúr
én nem tudom ti hogy vagytok vele, de nekem a két kerék az nem négy
![;]](//cdn.rios.hu/dl/s/v1.gif)
szóval atom béna vagyok két keréken, így meghagyom azt a világot a nálam sokkal ügyesebb embereknek
-
GEIL
addikt
Sziasztok !
kérdés:
Mi lesz a helyzet a Forza Horizon 4-gyel ?
Az 5. rész megjelenése után is beszerezhető marad az áruházból ?
Gondolom a game pass-ből kiteszik és az 5 lesz helyette bent ?
-
ρσгτσ
addikt
-
l.skywalker
Topikgazda
Aktuális Deals with Gold (DwG) akciós lista
Szeptember 28. ~12:00 - ig érvényes ajánlatok*: -
eL Geri
őstag
Sziasztok!
Régebben mintha olvastam volna itt, de akkor annyira nem érdekelt, most viszont igen.
Sima magyar accounttal, magyar bankkártyával lehet az Xbox store-ban játékot venni Izlandon? Most pl. a Gears Tactics-ot nézném, ott 3500 Ft körülre jönne ki. -
-
balazs025
senior tag
válasz
ρσгτσ
#234638
üzenetére
A fifa 14-gyel one-on egy engine váltás is volt, és ekkor az ea elengedte a magyar lokalizációt. 360-on azért maradhatott még a továbbiakban is, mert ott már érdemi fejlesztés nem történt, így a már elkészült magyar feliratot és kommentárt változatlanul fel lehetett használni.
-
#38464487
törölt tag
Sziasztok!
Az lenne a kérdésem,hogy FIFA 14 XBOX ONE magyar ?
360 on megvolt nekem és Magyar nyelven volt.
Xbox one kiadás is Magyar ?
-
negyven2
nagyúr
válasz
szimszonos
#234634
üzenetére
A Sumo Digital-nak nincs sok köze ahhoz, hogy miért úgy sikerült a FH2 Xbox 360-on. Igen, ők fejlesztették, de a One-ra megjelent FH2-t nem lehetett 1:1-ben átültetni 360-ra. Ennek kettő legfontosabb technikai oka az, hogy a One-os FH2 a Forza Motorsport 5 grafikus engine-jét használta, ami Xbox One-ra lett kifejezetten kifejlesztve. A 360-as kiadás, meg a első FH engine-re épült. Aminél szintén nem tudták megoldani a full open-World-öt. Így a Sumo lényegében csinált egy hasonló játékot (ami megoldás már elég régi konzolszinten, hogy egy adott játékból csinálunk egy hasonlót, és nem port-ot mint ma).
A másik tech. ok, lényegében fakad az elsőből. Miszerint a FM5 engine egy olyan gépre lett fejlesztve amiben többek között 8GB RAM van, ebből 5.5GB használható a játékok számára. A 360-ban 512MB ram volt amiből 500MB volt használható a játékok számára. 1/10 akkora memória mennyiségbe nem fért bele egyszerűen a játék, így maradt ez a megoldás.
Amúgy az nem jelent semmit, hogy a különböző platformokra érkező kiadásokat más, akár külsös fejlesztő csinálja. Pl. a Sony most megvásárolt Nixxes, az többek között az új generációs Tomb Raider részeket csinálta PC-re (illetve a Rise-ot 360-ra). És akkor nekik nem sok közül volt a Square Enix-hez.
De hogy a FH5-röl is szó essen. Azért jön ki One-ra is 0 tartalmi hátránnyal, mert a FH5 alatti ForzaTech engine az még a One-ra fejlesztett grafikus motor (ami nem azt jelenti, hogy ne tudna kihasználni egy csomó Series konzolban lévő tudást). Így igazából olyan nagy technológia különbség nincs One/Series között. Ráadásul egyrészt itt még akkora nagy memória különbség sincs (16Gb van a SX-ben), illetve a modern - pl. Horion 5 alatti - grafikus motorok sokkal jobban tudnak skálázódni, mint a régiek (UE5 is simán fut akár One-on, Switch-en, vagy akár mobilon is).
Lényegében a One-os ForzaTech-ből, SX-en (meg PC-n) most hozzák ki a maximumot. A következő Horizon (Horizon 6?) meg ugyis már az új Motorsport motorjával érkezik, amit már a Series konzolokhoz fejlesztenek.
-
szimszonos
őstag
válasz
homerhamm
#234596
üzenetére
Az FH2 játékot xbox 360 és xbox one konzolokra 2 különböző cég csinálta.A 360-as változatban még a tartalom is kevesebb volt.Az FH5 esetében mivel egy cég fejlszti minden konzolra ugyanazt kapjuk tartalomban.Grafikábam persze jelentős eltérések lesznek gépek teljesítménye miatt.Full hd felbontás mellett kapunk egy 30fps módot One S-en kb,még Series X-en 4k/60fps is lehet.
-
l.skywalker
Topikgazda
Korábban csak Series kontrollerekre elérhető frissítések érkeztek One kontrollerekhez Insider tagoknak:
Xbox Controller Firmware Update Rolling Out to Insiders Starting Today - Xbox WireAlpha Skip-Ahead és Alpha Insider tagoknak
• Bluetooth Low Energy támogatás: ez a feature eddig Series kontrollereken már elérhető volt, most már elérhető One kontrollereken is. A kontroller el tud tárolni 1 Xbox Wiereless kapcsolatot és 1 Bluetooth kapcsolatot, ha valaki váltani szeretne a 2 végpont között csak 2x meg kell nyomni a kapcsolódás gombot [link]. 2 BT vagy 2 Xbox Wireless végpont között ez nem működik.
• Reduced Latency: Dynamic Latency Input (DLI) bevezetése One kontrollerekre is.
-
l.skywalker
Topikgazda
-
Zeki
nagyúr
Mi az az oldal, ahol össze van gyűjtve a többen offline játszható játékok listája?
Köszi! -
parandroid
félisten
válasz
Throme
#234617
üzenetére
“Érted, ez olyan, mintha most a GPU-dat beraknák EAP-be, harmadolnák, és te járj utána ha nem tetszik... ja és ha ezt szóváteszed, akkor hőbörögsz....”
Akár a kínálat minőségét, akár a mennyiségét tekintjük: nem. Nagyon nem olyan.
Amúgy én örültem neki, hogy meglépték, volt egy-két ea játék, ami érdekelt, de csak azok miatt nem fizettem volna elő ea playre. Így viszont én is behúztam belőle 3 évet, amikor bejelentették, lett belőle olcsón +1 év gpu.
Egyébként meg igazad van, de szvsz a tiéd olyan ritka, és egyedi eset, hogy úgy voltak vele, hogy majd kezelik egyénileg a support vonalon. A nagy átváltósdi után meg maradt a szolgáltatás külön is előfizethető azoknak, akik mégis csak ea playezni akartak, és nem kell nekik a gpu.
p
-
Throme
veterán
válasz
akooos
#234615
üzenetére
Azzal nincs baj, ha az EA játékok bekerülnek GPU-ba. Ez egy jó lépés.
Annak is jó aki kihasználja a GPU-t és ezért egy adódó lehetőséggel él, átváltja az EAP-t GPU-ra (direkt ezért vesz EAP-t).
Csak ne meglévő előfizetést variáljanak át kéretlenül, aztán meg a júzer járjon utána, ha neki az éppenséggel nem jó.Érted, ez olyan, mintha most a GPU-dat beraknák EAP-be, harmadolnák, és te járj utána ha nem tetszik... ja és ha ezt szóváteszed, akkor hőbörögsz....

Mindegy is, mert megkaptam a kérdésemre a választ korábban.
-
persil
nagyúr
válasz
Throme
#234614
üzenetére
Az eg vilagon senkinek nem valtottak at csak ugy szemetsegbol. Egy szavaba kerult minden user-nek megallitania az egyetemes gonoszsagot.
Ha te eltel vele es megis belefutottal egy egyebkent teljesen hihetetlenul ritka hibaba, akkor a support-hoz kellett volna fordulni, meghozza rogton.
-
akooos
veterán
válasz
Throme
#234614
üzenetére
Én direkt vettem 3 év EA playt, hogy 1 év ultimatere váltsa át. Szerintem ez az emberek 80-90%-ának jó volt, hogy az 5 játék helyett kapott 300+ darabot. A legtöbb ember az átváltás idején harcolt azért, hogy át legyen váltva neki GPU-ra, de nem kevésszer jelezték is, hogy meg fog történni. Egy darab emaillel ezt tényleg megakadályzohattad volna és akkor nem éreznéd magad átverve.
Milliók kérték amúgy, hogy kerüljenek be az EA play játékok is GPU alá.
-
Throme
veterán
válasz
parandroid
#234613
üzenetére
Nem háborgok, nosztalgiázok. Ez az egész múltidő.
Egyébként meg fordítva ülünk a lovon.
Minek nyúlnak hozzá egy jól működő dologhoz? Ki kérte?
Nem az ultimate szolgáltatásra fizettem be, de mégis ott találtam magam.
A korrekt dolog az lett volna, hogy felajánlják, és a júzer eldönti kell vagy sem.Mivel téged ez nem érintett ezért tűnik háborgásnak.
-
l.skywalker
Topikgazda
Rocksmith+ is 2022-re csúszik:
An Update on Rocksmith+ (ubisoft.com) -
l.skywalker
Topikgazda
-
Throme
veterán
válasz
ρσгτσ
#234609
üzenetére
Az így is csúnya volt (és akkor nagyon finoman fogalmaztam), hogy EA Play 1 év helyett 4 hónapot tudtam használni. Franc sem akarta, hogy bevonják az Ultimate-be.
Aki EA play-re befizetett, annak az EA játékok elegendőek.Az mégcsúnyább lett volna, ha elveszik az EA Play befizetés az Ultimat miatt. Ilyet azért nem lehet megtenni... illetve igen, de csak 1x.
Legegyszerűbb lett volna, ha békén hagyják az EA Play-eseket!
... és igen 1:1 beváltás teljesen korrekt. M$-nek fontos a játékosok behúzása a fizetős szolgáltatásába.
Aki állandóan játszik, azt nem kell sokat győzködni az Ultimate-ről, úgy is előfizet.
Inkább a ritkán játszókat (nem tudom hány százalék lehet) kellett volna még. Engem - pláne ezzel a húzással - nem tudtak. -
-
Throme
veterán
válasz
l.skywalker
#234606
üzenetére
Pont így éreztem, mikor harmadolta a picipuha az 1 éves EA Play előfizum.
Nekem nem kellett az Ultimate, de rámerőszakolták, legalább 1:1 váltották volna.... végül is beetetés időszaka volt, belefért volna....
Mind1, az a lényeg, hogy van EA play.
Amúgy is csak max a FH5-t használnám ki ultimate-ben., akkor inkább -ha jó lesz az FH5 - megveszem, és még gold, meg semmi franc nem kell hozzá (nem multizom). -
l.skywalker
Topikgazda
Lehet, hogy késik az új BF?

Battlefield 2042: EA Shooter Set To Be Delayed, Insider Warns (gamingbible.co.uk) -
Throme
veterán
Ja én pont akkor fizettem elő mikor a picipuha átváltotta nekem Ultimate-re
Nekem az ultimate nem kell mert nem használom ki, de az EA play-t igen (viszonylag).Szóval, most is elő lehet fizetni EA play-re külön és meg is marad, nem darálja be Ultimatre az M$?
És így van 5,5k huf /év az nagyon baráti, csak kérdés, hogy van-e még ilyen?
Új hozzászólás Aktív témák
Tiltott minden olyan javaslat, tanács, utalás (illetve ezek kérése), ami a digitális disztribútorok által megszabott szabályok, határok, korlátozások kikerülésére irányul. A teljesség igénye nélkül értendőek ez alatt a VPN-es trükközések, hamis vásárlási adatok megadása és társaik.
Nem tiltott ugyanakkor a régió- és egyéb korlátos leárazások, promóciók, akciók stb. ismertetése, az azokról szóló diskurzus, ha ez nem társul a fentebb említett dolgokkal. Valamint nem tiltott a VPN szó leírása, ha valaki azt kifejezetten tiltó vagy figyelmeztető szándékkal írja le
(pl.: a VPN tilos!)
"Utazásos vásárlással" kapcsolatban az irányadó [link]
Röviden és tömören: nem érdekel senkit, hogy kijátszik-e valaki ilyen-olyan szabályokat, de itt erről semmilyen formában ne essen szó!
● tilos a warez!
● az OFF topic a baráti beszélgetéshez erre
● olvasd el a téma összefoglalót!
utoljára frissítve: 2018.02.19 l.skywalker
- DELL PowerEdge R730xd 16LFF 160TB+400GB 2U rack - 2xE5-2683v4 (16c/32t),256GB RAM,2x10G NET,HBA330
- Zebra ZP505 EPL hőpapíros címkenyomtató
- Újszerű Acer Aspire A515 - 15.6"FHD IPS - i5-1335U - 16GB - 512GB SSD - Win11
- Intel Processzorok sok db : Xeon E5-1620V3, Pentium G4400T, i3 6100, i3-4130, i3-2140T
- Wacom Bamboo One CTF-430 rajztábla
Állásajánlatok
Cég: Laptopszaki Kft.
Város: Budapest
Cég: PCMENTOR SZERVIZ KFT.
Város: Budapest




![;]](http://cdn.rios.hu/dl/s/v1.gif)







