Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • ati3x

    senior tag

    No fiuk! Ma sikeresem beléptem az m4/3 csapatban.. Nagyon régóta terveztem már egy komolyabb gépet, ugye elöször tükörrefiseket, majd átgondolva, valami milc felé kezdtem orientálódni. Addig jutottam, hogy vagy Sony nex5n, vagy Pana gx1. Csakhát ezek itt olyan 5-6000 svéd korona körül mennek alapobival.. Ennyit egyenlőre nem akartam rászánni, ugye kell másra is a pénz. Viszont az egyik áruházban megláttam, hogy akciózzák az olympus e-pl1-et.. 2200 korona.. olyan 70 ezer forint.. Szívtam a fogam, áá mégsem... Múlt héten ugyanabban az áruházban már 1800 korona. ez olyan 55 ezer.. No, itt már komolyan fályt a szivem rá, de nem.. Egész héten rágódtam, végül meghoztam a döntést, pénteken, ha még meglesz, akkor megveszem.. Persze kevés esélyét láttam hogy meglesz addig, mert azt gondoltam utolsó darab a vitrinben... Szóval ma hazaértem melóból, Siba-ba be(elektronikai áruház) MEGVOLT! Megvettem.. Tök fura, mert lecsekkoltam két olyan oldalon is ami megmutatja hol kapni a legolcsóbban és 14-42-es kitobival 3500 koronától indult a legolcsóbb ár! Nem modom, örülök, mint az a bizonyos majom! :D Persze van némi kompromisszum.. Csak iso3200, LCD felbontás kicsit "elavult" De ha belegondolok, hogy az ixus 80-as gépemet anno drágábban vettem, és egy közepes kompakt is drágább ennél.. :D

Új hozzászólás Aktív témák