Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • mrskatejoe

    aktív tag

    válasz scyllarus #9488 üzenetére

    scyllarus

    "sámánszertartás" :)) ez hídba vágott :R tetszik

    A V2 ez előtt is nagyon bejött, ez van . Nem "fejlesztői " hiba, mert szerintem szuper jó és párját ritkító ROM -ROM-okat varázsoltak Zsocáék :R . Mindenki azt használja ami az igényeinek megfelel.

    Nálam is az IA2-ben a beállítási lehetőségek és a testre szabás sokrétűsége fogott meg, ha ez az irány a V2 -ben is elmozdulna , tehát több beállítási lehetőség lenne benne , ...nos az lenne a csúcs. Ez szerintem nem Zsocáékon múlik hanem azon, hogy milyen forrás áll a rendelkezésre.
    Szerintem ha lesz lehetősége akkor fogja fejleszteni a V2-t ;)

    apeelme

    szvsz scyllarus nem negatív kritika ként hozta fel. Valóban többször esett róla szó. Véleményem szerint onnan indult ki a dolog, hogy a "macska " rom szintén CM7 alapokon van, vagy onnan indult ki. Lehet ( én nem vagyok mágus ) de esetleg egy átalakított rom abból a " vérvonalból " megoldhatja vagy megoldja a wifi problémát ( már ha ott nincs ilyen. )

    Azzal maximálisan egyetértek, hogy mindenki azt használja ami bejön neki , működik az igényei szerint ;)

Új hozzászólás Aktív témák