Hirdetés

2019. február 21., csütörtök

Gyorskeresés

(#80901) redband válasza eLit-MiLan (#80900) üzenetére

redband
(lelkes újonc)

Most tesztelem az új laptopom, fura dolgokat csinál játékok közben. HS-ben éppen azt játsza, hogy 3percig fix 30fps utána 1 percig fix 60fps, és így tovább, és így tovább.

(#80902) F-ECT$ válasza redband (#80901) üzenetére

F-ECT$
(Jómunkásember)

Régebben ez volt a megoldás:

C:\Users\Windows User name\AppData\Local\Blizzard\Hearthstone\options.txt

Beleírni a végére:
showfps:b=True
targetframerate:i=60

De azóta már változott a kód, lehet nem működik.

Dive ever, work never.

(#80903) redband válasza F-ECT$ (#80902) üzenetére

redband
(lelkes újonc)

Nem jo probáltam. Szétcseszi a felbontást is.

(#80904) tomi20100

tomi20100
(kvázi-tag)

Még mindig megvan a 80q.

(#80905) whitezo88

whitezo88
(Topikgazda)

Ugyan mi lehet ha fenthagyjuk a piraterugó boardját... [link]

Too bad she won't live... but then again, who does?

(#80906) whitezo88

whitezo88
(Topikgazda)

Elég halott a topic (akár a játék?)

Azért hónapok után megint emgcsináltam rank5öt, de csak mert Wild jobb mint Standard és találtam gyors, nagyon erős decket. Pirate rugó 10-5 stat:
[link]
Ebben pár nincs benne ami tabletes.

[ Szerkesztve ]

(#80907) Genji válasza whitezo88 (#80906) üzenetére

Genji
(őstag)

Én villámgyorsan Zoo-val mentem r5-re, szinte winstreaken.

(#80908) DJGABI válasza whitezo88 (#80906) üzenetére

DJGABI
(PH! addikt)

wildot én is jobban kamázom. kevesebb hunter is jön talán szembe ;]

<< "stabil, de mégse" >> << MX440 FTW! >>

(#80909) F-ECT$ válasza DJGABI (#80908) üzenetére

F-ECT$
(Jómunkásember)

A hunter most egyáltalán nem sűrű standardon, legalábbis nekem priest, wari, pala érzésre több van. Sőt még talán mage is.

[ Szerkesztve ]

Dive ever, work never.

(#80910) DJGABI válasza F-ECT$ (#80909) üzenetére

DJGABI
(PH! addikt)

hú tényleg, mage. hétvégén mentem vagy két meccset standardba. egyik odd mage, olyan curve-ot ment... lényeit megoldottam, de hp-jából kb egyet se, végén ragnával kivéreztetett
másik elemental mirror volt (nem tudom milyen tier ez, gyorsan kellett volna questhez), nyilván jobban húzott

<< "stabil, de mégse" >> << MX440 FTW! >>

(#80911) grizlisandor válasza whitezo88 (#80906) üzenetére

grizlisandor
(őstag)

Évek óta halott. ;]

Hétvégén teszek egy kísérletet a legendásba eljutásra, bízva egy jobb winrate-ben, a hóközbenhez képest. :DDD
Sajnos most nincs idegrendszerem a hs ranked kínlódásra. Vagy Dota2AutoChess(katt) foglalom el magam. :B

Oneplus One 64Gb, Seat Altea 2004 1.6 BGU

(#80912) whitezo88 válasza grizlisandor (#80911) üzenetére

whitezo88
(Topikgazda)

Olyan halott sose lesz mint az Artifact ilyen hamar ;] [link]

(#80913) grizlisandor válasza whitezo88 (#80912) üzenetére

grizlisandor
(őstag)

A HS killer. ;]

Oneplus One 64Gb, Seat Altea 2004 1.6 BGU

(#80914) tomazin válasza whitezo88 (#80912) üzenetére

tomazin
(PH! kedvence)
LOGOUT blog

Hát valamit tényleg nagyon benéztek. Konkértan az Eternal veri 24hour peakben, pedig ott van mobil app is.

(#80913) azt már itt a topicban jól megírta valaki, hogy a hs killer maga a hs.

[ Szerkesztve ]

(#80915) sagem válasza tomazin (#80914) üzenetére

sagem
(PH! addikt)

A játék maga jó szerintem, csak az indításnál elcseszték, hogy semmi jutalmazási rendszer nem volt benne, csak és kizárólag pénzért lehetett mindent megszerezni úgy, hogy maga a játék is pénzbe kerül ugye. Na ez kicsapta a biztosítékot sokaknál és hatalmas negatív visszhangot váltott ki. Ennek hatására beletettek jó pár dolgot, pl., hogy lehet ingyen is arena draftolni, szinteket lépni és összesen 15 db paklit + 15 db aréna belépőt kifarmolni teljesen ingyen, de ez már veszett fejsze nyele volt, későn érkezett. Új játékosokat ennyivel nem fognak bevonzani, akik megvették korábban azok meg csak addig pörgették a játékot, amíg ki nem farmolták ezeket és leléptek, én is így tettem. Remélem, hogy hamarosan f2p lesz és ezáltal kap egy új lendületet, mert maga a gameplay szerintem nagyon élvezetes :) Utoljára decemberben hallattak magukról, akkortájt elég aktívan érkeztek kisebb-nagyobb frissítések, azóta hullaszag terjeng a fejlesztők körül, lehet, hogy a háttérben már a f2p-re készülnek.

[ Szerkesztve ]

„Nem azért felejtünk el játszani, mert megöregszünk, hanem attól öregszünk meg, hogy elfelejtünk játszani.”

(#80916) lm83 válasza sagem (#80915) üzenetére

lm83
(senior tag)

Kár, pedig elkelt volna valami konkurencia már...

(#80917) Chronos85

Chronos85
(tag)

Ne felejtsetek el egy quest helyet felszabadítani, ma jön a 2. felvonása a Brawl eventnek extra Rasta boosterért.

Artifact: nekem tetszett a játékmechanika, annak ellenére, hogy nem dotáztam. De már mikor tudni lehetett az üzleti modellről akkor írtam, hogy nem tudom hogy képzelik a rengeteg "ingyenes" mesekártya mellett.
Csak streamen láttam, de a jutalmazási rendszer, még a HSnél is gyengébb volt, pedig itt sincs éppen elkényeztetve az ember. Sajnos ma már, elsőre elfogadhatót kell csinálni, pláne egy ennyire telített piacon, mert a kutya nem fog később visszanézni.

(#80918) tomazin válasza sagem (#80915) üzenetére

tomazin
(PH! kedvence)
LOGOUT blog

Én személy szerint örülök a bukásának (azaz egyik szemem nevet), ugyanis ha működött volna ez vedd meg és még fizess is elő modell, akkor más cégek is elkezdték volna átvenni, hiszen ott tartanak az emberek, hogy ilyen módon le lehet húzni őket. (ld. pölö a lövölde játék, ahol kifizetsz egy aaa-t, majd még season pass meg anyámkínja. egy teljes játék feldarabolva, 5xös áron eladva)

A másik meg sír, mert sajnos megint nem kapott rendes konkurenciát a hs. Ugyanis akármennyire is szeretném, hogy nőjön a játékosszám az általam játszott eternalban, nem történik meg. Gyanítom más alternatíváknál is ugyanez a helyzet (shadowverse, mtg-k). Amivel nem lenne baj, de stagnálás általában nem jelent jót. Ezzel együtt pedig a hsnél továbbra is az az üzleti szemlélet marad, hogy nincs más, úgyhogy azt csinálunk amit akarunk.

(#80919) Chronos85 válasza tomazin (#80918) üzenetére

Chronos85
(tag)

Tudod mit szoktak az első felére mondani... Azért sztem aki keres az talál minden műfajban, nem lehúzós játékot, ami legalább annyira élvezetes.

A másik, meg ha vki most szeretne mesekártyás játékba belevágni biztos, hogy előbb ajánlanám az általad felsoroltak vmelyikét. Esetleg a Gwentet, bár nekem kevés benne az interakció (MTG a másik véglet), viszont a jutalmazási rendszere messze a legbarátibb. Folyamatosan tolják bele a tartalmat, tavasszal jön egy újabb kieg, és persze rendszeresen vannak versenyek is. Annak ellenére, hogy a nézőszám alapján ugyanúgy stagnál. Nem is értem hol éri ez meg nekik, vagy lehet hogy nem egy pénzéhes s*arrágó banda?

A HS mellett 2 dolog szól csak amivel sokakat megtudott fogni, gyors/egyszerű meccsek és hogy mobilon is lehet tolni. Az előbbi sztem a legnagyobb korlátja is.

(#80920) Genji

Genji
(őstag)

80G csere--> LooseCannon#21818 - bármikor mostanól

(#80921) F-ECT$ válasza Chronos85 (#80917) üzenetére

F-ECT$
(Jómunkásember)

A pala vs pala meccsem jó volt, T1-ben véget is ért :)

Dive ever, work never.

(#80922) redband

redband
(lelkes újonc)

Ingyen 80g , vegyél fel. Koren#2453

(#80923) Chronos85

Chronos85
(tag)

Segítség kellene nagyon nem követem már a versenyeket ki most a favorite? Btw. Feb. végéig lehet szavazni pakkokért.

(#80924) Genji válasza Chronos85 (#80923) üzenetére

Genji
(őstag)

"I always choose the player who looks like they have the least (preferably zero) amount of sex." :DDD

(#80925) redband válasza Chronos85 (#80923) üzenetére

redband
(lelkes újonc)

roger

(#80926) whitezo88 válasza Chronos85 (#80923) üzenetére

whitezo88
(Topikgazda)

4-5 ot ismerek azt is inkabb nevrol, Bunnyhoppor legalabbis ladderen elegge top.

Copyright © 2000-2019 PROHARDVER Informatikai Kft.