Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Throme

    veterán

    válasz haruspex #95309 üzenetére

    Ezt a 'tennék-e bele pénzt' dolgot nem tudom megválaszolni, mert hobbi célokra veszek fotós dolgokat. Tehát, ha most van is egy bizonytalanság nem kell azon agyalnom, hogy vegyek, vagy ne vegyek pro lencsét.
    Aki melóra használja a gépét, annak most is van szerviz és tud vásárolni bármit.
    Még mindig nem tettem le a 12-45-ről.

    Ezzel az 'átveréssel' meg 'cserbenhagyással' se értek egyet, amiket lehet itt olvasni.
    Az hogy nem megy úgy a fotós biznisz az oly-nak azt lehetett tudni hírekből. Aki érzékeny erre, hogy 'mi lesz' annak akkor el kellett volna gondolkodnia (szvsz persze).
    Másrészt mutass egy olyan céget, aki azt mondja, hogy nem megy a szekér és ne vegyél tőlem semmit, mert bizonytalan a jövő....
    Egyelőre én azt látom, hogy egy cég hozott egy gazdasági döntést. Nem húzta le a rolót, nem számolta fel az üzleteit, a szervizt. Tovább vásárolhatók a termékei.
    (pedig én örülnék ha olcsóbb lenne a 12-45 ;] ) .

    Lehet nincs is olyan fényképező gyártó, aki még nem hozott, a vásárlóira nézve kedvezőtlen döntést.

    ... és ahogy írod, ott van még a pana.
    Nem vagyok "csak az oly" beállítottságú.
    Sokan utálják - ahogy olvasom - ezt a Tony figurát. Most láttam egy yt videót és abban mondja, hogy nem kell lojálisnak lenni egyetlen brand-hez.
    Nikon mellett beszálltam alap szinten az m4/3-ba, több okból is. Van amit ez a rendszer ad meg nekem. Ezen belül van 3 gyártótól (oly, pana sigma) cuccom.
    Azt nézem mit lehet kihozni ebből a micro 4/3-ból.
    Lehet igaza lesz azoknak, akik temetik az oly-t.
    Csak ne temessük idő előtt.

Új hozzászólás Aktív témák