Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • mrskatejoe

    aktív tag

    Köszönöm a választ Úraim. :K

    Akkor így már tiszta sor :DDD
    Azért kérdeztem, mert ( már egyszer kelzsoca említette ) több hozzászólással ezelőtt, hogy esetleges zene hallgatásnál akadozhat a vas.

    Levittem a minimumra 122MHz-ra mivel "üres járatban " úgyis a minimumon tekeri magát. Igy még jobban aksi kímélő. Elfelejtkeztem róla és zenét hallgattam moboplayerrel. Elég rendesen akadt DE csak akkor ha mozgattam a telefont ( képernyő fordításkor ).
    No mondom itt valami nem frankó.
    Elindítottam a "gyári lejátszót " ez csak gyors egymásutáni mozgatásoknál ( forgatásoknál ) produkálta.
    Érdekes módon a mobo-nál film nézés közben nem akadt ( :DD nem is volt forgatva a telefon :DD )

    A megoldások a következők :
    -A legjobb ha feljebb van véve az órajel
    -Ki van kapcsolva a képernyő forgatás

    Mindezt csak azért írtam le , hogy ha valaki aki olyan kezdő "kispályás " mint én ne a ROM-ot szidja hanem az órajelen állítson.

    Logikám szerint ha megy a mobo akkor az órajel vissza áll minimumra ( nincs magas MHz-t igénylő munkája ) azonban ha mozgatjuk, váltunk akkor sokkal nagyobb a MHz igénylés a procinak , igy nem mindegy, hogy 122 MHz ugrik (saccra ) 400MHz vagy 245MHz ról ugrik . Szerintem
    A mobonak elég nagy lehet a processzor igénybevétele a szoftveres dekódolás miatt is.

    Tehát nem kell megijedni ha szaggat egy picit minimumon :D

    ZTE-Skate; SkaTe_v2 by kelzsoca; T-Mobile Hu

Új hozzászólás Aktív témák