Hirdetés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • mrskatejoe

    aktív tag

    válasz Fooler89 #10604 üzenetére

    (#10604) Fooler89

    több probléma is van

    "Fontos még az is, ha 128mb-os system partícióra települ fel a rom, akkor csak 1-2mb szabad hely marad a system-en, viszont a programokon belüli lib mappában található fájloknak is van méretük, így arra mindig figyeljünk oda, hogy az összes lib mappába másolni kívánt fájl össz. mérete ne legyen nagyobb mint a rendelkezésre álló szabad hely, mert abból problémák keletkezhetnek! (adott esetben törölni kell fájlokat a system partícióról pl: csengőhangok, vagy olyan .apk csomagok amire biztos nincs szükségünk és a rendszernek sem a működéshez)"

    a TC -nél
    "Az .apk fájlokat nyissátok meg egyszerűen Total commanderből, és azonnal látható hogy van -e lib mappa vagy sem.

    A legjobb ha az .apk fájlokat és a zip állományokat is betársítod a total commanderre (általában windows alól vannak a legtöbben, aki linuxot használ az meg tudja magától is hogy s mint kell csinálnia)"

    ha ezeket figyelembe veszed nagy gond nem lehet .
    Viszont a lib mappában van másik mappa..az abban lévő file-kat kell system/lib mappába másolni, különben a program indításakor FC-vel kilép az alkalmazás

    ZTE-Skate; SkaTe_v2 by kelzsoca; T-Mobile Hu

Új hozzászólás Aktív témák