Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • waveson

    tag

    válasz feco70 #61677 üzenetére

    Naja, de nem mertem szétszedni, próbáltam, de nem nagyon hagyta magát... :D
    De azt akkor sem értem mitől ilyen retkesek, a Cooper&Hunter az full tiszta, igaz sokkal de sokkal kevesebbet megy, elindul jó nagy teljesítménnyel, megy 5 percet aztán leáll. Modern ON/OFF-os. Nincs mitől koszolódjon! :D Daikinek meg full retkesek, én azt hittem 10 év alatt kerül ennyi retek egy mókuskerékre, nálam 1 év alatt sikerült. És 26 fokra vannak állítva, nagy ritkán 25-re, nem ilyen 16-18-ra, ezesetben megérteném. De nem csak a mókuskerék, hanem még lentebb is, a műanyagok, tiszta penészesek. Brutál. Persze ha 2 méterről nézed a klímát, minden faja, ahogy közel mész hozzá, látod hogy te jó isten, különösen ha belevilágítasz lámpával a mókuskerékre, félelmetes. A Comfora. A többi is gáz, de a Comfora nyeri a fődíjat. Mondom a 20 éves ON/OFF-os Regalom talán 1x volt kitakarítva, annak rendesen el lehetett érni a mókuskerekét. 20 év alatt közel nem került rá annyi gané, mint erre 1 év alatt. Jó hát semmi gond, gondolom, évente kihívok valami értelmes klíma takarítót és amíg én nem tudom hogy hogy kell, megcsinálják ők. Ez van! :D Csak akkor nem értem hogy melóba a nagy 5kW-os klímák hogyhogy tiszták, amikor 10 éve nem voltak kitakarítva, csak negyed évente fújkálás meg szűrőtisztítás. És ezek is nyomják a hideget keményen, de semmi penészt nem látok. Fura.

Új hozzászólás Aktív témák