Hirdetés

2018. szeptember 26., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Társadalom, közélet  »  Politika

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

• Utoljára frissítve: 2015-11-16 04:58:22

Mobilarena

Normális hangnemet, higgadtságot, kulturált beszédet várunk el egymás és (nagy levegő) még azok iránt is. Ha nem megy normálisan, higgadtan, kulturáltan, akkor inkább ne írj be, köszi! Hírspam oldalt linkelni tilos!
Bővebben...

Összefoglaló kinyitása ▼

(#67151) t72killer

t72killer
(Jómunkásember)
LOGOUT blog (1)

A századvég szerkesztőségét úgy ahogy van ki.ták. Csakhogy megtanulja a fideszes újságíró, hol a helye a táplálékláncban...

[ Szerkesztve ]

"A win98 biztonságos, ui már vírust sem írnak rá 10 éve."

(#67152) kdavid94 válasza pitepeti71 (#67145) üzenetére

kdavid94
(őstag)

:W :W

Igen, van olyan, hogy védem bizonyos döntéseiket, mert nem fekete-fehéren látom a világot és bizony van, amiben egyetértek még velük is.

"tisztáznod kellene, az ellenzéki, és kormánypárti fogalmakat"

Szerintem meg neked kéne.
Kormánypárti ember nem szavaz ellenzéki pártra, meg például nem próbál lebeszélni a környezetében elő embereket a fidesz támogatásáról, meg magyarázni nekik, hogy nem kell bedőlni a közmédiából folyó propagandának, vagy hogy miért volt már nagyon időszerű és jogos a Sargentini-jelentés.

Az ellenzéki meg nem feltétlenül azt jelenti, hogy a kormánnyal semmiben nem ért egyet, és a lehető legrosszabbnak állítja be őket, akiktől csak jobb opciók vannak, és visszautasítja, hogy a többiekről bármi rosszat mondjon.

A szerkesztett részre meg no comment...
Tehát mindegy mit cselekszem a való életben, ha itt nem csatlakozom az egyoldalú köpködéshez és inkább azzal a résszel vitatkozom, amivel nem értek egyet, akkor csak kormánypárti lehetek. :C

(#67146) đe$|re:

:DDD
Ember, olvasd már el az elejétől a vitát, ha már belevau... Akkor látnád, hogy mit mire reagálva írtam. Meg azt is, hogy nem csak 2002-2010 közötti kormányt kritizáltam, hanem a jelenlegi ellenzéket is.

Komolyan egy vicc amit csináltok.
Nem is folytatom inkább, hű kormánypártiként megyek migráncsozni egyet a facebook-ra, lájkolok pár Pesti Srácok posztot, és röhögök egyet a hazaáruló ellenzéki trollok vergődésén.

[ Szerkesztve ]

(#67153) pitepeti71 válasza kdavid94 (#67152) üzenetére

pitepeti71
(PH! addikt)

Okés :R
Akkor megtennéd, hogy linkelnél nekem néhányat a korábbi hozzászólásaidból, amelyben elmarasztalod a kormányt, vagy annak döntéseit? Tegyünk akkor pontot így a dolgok végére.
Természetesen, én is linkelek párat, melyben ennek ellenkezőjét teszed.

Így megfelel?

"A moderációs elvek soha nem objektívek, mindig óriási teret adnak a moderátoroknak, a moderátorok pedig mindig saját szubjektív elfogultságuk szerint, részrehajlóan moderálnak."

(#67154) kdavid94 válasza pitepeti71 (#67153) üzenetére

kdavid94
(őstag)

Nem kell linkelned, mert mint mondtam, volt/van olyan ügy, amiben egyetértek velük, és ezt vállalom is. Ugyanakkor nem szeretném leírni többször, de nem csak az az ellenzéki, aki kötelezően mindig, mindenben csak a kormány ellen és mindenki más mellett foglal állást

Azt is írtam, hogy a legtöbbször akkor szoktam ide írni, amikor olyat olvasok, amivel nem értek egyet és olyankor ismertetem az én álláspontomat. Mivel a legtöbb fideszt ért kritikával egyetértek, így nem ismételgetem meg azokat, és mivel kevés ténylegesen kormánypárti emberke van itt, ezért ritkán olvasok róluk pozitívumot, amit cáfolnom kéne.

De a kérésednek eleget téve:
[link]
Például itt is utaltam rá, hogy nem szeretem őket, bár a hsz többi része miatt megint kormánypártinak fogsz hívni. :U
[link]
Első bekezdés megint csak nem valami pozitív a kormányra nézve, de a többi miatt ugye szerinted nem lehet ellenzéki...

De most már tényleg szeretném befejezni. Vicc, hogy ilyenekkel vádoltok meg és mentegetni kell magam. :DDD

[ Szerkesztve ]

(#67155) Ringman

Ringman
(PH! addikt)

századvég betiltott száma: [link]

multifunkciós agárstadion épül

(#67156) pitepeti71 válasza kdavid94 (#67154) üzenetére

pitepeti71
(PH! addikt)

Ugye nem gondolod ezt komolyan. :DDD 2015-2016-os bejegyzések.

Jó! Szerintem is hagyjuk. Én az elmúlt pár napból linkelem neked ennek a mennyiségi ötszörösét. De nem fogom, mert szerintem teljesen felesleges.
Elég a mai beszélgetésünk relációit visszaklikkelgetni.

A lényeg, amióta mi itt beszélgetünk, azóta én téged kormánypártiként tartalak számon a fejemben. Ennek nyilván oka van.
De ahogyan látom, másoknak is feltűnt, nem csak nekem.

Egyébként ne értsd félre, arra szavazol, akire akarsz, mert azt pártfogolsz, akit csak akarsz. Illetve, erről is van véleményem természetesen, de az más téma. Nem tartozik ide, legalábbis nem itt, és nem most.

Csak ne etesd már velem a hülyeséget, hogy ellenzéki vagy, ha egyszer az írásaid nagy része, ennek pont az ellenkezőjére enged következtetni.

"A moderációs elvek soha nem objektívek, mindig óriási teret adnak a moderátoroknak, a moderátorok pedig mindig saját szubjektív elfogultságuk szerint, részrehajlóan moderálnak."

(#67157) philoxenia válasza Cartevo (#67139) üzenetére

philoxenia
(MODERÁTOR)

Ezt hívják mellébeszélésnek.... :U

'65-ben születtem...

(#67158) pitepeti71

pitepeti71
(PH! addikt)

Na, sikerült végre megállítani Brüsszelt. A kormány, az uniós támogatások elmaradására fogja, a rekordmennyiségűre duzzadt költségvetési hiányt. Még hogy nem dilettánsok ...

Tovább költekezik a kormány, már 1708 milliárd forint az idei költségvetési hiány

(#67159) t72killer válasza pitepeti71 (#67158) üzenetére

t72killer
(Jómunkásember)
LOGOUT blog (1)

Úgy 3ezerMrd tájékán kezdjünk figyelni, a "múltkor" is akkor nyúltak a pillanatragasztóba.

(#67160) cyberkind válasza t72killer (#67159) üzenetére

cyberkind
(PH! nagyúr)

Jah, ezután felesleges bármit várni az árfolyammal kapcsolatban.

"Fly the Friendly Skies" "Take Me Home, Country Roads" Batman FOREVER! Thonet & Vander Hoch bluetooth-os hangfalpár távirányítóval eladó!

(#67161) pitepeti71 válasza t72killer (#67159) üzenetére

pitepeti71
(PH! addikt)

Jah, akkor még van idő ... megnyugodtam ;]
Amúgy, pontosan mit értesz ez alatt?

szerk:
A szójátékodat értem, csak én úgy vettem észre, hogy ez nem függött sosem a készlethiánytól. De aztán lehet, hogy nagyságrendileg mégis ...

cyberkind
:))

[ Szerkesztve ]

(#67162) Ringman válasza t72killer (#67159) üzenetére

Ringman
(PH! addikt)

elkezdődött már a padlássöprés:
Az önkormányzatoknak vissza kell utalniuk az 50 millió feletti uniós támogatásokat

multifunkciós agárstadion épül

(#67163) kdavid94 válasza pitepeti71 (#67156) üzenetére

kdavid94
(őstag)

Először is a 4 közül 1 db 2016-os bejegyzés volt, 2015-ös egy sem, a többi 3 pedig 2018-as. :U Nem mintha lenne bármi jelentősége, csak magadat hitelteleníted ezzel is.

Tudom jól, hogy a többszörösét tudnád belinkelni, de utoljára mondom el miért: általában akkor szólok hozzá, amikor olyat olvasok, amivel nem értek egyet. A kormányról kevés pozitív dolgot olvasok itt, ezért nem szoktam sokszor ellenük érvelve vitázni.

A való életben egyébként pont az ellenkezője folyik ennek, amikor fidesz szimpatizánsokkal vitázom, akkor én vagyok a libsi migráns simogató, meg hazaáruló. Ha lennének itt is Orbánt istenítő és minden intézkedését hívő módon támogató hozzászólások, akkor itt is olyan szempontok szerint vitatkoznék, csak hát nem sok ilyen van.

"A lényeg, amióta mi itt beszélgetünk, azóta én téged kormánypártiként tartalak számon a fejemben."

Gratulálok hozzá, én nem lennék rá büszke, hogy ezt sikerült leszűrni a hozzászólásokból.

De nem győzködlek tovább, ha ennyiből nem értetted meg, akkor ezután sem fogod, most már tényleg pontot teszek a végére a magam részéről.
Csak az a nagy baj velem, hogy ha nem tudom elengedni a fülem mellett, nagyon fel tudom magam cseszni az ilyen emberek miatt, mint te. Az meg főleg elkeserítő és nem sok reménnyel tölt el, hogy mindkét oldalról kapja ezt az ember, nagyon sokan a végletekben tudnak csak gondolkodni.

Ha nem velünk vagy, akkor még csak nem is szimplán ellenünk, hanem egyenesen a legnagyobb ellenségünkkel, és ne is próbáld bizonyítani az ellenkezőjét.

[ Szerkesztve ]

(#67164) pitepeti71 válasza kdavid94 (#67163) üzenetére

pitepeti71
(PH! addikt)

A 2015-2016 bejegyzéseket, valóban hibásan mondtam. :B Figyelmetlenségem oka az volt, hogy általam némított embert linkeltél, amire nálam ez látszik:
(Jobb felső sarokban a dátum lenne a lényeg, ami, most már látom, hogy teljesen másra vonatkozik)

Az, hogy pontosan mit tartalmaz a hsz nem tudom, de nem is érdekes. A dátumot viszont valóban benéztem, ezért elnézést kérek. :R
Az egy darab, így látható, 2018-as hszt láttam, de darabszám szempontjából, nem tartottam relevánsnak, és most sem látom annak. (A 2016-ost is, de az meg engem igazol)

Azt viszont továbbra is érdekes okfejtésnek tartom, hogy azért vannak többségben a kormánypárti jellegű hszeid, mert ellenzékiként nem tartod vitára érdemesnek, az ellenzéki jellegű hszeket. :F
S bár ez logikailag akár igaz is lehet, nekem akkor is furcsa. Arról már nem is beszélve, hogy ezt a módszert, rajtad kívül, más nem is alkalmazza. Például én sem ...

De okés, elfogadom. Mostantól ellenzéki partnerként tartalak számon. :R

(#67165) Xelloss válasza Ringman (#67155) üzenetére

Xelloss
(fanatikus tag)

Ha nem lenne Orban ezek kinyirnak egymast. Amugy ilyen az mikor a hohert akasztjak. ;]

"Sometimes to achieve the world one desires, one must take regrettable measures."- Solas

(#67166) kdavid94 válasza pitepeti71 (#67164) üzenetére

kdavid94
(őstag)

Akkor ezt a pár hsz-t még belinkelem screenshotolva, hogy lásd ezeket is.

"A 2016-ost is, de az meg engem igazol."

Mondjuk ezt sem értem, abban végig egy kormány intézkedést kritizáltam. Főleg ha megnézed azt a hsz-t is, amire reagáltam, szerinted ott a kettőnk közül ki képviselte inkább a kormány oldalát?
Persze, annak is hangot adtam benne, hogy nem vagyok a wilkommen híve sem, de ettől még hadd ne legyek már fideszes.

Itt a másik 3 hsz-em: [link]

Gondolom a #67085-öset sem láttad akkor, pedig minimum egy kört megspórolhattunk volna vele. Arra mondtam, hogy az első bekezdést kell nézni, de persze a többit is érdemes elolvasni, szerintem ha figyelünk a szóhasználatra is, akkor egyértelmű, hogy nem a fideszt mentegetem, hanem arról szól, hogy például Gyurcsányékat nem gondolom jobb alternatívának (ugye még arra reagálva, hogy bárki jobb lenne).

Az #59417-esben írtam, hogy valamilyen szinten meg tudom érteni, hogy miért szavaztak sokan a fideszre, de azt gondolom azt is le lehet szűrni abból a hozzászólásból, hogy én nem közéjük tartozom.

"Azt viszont továbbra is érdekes okfejtésnek tartom, hogy azért vannak többségben a kormánypárti jellegű hszeid, mert ellenzékiként nem tartod vitára érdemesnek, az ellenzéki jellegű hszeket."

Én egyébként ezeket sem gondolom kormánypárti jellegűnek. Pár dologban velük értek egyet, de inkább az ellenzék kritikájáról szól, mint a kormány pártolásáról, nem ugyanaz a kettő. Meg persze amikor diktatúráról, meg hasonló túlzásokról van szó, akkor próbálom jelezni, hogy azért még talán nem tartunk ott, de erről sem gondolom, hogy egyből kormánypártiságot jelent.

Azért vannak ezek a hozzászólások többségben, mert mint láthatod, nem szoktam általában ilyen aktív lenni.
Többnyire csak akkor szólok hozzá, amikor elkapok egy olyan hsz-t, amivel nem értek egyet. És mivel túlnyomó többségben ellenzékiek vannak itt, így ebből a körből kerülnek ki azok a vélemények is, amikkel nem értek egyet.

Viszont most már azt is láthatod, ténylegesen kormánypárti emberekkel is szállok vitába, csak egyrészt kevés ilyen hozzászólás születik, másrészt nem biztos, hogy észreveszem azt a párat, mert mint mondtam, nem vagyok olyan aktív itt alap esetben, mint az utóbbi két napban.

De tényleg elég lesz már ennyi, szerintem nem csak én unom.

[ Szerkesztve ]

(#67167) pitepeti71 válasza kdavid94 (#67166) üzenetére

pitepeti71
(PH! addikt)

"A 2016-ost is, de az meg engem igazol."
A dátumra értettem, nem a tartalomra. 2016 nálam kb határeset, de azért elmondható, hogy akkor még én is másképp gondolkodtam.
Alapvetően, ami a lényeg akart lenni, hogy régi hszekkel ne példálózzunk, mert mind a politika, mind az ember, változhatott azóta.
Nálam pl, az elmúlt 10 évben, ami a pártszimpátiát illeti, erős hullámzás volt tapasztalható. És ennek csak egy része, hogy változtam.
De szerintem ez teljesen normális.

A többi rendben. A nekem linkelt választ meg sajnos tényleg nem láttam. De most már ne is térjünk vissza rá.

(#67168) lajafix válasza Ringman (#67162) üzenetére

lajafix
(PH! addikt)

ezt inkább kármentésnek mondanám. :)

Nem a te tangódat járják már Ferry...

(#67169) lajafix válasza Cartevo (#67135) üzenetére

lajafix
(PH! addikt)

ez aztán a gerinc, sima lopas mögé még ideologiát is gyártasz, hiába no a nickneved kötelez...

(#67170) lajafix válasza philoxenia (#67157) üzenetére

lajafix
(PH! addikt)

hazudozásnak hívják

(#67171) Apollyon

Apollyon
(Korrektor)

Az itt található videót mindenkinek ajánlatos megnézni.

Cartevo fórumtársnak kifejezetten ajánlom. Bocs, ha már volt.

[ Szerkesztve ]

#1) Respect the privacy of others. #2) Think before you type. #3) With great power comes great responsibility.

(#67172) batai15 válasza Apollyon (#67171) üzenetére

batai15
(PH! félisten)

Terjeszteni kellene.

"A tűzoltó nem azért rohan be az égő házba, mert rettenthetetlen, hanem mert az elhivatottsága erősebb a félelménél". John C. Maxwell******* Redmi note 4 eladó!

(#67173) bot1978 válasza Ringman (#67155) üzenetére

bot1978
(tag)

egész közel ért egy gondolat az én nagy szívfájdalmamhoz miszerint

Nagyon káros, hogy a közoktatást arra használjuk, hogy távol tartson a diplomától.

Abból indultunk ki, hogy a magas jövedelmet egyes szakmákban nem a produktivitástól tesszük függővé, hanem biztosítjuk azzal, hogy hiányt teremtünk. Nem képeztünk eleget ahhoz, hogy a piacon ne legyen hiány, de ehhez nagyon rossz módszert választottunk.
Így jutottunk el oda, hogy Magyarországon nehezebb felvételt jelentő szinten leérettségizni, mint egy főiskolai diplomát jelentő államvizsgát letenni.

A közös munkaerőpiac viszont azt jelenti, hogy a hiány is közös, miközben a bérkülönbség óriási. Emiatt a humán tőke produktivitása a hiányszakmákban külföldön csapódik le, ami ott a piac működéséhez vezet(ne), de ott is „használják” az oktatást. A tőlünk elszívott kínálati oldali többlet nem okoz számottevő bércsökkenést odaát hosszabb távon, ha kevesebbet képeznek.
így aztán végső soron sokkal több pénzt fordíthatnak a minőségi képzésre koponyánként a költségvetési teher növekedése nélkül, míg itthon sokkal lassabban térül meg a képzések költsége. Emiatt nem csak agyelszívásról beszélhetünk, hanem arról, hogy nálunk egyre nagyobb a szerepe az önképzésnek.

Az önképzés túlértékelése viszont veszélyes üzem. Az iskolarendszerű képzés lényege pont az kellene legyen, hogy minőséget biztosítson és nem az, hogy volument szabályozzon. Az kormány tévesen hiszi azt, hogy az oktatási rendszer hibás átalakításával ott lehet, jelen lehet a munkaadó és a munkavállaló közötti megállapodásnál. Eljutunk a megállapodásig, ami úgy szól, hogy „nem érdekel, hogy van e róla papírod, ha meg tudod csinálni” így lesz a munkanélküli csillagászból informatikus, ami semmilyen garanciát nem jelent az ő informatikusi munkájának a minőségére.
A „meg tudom csinálni” nem tartalmaz minőségi garanciákat. Pláne akkor nem, ha nemzetek versenyében gondolkodunk.

Ezt elrontjuk. Így garantáltan tök utolsók leszünk az EU-ban.

(#67174) pitepeti71 válasza Apollyon (#67171) üzenetére

pitepeti71
(PH! addikt)

És még csak nem is ad vissza teljes képet. Például Tiborcz és az Elios kapcsolatát ugyan bemutatja, meg azt, hogy uniós pénzekből gazdagodtak meg. De ebből, egy itteni ügyekben nem jártas, csak annyit szűr le, hogy Tiborczék 25%-al nagyobb haszonnal dolgoztak.
Arról viszont fogalmuk sincs továbbra sem, hogy az ilyen LED-es világítással felszerelt városok, gyakorlatilag sötétbe burkolóztak, és a felszerelt közvilágítás teljesítménye, erősen alulméretezett.
Pl Dunaújváros, hogy mást ne mondjak.

más:

Tradíciók ütközése, avagy, hogy kerül a turbán a medvekucsmások közé, és mi köze ennek a kokainhoz ... tanulságos kis sztori Daily Mail (angol)

(#67175) Apollyon válasza pitepeti71 (#67174) üzenetére

Apollyon
(Korrektor)

A LED lámpák fényénél sokkal nagyobb probléma a tényleges lopás és csalás. Sajnos a fidesz bűnözése miatt Magyarországgal példálóznak az EU-ban a támogatási pénzek komplett elsikkasztásával. Bár ez inkább orbánéknak ciki, nem nekünk.

#1) Respect the privacy of others. #2) Think before you type. #3) With great power comes great responsibility.

(#67176) MageRG válasza Ringman (#67155) üzenetére

MageRG
(őstag)

+1.
Orbániában nem hallottak még a Streisand-effektusról?

"What is bravery, without a dash of recklesness!"

(#67177) MageRG válasza Cartevo (#67150) üzenetére

MageRG
(őstag)

"...addigra leülepedhet valami a szürkeállományodban"
Nagyon köszönöm, hogy ezzel a lesajnáló hozzászólással demonstrálod a piacgazdasági kompetenciádat.

A 2rule-t nem csak mesterségesen tőkésítették fel, hanem mesterségesen teremtenek piacot is neki.
Gyengébbek kedvéért: nincs ösztönzése innovációra, gazdaságosságra, vagy bármire, amivel egy valódi versenypiacon labdába rúghatna.
Megj.: a Fideszes birodalmak terén általános, hogy benyomulnak egy piaci résbe, ahol törvényekkel kitakarították a konkurenciát, és drágán termelnek, silány minőséget.

Nos, ha mind a ketten leülepedtünk, mond meg nekem légy szíves, melyiknek nagyobb az esélye 2022-re:
a) Mészáros Lőrinc képzi magát, és hirtelen igazi, versenyképes üzletet csinál
b) Leigázzuk a horvátokat, és ott is kötelező lesz 2rule-t venni
c) Felejtsük el

(#67178) t72killer

t72killer
(Jómunkásember)
LOGOUT blog (1)

"évek óta pluszban van a nyugdíjkassza" - ez hogyan? Egyébként meg persze jó hír, bár a minimálnyugdíjakat emelhették volna belőle...

Más: a nagyoncivilek panamai zászló alatt kerülik el a hajózási adókat taxiztatták a migránsokat, ez úgy látszik, szemet szúrt a panamai hatóságoknak. Meg tudom érteni, Panamának óriási biznisz, hogy a világon minden második hajó hozzájuk regisztrál, a legkisebb adminisztratív balhé, amit esetleg amcsi vagy EU hatóságok rásóznak a "panamai hajókra" a csempészhírnév miatt, dollármilliárdokkal várná meg az országot.

[ Szerkesztve ]

(#67179) MageRG válasza t72killer (#67178) üzenetére

MageRG
(őstag)

"A bérkiáramlás 10 százalék feletti, így óriási szakadék támadt a bérek és nyugdíjak között, és csak tovább nő, ha nem változik semmi."
"...el kellene érni, hogy akárcsak a minimálbér, a legkisebb öregségi nyugdíj is elérje a létminimumot."
"...jó lenne, ha a nyugdíjat nem csak kiadásnak tekintenék. Hiszen a nyugdíjasok is fizetnek mindenféle adót, amikor felélik a járandóságukat. A háztartási munkából is kiveszik a részüket, ami hozzájárul a GDP-növekedéshez."

Ezeken önmagában is jókat nevettem. Ki is szavazott a nemzeti pilótajátékra?
Miért szálltak el a bérek? A munkaerőhiány miatt. Nyugdíjashiány van?
A minimálnyugdíjt is már régen le kellett volna választani, mint szociális segélyt.

"Évek óta pluszban van a nyugdíjkassza..."
Ez meg a legbátrabb kijelentés, amit nem ártana alaposan alátámasztani.

(#67180) bot1978 válasza MageRG (#67179) üzenetére

bot1978
(tag)

"Miért szálltak el a bérek? A munkaerőhiány miatt."

Inkább a közös munkaerőpiac miatt emelkednek nem? :U Az itthoni munkabérhiány okozta gazdasági migráció persze okozhat valós munkaerőhiányt (is), de a vállalkozók saját termelékenységükre, pontosabban a humán tőke itthoni produktivitására mutogatva probálják indokolni a munkabérhiányt.

Ha a magyarországi közgazdászok munkaerőhiányról beszélnek ki mutat rá, ha szarrágók a cégek és a gonosz külföldi multik kartellben nem fizetnek többet? Az állam ugye partner, lásd 8 általánostól egyetemig minden közalkalmazott ( több mint 400 ezer ) tábla szerinti bére 180.500 alatt van, azaz ennyire van felkerekítve. A szakmunkás bérminimumra. Akkor már diplomás bérminimum miért nincs?

Az állam beéri a legbutábbal? Nem versenyez a munkaerőért? Hogy fog akkor jól működni? Pláne ha hiány van?

Állami alkalmazottak aránya az összes foglalkoztatott százalékában 30%.

[ Szerkesztve ]

(#67181) batai15 válasza bot1978 (#67180) üzenetére

batai15
(PH! félisten)

Az államnak buta ember kell. Ezért is épül lefelé az oktatás. Pontosan azért tartunk itt mert a lakosság nagy része tájékozatlan. Máskülönben nem lehetne az embereket meg vezetni ennyire, nem lett volna ennyire sikeres a migrans kampány stb.

"A tűzoltó nem azért rohan be az égő házba, mert rettenthetetlen, hanem mert az elhivatottsága erősebb a félelménél". John C. Maxwell******* Redmi note 4 eladó!

(#67182) MageRG válasza bot1978 (#67180) üzenetére

MageRG
(őstag)

"Az állam beéri a legbutábbal?"
hmm

(#67183) philoxenia válasza bot1978 (#67173) üzenetére

philoxenia
(MODERÁTOR)

[link]

'65-ben születtem...

(#67184) t72killer

t72killer
(Jómunkásember)
LOGOUT blog (1)

a Maldív-szigetek is feliratkozhat a valláskárosult országok népes listájára:(

(#67185) philoxenia válasza t72killer (#67184) üzenetére

philoxenia
(MODERÁTOR)

Azért ez még belefér szvsz. inkább mint ez szerintem.

'65-ben születtem...

(#67186) bot1978 válasza MageRG (#67182) üzenetére

bot1978
(tag)

Jaj már egy nevelő-oktató munkát segítő könyvtáros szakember, pedagógus és még egy vezetői szakvizsgát is megcsinált. Mi a probléma? Közoktatás vezető. Az még egy félév, de az is lehet, hogy kettő. Azért ott már hullik a forgács, komoly szeletelés mehet a könyvtárosok között.
Mi ez a hümmögés? Ilyen szobok vagytok? Szégyen gyalázat. Önképzés. Egy csomó bizottságba beültették. Sokat keresett izé tanult. Meg tudja csinálni.

(#67187) san01 válasza Apollyon (#67171) üzenetére

san01
(PH! addikt)

Tök igényes kis videó, kár, hogy a hardcore fidesz rétegig soha nem fog eljutni. Most is is itt van Viktorka magánrepülőzés. Pár napig lehet róla csámcsogni, szerintem őket az ilyen hírek nem is rázzák meg. :D

HTC U11

(#67188) philoxenia

philoxenia
(MODERÁTOR)

Pedagógusokrul...

'65-ben születtem...

(#67189) salesman válasza philoxenia (#67137) üzenetére

salesman
(senior tag)

"Mindez a magyar adófizetőknek egyetlen forintjába sem kerül." :DD
[link]

http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=salesman

(#67190) philoxenia válasza salesman (#67189) üzenetére

philoxenia
(MODERÁTOR)

[link] nameg az "elmúltnyóc év" [link]

[ Szerkesztve ]

'65-ben születtem...

(#67191) salesman válasza philoxenia (#67190) üzenetére

salesman
(senior tag)

Hát mondd meg barátom, micsoda emberek vannak?

(#67192) Raysen623 válasza philoxenia (#67190) üzenetére

Raysen623
(PH! addikt)

Én csak azt nem értem, hogy ezt a két cikket elolvasva és egymás mellé rakva hogyan lehet egy kalap alá venni a két időszakot?! Ilyenkor mindig felmegy a vércukrom, mert az ilyen emberek vagy nem tudnak számolni, vagy szelektív a memóriájuk, vagy elvakult hívők, vagy az összes együtt, de akkor meg nem kell országot üzemeltetni nekik...

(#67193) Giovan! válasza philoxenia (#67190) üzenetére

Giovan!
(senior tag)

De most nem értem mit kell itt csinálni a cirkuszt a nemzeti nagytőke körül. Megmagyarázta itt az egyik nertárs, nemzeti nagytőke nélkül ki lennénk szolgáltatva a nemzetek feletti nagytőke kénye-kedvének, talán még a szabad piac nevű fertőt is ránk erőltetnék. Azt ti sem akarhatjátok. Az oroszoknak is milyen jól bejött a nemzeti nagytőke, úgy élnek most mint a királyok :K

A katasztrófa tulajdonképpen tárgyiasult veszély.

(#67194) san01

san01
(PH! addikt)

Mészáros Lőrincék a londoni FIFA-gálán – jé, kint járt a titokzatos luxusrepülő is

Van egy magángépe, na és? :D Amúgy akkora nagy karikatúra ez, ez az ember egy buta paraszt és a luxusban díszeleg. :D

HTC U11

(#67195) t72killer válasza san01 (#67194) üzenetére

t72killer
(Jómunkásember)
LOGOUT blog (1)

európa így ismer minket...

(#67196) san01 válasza t72killer (#67195) üzenetére

san01
(PH! addikt)

Ez a kép még mindig üt. :D

HTC U11

(#67197) wesder válasza t72killer (#67195) üzenetére

wesder
(PH! kedvence)
LOGOUT blog (1)

Beszart, de legalább elegáns.

This is Super Saiyan Rosé Goku Black!

(#67198) Cartevo válasza san01 (#67194) üzenetére

Cartevo
(senior tag)

Ezt sosem értettem, ha könyvtáros lenne, akkor bocsánatos a luxus?

(#67199) pitepeti71 válasza t72killer (#67195) üzenetére

pitepeti71
(PH! addikt)

marcipán hitler :))

(#67200) san01 válasza Cartevo (#67198) üzenetére

san01
(PH! addikt)

Itt inkább arról van szó, hogy ez az ember egy tehetségtelen paraszt. Magától sose mászott volna fel idáig.

HTC U11

(#67201) Cartevo válasza san01 (#67200) üzenetére

Cartevo
(senior tag)

Mint mindnyájan.

(#67202) S e t h válasza Cartevo (#67201) üzenetére

S e t h
(PH! kedvence)

Te mire vitted a kollégiumi szobatársaiddal?

This signature is completely useless! Don't waste any time by reading it!

(#67203) Cyrin válasza t72killer (#67195) üzenetére

Cyrin
(PH! addikt)

na, a "magunkfajta"... :Y

(#67204) san01 válasza Cartevo (#67201) üzenetére

san01
(PH! addikt)

Valahogy az ismerőseim körében senki sem azért jutott el oda, ahová, mert egy cukros bácsi tömte hátulról.

HTC U11

(#67205) salesman válasza san01 (#67200) üzenetére

salesman
(senior tag)

Ezt a hangnemet kikérem magamnak a becsületesen dolgozó földművesek (parasztok) nevében.
A megnevezés legyen inkább suttyó. :K

(#67197) wesder

Mé', farmerben jobban néz ki?

[ Szerkesztve ]

(#67206) san01 válasza salesman (#67205) üzenetére

san01
(PH! addikt)

Hopsz, szorrí. ;) Na, nagy a jólét, felszaladt pár kiló. :D

HTC U11

(#67207) salesman válasza san01 (#67206) üzenetére

salesman
(senior tag)

:C

(#67208) Giovan! válasza salesman (#67205) üzenetére

Giovan!
(senior tag)

Neki ez a stílusa. A maga magyaros módján elegáns :K

A katasztrófa tulajdonképpen tárgyiasult veszély.

(#67209) pitepeti71 válasza Giovan! (#67208) üzenetére

pitepeti71
(PH! addikt)

Ez nem stílus, ez szimpla trehányság. Annyi, hogy a sima konfekció szabása neki túl hosszú. De a sarki rőfös visszavarr a szárából pár gombért, amit ezek szerint sajnál kifizetni.
Megjelenésében ez kivagyiságot sugall, mivel annyival sem tiszteli meg a partnereit, hogy össze öltözzön velük. Ez egyébként alapvetően része az etikettnek. Egy nyomorult diszkóba nem engednek be, ha alul vagy öltözve. Ez meg megjelenik farmerban, meg szabatlan öltönyben ... egy trágyadomb a pali, minden tekintetben.

(#67210) batai15 válasza pitepeti71 (#67209) üzenetére

batai15
(PH! félisten)

Amúgy sem igazi magyar elvileg.

(#67211) pitepeti71 válasza batai15 (#67210) üzenetére

pitepeti71
(PH! addikt)

:DDD <<< --- click oda

[ Szerkesztve ]

(#67212) pitepeti71

pitepeti71
(PH! addikt)

Ágnes története. Somos András - ATV

Útvonal

Fórumok  »  Társadalom, közélet  »  Politika
Copyright © 2000-2018 PROHARDVER Informatikai Kft.