Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • aginor

    addikt

    válasz vond #92851 üzenetére

    Ok, akkor ezek szerint nekem még jobban sikerült kiteszteltem. :P Igazából eddig minden gond nélkül használtam esőben a vázat, de pont ma az objektív visszatérítési akció miatt felmentem a gyártó honlapjára, ahol sikeresen elkavarodtam a G90 vázhoz valahogy, ahol ezt írták: "* A „por- és cseppállóság” nem garantálja, hogy a fényképezőgép nem károsodik, ha közvetlen por vagy víz éri." WTF?! :F
    Értem én, hogy ez a mondat politikailag korrekt, ők nem tehetők semmiért felelőssé, de igazából azért jó lenne tudni, hogy milyen szintű szigetelést kapott a gép, hogy milyen körülmények között használható még biztonsággal. Persze, tudom, ha biztosra akarok menni, akkor nem viszem ki a szobából, de pont azért vettem szigetelt vázat, hogy természetjárás közben ne kelljen mindentől óvnom, és egy esős vagy havas túrára is nyugodtan magammal vihessem.. :W

    Azért az kemény, hogy senki nem takarította el. Mi van ha a nagy futballozás közben valamelyik játékos elcsúszik rajta, vagy bele esik? :U

    [ Szerkesztve ]

    Azért vagyunk a világon,hogy valahol vegyünk egy ATI Radeon-t :))) by: LADA VFTS http://www.flickr.com/photos/40852488@N03/

Új hozzászólás Aktív témák