Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • domedee

    senior tag

    válasz zolikaDB #71461 üzenetére

    Esetleg egy kicsit még olcsóbb verzió? Egy Oly E-Plx váz és mellé a fényerős fixekből 1-2 db (17/25/45), ami mellé még egy korrekt vaku is belefér a 200-ba. Ha nem jön be, akkor majdnem árában el tudod adni újra. Nálunk babák vannak fotózva vele (PL-6+25/1,8+a váz kis vakuja). Még az asszony is tudta kezelgetni és szerette. Annyi volt, hogy én most váltottam, mert összejött a zsé rá, egy E-M10 MarkII-re. Mivel szeretek makrózni, ezért a focus bracketing-et nem akartam kihagyni. De amúgy szuper kis korrekt gép a PL6. Sőt, ha érdekel, eladó is az enyém. Nem ezért ajánlom amúgy. ;] Csak szimplán jó kis váz. Természetesen vannak eltérések a vázak között, de a képfeldolgozó részben nincs lényegi különbség legjobb tudomásom szerint.

    Azt vettem észre amúgy, hogy ha elkezd érdeklődni az ember, hogy egy adott célra melyik műszaki eszköz gyártó/modell a jobb/rosszabb, akkor sajna sok olyan dologra felhívják a figyelmét, amit anélkül észre sem venne, sőt boldog "tudatlanságban" használná. :P

    Az itteni emberek sokkal kritikusabbak, mint a nagy átlag. :) Szóval nem olyan rosszak a MILC-ek, hidd el.

    (#71462) t72killer: Esetleg pár erősebb izzó? És megvan oldva a fény? ;)

    [ Szerkesztve ]

    ''és van a végén a városok anyja: Budapest. Csakhogy ez nem olyan anya, aki szoptatja a gyerekeit, ellenkezőleg őt szoptatják a gyerekek, s maradnak mellette örökké satnyák, kicsinyek, vérszegények.'' - Mikszáth Kálmán

Új hozzászólás Aktív témák