Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Bazsee71

    őstag

    Tegnap a mintaboltban kézbe vettem az E-M10-est. 2 perc alatt eldőlt minden, meg is rendeltem a dupla kitet. A mérete ellenére nem volt rossz a fogása. Az anyagminőség terén sem spóroltak, nekem még az objektív sem azt a bazári hatást keltette, mint mondjuk a Samsung 18-55-öse. Vicces, hogy az NX mini kis üvege mérföldekkel minőségibb darabnak tűnt.

    Félve néztem bele a keresőbe, mert előtte egy NX30-ast próbáltam, az pedig elég kiábrándító volt. Ezután meg győztem összeszedni az állam. Érdekes, hogy snapsort-on a Samu keresőjét írja nagyobbnak, de ha ezt nem tudom, esküdtem volna hogy az E-M10-esé méretesebb. Lehet azért, mert mérföldekkel jobb a minősége.

    Egyébként ha gondolkodik még innen valaki vásárlásban, érdemes időben megrendelni, mert május 28-án érkeznek fekete színű gépek, és már azokból sem sok szabad darab van. Az ezüstre azt mondták, hogy június elején várható szállítmány, de pontos időpont még nincs.

    Olympus táskákkal van valakinek tapasztalata? Azt vennék a prémium tagságihoz, de nem tudom melyik lenne a nyerő.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák