Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • .mf

    veterán

    válasz jmakk #59494 üzenetére

    Távmunkában vagyok, így ha épp nem kell céges kiküldetésre menni (sajnos a várthoz képest fehérholló), akkor könnyebben meg tudom oldani, hogy ide-oda elmegyek úgy, hogy nem kell hozzá teljes szabit kivenni, hanem most pl. napi "6" órában dolgozok.

    Jjeahh: :))
    PL3 után EM5-tel én is úgy voltam, hogy wáó csodagép, kész, uccsógép, már max. csak üveg kell.
    Talán egy fél év után már úgy voltam, hogy bár nagyon jó cucc, de még jobb lenne egy kicsivel kevesebb színzaj alap ison, alacsonyabb zaj iso800-ig, enyhébb AA-szűrővel, kicsit nagyobb dinamika, meg az EM1-be, XT1-be, A7-be belenézve, nagyobb kukucska és peaking is jó lenne (plusz még pár fícsör).

    Más... jó dolog a kis obik, de a kis fogófelület nem, főleg, ha nehezen is járnak, valamint ha manuál módban vannak (12, 17) és ezáltal elcsavarodik a fókusz is. Kesztyűben meg aztán méginkább. Tetejébe csak a fogófelület fele recés, másik felén szériaszám, bajonettpötty, márka, gyútáv, stb. Annyit anyáztam az utóbbi másfél hétben obicsere miatt, mint eddig még soha. Miért nem tudtak volna dupla méretű fogófelületet rárakni, végig recésen?

    Fotóim és kalandjaim a világ körül: https://www.facebook.com/fmartinphoto/

Új hozzászólás Aktív témák