- Samsung Galaxy Watch (Tizen és Wear OS) ingyenes számlapok, kupon kódok
- Kilenc Redmi és Poco készülék érte el támogatási idejének végét
- iPhone topik
- Milyen okostelefont vegyek?
- Honor Magic V3 - mágikus realizmus
- iOS alkalmazások
- Telekom mobilszolgáltatások
- Apple iPhone 13 - hízott, de jól áll neki!
- Prohardver app (nem hivatalos)
- Samsung Galaxy S24 Ultra - ha működik, ne változtass!
-
Mobilarena
Autós topik
Új hozzászólás Aktív témák
-
i-sti
senior tag
válasz focvis #58794 üzenetére
& Saint:
Pályát nem sokat látna. Kis városba való ingázás és 5-50km közötti utak lennének.
Csak érdeklődök, hogy mivel járna egy ilyen motor. Vagy esetleg a Saint féle 1.2.(#58799) Saint_: Kis városhoz lakok közel. Szóval dugok nincsenek. Oké, reggeli és délutáni csúcsok, de ott sem kell sokat állni.
[ Szerkesztve ]
Novum Forum Siculorum
-
nagyúr
válasz raczger #58787 üzenetére
Miért is? Felszereltségben pl. nem jobb, még egy rohadt tolatóradart se raktak bele, és keményebb a futóműve is. Ízlések és pofánkok
*** Eladó Citizen Promaster és Orient Mako Panda - BMW 18" Alufelni Nyári Gumival és Szenzorral *** Minél Több Embert Ismerek, Annál Jobban Szeretem A Cicáimat!
-
i-sti
senior tag
Az 1400kg-os Jetta 1.4TSI 90kw-os motorral, az átlag fogyasztása megállna 8 liternél ott ahol az 1600kg-os 2.0 CRTDI 125kw A4-esnek 6,8 az átlagja?
[ Szerkesztve ]
Novum Forum Siculorum
-
Qtya123
őstag
válasz Kornel #58785 üzenetére
Ezt a ronggyal letakart rendszámot mindig bírom, de itt TOP 1 a teljes átlátszóság miatt.
raczger: Ezt a Mazdát annyira eltalálták, főleg bordó színben, hogy sosem tudom megunni a nézegetését. Ha ezt a hülye RWD becsípődésemet el tudnám engedni, akkor szerintem következő autónak semmi másban nem gondolkodnék. (arra azért kíváncsi vagyok, hogy ezek mennyire lesznek rohadósak, de gondolom volt annyi eszük, hogy ezt már kiküszöbölték)
[ Szerkesztve ]
-
Kornel
veterán
Ez az i40 még mindig bejön.
[link] -
Csabee.
nagyúr
Üdv!
Járó motornál nem lehet kinyitni a csomagtartót, az ajtó szervó nem engedi. Van valami trükkje?
Üdv: Csabee.
-
Mappa
addikt
-
z123456789
addikt
(#58664) akos727
+1 Ricsi Yatourjára. Én is ilyet használok gyári fejegységre. Fm tm-ben még talán a Blitzwolf jó amit használ Tboy meg Munez(?) Talán?[ Szerkesztve ]
-
BigBlackDog
veterán
válasz barnam_ #58772 üzenetére
Jó kérdés, hogy arra milyen lenne, textilt még nem próbáltam tisztítani. Szerintem ilyen célra valami kárpittisztító gépet bérelnék (emlékeim szerint azok nem forró gőzzel tisztítanak és vissza is tudják szívni a vizet, nem áztatnak szét mindent).
A nagy érdeklődésből kifolyólag már felmerült, hogy talira elvinném, aztán ki lehetne próbálni (viszont konnektor hiánya miatt ez nem túlzottan esélyes).
-
veterán
Ha szerettek jót tenni, ezt lájkoljátok!
-
barnam_
nagyúr
válasz BigBlackDog #58763 üzenetére
Én az ülések tisztítására használnám kocsinál.
Próbáltam már kárpittisztítót (ilyet), de az lenne az igazi, ha kiszedném az üléseket, és végigmennék rajta gőzzel. S akkor már az ülések alatt is ki lehetne takarítani.(#58762) zack: Nem rossz a légrugó, csak nem bírja a magyar utakat.
Pont ezért rossz, ha Magyarországra akarom venni -
kisza25
félisten
válasz focvis #58758 üzenetére
igen jól emlékszel, de Bp-ről jössz akkor pont jöhetsz erre is, attól függ zala melyik részére mész
A mosóban a meleg víz mosószeres, aztán hideg vizes öblítés, valami száradás segítő cuccal, annyira megy a mosó, hogy már bővítették, mindig sorba kell állni, és valaki nyitott még egyet 400-500 méterrel arrébb és ott is mindig vannak, oda teherautó is beférAlfa Romeo Giulietta Sprint
-
Magnum_
nagyúr
válasz BigBlackDog #58767 üzenetére
Ja, azokra a resekre valoban jo lehet.
I humbly and respectfully decline™
-
BigBlackDog
veterán
válasz Magnum_ #58765 üzenetére
"Érintés mentesen" is lehet használni. És kerékjáratokra nem túlzottan hasznos szerintem, mivel max. 10-15 cm távolságig van meg az ereje a gőzsugárnak. Mondjuk egy kefés fejjel sokkal hatékonyabb. Ennek ellenére kívülről én is nagynyomású+kézi samponos mosás, belülről kézi kendős ápolás híve vagyok, viszont a külső, ajtóknál lévő, nehezen hozzáférhető helyeknél jól jöhet szerintem.
-
Kornel
veterán
válasz BigBlackDog #58763 üzenetére
Ezt hol vetted és mennyiért?
Én is hasonlóban gondolkozok.***Most nézem, ahol van ez, ott 47k
Saint: nem pont erre gondoltam.
Mosás után az ajto, csomagtér rész, motorháztető részei, felni, amihez nem férek hozzá, ott egy ilyen jó lehet.
Persze nem emiatt venném, de ha már nem indul az elvonó, akkor..[ Szerkesztve ]
-
BigBlackDog
veterán
válasz Kornel #58760 üzenetére
Nálunk ilyen van szolgálatban, egész jó. Mondjuk az aktuális listaáráért (jelenleg a premium nem kapható, csak a sima sárga) nem venném meg, annyit azért nem ér szvsz.
Kocsinál eddig csak felnitisztításra használtam, de ott eléggé f@sza. Vegyszer/segédanyag nélkül lehozza a trutyit (mondjuk a 8-10 éve nem tisztított felni belső felét érdemes előtt nagynyomásúval, vagy sima víz+kefe párossal előkészíteni). Most tavasszal tervezem, hogy az ajtók nyílásait -ahová a magasnyomású kézi mosó vízsugara már nem jut be- megcsinálom vele.
-
zack
nagyúr
válasz barnam_ #58703 üzenetére
Nem rossz a légrugó, csak nem bírja a magyar utakat. Még egy GL-ben sem, pedig felépítéséből adódóan mást sugároz. Ami bírja, az a G osztály. Azért egy G63 AMG-vel vonulgatnék nagy duzzogva, bár a forma nekem nem túl bejövős.
Honor Magic V3 5G 12/512GB <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3
-
veterán
válasz kovacsroli #58759 üzenetére
A fotók elég rosszak, bár lehet, hogy szándékosan.
@(#58760) Kornel: és mi lesz az elvonóval?
[ Szerkesztve ]
-
Kornel
veterán
Lakásba akarok valami fasza gőz tisztítót venni, vajon gőzzel lehet autót is tisztítani?
Persze nem sárosan, max. porosan állnék neki adott esetben.
Gondolom gumi kedernek, belső műanyagnak nem használna.kovacsroli: ennyiért elmehet, rakja fel a FB használt autó adok veszekre, ott sok a tesó
Focvis: az elvonó ráér, hova sietni
[ Szerkesztve ]
-
kovacsroli
senior tag
válasz focvis #58756 üzenetére
Köszi! Egy barátomé egyébként az autó, csak kíváncsi vagyok külső szemmel hogy látják, de akkor úgy ahogy én Már sajnos ezekkel a """tuning""" elemekkel vásárolta, egyébként rendben van az autó, nem bojrészer bármennyire hihetetlennek is tűnik ez a képek láttán
Ha hülye vagy az olyan mintha meghalnál. Te nem érzed, csak másoknak fáj.
-
veterán
válasz kovacsroli #58753 üzenetére
Pimpelt. A vezetőülést véletlenül se fotózta le. Olcsó.
-
kovacsroli
senior tag
Sziasztok,
Erről vélemény? Bocs telorol valahogy nem akarja rendes linkként berakni...
https://new.hasznaltauto.hu/szemelyauto/audi/a3/audi_a3_1_6_ambiente-11103310
Ha hülye vagy az olyan mintha meghalnál. Te nem érzed, csak másoknak fáj.
-
flegga92
senior tag
Sziasztok!
Kicsit OFF kérdést tennék fel. Holnap megyek Pestre, matricát nem szeretnék venni és kicsit elbizonytalanodtam.
Google Maps
Waze
Fizetős utak elkerülése opcióval. Néztem a megyei matricás térképet, de nem teljesen egyértelmű. A Maps mindig az ingyenes utáni elő felhajtónál visz fel, le pedig előtt, a Waze pedig mindig hamarabb és egyel később. Azt tudom, hogy megyék között a matrica a következő lehajtóig jó, de itt is érvényes lehet?
Köszi előre is! -
B-L-A-C-K
titán
Most találtam ezt, be kell szereznem egyet...
-
Kornel
veterán
-
Qtya123
őstag
válasz focvis #58675 üzenetére
Én is bejelentkezem elvonóra.
Kezdeti lépések:
- parkolóba állás után megtanulni nem visszafelé nézni rá többször, amíg elérek a bejáratig
- nem mosom minden alkalommal az alvázat úgy, mintha 5 kg só lenne rajta (nyáron sem)
- télen sóban közlekedve elengedni azt az érzést a kasztnival kapcsolatban, mintha engem mártogatnának kénsavba
- az első madárszar láttán nem rohanni vizes flakonért és törlőkendőértKezdetnek ennyi elég, utána jöhet a többi.
Alapos autómosás kívül nálam is 2 óra. Szerencsére a beltér nagytakarításokat már eléggé sikerült elengednem mióta lakásban élünk és nincs lehetőségem az udvaron porszívóval az utolsó nem oda illő atomot is kiszippantani a legeldugottabb helyekről. A szivargyújtós porszívót próbáltam, de egy vicc, a kutakon található 50 Ft-os érmével működő mamut méretű porszívó még nagyobb vicc. Néha kitörölgetem, pár havonta meg elviszem egy ~1.500 Ft-os belső takarításra. Jelenleg udvar nélkül jobbat nem tudok....
(külső mosás megoldott, mert viszek magammal a bedobós mosóhoz 15 liter vizet és 2 db vödröt, amelyekkel+a nagynyomásúval gyakorlatilag ugyanúgy le tudom mosni, mint otthon -> hajnalban kell menni, hogy ne tartsak fel senkit) -> autókozmetikákban való mosásban persze a buzériám miatt nem bízom, csak ha magam mosom le, akkor érzem elvégzettnek a munkát.De jó is volt, míg a kis Swift volt. Érzelemmentes voltam vele, nem nyaltam körbe 100x, csak mikor indokolt volt. Boldog és érzelmileg felszabadult voltam.
[ Szerkesztve ]
-
nagyúr
válasz kisza25 #58695 üzenetére
Nabumm ilyet majdnem vettem. Amerikai példányt 540i manuális full. Hangok voltunk, pedig egy álom.
Mágus: az az s4 atom és gyanúsan olcsó. Mi a bukó benne? Ha nincs megveszem
[ Szerkesztve ]
*** Eladó Citizen Promaster és Orient Mako Panda - BMW 18" Alufelni Nyári Gumival és Szenzorral *** Minél Több Embert Ismerek, Annál Jobban Szeretem A Cicáimat!
-
rbalint88
addikt
válasz Kornel #58734 üzenetére
Nem volt balanszban az auto. Gyari gatlohoz nem jo a eugo, mert talan meg puabb is a gyarinal, viszont melyebben van az auto, szoval mindenhol leer az alja. Aszfaltfelgyurodesen huztam meg az aljat es lengokart is, arenaban a fekvorendorok el koppant a segedkeret mindig. Nem tudtam olyan lassan atmenni rajta, hogy ne koppanjon. 18" kerekkel meg istenes volt, de a teli 16-ossal aztan tenyleg huzta a hasat mindenen, mint egy vemhes kigyo basszus. Jol nezett ki vele es ennyi. Semmi mas elonye nem volt, hatranya annal tobb.
-
Magnum_
nagyúr
-
rbalint88
addikt
válasz Magnum_ #58723 üzenetére
Az is eleg, ha penzt adsz bele
Amugy v6-os, 2002 utani kezivaltos 156 az "sokat er", mert baromi ritka. 2000€-ig rentabilis is behozni, utana csak hobbizni es majd eladni egy ev mulva kb.Amugy weitec nem szar. De a -30mm eibach peo kit gyari s-line gatlokkal nekem is csalodas volt nagyon. Szarabb lett, mint volt mondjuk legalabb jol nezett ki, pont a kello ultetest adta szerintem.
[ Szerkesztve ]
-
veterán
A UK-ban élő nemzettestvérektől kérdezem, szoktatok hazaküldeni nagyobb cókmókot?
Gondolkodom, hogy rendelek 2 db jobboldali ajtót a sárkányra, mennyi zsé lehet a szállítmányozása? Nem sürgős, lehet csigaposta is.
Van vmi bejáratott cég aki ilyenben utazik, kedvező áron?Köszönöm!
-
Kornel
veterán
válasz K Norbi #58724 üzenetére
Max kiszedem és eladom.
Szerintem egyébként a Honda gyári rugoja szerintem keményebb és sprodebb.BigBlackDog: ezt akartam mondani.
Nekem suzukiban h&r volt, a splash is puhább lett tőle kis úthibakon, mint a gyarija volt.Saint: ennyi, aztán következőnek meg műhelyt nyitunk
[ Szerkesztve ]
-
K Norbi
addikt
válasz Kornel #58722 üzenetére
eibach pro kit.. ájájjj A vót nekem is, ha nem adnak érte pénzt flexel vágom szét.
Vesémet leszakította, a kaja meg kiakart jönni belőlem.Semmire való.
Gyári gátlókkal párosítva mint valami hintó olyan volt az autó.
(#58725) focvis Tervbe volt az eljegyzés A lány úgy döntött 30 évesen ő még élni/bulizni akar,
elhajtott.Be én! Ha kapok ilyen szép kabátot [link]
[ Szerkesztve ]
-
kisza25
félisten
válasz Kornel #58711 üzenetére
igazából az egyel régebbi jobban kellene, mert az jobb, de ami most van hahun azt nem akartam linkelni, mert az valahogy nem kéne
Alfa Romeo Giulietta Sprint
-
K Norbi
addikt
válasz Magnum_ #58673 üzenetére
Nem ismersz
Ha ismernel, tudnad, hogy velem kapcsolatban mind megtanulnak nyelniEgyet értek, én is ilyen vagyok. Az autó első Nők sose fogják ezt érteni.
Gondolj bele mivé változnánk ha a seggünk alatt egy 30 Millás Audi feszengene
Asszonynak vigyázva kéne ülni benne, levegőt is akkor vehetne ha engedélyt kap(#58679) focvis Már 3 an Én ma lemostam, holnap takarítás.
[ Szerkesztve ]
-
barnam_
nagyúr
Új hozzászólás Aktív témák
- Audi, Cupra, Seat, Skoda, Volkswagen topik
- Vezetékes FEJhallgatók
- Diablo IV
- Filmvilág
- Lakáshitel, lakásvásárlás
- AMD GPU-k jövője - amit tudni vélünk
- Eredeti játékok OFF topik
- Spórolós topik
- Samsung Galaxy Watch (Tizen és Wear OS) ingyenes számlapok, kupon kódok
- Rezsicsökkentés, spórolás (fűtés, szigetelés, stb.)
- További aktív témák...
Állásajánlatok
Cég: Marketing Budget
Város: Budapest