- Samsung Galaxy S21 FE 5G - utóirat
- Samsung Galaxy Watch7 - kötelező kör
- Samsung Galaxy S23 és S23+ - ami belül van, az számít igazán
- Samsung Galaxy Watch (Tizen és Wear OS) ingyenes számlapok, kupon kódok
- One mobilszolgáltatások
- Samsung Galaxy Watch6 Classic - tekerd!
- Samsung Galaxy S24 Ultra - ha működik, ne változtass!
- iPhone topik
- Honor Magic V2 - origami
- Megérkezett Európába a Moto G55 5G és Moto G35 5G
Új hozzászólás Aktív témák
-
Rossi
addikt
Amikor a korábbi konfiggal először produkálta a problémát, akkor próbáltam rá telepíteni, de nem sikerült, valahol közben megszakadt.
Szóval oprendszer "kezdemény" lehet rajta, de amúgy nem azon volt az OS.
BIOS-ban most ahci-re van állítva az ssd miatt, de egy másik (a WD-nál régebbi) HDD gond nélkül üzemel.
Legariztatom, gondolom csere lesz belőle...
-
HookR
addikt
És a HDD-re amúgy nincs oprendszer telepítve? Azaz elméletileg is kizárható, hogy onnan próbálna indulni?
Van olyan konfig, amiben a merevlemez jelen állapotában jól működik?
BIOS-ban megnézted, hogy nincs valami elállít(ód)va (IDE/AHCI) mód?
Ha más nem, bootolj be valami rendszerdiagnosztikai lemezről/pendriveról (pl. Hiren's BootCD) és teszteld le, nincs-e valami gond a merevlemezzel. -
Rossi
addikt
SSD-ről vígan fut a rendszer (csütörtökön lett összerakva a gép, meg telepítve jogtiszta win8), ezt a HDD-t betéve meg bemedvézik.
Előző konfigon is ezt csinálta (win7).Boot logo megvan, a win8-as homokóránál akad el, és nem lép tovább...
Ha olyan kedve van, akkor kiírja hogy megkísérli a javítást, vagy valami hasonló, de tovább akkor sem lép. -
Rossi
addikt
Sziasztok!
A segítségeteket kérném, mert tanácstalan vagyok.
Mi olyan tud történni egy HDD-vel (1 éves WD Caviar Blue 1TB), hogy ha beteszem a gépbe, nem indul el a windows (vadonatúj konfig, ssd-n az OS, csak egy ODD van még benne azon kívül)...
Természetesen BIOS-ban a boot sorrendben leghátul van a HDD.Előre is köszönöm.
-
pjen
félisten
Szervusztok.Tanácsot kérnék.Adott 1 500gb s WD hdd.Usb külső házban lakik,ahányszor csatlakoztatom a géphez és futtatom a sentinelt mindig több hibás szektort mutat,viszont ha beteszem a gépbe 100/100.Dobjam ki a külső usb tokot?
-
MiszterQ
csendes tag
válasz
djculture #32287 üzenetére
Köszönöm a segítségedet.
Ma reggel új fejlemény, hogy megint jó a vinyóm, és sokat nem is kellett szenvedni vele hogy elinduljon.
Na, ez hogy lehet? Túlmelegedés??? Ma már hűvös van, a kánikula elmúlt.
A HDSentinel és a WD Data Lifeguard Diag is mindent okésnak ír. Kondíció 100%, Teljesítmény 92%...
Everestet is végignéztem, különösen a feszültségeket, de ott sincs semmi geb@sz...bár tudom, ezeket csakis műszerrel lehet pontosan mérni. -
malgab01
csendes tag
sziasztok
A hdd mel az a gond adódott hogy mivel csak adattárolás céljából van a gépben(ssd mellett) ezért gyakran leáll illetve elindul (fura hangot add és nem tudom mennyire káros) pedig a merevlemez leállítást sohára állítottam (Win7)
természetesen 100% állapotban van és teljesítménye igen jó olvasás írás értéke(150-170MB/S)
merevlemezem típusa: http://www.pcx.hu/termek/western-digital-500gb-wd5000azrx-64mb-sata3-winchester-99992
biosban kéne vmit állítani vagy ez nem káros a lemeznek? vmi ötlet h mi lehet ez? -
HookR
addikt
HDD-t szeretnék gombnyomásra leállítani, illetve elindítani, amikor szükséges, tudtok rá ajánlani valami programot?
A Windows energiagazdálkodásában a kihasználatlanság esetén időzített leállítás nem az igazi, mert vélhetően valami program folyton zaklatja, ami miatt nem áll le a beállított idő elteltével.
Mobilrack és külső tároló sem opció. Kimondottan valami software-es, kényelmes megoldás kellene. -
Mándor
csendes tag
Sziasztok!
Szerintetek mennyire lenne egészséges egy 3-4 éves konfigot egy 8-azaz nyolc- éves sata vinyóval párosítani?
Mit szólnának egymáshoz?
Konfig: 760GM-P21+Athlon x2 280 3,6GHz+HD6670
HDD: 160 GB/8MB sata -
djculture
félisten
-
MiszterQ
csendes tag
válasz
djculture #32279 üzenetére
Háát...utánajártam és valami táp-szaki fórumon találtam egy listát amiben az állt hogy melyek a veszélyes tápok (miket ne vegyünk), a HKC meg a vásárlásra ajánlottak közt volt. Az ára is erre enged következtetni. Na mindegy.
Kérdésedre: a csati illeszkedik rendesen. Most is fel van dugva a 'beteg' vinyó, és működik, forog. De semmi detect nincs. Bár, érzésre mintha jobban rezonálna mint a régi Maxtor. Furcsa. De lehet csak azért mert 1 csavarral fogattam bele -
MiszterQ
csendes tag
Sziasztok!
Winyó problémám lenne.
Ez egy elég hosszú folyamat volt amíg eljutottam idáig, az volt a gondja hogy a BIOS nem mindig látta a Primary Master vinyómat (WD1600AAJB), vele egy (PATA) kábelen van egy 160-as Seagate Barracuda, azt mindig látta...de, ezt a problémát pár újraindítás, vagy áramtalanítás-újraindítás után meg sikerült oldani. Az alaplap egy AsRock G41m-vs3, ezen egyetlen árva IDE csati van.
Telt az idő, és egyre több időt töltöttem el a restartos játékkal, mire észrevette a BIOS a vinyót...oldalához hozzáértem a vinyónak és nem tudom hogy ez számít valamit de úgy éreztem hogy néha felpörög, néha meg mintha nem is menne...
Jumperelést nem használok, automatikusan a WD a master és a Seagate a slave. Játszottam már a jumperekkel de nem segített.
Volt úgy hogy sokat ki volt kapcsolva és emellett áramtalanítva is a gép, gondoltam BIOS beállítás "elfelejtésre" például, ezt most kizártam mert új elem került bele, a BIOS-ban többször is csináltam resetet úgyhogy minden oké a beállításokkal de ez sem segített, továbbá kicseréltem az IDE szalagkábelt úgyhogy ezt is kizárhatjuk, a probléma továbbra is fennáll.
Most beüzemeltem egy régi vinyómat egy 20G-s Maxtort, amin Windows is van, arról bebootoltam, és egyszer csak kiírta hogy -új hardver- és ott volt a WD vinyóm, ekkor újra működött. Ez csak egyszer sikerült, azóta sem.
Megjegyezném, hogy ha a WD vinyómat a BIOS, vagy mint legutóbb a Windows felismerte, akkor restart után vígan működött, csak arra kellett figyelni hogy ne legyen leállítva.
Egyszer megnéztem HDSentinellel, de semmi problémát nem mutatott, minden happy volt a program szerint.
De tényleg, ha működött, akkor abszolút semmi baja nem volt!
Sokat olvasgattam mindenféle fórumokban a bootolás helyett "Reboot and select proper device...bla bla" és a "Primary Master Hard Disk Error, Press F1 to resume" felbukkanó hibaüzikről...és nagyon sok esetben WD tulajok írták, ez kicsit gyanús. Nem úgy tudom hogy ezek olyan rossz vinyók lennének!Köszi a segítséget előre is, remélem lesz valakinek valami jó ötlete. Remélem nem pusztult meg a HDD-m.
Update: még annyi, hogy táp gond sem lehet, mivel egy jóféle fél éves HKC 5550-m van, úgyhogy ez is kizárható.
-
Zolee11
senior tag
válasz
fidor2 #32276 üzenetére
Ha a tápellátással nincs gond, akkor merevlemez hiba.
Igazából nincs sok opció, ha tápfeszültség eljut a merevlemezig , akkor annak mennie kéne. Viszont ha tönkrement az elektronika a merevlemezen, aminek lehet pár oka, akkor meg se nyikkan. Irány a garanciáztatás, ha nincs égési nyom (vagy ha bizonyíthatóan nem a táp okozta a sérülést), vagy kuka, esetleg nagyon fontos adatoknál adatmentő cég. -
fidor2
tag
Sziasztok egy HDD mi miatt nem pöröghet fel?
-
FReak_
tag
Sziasztok !
Ma beleraktam egy új 2 Tb-os winchestert a gépembe , csak egy gondom van , hogy a bekapcsolás után vár egy fél percet az "Asus" logonál,és csak ezután kezdi el tölteni a windowst. Ezelőtt egy pillanatra felvillant a logo , és már töltötte a windowst . Valami javaslat?
Előre is köszi ! -
Geri89
aktív tag
Sziasztok! Adott egy 2 éves Dell notebbok, amin tegnap telepítettem újra a windows-t, mert kegyetlen mód belassult az utóbbi időben.. A friss windows egy ilyen hibaüzenettel fogad most, ha elindítom a gépet: KÉP A telepítés előtt természetesen formáztam azt a partíciót, ahova került. Feltettem a HD Sentinel-t, hogy megnézzem az mit ír: KÉP2
Szerintetek mi lehet a gond? Csak valamit a windows kever össze, vagy tényleg hardveres gond lehet? A laptop még majd egy évig garis, így én magam nem nyúlnék hozzá. Előre is köszi!
-
Zolee11
senior tag
válasz
pocokxx #32265 üzenetére
Ha az elektronika nem sérült (fizikailag látható módon), akkor nem lehet semmi baja. Nyugodtan telepíts rá.
Álló állapotban, ha 15-20 cm-t zuhan egy merevlemez sima felületre, mi sérülhet meg? A fej áll, parkoló pályán van, minden más mechanikai alkatrész ennél sokkal többet kibír, egy ekkora esést legtöbbször még működés közben is kibírnak tudtommal. Ekkora G gyorsulást minden méteren kapnak szállítás közben a magyar közutakon...
-
pocokxx
Közösségépítő
Sziasztok!
Lehet baja egy winyónak, ami kikapcsolt állapotban kb. 15 cm magasságból leesett? (Kicsúszott a helyéről, mert nem volt becsavarozva, nc...) Most telepítenék rá rendszert, és nem szeretném, ha emiatt bármi gubanc előjönne.
-
wukodlak
aktív tag
Sziasztok. megcsináltam egy ahci állítást biosban.Mivel most vettem uj cput meg alaplapot javasolták másik fórumban,hogy állítsam át ideről erre az AHCI-ra,mert lassú volt a Win7 bootolás.Ez megtörtént.Most viszont a windows nem érzékeli két vinyomat.Jobban monvda egy vinyot amit 2 részre van particiozva,meg egy másik vinyó másik particioját.A vinyót látja de a rajt levő adatokat nem,vagy kiirja nincs ilyen meghajtó.Megoldás?
-
fidor2
tag
válasz
800.henrik #32248 üzenetére
Kedves 800.henrik igen nekem is Codegen 400W -os tápom van és volt egy Maxtor HDD -m.Állandóan Újra kellet telepíteni mert vagy ez volt a jó vagy az végül le cseréltem a HDD -t (mert így olcsóbban jöttem ki mint,hogy vegyek egy új tápot) Segate -re ezzel kompatibilis is.
-
Zolee11
senior tag
válasz
xy2003 #32259 üzenetére
Nem lehet, hogy rezonál a házad? Sokan csak egyik oldalon fogatják (csavarozzák) fel a hdd-ket és a másik oldalon hol érintkezik a tartó lemezzel hol nem, így érdekes hangok születnek működés közben. Csak mint tipp.
Nekem tényleg teljesen hangtalan, a wd greeneknél halkabb. -
djculture
félisten
válasz
800.henrik #32260 üzenetére
Ha a régi mercury nem az m-tech akkor még rosszabb ennél. Az újabb m-techbe legalább már zárlat meg túl terhelés védelem van mert európai unió területén már nem lehetett anélkül forgalmazni...
-
800.henrik
senior tag
válasz
800.henrik #32255 üzenetére
Ok, cserélek, de venni nem tudok másikat... Van még egy 420w-os mecury-m.
-
xy2003
tag
OK,viszont iszonyat idegesitö ez az állando kerregés,lehet inkább veszek egy ssd-t rendszernek.
-
djculture
félisten
válasz
800.henrik #32255 üzenetére
Cseréld ki a tápodat mert induláskor egy csattanás lehet a jutalmad, ami miatt vehetsz új komplett gépet...
-
válasz
800.henrik #32255 üzenetére
Döglik a tápod.
Gyorsan cseréld, már nekem már elszállt egy 30GB-os Maxtor IDE vinyóm egy vargáné féle csodának köszönhetően.
-
Zolee11
senior tag
válasz
xy2003 #32250 üzenetére
Ha a sentinel szerint minden okés, akkor nagy baj (még) nem lehet.
Ha rendszerlemezként használod, akkor normális, hogy szinte folyamatosan dolgoztatja a win, nem hinném, hogy abnormális jelenség lenne. Nemrég tudtam meg az önteszt nevezetű dolgot is, amit állítólag idle állapotban végeznek a merevlemezek, és néhányuknál már új korban is hallani, hogy ez mennyire valós vagy nem azt nem tudni, mivel hivatalos információ nincs erről. Ez már gyártási titok.
Nézd rendszeresen a sentinellel, én is azt teszem. -
djculture
félisten
válasz
800.henrik #32252 üzenetére
Most nézem hogy Intel Pentium D 945 hd4650-ed van... ezzel a táppal isteni csoda hogy még működik a géped...
-
djculture
félisten
válasz
800.henrik #32248 üzenetére
Ez semmit se jelent induláskor kellene multiméterrel rámérni minimum, kodegenből egy viszonylag értelmeset láttam a dupla 12v-os 12centis ventiset, ha a régi kék matricás vagy narancs matricás 8 centis akkor vehetsz másikat...
-
xy2003
tag
Igen elsö perctöl fogva.
Senti szerint minden ok.
Indexelést kilöttem.
De a led villog akkor is amikor nem kerreg és tényleg nem csinál semmit.most pl, nem kerreg,minimális irásnál,a led ütemesen villog mpcenként.
[link] -
xy2003
tag
Ez mit jelent?
Lehet igy használni vagy elöbb utobb bukoma dolgokat ami rajta van? -
djculture
félisten
válasz
800.henrik #32245 üzenetére
Kodegen... nincs miről beszélni, vehetsz másik tápot...az csinálja a mókát a maxtorok allergiásak kifejezetten a tápegység stabilitására.
-
Zolee11
senior tag
válasz
xy2003 #32232 üzenetére
Nekem ugyanilyenem van, és a seek hangot üzem közben sem hallani, érdekes, hogy te hallod, amikor megvetted akkor is ilyen seek hangja volt?
Hdsentinellel mindenképp nézd meg a smart értékeket, és ha látszik a hiba, akkor már most vidd garanciáztatni, és ne ilyenre cseréltesd.
Esetleg lehet az indexelés is (vagy más program), ami a látszólag tétlen állapotban dolgoztatja, ezt támasztja alá a villogó hdd led is, ha nem a rendszer vezérelné ezt a fajta működést akkor nem villogna a hdd led. -
djculture
félisten
válasz
800.henrik #32243 üzenetére
Nem tudom nem indulásnak is van ezer féle hiba oka, legtöbbször a tápegység öregedik el vagy az alaplapi puffer kondik azért szokott ez lenni. Az alaplapot te is szemre tudod vételezni hogy látsz e kondit ami alakilag torzulást észlelsz:
-
djculture
félisten
válasz
800.henrik #32240 üzenetére
A vinyódnak semmi baja, szerintem beszemetelődött a windows :
Le kell menteni azt ami fontos és újratelepíteni rá a windowst egy teljes újra particionálással /formázással. Előtte letölteni a drivereket ha nincsenek meg pl a hálókártyát hangot chipsetet ...
-
válasz
800.henrik #32240 üzenetére
Ez nekem normálisnak tűnik egy régi IDE vinyó esetében...
-
djculture
félisten
válasz
800.henrik #32238 üzenetére
Akkor a Superhun által ajánlott tesztet végezd el és kiderül, egyelőre én ezt akkor nem vinyó hibának látom...
-
válasz
800.henrik #32234 üzenetére
HDTune-nel készíts egy speed testet. Meglátjuk, mennyi lesz.
-
djculture
félisten
válasz
800.henrik #32234 üzenetére
Bemész a vezérlőpultba az eszközkezelőbe és az ide vezérlőt megnyitva megnézed az hogy a speciális fülön mit ír ki, valószínűleg pio-ba megy a vinyó nem ultra dma 5-ben. Ha abba megy akkor írom a további teendőket.
-
válasz
800.henrik #32230 üzenetére
Mennyire lassult be? A Teljesítmény fül alatt mennyi a max. átviteli sebesség?
-
xy2003
tag
A kerregés nekem az ami neked a ta-ta-ta
amikor dolgozik,de nekem meg áll magátol is csak szerintem tul gyakran és sokat ta-tázik feleslegesen,most is állt egy kis ideig aztán csak ugy a nagy semmibe elkezdett kerregni.
A hdd led akkor is villog mp-cenként egyet ha nincs semmi hdd müvelet. -
xy2003
tag
Hi.
Van egy Toshiba DT01ACA100 1TB hdd-m,és nagyon kezd idegesiteni az álando kerregése,kurva sokat dolgozik,de nem tudom minek meg mit ilyen nagy vehemenciával.
Megnéztem az eröforrás figyelöt minimlis irásolvasás van.
Letiltottam már mindent amit lehet de nem javult.
Van,hogy abba hagyja,közelébe sem vagyok azt el kezd kerregni.Ötlet?
kösz
-
HIJ
őstag
Szaisztok!
Van egy nem is olyan régi (pár éves) vinyóm, amire a Sentinel egyik napról a másikra 563 hibás szektort ír. Nem rendeszevinyó és szerintem pár hete még nem volt hibás, mert jártam a Sentinelben és nem tűnt fel semmi ilyesmi. Most végig futtattam egy teljes újrainicializálást, de kb 5% -ot javított a kondíción, ami jelenleg 17%... Szerintetek lehet ezzel még kezdeni valamit? Vagy használjam aztán majd egyszer meghal? Van ilyenre gari?
-
válasz
Mezga Aladár #32225 üzenetére
Köszönöm, ki fogom próbálni!
-
válasz
Mezga Aladár #32223 üzenetére
Igen, már tudom, EXT3-ra kellene formáznom a lejátszóval. És valamilyen segédprogram kell hozzá, hogy a Win7 Ultimate felismerje ezt a fájlrendszert.
-
liksoft
nagyúr
válasz
liszi70 #32219 üzenetére
Nem csak a Sentinel, de egyetlen más program sem mondja meg, hol vannak. A bejegyzett bizonytalanok számát viszont bármelyik, de helyüket nem, azt csak a drive tudja. A teljes felület ellenőrzésével lehet csak megtalálni, a Sentinelben ez a funkció a Pro regisztrált változatában van meg.
-
S0m30n3
aktív tag
Üdv emberek!
Van egy WD20EARS-00MVWB0 winchesterem, ami kezd tönkre menni. HD Sentinel jelenleg 10% kondíciót ír rá, a rajta tárolt adatoknak pedig legalább fele CRC hibás.
A helyzet az, hogy egy pécsi boltban vettem a HDD-t, de a kinyomtatott garanciát és számlát elvesztettem. WD oldalán találtam most „garancia ellenőrzőt” aminek ha hinni lehet, 2014. január 22-ig van a vinyóra garancia.
A kérdésem az, hogy szerintetek próbálkozzak-e a boltban a cserével, vagy a WD oldalán levő RMA a legjobb megoldás? Még sosem csináltam ilyesmit, itt a fórumon keresgéltem a témában, láttam olyat, hogy az RMA a legjobb, mert a boltban lehet valami újrahasznosított vinyót kapnék csak, ami hamar tönkre megy. És ha RMA-znom kell, akkor valaki lenne olyan kedves és leírná a menetét?
-
Sziasztok!
Nemrég a problémám gyorsan megoldódott, ezt jeleztem is felétek. Azóta megtörtént az adatmentés és már az új vinyón az átmásolt cucc. Utána a "hibás" HDD-t formáztam, és tökéletesen működik a PC-ben és a médialejátszómban is, HD Sentinel sem ír ki problémát.
Van valakinek ötlete arra, hogy mi okozhatta ezt a "fájlrendszer-eltűnést"?
Köszönöm!
-
Mici80
tag
üdv!
Nekem is lenne egy kérdés!
Van egy patás samu winyó 120 gb-os. 100% kondícóval 50% teljesítménnyel. valamiért pio üzemmódot ír ki rá. bad sectora nincs, rendszerrel tudok róla olvasni rá meg írni. szalagkábelt már próbáltam cserélni, elktronika is jó érintkezik. mi lehet a gond? -
ScrapUnit
aktív tag
Szevasztok!
Adott 1 Toshiba MK8050GAC típusú noti ATA HDD, ami jelszavas. sajna ATA HDD-s notim nincs, de még ismerősöknek sem. USB átalakítóval a win7 megtalálja, de nem tudja inicializálni a lemezkezelőben, partíció sem látszik. Van-e mód USB-n keresztül a jelszó resetelésre/visszaállításra, vagy csak a DOS-os programok segítenek? Noti látja boot menüben a HDD-t, de a dos-os progik nem találják.
-
ggg666
őstag
Arra nem gondoltál, hogy esetleg az egyik ág nem jó a tápegységben?
Ha viszont így van, akkor már mindegy, mert a winyót is lehet elkúrta.
Nálam két minőségi tápegység is rossz volt, a cserélt új is pedig 45K volt darabja és 7 év garanciával.
Be kell mérni műszerrel.Az a biztos.
-
liksoft
nagyúr
Folyamatosan nő? Hiszen ez egy olyan SMART érték, mely nem csökkenhet, hiszen az élettartam alatti összes hibát számolja! Ez nem nullázódik. Ha nem nő, akkor rendben van a rendszer.
Ja, a tápegység márkája NEM garantálja a tápellátott eszközön a hibátlan tápellátást! Ezerszer le lett írva.
-
Fulee
csendes tag
Köszi a válaszokat ,de cseréltem portot,kábelt de a hiba fennáll.
A tápom egy Chieftec ctg500 80p tipusú és szerintem félig van kihasználva (AMD FX6100,2x4GB RAM,ATI 5670 VGA ,ASUS M5A97 R2.0 alaplap,1 DB DVD író,3DB HDD,2db 12cm-es venti),nem hinném,hogy táp hiba , mert egy samsung HDD-re meg simán felment a biztonsági mentés,úgy hogy nem választja le a lemezt.
Amugy max 35 fokos a HDD. -
djculture
félisten
Megmondom őszintén az ára miatt már én is akartam venni párszor ilyet de mikor látom hogy mennyi rossz van ebből a toshiba dt aca sorozatból inkább hagyom a fenébe... Szerviztechnikus kollégák már fosibának hívják. Az1T meg az 500gigás verzió az állítólag jobban bírja de felette horror.
-
Traxx
őstag
Sziasztok!
Egy Toshiba noti HDD (pontos típust sajna nem tudok) kapcsán szeretnék kérdést feltenni. A laptop szervizben járt, és nem tudom milyen megfontolásból, de HDD titkosítással jött vissza. Persze a kulcsot passzolják. Az adatok visszanyerhetők ez esetben róla valamilyen formában, vagy ha nem, használható a HDD formázás vagy más beavatkozások után?
Köszönöm a választ
Új hozzászólás Aktív témák
Hirdetés
- Új 512GB WD SN5000S Gen4 x4/ Steam Deck ready/ garancia/ ingyen fox
- Samsung 840 SSD 120GB újszerű, 100/100
- WD RED 8 TB HDD - HD Sentinel: 100%/100%
- SAMSUNG 2TB 990 PRO M.2 NVME PCI-E 4.0 x4 - Új, hűtőbordás - 7450-6900 MBs - Eladó!
- SAMSUNG 4TB 990 PRO M.2 NVME PCI-E 4.0 x4 - Új - 7450-6900 MBs - Eladó!
- ÚJ- Lenovo ThinkVision T24i-10 - 24" monitor - Számla, garancia
- Thinkpad T480s 24GB RAM 1TB SSD (erős, könnyű, vékony gép) Windows 11
- BESZÁMÍTÁS! CSAK KIPRÓBÁLT! ASUS ROG Ally X (2024) 1TB kézikonzol garanciával hibátlan működéssel
- BESZÁMÍTÁS! ASRock B85M Pro4 B85 chipset alaplap garanciával hibátlan működéssel
- Csere-Beszámítás!AMD Asztali számítógép PC Játékra! R5 5600/ RX 6700XT 12GB / 16GB DDR4 / 500GB SSD
Állásajánlatok
Cég: PC Trade Systems Kft.
Város: Szeged
Cég: CAMERA-PRO Hungary Kft
Város: Budapest