- Samsung Galaxy S22 és S22+ - a kis vagány meg a bátyja
- One mobilszolgáltatások
- Milyen okostelefont vegyek?
- Amazfit Active 2 NFC - jó kör
- Fotók, videók mobillal
- Samsung Galaxy A36 5G - a középső testvér
- Samsung Galaxy Watch4 és Watch4 Classic - próbawearzió
- Apple iPhone 15 - a bevált módszer
- Android alkalmazások - szoftver kibeszélő topik
- Három Pixel 9 jött Magyarországra
Aktív témák
-
TESCO-Zsömle
titán
válasz
hoffman_ #39456 üzenetére
Nem tudom mit nem értesz... Ez hivatott leváltani az ingyenes analóg adást.
Ha van egy vételre alkalmas beltérid/vevőd megfelelő antennával, akkor 7 TV-adó (m1HD, m2HD, Duna, Duna2HD, TV2, RTL Klub, EuroNews) ingyenesen fogható. Ennyi.
Nálunk is T-Home van, kábeles, tré minőséggel, és a jövőben is T-Home lesz, de nam vagyunk hajlandóak +10-20k-t leszurkolni egy HD beltériért és egy olyan HD-pakkért, aminek a fele ingyenesen fogható...
Nekem kifejezetten jó, mert nincs TV-m, nincs rá igény. Csak a F1 miatt jártam át eddig is TV-zni muttiékhoz...
-
-
-
-
-
hoffman_
nagyúr
válasz
hoffman_ #39278 üzenetére
9:20 körül Kimit utánozza, epic
Eddig nem hittem volna, hogy valaha kedvelni fogom(bár Alonsot se), de ezután a videó után elkezdtem nem utálni, szóval még bármi lehet
mod:
Jóez a srác, most nőtt a szememben, végre nem csak azt láttam, hogy végigautózik a mezőny elején, hanem láttam valamit amit értékelek is. Hamiltont, Alonsot, Kimit is azért szeretem, mert emberileg olyan, amilyen, Vettel megtette az első lépéseket.
-
TESCO-Zsömle
titán
válasz
hoffman_ #37504 üzenetére
Azért azt ne feledjétek, hogy Alonso mindent megjárt.
A Minardinal kezdett, és feljutott a csúcsig a Renault-val (ahol VB-évei alatt jó nagy arcot is növesztett), aztán a McLaren -kvázi- hátba szúrta, majd visszatért a Renault-hoz, ahol megtaposta a maga hullámvölgyét is (itt kopott el a korábban növesztett arc). Most a Ferrari-nál egy nagyon összeszedett, kiegyensúlyozott Alonso-t láthatunk.
-
MPowerPH
félisten
válasz
hoffman_ #37496 üzenetére
Előző évben is sokáig versenyben volt a VB címért, azért mondtam. Aztán jöttek a hibák sorban, sok ütközés, hibázás. Akkor elúszott a lehetőség. Utána már a sebessége sem volt megfelelő. Ugyan az játszódott le, mint most.
Talán ha kap egy versenyképes autót, akkor neki is visszajön a hite, és újra a csúcson lesz. Tulajdonképpen arra is lehetne fogni, elment a kedve, hogy nem versenyképes a technika, ami alatta van. Akkor viszont ott van Alonso, neki még gyengébb, mégis nyomja, nem engedte el magát. -
-
JJános
addikt
válasz
hoffman_ #36498 üzenetére
Agresszív: "a latin agressio szóból, jelentése: támadás) minden olyan viselkedésforma, amelynek célja másnak sérelmet vagy kárt okozni.(a fajtárs eltávolítására irányuló magatartás.
Etológiai értelemben agressziónak nevezzük azt a viselkedésformát, amikor fajtársak megpróbálják egymást valamilyen erőforrás közeléből eltávolítani, illetve megakadályozni, hogy a másik egyed a forrást elfogyassza.Az ember esetében a sikeres agresszió a másik élőlény elleni erőszakos cselekményben valósul meg. wikipédia"
Értem én. Hami agresszív, és ez jó.
-
Motion_Blur
félisten
válasz
hoffman_ #36495 üzenetére
Lehet vitatkozni rajta, ez igaz..
De úgy gondolom hogy pl. most Japánban versenykörülmények között nagyjából ugyanazt hozta a McLaren és Red Bull. A Ferrari talán még versenyen is gyengébb volt kicsit (időmérőn egyértelmű), de Alonso zsenialitása (meg persze a szerencséje, hogy Vettel forgalomba került a kerékcsere után) kompenzálta a gyengébb autót.
A pole-ok nagy része viszont nem hinném hogy az autó dominanciájának köszönhető, most is 7 tizedet kapott Webber, ami nagyon, de nagyon sok... pedig volt két tiszta köre és mindkét körében kb. ugyanazt futotta, tehát ennyi volt benne. Sokkal erősebb lett Vettel tavaly óta. Csak ezt kevesen ismerik be és inkább elsztorizgatnak arról hogy hány malomkövet kötöttek Webber után
-
adman
tag
válasz
hoffman_ #36487 üzenetére
A különbség ott van, hogy durva nyomás alatt nem vagyok biztos benne, hogy Hamilton behozná a kocsit a szükséges(legyen első) helyen. Alonso igen
igen, ezt láttuk most is Japánban a q3-ban
szerk: ja igen, meg a nem rinyál... "Alonso faster than you" vagy erről lemaradtál?
-
TESCO-Zsömle
titán
válasz
hoffman_ #36484 üzenetére
Én Alonso-nál valahogy azt éreztem, hogy a McLarenes év alatt tanult némi alázatot, vagy legalábbis vissza vett az arcából. Ezt követte 2 szerény év a Renault-nál, ami szintén tovább csiszolta őkelmét.
Nekem azóta jön be, mióta nincs az a fene nagy arca, mint VB éveiben.
-
kukinyo
addikt
-
MPowerPH
félisten
válasz
hoffman_ #35290 üzenetére
Az FIA a 4 hengert szeretné, a FOTA pedig a V6 -hoz ragaszkodik. Félő, hogy ha 4 hengerre vált a széria, egyes patinás gyártók elhagyhatják a sorozatot.
kukinyo: Az F1 az izgalmas versenyekről szól.
Ha most nincs Hami és Schumi, akkor ez a Monza is egy hulladék futam lett volna.
Megszólalt egy olyan, aki mindig az aktuális legjobbnak szorít. -
MPowerPH
félisten
válasz
hoffman_ #35281 üzenetére
Én is csodálkoztam, hogy nem lett ebből semmi. Schumi mindig is keményen védte a pozícióját, ha volt rendes tét. Néha-néha bizony keményebb, unfair eszközökkel is élt annak érdekében, hogy ne tudják megelőzni. Megjegyzem ez minden nagy F1 pilóta alap tulajdonsága, ami nem hiba. Hamilton pedig pont támadásnál szokott néha túl agresszív lenni. Még ha utána szidom is, azért valahol itt kezdődik az F1. A mezőnyben pont MSC és Hami az, akik hoznak valamit a régi idők F1 -éből.
Szerintem Hamilton kicsit most visszafogta magát, mert Schumi nem engedett volna.mod: Nem lesz 4 henger.
proof88: Na igen, V10 power... Az volt az igazi.
-
decibel
aktív tag
válasz
hoffman_ #35277 üzenetére
Szerintem Haminak ilyen esetben nincs erkölcsi alapja semmi másra, mint fapofával vigyorogva mondani, hogy semmi baja nincs a dologgal. Ugyanígy nem lenne Schuminak sem panaszkodnia. (Így 40 éves fejjel már nem is nagyon teszi)
A mezőny két legagresszívebb és a szabályokat leginkább feszegető versenyzője akadt egymásra, csoda, hogy nem törték egymást porrá.
-
MPowerPH
félisten
válasz
hoffman_ #35220 üzenetére
Kár, hogy nem volt esélye se arra. A Ferrari egy jó 1.5s -el lassabb volt, és még a Meki sem tudott elég gyors lenni. Vettel semmi extrát nem csinált, behozta az autót a célba. Az viszont bevállalós volt, ahogy megelőzte Alonso -t, aki próbálta kiszorítani. Hamilton vajon ezt miért nem tudta megtenni MSC -vel szemben?
Inkább sírt a rádióba apucinak, hogy a csúnya és gonosz Schumi nem engedi el. Mesterien csinálta amit csinált, óriásit alkotott ismételten. Most már remélhetőleg csöndbe maradnak a kritikusai.
AMD Power: Ez meg no comment.
Semmi nem történt, csak látták a mekinél, ahogy tovaszállnak Hami dobogós esélyei, és rinyáltak kicsit.
-
syl5
őstag
válasz
hoffman_ #34935 üzenetére
Nekem is 720p-s TV-m van, és nekem is letterbox-ban van nagyon sok adó és az rtl is.
Nálam analóg kábeles UPC van. Neked milyen előfizud van? Gyanítom, hogy ez a szolgáltatók balfaszsága..
Egyébként auto széles opcióval kihúzza teljes képernyőre. De én már azt sem tudom eldönteni, hogy melyik a torzítatlan képarány. Nekem a széthúzott tűnik torzítatlannak, de most nézem a Porsche Supercup-ot és elég magasak az autók, ha szét van húzva a kép(#34948) RazorGTR1 & (#34952) Plutor
Analóg vagy digitális adás?(#34994) JColee
Mi ennek az oka? -
7600 GS
addikt
válasz
hoffman_ #34759 üzenetére
Szerintem is.
A mostani karrierjét egy "második pályafutásként" kell kezelni. Egyre jobb egyébként. Anno a Ferrarival sem 1 év alatt ért fel a csúcsra, kellett neki idő. És most ahogy telik az idő, egyre jobban megy. Jövőre szerintem felérhetnek a Mercisek a Ferrari mellé.
-
7600 GS
addikt
-
7600 GS
addikt
válasz
hoffman_ #34668 üzenetére
Hamár Hakkinenről és Schumiról beszélünk: Ezek a Mercisek tudnak reklámot csinálni Bár én a végén azthittem hogy Vettel lesz a 'nevető harmadik'
-
7600 GS
addikt
válasz
hoffman_ #34655 üzenetére
Hakkinentt én leginkább Schumihoz tudnám hasonlítani, jó haverok voltak (egyszer megtörtént, hogy Schumi átment a Mekisekhez ünnepelni Hakinennel, aztán még később Hakkinen viszonozta ezt.
Kár, hogy ma már ilyet nem látni az F1-ben
) És mekkorákat csatáztak egymással...
Egyébként szvsz nincs olyan, hogy bemakkolt VB cím. Vettel is megdolgozik érte, mert mindig kihozza az autóból a maxot. Az már más kérdés, hogy mindig pole-ból győz, de hát Istenem, most mit csináljon?
MOD: igen, Kimi elég peches volt a McLarennel, mindig megadta magát a technika.
Pedig ott is lehetett volna VB.
MOD: Hú nagy baromságot írtam, Hakkinen helyett Hamilton.
-
7600 GS
addikt
válasz
hoffman_ #34648 üzenetére
Butonnal csak annyi bajom van, hogy néha megenged magának egy-két szvsz nagyképű interjút, azon kívül semmi, mert ő nem hisztizik meg tényleg normálisan versenyez. Akit nagyon bírtam Mclarenesek közül az Hakkinen volt.
Az különösképpen nem zavar, hogy egyesek szerint bemakkolta a vb címét (ami azért nem igaz, mert év elején hatalmasat ment, csak ugye később jöttek a fejlesztések a többi csapattól is és kezdett felzárkózni)
Egyébként proof88 kolléga szerintem sem látta jól a dolgokat, mert az általa felsorolt pilótáknak a vb címe megérdemelt volt.
-
decibel
aktív tag
válasz
hoffman_ #34503 üzenetére
És úgy gondolod, hogy itt valaki ezt bizonyosan meg tudja cáfolni/erősíteni? Kétlem.
Schumi leggyorsabb köre 1s-el jobb volt mint Rosbergé, az előzés előtt is több mint egy másodperccel gyorsabb volt nála, ergo úgy enblokk jobb volt a versenyen, az utolsó helyről egy másodpercen belül került Rosberghez mindenféle csapatutasítás nélkül. Ezek cáfolhatatlan tények, az előzés innentől tök másodlagos dolog, ha mögötte ér célba is jóval jobban teljesített a csapattársánál.
Mivel senki nem fér hozzá az adatokhoz, az egész utasításos teória csak hit kérdése attól függően, hogy éppenséggel drukker vagy antidrukker az illető.
-
decibel
aktív tag
válasz
hoffman_ #34494 üzenetére
téma:
Kíváncsi lennék, hogy ebből valójában mi igaz és mi a kiadott/betanult szöveg. Én örülnék, ha helytálló lenne, de sajnos kissé kételkedem :/Mi lenne betanult szöveg, mi az ami szerinted nem helytálló? Kicsit pontosabban, ott van két pilóta nyilatkozata is elég terjedelmesen.
@ #34499
Korrekt. Remélem ezzel a topicdráma is lezárul.
-
IreN!CuS
addikt
válasz
hoffman_ #34494 üzenetére
Nem rád gondoltam hanem az ész nélküli arcokra akiknek szent céljuk minél több Hamilton fikázós hsz-t generálni még akkor is ha nem is ő a hibás mind ezt ész érv vagy gondolat nélkül.És megpróbálják előcsalogatni a Ban hammert a trollkodással,nem ér annyit hidd el.
Nem az a baj hogy beszólnak vagy másképp látják az adott szituációt hanem hogy ész nélkül képesek 100szor is leírni ugyan azt.És érdemben nem lehet vele vitatkozni.Na mindegy,a lényeg hogy már sír egy másik topicban -
IreN!CuS
addikt
válasz
hoffman_ #34489 üzenetére
"Egy-egy ilyen komolyabb hangvételű post hozza vissza a reményt, mert amikor niggermajmoznak, meg munkatáboroznak, akkor eldurran az agyam, hogy hova a vérbe sikerült süllyednie a topicnak."
Sokan elmentem már a topicbol,én is csatlakozni fogok hozzájuk.Kevesebb stressz meg KUKInyo hsz. csodákra képes
-
simonzé
addikt
-
simonzé
addikt
Aktív témák
Hirdetés
- AMD Ryzen 9 / 7 / 5 / 3 5***(X) "Zen 3" (AM4)
- Energiaital topic
- Kutya topik
- Milyen belső merevlemezt vegyek?
- Telekom otthoni szolgáltatások (TV, internet, telefon)
- Medence topik
- Samsung Galaxy S22 és S22+ - a kis vagány meg a bátyja
- Milyen NAS-t vegyek?
- Synology NAS
- Bittorrent topik
- További aktív témák...
- Intel Core i7 6700K / GTX 1660TI / 16GB DDR4 RAM / 500 GB SSD konfig eladó
- Samsung Galaxy S23 128GB, Kártyafüggetlen, 1 Év Garanciával
- Samsung Galaxy A53 5G 128GB, Kártyafüggetlen, 1 Év Garanciával
- Megkímélt állapotú Xbox Series X 1TB eladó. Kitisztítva és újrapasztázva!
- Gamer PC - i5 13400F, GTX 1080ti és 16gb DDR5
Állásajánlatok
Cég: Promenade Publishing House Kft.
Város: Budapest
Cég: CAMERA-PRO Hungary Kft
Város: Budapest