Hirdetés
- Milyen okostelefont vegyek?
- Poco X8 Pro Max - nem kell ide sem bank, sem akkubank
- Két új Honor Play érkezett
- A Galaxy S27 Pro meglepően nagy akkut kaphat
- One mobilszolgáltatások
- Honor Magic8 Pro - bevált recept kölcsönvett hozzávalókkal
- Fotók, videók mobillal
- Okosóra és okoskiegészítő topik
- iPhone topik
- Nem kicsi teleppel jöhet a Vivo X Fold6
-
Fórumok
Mobilarena - mobil fórumok
Okostelefonok Mobiltelefonok Okosórák Autó+mobil Üzlet és Szolgáltatások Mobilalkalmazások Tartozékok, egyebek Mobilarena blogokPROHARDVER! - hardver fórumok
Notebookok TV & Audió Digitális fényképezés Alaplapok, chipsetek, memóriák Processzorok, tuning Hűtés, házak, tápok, modding Videokártyák Monitorok Adattárolás Multimédia, életmód, 3D nyomtatás Nyomtatók, szkennerek Tabletek, E-bookok PC, mini PC, barebone, szerver Beviteli eszközök Egyéb hardverek PROHARDVER! BlogokIT café - infotech fórumok
Infotech Hálózat, szolgáltatók OS, alkalmazások SzoftverfejlesztésGAMEPOD - játék fórumok
PC játékok Konzol játékok MobiljátékokLOGOUT - lépj ki, lépj be!
LOGOUT reakciók Monologoszféra FototrendFÁRADT GŐZ - közösségi tér szinte bármiről
Tudomány, oktatás Sport, életmód, utazás, egészség Kultúra, művészet, média Gazdaság, jog Technika, hobbi, otthon Társadalom, közélet Egyéb Lokál PROHARDVER! interaktív
Új hozzászólás Aktív témák
-
oke
senior tag
-
Bal0924
senior tag
-
oke
senior tag
Megvettem a hétvégén a játékot steam-en és az a problémám vele, hogy bizonyos idő után megáll a kép, majd elfekededik a képernyő. A játék nem fagy le, hangok vannak és alt+tabbal át tudok menni mások programra. Mi okozhatja? PC, nvidia 3060 TI.
-
oke
senior tag
-
macy
addikt
Nem erről van szó, hanem hogy ha az eladó lebukik, hogy lopott adatokkal vett játékot árult amit te pl. megvettél, tiltólistára kerülhetnek azok a serialok, így törölhetik az accountodról a játékot.
-
oke
senior tag
Van. Olyan helyen ne vegyél ahol amolyan gamer marketplace van, tehát bárki árul bármit. Mert a bankkártyacsalók megveszik a lopott kártyaadattal a játékokat, majd olcsón eladják ezeken a helyeken tisztára mosva a pénzt. De ha akár 1 év múlva bukta van, akkor tudatlanul te is bukhatsz. Tehát pl. G2A nekem kizárva emiatt. De a volt cdkeys.com (most loaded.com)-on sosem volt gondom az évek alatt, és ott most 5-6k most a játék. Annyit bőven megér. Szerintem a virágbolti mentéseket is be tudod valahogy másolni, csak mentsd el előtte. Én még az xbox gamepass és a steam között is tudtam importálgatni mentéseket régebben.
Köszi. Ha lehet Paypallal fizetek ilyen helyeken, így elvileg nem férnek hozzá a kártyaadatokhoz, valamint netes kártya van hozzácsatolva és arra annyi pénzt rakok, amennyi éppen kell.
-
freddirty
senior tag
Van. Olyan helyen ne vegyél ahol amolyan gamer marketplace van, tehát bárki árul bármit. Mert a bankkártyacsalók megveszik a lopott kártyaadattal a játékokat, majd olcsón eladják ezeken a helyeken tisztára mosva a pénzt. De ha akár 1 év múlva bukta van, akkor tudatlanul te is bukhatsz. Tehát pl. G2A nekem kizárva emiatt. De a volt cdkeys.com (most loaded.com)-on sosem volt gondom az évek alatt, és ott most 5-6k most a játék. Annyit bőven megér. Szerintem a virágbolti mentéseket is be tudod valahogy másolni, csak mentsd el előtte. Én még az xbox gamepass és a steam között is tudtam importálgatni mentéseket régebben.
-
oke
senior tag
Sziasztok, van valami kockázata steam key vásárlásával megvenni a játékot a különböző ezzel foglalkozó oldalakról? Most Steam-en akciós ugyan, de még így is drágább, mint amiket látok. Illetve eddig csak "virágvölgyi" verziót próbáltam, annak mentései megmaradnak?
-
Tasunkó
őstag
Valami frissítés jön 10 giga.
-
AzŐsgén2
tag
Megcsináltam az expediciót, mégis lakat van a járgányom platójához. Tudja valaki hogy lehet megszerezni? Na meg a többi cuccot, amin lakat van?
Egy másik kérdés: a teherhajóhoz hol lehet fejlesztéseket szerezni? Eddig csak valamelyik régebbi expedición találtam valahol pár cuccot, de már nem emlékszem hol. Kéne valami, hogy messzebbre tudjak ugrani vele.
-
Bal0924
senior tag
Valaki végigtolta már a Beachhead expediciót?
Van benne ez a küldi, amit nem tudok megcsinálni, hiába ugrálok más rendszerekbe, felfedezek, feltöltöm nanitokért, szóval mindent úgy csinálok, ahogy irja a küldi, de még mindig 0-t mutat. Egyszerűen nem értem miért. Van valakinek ötlete?
A rendszerben az összes bolygón fel kell fedezni minden növényt, állatot, ásványt? Vagy mit csinálok rosszul?
Leggyorsabban úgy tudod megcsinálni, ha nem engeded ki a netre és az összes rendszer, amibe ugrassz, te leszel az első.
-
xandrush0831
senior tag
Akkor lehet hogy nálam nem úgy számolta, ahogy kellett volna. Nálam minden rendszer számított, az is amit már felfedeztek. Szerintem nem is jártam olyanban, ami érintetlen volt. 3 vagy 4 quest van hátra az expedícióból, és összesen mentem 1200 fényévet. Ennek a nagyrésze amiatt van, hogy kellett screenshotolni 3 megadott tipusú bolygót. Utazgattam sokat, mire rájöttem hogy vannak közösség által épített teleportok.
-
AzŐsgén2
tag
Semmi extrát nem kell csinálnod hozzá, csak olyan rendszerbe kell ugranod, ahol te vagy az első (még scannelni sem kell). Ugorj el jó messzire a mostani rendszeredből, mert most elég sokan nyomják és az expedíció helyszíne közelében már minden fel van fedezve. Én több mint 1000 fényévvel mentem messzebbre, ahol találtam még ismeretlen rendszert.
Köszi a tippet mindketőtöknek, sikerült, igaz több mint 2000 fényévet kellett utaznom hogy felderitetlen rendszert találjak.
Persze minden második rendszerben éppen egy kalóztámadás közepébe csöppentem, ahova ugrottam, direkt lassitott a játék, de sebaj, legalább jött egy kis lóvé.
-
gabranek
senior tag
Valaki végigtolta már a Beachhead expediciót?
Van benne ez a küldi, amit nem tudok megcsinálni, hiába ugrálok más rendszerekbe, felfedezek, feltöltöm nanitokért, szóval mindent úgy csinálok, ahogy irja a küldi, de még mindig 0-t mutat. Egyszerűen nem értem miért. Van valakinek ötlete?
A rendszerben az összes bolygón fel kell fedezni minden növényt, állatot, ásványt? Vagy mit csinálok rosszul?
Semmi extrát nem kell csinálnod hozzá, csak olyan rendszerbe kell ugranod, ahol te vagy az első (még scannelni sem kell). Ugorj el jó messzire a mostani rendszeredből, mert most elég sokan nyomják és az expedíció helyszíne közelében már minden fel van fedezve. Én több mint 1000 fényévvel mentem messzebbre, ahol találtam még ismeretlen rendszert.
-
xandrush0831
senior tag
Valaki végigtolta már a Beachhead expediciót?
Van benne ez a küldi, amit nem tudok megcsinálni, hiába ugrálok más rendszerekbe, felfedezek, feltöltöm nanitokért, szóval mindent úgy csinálok, ahogy irja a küldi, de még mindig 0-t mutat. Egyszerűen nem értem miért. Van valakinek ötlete?
A rendszerben az összes bolygón fel kell fedezni minden növényt, állatot, ásványt? Vagy mit csinálok rosszul?
Nem lehet hogy a magyarítás kavar be? Vagy valami mod?
Én most vagyok Phase 5-ben, semmi gond nem volt az említett küldetéssel. A bolygókon nem kell szkennelni semmit, csak az űrből egy scan egyszerre az egész rendszerre és kész, szóval jól csinálod. Feltölteni sem kellett. -
AzŐsgén2
tag
Valaki végigtolta már a Beachhead expediciót?
Van benne ez a küldi, amit nem tudok megcsinálni, hiába ugrálok más rendszerekbe, felfedezek, feltöltöm nanitokért, szóval mindent úgy csinálok, ahogy irja a küldi, de még mindig 0-t mutat. Egyszerűen nem értem miért. Van valakinek ötlete?
A rendszerben az összes bolygón fel kell fedezni minden növényt, állatot, ásványt? Vagy mit csinálok rosszul?
-
xandrush0831
senior tag
-
gabranek
senior tag
-
Bal0924
senior tag
-
macy
addikt
Na akkor zsír, nekem a Starfield írkálta tegnap, hogy nem tud menteni valamiért. Újra kellett indítanom a Steam-et, utána nem hisztizett

-
Bal0924
senior tag
-
Bal0924
senior tag
-
macy
addikt
Szerintem nézd meg a gépen megvannak-e a mentéseid és ha igen csinálj biztonsági mentést róla.
-
Bal0924
senior tag
-
5150head
őstag
A rakétát fejlesztésként tudod tanulni az anomáliában nanitért. Utána fel tudod pimpelni az összes hajódra (egyébként érdemes is felrakni, mert elég erős fegyver. Miután a kalóznak leszedtem a pajzsát, egy rakéta elviszi a hull 60-70%-át).
Nekem a nagy corvettemen volt legalább 15-20 cargo modul. Amikor a fenekénél beszálltam, mire a pilótafülkébe eljutottam, ki is fáradtam
Amúgy nem feltétlen kell az elejére rakni a pilótafülkét. Lehet úgy is építeni mint a teherhajóknál is van, hogy hátul van a fülke felül. Itt még lehet alul is, én csípem az ilyen elcseszett designokat. Az ambassador fülke pont alkalmas is erre, hogy alul legyen, mert az alsó részén jól ki lehet látni belőle. Azon is agyaltam, hogy aszimmetrikusra csinálom, hogy vmelyik oldalt lesz a pilótafülke, nem középen.
-
5150head
őstag
A rakétát fejlesztésként tudod tanulni az anomáliában nanitért. Utána fel tudod pimpelni az összes hajódra (egyébként érdemes is felrakni, mert elég erős fegyver. Miután a kalóznak leszedtem a pajzsát, egy rakéta elviszi a hull 60-70%-át).
Nekem a nagy corvettemen volt legalább 15-20 cargo modul. Amikor a fenekénél beszálltam, mire a pilótafülkébe eljutottam, ki is fáradtam
Ó basszus, gondolhattam volna, hogy a kis hajófejlesztések is jók oda. Én eddig self found építettem a hajót, semmi építhető upgrade-t nem vettem hozzá ebből kifolyólag. Azt hittem, hogy azok nem is jók a nagy hajóhoz. (mint pl az élő hajó fejlesztések se jók a többi hajóhoz.)
Nah este lesz akkor pimpelés.
-
gabranek
senior tag
Bizony ám.
Ha találsz egy jó bolygót akkor gyorsan be lehet zsákolni sok modult.
Annyira nem figyeltem a modulok szintjét. Raktam két cargot a hajóra aztán azokat szoktam megtölteni a modulokkal, az építős résznél meg már be lehet pakolni a modulokat a jobb oldali pultba ami 160 slotos ha jól emlékszem. (eddig ugye nem lehetett)
Ami engem zavar, hogy nem lehet látni az egyes modulok statját, csak a hajóépítő résznél.
Másik amit nem értek, hogy pl lehet feltenni rakéta modult aminek a leírása azt írja, hogy növeli a rakéta fegyver statjait, de én még rakéta fegyvert nem is találtam.
A rakétát fejlesztésként tudod tanulni az anomáliában nanitért. Utána fel tudod pimpelni az összes hajódra (egyébként érdemes is felrakni, mert elég erős fegyver. Miután a kalóznak leszedtem a pajzsát, egy rakéta elviszi a hull 60-70%-át).
Nekem a nagy corvettemen volt legalább 15-20 cargo modul. Amikor a fenekénél beszálltam, mire a pilótafülkébe eljutottam, ki is fáradtam
-
5150head
őstag
Nem mondod, hogy a hajóból is lehet scannelni az alkatrészeket
Eszembe sem jutott megpróbálni, de akkor így már egyszerűbb lesz.A hajó szintjét nanitból tudod fejleszteni, viszont ha nem alap alkatrészt akarsz vásárolni, azt ugye már nem pénzért tudod megvenni, hanem elcseréled egy vagy több már nálad lévő alkatrészre. Na itt sajnos nem lehet látni, hogy egy alkatrész milyen osztályú. Értelemszerűen, ha A osztályú alkatrészre van szükséged, akkor sokkal több B osztályút kell felajánlanod érte. Számomra ez egy kicsit átláthatatlan.
Bizony ám.
Ha találsz egy jó bolygót akkor gyorsan be lehet zsákolni sok modult.
Annyira nem figyeltem a modulok szintjét. Raktam két cargot a hajóra aztán azokat szoktam megtölteni a modulokkal, az építős résznél meg már be lehet pakolni a modulokat a jobb oldali pultba ami 160 slotos ha jól emlékszem. (eddig ugye nem lehetett)
Ami engem zavar, hogy nem lehet látni az egyes modulok statját, csak a hajóépítő résznél.
Másik amit nem értek, hogy pl lehet feltenni rakéta modult aminek a leírása azt írja, hogy növeli a rakéta fegyver statjait, de én még rakéta fegyvert nem is találtam.
-
gabranek
senior tag
Szóval az alkatrész szintje határozza meg a hajó szintjét? Én azt hittem h majd ezt is nanitból kell upgradelni.
Én mindig a teleportot használom, gyorsabb is, nem kell helyet keresni meg a landing geart se zabálja.
Alkatrészt is így keresek. Megállok a felszín felett, kiszállok a pilótaülésből, scannelek mivel a hajóról is lehet, az alkatrész fölé repülök és kilövöm fentről a hajóval, ki se kell szállni, ha nagyon mélyen van akkor teleport aztán kiásom gyalog, szval a hajóval kb soha nem kell leszállni csak ha nagyon akarsz.Nem mondod, hogy a hajóból is lehet scannelni az alkatrészeket
Eszembe sem jutott megpróbálni, de akkor így már egyszerűbb lesz.A hajó szintjét nanitból tudod fejleszteni, viszont ha nem alap alkatrészt akarsz vásárolni, azt ugye már nem pénzért tudod megvenni, hanem elcseréled egy vagy több már nálad lévő alkatrészre. Na itt sajnos nem lehet látni, hogy egy alkatrész milyen osztályú. Értelemszerűen, ha A osztályú alkatrészre van szükséged, akkor sokkal több B osztályút kell felajánlanod érte. Számomra ez egy kicsit átláthatatlan.
-
5150head
őstag
A hajóépítéssel nekem két problémám van:
1. Nem lehet csinálni nagy nyitott tereket, csak szűk egyen folyosók vannak.
2. Az alkatrészek becserélésekor nem lehet látni, hogy egy alkatrész milyen osztályú (C, B, A). Így elég nehézkes kitalálni, hogy mikor lesz excellent az üzlet.Csináltam böszöm nagy corvettet, ami piszok jól nézett ki, csak rájöttem, hogy repülni vele nem a legkényelmesebb
Elfoglalja a fél képernyőt (általában külső nézetben szoktam repülni), leszálláskor meg nehéz találni leszállóhelyet. Inkább átfaragtam egy kis kompakt hajónak.Szóval az alkatrész szintje határozza meg a hajó szintjét? Én azt hittem h majd ezt is nanitból kell upgradelni.
Én mindig a teleportot használom, gyorsabb is, nem kell helyet keresni meg a landing geart se zabálja.
Alkatrészt is így keresek. Megállok a felszín felett, kiszállok a pilótaülésből, scannelek mivel a hajóról is lehet, az alkatrész fölé repülök és kilövöm fentről a hajóval, ki se kell szállni, ha nagyon mélyen van akkor teleport aztán kiásom gyalog, szval a hajóval kb soha nem kell leszállni csak ha nagyon akarsz. -
gabranek
senior tag
A hajóépítéssel nekem két problémám van:
1. Nem lehet csinálni nagy nyitott tereket, csak szűk egyen folyosók vannak.
2. Az alkatrészek becserélésekor nem lehet látni, hogy egy alkatrész milyen osztályú (C, B, A). Így elég nehézkes kitalálni, hogy mikor lesz excellent az üzlet.Csináltam böszöm nagy corvettet, ami piszok jól nézett ki, csak rájöttem, hogy repülni vele nem a legkényelmesebb
Elfoglalja a fél képernyőt (általában külső nézetben szoktam repülni), leszálláskor meg nehéz találni leszállóhelyet. Inkább átfaragtam egy kis kompakt hajónak. -
5150head
őstag
Igen, kb 5 óra volt, én is hétvégén végeztem vele.
Nekem az elhagyatott hajó kifosztása volt bugos, nem akarta beadni az expedíciót, vehettem scannert és csinálhattam előröl, utána megadta.
Ma is jött vmi update, nem láttam, h mit javítottak.
A hajóépítés még mindig fasza.
-
gabranek
senior tag
Sajnos a sentinelek nem kicsit bugosak, és nem csak az expedícióban
volt, hogy egy questet azért nem tudtam befejezni, mert az utolsó nyamvadt robotot kirakta valahova az égbe.
Egyébként most elég rövid lett ez az expedíció, én legalábbis nagyon gyorsan végig futottam rajta. -
Bal0924
senior tag
-
Bal0924
senior tag
Akkor este én is belevetem jobban magam és építek valami elvetemült gépet.
Ezen mondjuk kihaltam amikor láttam
NO MAN SKY Oasis IslandHogy lehet megcsinálni a Sentineleknek a bázisát?
Mármint megtalálni?Mert mindig az 5.körben, olyan rohadt messze teszi a sentineleket hogy képtelenség végigcsinálni!
Expedíció 19
-
5150head
őstag
Na igen, csak ott van 4-5 item, plusz néhány fejlesztés, most meg azért nagyon sok covette alkatrészről van szó. Amiket ráadásul nem is szívesen adok el, mert lehet, hogy a következő építkezéshez mégis kelleni fog

De szerencsére kijött egy új patch, amiben úgy néz ki megoldották:
- Corvette parts can now be manually placed in the Corvette Workshop Cache
- Corvette workshop cache capacity has been increased to 160.
- Corvette parts now stack up to 50.Ha a többi AAA címet csak negyed annyira gondoznának a fejlesztőik mint az NMS-t a Hello Games, szebb hely lenne a világ

Akkor este én is belevetem jobban magam és építek valami elvetemült gépet.
Ezen mondjuk kihaltam amikor láttam
NO MAN SKY Oasis Island -
gabranek
senior tag
Akkor tuti ez, mert design elem és forgattam rajta. Köszi
Tegnap néztem, nem tudtam egy stackba rakni őket, uh vmi mégse kerek.
Én is remélem meg lesz oldva valahogy ez az alkatrész kezelés, bár az alap hajók alkatrészei (amit bontáskor választasz ki és építhetsz később belőle másik hajót) is inventory helyet foglalnak.
Na igen, csak ott van 4-5 item, plusz néhány fejlesztés, most meg azért nagyon sok covette alkatrészről van szó. Amiket ráadásul nem is szívesen adok el, mert lehet, hogy a következő építkezéshez mégis kelleni fog

De szerencsére kijött egy új patch, amiben úgy néz ki megoldották:
- Corvette parts can now be manually placed in the Corvette Workshop Cache
- Corvette workshop cache capacity has been increased to 160.
- Corvette parts now stack up to 50.Ha a többi AAA címet csak negyed annyira gondoznának a fejlesztőik mint az NMS-t a Hello Games, szebb hely lenne a világ

-
5150head
őstag
A stackelődési probléma abból adódik, hogy beépítésnél elforgattad, majd ha így törölted elforgatva kerül vissza az inventoryba és elforgatott ikonja lesz, ezért új halmot épít belőle
elvileg ezt javították a tegnap előtti foltban.
Értem az alkatrész tároló működését, csak azt nem értem, hogy miért kellett ezt így megoldani. A halak készletezését is tök jól megoldották egy idézhető csónakkal. Szerintem ez sem fog így maradni (ennél a játéknál a fejlesztők azért eléggé oda szoktak figyelni a felhasználók véleményére és ezért tényleg elég sokan morognak).
Az viszont érdekes amit mondasz a telepíthető tárolókról. Nem próbáltam, de este belepakolom a cuccokat (bár van egy olyan sejtésem, hogy az abban lévő dolgok nem lesznek elérhetőek a hajóépítésben).Akkor tuti ez, mert design elem és forgattam rajta. Köszi
Tegnap néztem, nem tudtam egy stackba rakni őket, uh vmi mégse kerek.
Én is remélem meg lesz oldva valahogy ez az alkatrész kezelés, bár az alap hajók alkatrészei (amit bontáskor választasz ki és építhetsz később belőle másik hajót) is inventory helyet foglalnak.
-
gabranek
senior tag
Azért, mert az a tároló arra van, ha elkezded elbontani a jelenlegi hajót és vannak cuccok a hajó inventoryjában, akkor azokat a motyókat abba a tárolóba szórja bele, onnan meg ki tudod venni később.
Erre amúgy sokan morculnak, hogy slotokat vesznek el a hajó alkatrészek, ráadásul nekem van olyan, hogy 4 db egyforma alkatrszem van, elvileg 10-es stack lehet belőle, de kettesével engedi csak tárolni, így van két db 2/10 stackem egymás mellett teljesen ugyan abból.
Amúgy is inventory hell a game, szóval sztem ez nagyon nem fog változni.
Viszont ami érdekes: ha raksz tárolót a hajóra, akkor a bázisodon lévő tárolóval lesz "összeköttetésben" szóval ugyan az látszik mindkettőben, bárhol is vagy a hajóval.A stackelődési probléma abból adódik, hogy beépítésnél elforgattad, majd ha így törölted elforgatva kerül vissza az inventoryba és elforgatott ikonja lesz, ezért új halmot épít belőle
elvileg ezt javították a tegnap előtti foltban.
Értem az alkatrész tároló működését, csak azt nem értem, hogy miért kellett ezt így megoldani. A halak készletezését is tök jól megoldották egy idézhető csónakkal. Szerintem ez sem fog így maradni (ennél a játéknál a fejlesztők azért eléggé oda szoktak figyelni a felhasználók véleményére és ezért tényleg elég sokan morognak).
Az viszont érdekes amit mondasz a telepíthető tárolókról. Nem próbáltam, de este belepakolom a cuccokat (bár van egy olyan sejtésem, hogy az abban lévő dolgok nem lesznek elérhetőek a hajóépítésben). -
5150head
őstag
Ahogy látom, az eltűnő alkatrészeket javították, viszont az alkatrészek továbbra is a sima inventoryban vannak tárolva. Legalábbis nem látom a szövegben, hogy ez változott volna
Ott van a műhelyben egy 120 slotos tároló és nem lehet belerakni a cuccokat.
Remélem este, mire hazaérek nálam is élesedik a patch, bár game passra volt, hogy napokkal érkezett csak meg az aktuális verzió.Azért, mert az a tároló arra van, ha elkezded elbontani a jelenlegi hajót és vannak cuccok a hajó inventoryjában, akkor azokat a motyókat abba a tárolóba szórja bele, onnan meg ki tudod venni később.
Erre amúgy sokan morculnak, hogy slotokat vesznek el a hajó alkatrészek, ráadásul nekem van olyan, hogy 4 db egyforma alkatrszem van, elvileg 10-es stack lehet belőle, de kettesével engedi csak tárolni, így van két db 2/10 stackem egymás mellett teljesen ugyan abból.
Amúgy is inventory hell a game, szóval sztem ez nagyon nem fog változni.
Viszont ami érdekes: ha raksz tárolót a hajóra, akkor a bázisodon lévő tárolóval lesz "összeköttetésben" szóval ugyan az látszik mindkettőben, bárhol is vagy a hajóval. -
gabranek
senior tag
Ahogy látom, az eltűnő alkatrészeket javították, viszont az alkatrészek továbbra is a sima inventoryban vannak tárolva. Legalábbis nem látom a szövegben, hogy ez változott volna
Ott van a műhelyben egy 120 slotos tároló és nem lehet belerakni a cuccokat.
Remélem este, mire hazaérek nálam is élesedik a patch, bár game passra volt, hogy napokkal érkezett csak meg az aktuális verzió. -
5150head
őstag
De előbb javítsák ki a hajóépítés hibáit, mert ez még meglehetősen bugos. Nálam rendszeresen tűnnek el az alkatrészek. És remélem, hogy az alkatrészek tárolását sürgősen átvariálják, mert most a sima inventoryt használja, ami egy jó nagy hülyeség. Igazából ezt a csere-bere dolgot sem értem minek kellett. Lehetett volna úgy is, hogy ha egyszer valamit megtaláltál, azt később már pénzért megveheted.
Szerintem az expedíció indulására ezek már ki lesznek javítva és akkor végre építhetem tovább a corvettemet
Jött tegnap egy frissítés. Elég hosszúnak tűnt a patch notes, biztosan sokmindent javítottak. Ma talán lesz időm rálesni.
-
gabranek
senior tag
Nekem nagyon bejött ez a hajóépítős update.
Ha kicsit még csiszolnak rajta, jönnek még alkatrészek és nagyobb szabadság lesz a variálhatóságban, akkor szuper lesz. Már most is olyanokat építenek az emberek, hogy az agyam eldobom.
Eköré fog épülni a kövi expedition is, ami elvileg szeptember elején jön.De előbb javítsák ki a hajóépítés hibáit, mert ez még meglehetősen bugos. Nálam rendszeresen tűnnek el az alkatrészek. És remélem, hogy az alkatrészek tárolását sürgősen átvariálják, mert most a sima inventoryt használja, ami egy jó nagy hülyeség. Igazából ezt a csere-bere dolgot sem értem minek kellett. Lehetett volna úgy is, hogy ha egyszer valamit megtaláltál, azt később már pénzért megveheted.
Szerintem az expedíció indulására ezek már ki lesznek javítva és akkor végre építhetem tovább a corvettemet
-
5150head
őstag
Nekem nagyon bejött ez a hajóépítős update.
Ha kicsit még csiszolnak rajta, jönnek még alkatrészek és nagyobb szabadság lesz a variálhatóságban, akkor szuper lesz. Már most is olyanokat építenek az emberek, hogy az agyam eldobom.
Eköré fog épülni a kövi expedition is, ami elvileg szeptember elején jön. -
gabranek
senior tag
Pont most akartam én is kiposztolni

Hihetetlen, hogy folyamatosan vissza tudnak rángatni ebbe a játékba. Végig futottam a patchet (mindig meg szoktam várni az expedíciót, az nagyon szépen végigvezet az újdonságokon) és most is alaposan kitettek magukért a srácok. Jön majd twitch kampány is. -
Bal0924
senior tag
Új mentéssel. A rewardot később a "main" mentéssel is fel lehet venni a nexuson.
Több videót is megnéztem ezzel kapcsolatban vannak régebbiek is, kommentek között is pár hónapostól az 1-2 évvel ezelőttiig. Sehol nem írta senki, hogy lett volna valami gondja belőle. Tegnap a másodikat is letoltam azzal is működött.
Nem is értem, hogy miért nem raknak egy konzolt a nexusra ahol indíthatóak lennének ezek a tartalmak.
Gondolom a FOMO érzésre gyúrnak, vagy különválasztva nem tudják berakni a game-be őket.
Raktam fel magyarítást is, arra pl bejelzett, h unof. mod és vigyázzak vele.Találtam amúgy olyan modot is ami instant megadja az összes rewardot, nem kell végigtolni az expedíciókat, de annak meg mi értelme?
igen, abban nincs semmi móka, ha mindent csak úgy megkapsz.
-
5150head
őstag
Új mentéssel. A rewardot később a "main" mentéssel is fel lehet venni a nexuson.
Több videót is megnéztem ezzel kapcsolatban vannak régebbiek is, kommentek között is pár hónapostól az 1-2 évvel ezelőttiig. Sehol nem írta senki, hogy lett volna valami gondja belőle. Tegnap a másodikat is letoltam azzal is működött.
Nem is értem, hogy miért nem raknak egy konzolt a nexusra ahol indíthatóak lennének ezek a tartalmak.
Gondolom a FOMO érzésre gyúrnak, vagy különválasztva nem tudják berakni a game-be őket.
Raktam fel magyarítást is, arra pl bejelzett, h unof. mod és vigyázzak vele.Találtam amúgy olyan modot is ami instant megadja az összes rewardot, nem kell végigtolni az expedíciókat, de annak meg mi értelme?
-
Bal0924
senior tag
Szép!
Köszi, hogy írtál róla.
Új mentéssel csináltad végig vagy a fő mentéssel vitted végig?
Azért írj olyan hónap múlva hogy még mindig megy-e a játék.
Akkor utána én is kipróbálom! -
5150head
őstag
Próbaképpen az elsőt megcsináltam, simán működik, semmi gond nem volt vele. Elég volt a steamet offline módban futtatni, nem kellett szenvedni az internet tiltással stb.
Az élő verzióban is le tudtam hívni a jutalmakat.
-
Bal0924
senior tag
Ez jól hangzik, de szerintem kockázatos.
Várd meg míg újra jönnek az expedíciók, minden éveben van hogy visszahoznak jópárat.
Nekem az első 5 hiányzik, de figyelek mikor hozzák vissza, hogy újra lehessen
játszani. -
5150head
őstag
-
AzŐsgén2
tag
Kipróbáltam, de úgy sem működött. Végül nem tudom hogy sikerült, töröltem a bázist, átmentem a "kollégákhoz"
megnézni hogy nekik hogy sikerült, ők tudtak épiteni, stb., de azt hiszem a sorrenden múlt, előbb ezt épitettem meg, és csak utána akartam az állattartó egységet, igy sikerült. Persze azt már nem tudtam, mert elfogyott a nyersanyagom hozzá, és nem volt türelmem várni 4 órát hogy learassam ami kellett volna hozzá, most igy hajból nem tudom a nevét, két féle nyövény, szóval feladtam, ezt a hétvégi eseményt most kihagyom. Kicsit azért idegesit, hogy ilyen faszságon múlt, na mindegy. Majd jövőhét végén. -
Bal0924
senior tag
Közben már én is rájöttem, de azért köszi!
Néha nagyon nem egyértelmű ez a játék, úgy kell magadtól rájönni dolgokra... igazából rájöttem, hogy nagyon elvagyunk kényelmesedve. Az utóbbi 10-15 évben megjelent játékok szinte kézenfogva viszik a játékost, szájbarágósan mondják, hogy mit kell csinálni. Régen bezzeg nem igy volt, a kilencvenes évek végén, amikor én elkezdtem játszani... biztos azért van dejavu-m.
Ez így van.
Én is akörül kezdtem el játszani. -
AzŐsgén2
tag
Közben már én is rájöttem, de azért köszi!
Néha nagyon nem egyértelmű ez a játék, úgy kell magadtól rájönni dolgokra... igazából rájöttem, hogy nagyon elvagyunk kényelmesedve. Az utóbbi 10-15 évben megjelent játékok szinte kézenfogva viszik a játékost, szájbarágósan mondják, hogy mit kell csinálni. Régen bezzeg nem igy volt, a kilencvenes évek végén, amikor én elkezdtem játszani... biztos azért van dejavu-m.
-
AzŐsgén2
tag
Sziasztok, kéne egy kis segitség. Az expediciót tolom éppen, és elakadtam a horgászos küldinél. Megvan a rig, meg valami bio csali, amit az előző feladatért kaptam, de nem tudom feltenni a csalit. A játék azt irja hogy az E bill.-el kell, de nekem nem csinál semmit. (PC-n tolom) Már próbáltam mindenféle kombót, ide álltam, oda álltam, de semmi. Mondjuk fogok kifele mindenféle jószágot csali nélkül is, csak pont azt nem, amit kéne.
(valami csontos halat, amit éjszaka kell fogni) Van ötlete valakinek mi lehet a gond, valamit rosszul csinálok? Bugos lenne a feladat?
-
Bal0924
senior tag
Ti milyen modokat használtok a játékban?
-
Bal0924
senior tag
Sziasztok!
Lenne egy kérdésem az Expedícióval kapcsoltban
Amikor bejött az Expedíció megcsináltam, most is megcsináltam.
A kérdésem.
Be lehet ismét gyűjteni a kutatási projekt, a közösségi feladat jutalmait? -
Bal0924
senior tag
Jött frissítés.
Megoldódott minden. -
Bal0924
senior tag
-
Tegla80
addikt
-
Bal0924
senior tag
Létezik olyan NMS-s fórum, ami működik is?
-
Bal0924
senior tag
Sziasztok!
Mi volt az utolsó 7.2GB frissítés?
Nem a szerdai 7.3GB-ra gonodlok. Az a Adrift expedíció volt... -
Bal0924
senior tag
Egy fo mentesem van amin 1000 ora korul jarok es ezt hasznalom ha nincs expedicio. Ezen kivul meg 8expedicios(5-12ig mert az elso 4nel meg nem jatszottam) es egy permadeath mentesem van.(kellett a platinahoz.)
Az expediciokon kapott QS ott elkoltom majd a fo mentesen csak igenyelem amit a masikon megveszek.
Minden heten hetvegere van egy kuldi az anomaliaban ez 1800QS ad.Ezt 1szer tudod megcsinalni.
[link] ezek az ujitasok jottekKöszi
Akkor lehet nem is kezdek újat, és visszatérek a főbb mentésemhez. -
Tegla80
addikt
Nektek csak egy mentésetek van és azt viszitek a végtelenségig, vagy olykor-olykor újrakezditek?
másik kérdés.
Ahányszor megcsinálom a felfedezést, annyiszor kapok olyan arany fizető eszközt?
Vagy az csak egyszeri?
Kár hogy most tudtam hozzájutni és jó sok olyan pénzt adott a mostani felfedezés.
Egy fo mentesem van amin 1000 ora korul jarok es ezt hasznalom ha nincs expedicio. Ezen kivul meg 8expedicios(5-12ig mert az elso 4nel meg nem jatszottam) es egy permadeath mentesem van.(kellett a platinahoz.)
Az expediciokon kapott QS ott elkoltom majd a fo mentesen csak igenyelem amit a masikon megveszek.
Minden heten hetvegere van egy kuldi az anomaliaban ez 1800QS ad.Ezt 1szer tudod megcsinalni.
[link] ezek az ujitasok jottek -
Bal0924
senior tag
értem.
kösziMost újra kezdtem, változtattak a küldetéseken.
Mikor a bázis számítógépen a recepteket ad, mindig el kellett menni más naprszenszerbe és onnan visszajönni. Most nem kell utazgatni.
Könnyítettek rajta.
Vajon még min változtattak?ui.:
Létezik magyar discord szerver? -
Heller2
aktív tag
Nektek csak egy mentésetek van és azt viszitek a végtelenségig, vagy olykor-olykor újrakezditek?
másik kérdés.
Ahányszor megcsinálom a felfedezést, annyiszor kapok olyan arany fizető eszközt?
Vagy az csak egyszeri?
Kár hogy most tudtam hozzájutni és jó sok olyan pénzt adott a mostani felfedezés.
Minden egyes "felfedezést" én pl. külön-külön mentésként. De van egy fő mentés, amit ha végzek eggyel, akkor visszatérek a fő mentéshez, mert ugy ott is megkapod a jutalmakat. Az arany fizetőeszköz azért gyűlik szépen, annyi minden adja, nincs is már mire költeni..
. -
Bal0924
senior tag
Nektek csak egy mentésetek van és azt viszitek a végtelenségig, vagy olykor-olykor újrakezditek?
másik kérdés.
Ahányszor megcsinálom a felfedezést, annyiszor kapok olyan arany fizető eszközt?
Vagy az csak egyszeri?
Kár hogy most tudtam hozzájutni és jó sok olyan pénzt adott a mostani felfedezés.
-
Heller2
aktív tag
-
oke
senior tag
Ezek az expediciók hogy működnek, teljesen függetlenek a fő játéktól?
-
Bal0924
senior tag
Akkor csak az utópia és az az utáni felfedezéseket lehet megszerezni.
Az arany repcsi és a hátizsák meg a többi csak mutogatják, hogy azok voltak régen elérhető, de már nem tudod megszerezni. ?
-
CactuS
Arcképgyáros
https://www.nomanssky.com/2023/12/holiday-2023-expeditions/
Azok a régi tárgyak, arany repcsi, hátizsákok.
Megszerezhető?
Vagy csak mutogatni van ott, hogy ezeket lehetett valamikor megszerezni.Decemberben általában az adott év community expedíciói ismétlődnek, így az azokért járó jutalom bezsákolható.
Új hozzászólás Aktív témák
-
Fórumok
Mobilarena - mobil fórumok
Okostelefonok Mobiltelefonok Okosórák Autó+mobil Üzlet és Szolgáltatások Mobilalkalmazások Tartozékok, egyebek Mobilarena blogokPROHARDVER! - hardver fórumok
Notebookok TV & Audió Digitális fényképezés Alaplapok, chipsetek, memóriák Processzorok, tuning Hűtés, házak, tápok, modding Videokártyák Monitorok Adattárolás Multimédia, életmód, 3D nyomtatás Nyomtatók, szkennerek Tabletek, E-bookok PC, mini PC, barebone, szerver Beviteli eszközök Egyéb hardverek PROHARDVER! BlogokIT café - infotech fórumok
Infotech Hálózat, szolgáltatók OS, alkalmazások SzoftverfejlesztésGAMEPOD - játék fórumok
PC játékok Konzol játékok MobiljátékokLOGOUT - lépj ki, lépj be!
LOGOUT reakciók Monologoszféra FototrendFÁRADT GŐZ - közösségi tér szinte bármiről
Tudomány, oktatás Sport, életmód, utazás, egészség Kultúra, művészet, média Gazdaság, jog Technika, hobbi, otthon Társadalom, közélet Egyéb Lokál PROHARDVER! interaktív
● Tilos a warez! (másolt tartalmak, másolásvédelem kijátszása, stb.)
● Profil értékesítés tilos! (Steam, GOG.com, PSN és PH! végfelhasználói szerződése alapján)
- BESZÁMTÁS 3 db Legion Go (1db Z1E 512GB , 2db Z2Go 1TB/512GB )
- Saros ps5
- NIntendo DSi XL eredeti dobozával papirokkal
- BESZÁMÍTÁS! Lenovo Legion Go 512GB SSD játékkonzol garanciával hibátlan működéssel
- PlayStation 5 Slim Disc Ed. 1TB, makulátlan állapotban, 6 hó gyári garanciával, Bp-i üzletből eladó!
- 27% - Logitech G PRO X Vezeték Nélküli Fejhallgató
- Apple iPhone 14 Pro 128GB, Kártyafüggetlen, 1 Év Garanciával
- Wacom Bamboo One CTF-430 rajztábla
- Telefon felvásárlás!! Xiaomi Redmi Note 10, Xiaomi Redmi Note 10s, Xiaomi Redmi Note 10 Pro
- VADIÚJ Microsoft Surface Pro 12 12" Snapdragon X Plus 16GB 512GB Tüzes Ezüst gar:2027.04.10.
Állásajánlatok
Cég: aiMotive Kft.
Város: Budapest
Cég: CAMERA-PRO Hungary Kft.
Város: Budapest


Eszembe sem jutott megpróbálni, de akkor így már egyszerűbb lesz.
volt, hogy egy questet azért nem tudtam befejezni, mert az utolsó nyamvadt robotot kirakta valahova az égbe.


