- Motorola Moto Tag - nyomom, követ
- Ez lehet a legnagyobb akkuval szerelt Snapdragon 8 Elite telefon
- Motorola Edge 40 neo - színre és formára
- Honor 200 Pro - mobilportré
- Xiaomi 12T Pro - kétszínű, mint a kétszázas
- Motorola Edge 30 Neo - wake up, Jr...
- VoLTE/VoWiFi
- iPhone topik
- Honor Magic7 Pro - kifinomult, költséges képalkotás
- Xiaomi 13 - felnőni nehéz
Aktív témák
-
Tyer
őstag
Ugyanez volt a bajom nekem is...
Go-t megtárgyaltuk, Widget Lockerböl mega kalozzal volt bajom.
Most LockBot-ot használok, ez anynira nem szarozik egyelöre...
Bár egy.két bug-ot már észrevettem, amik miatt régebben egyszer már leszedtem...De köszi a választ.
Bárki, akinek még van tippje, irjon légyszi
-
fatal`
titán
Nekem meg pont a Smart Keyboard jött le a legjobban a QWERTY miatt. Ez az egyetlen, ami tud olyat, hogy hosszú nyomás után rövid nyomásokkal váltsak az ékezetek között. Swiftkey pl. képernyőn nekem jobban tetszik, de qwertyről smsnél nem kezeli a magyar ékezeteket és a képernyőn kell amúgyis tapicskolni.
-
St3ven
addikt
Én a Joestone féle 2.3-at használom a GT540-emen, nem is szórakoztam ilyen SD partícionálással, app2sd-vel és társaival mert csak kiidegelt volna.
A 2.3-om alapból tud SD-re telepíteni, ráadásul a data2system-es verzió 200 mega belső memóriával rendelkezik.
Sokan használnak még CyanogenMod-ot, de gyere a GT540 fórumba, és a szakik felvilágosítanak.
-
Megtaláltam amit kerestem. A neve: ALL APPS Organizer. Sajnos csak a fizetős verziója jöhet szóba, mert nincs benne reklám, de pont azt tudja, amit kerestem. Egy kivétellel: nem lehet az ikonok sorrendjét változtatni, viszont nagyon könnyű rendezni, mert egyszerre annyi ikont jelölhetek ki, amennyi jól esik. A kategóriákat sorokba rendezi, fejléccel jelölve, mint az LG Launcher, programok eltávolítása nagyon könnyű, gyors az egész, és átlátható. Nagy nehezen találtam a LauncherPro-hoz gyári Drawer ikont, így beraktam az alkalmazást a dokkra, a "saját" ikonjával (ami csak akkor lenne saját ikon, ha a saját Drawer-je lenne, a LauncherPro választható ikonkészletéből hiányzik a kis négyzetes ikon).
Remek még a programban, hogy nagyon pici, és nincs semmiféle "követelménye", csupán annyi, hogy magától indul a készülékkel együtt.
-
Senhi
aktív tag
A home gombot hosszan nyomva nem taszkmanager jön föl hanem a legutoljára használt programok listája. Amúgy nem szükséges kilépni sehonnan, elég ha nyomsz egy home-ot. Ha a rendszer úgy gondolja, hogy szükséges akkor majd lelövi a háttérben a programot.
Beállítások-> Alkalmazásoknál találsz egy tényleges taszkmanagert (vagy letöltesz egyet). -
Istwan
tag
Az "ö,ü,é, i,"-t tudsz irni...ezeket még engedi a 160-ban. Csak a hosszú ékezeteseknél és az "á" betünél veszi le 70-re.
Ez az anomália, nem készülék, hanem rendszer függö. Már az S60-as telefonoktól egésszen a pda-k ig ez van.
(S40-es telókon vigan irhatsz 160-ban akármilyen ékezetes betüket.)
Aktív témák
Hirdetés
- Androidos tablet topic
- Gitáros topic
- Kerékpárosok, bringások ide!
- HiFi műszaki szemmel - sztereó hangrendszerek
- Path of Exile (ARPG)
- AMD Ryzen 9 / 7 / 5 9***(X) "Zen 5" (AM5)
- Motorola Moto Tag - nyomom, követ
- VR topik
- Hobby elektronika
- Ez lehet a legnagyobb akkuval szerelt Snapdragon 8 Elite telefon
- További aktív témák...
- Apple iPhone 14 Pro Max / 256 GB / 88% akkumulátor / 1év Garanciával / Gyári Független
- Csere-Beszámítás! Gigabyte Aorus Elite RX 9070 XT 16GB Videokártya! Bemutató darab!
- Csere-Beszámítás! AMD Ryzen 7 5700X3D Processzor!
- ÚJ Lenovo Legion Pro 5 16IRX9 - 16" WQXGA 165Hz - i5 14500HX - 32GB - 1TB - RTX 4060 - 3 év garancia
- AKCIÓ! Sapphire Nitro+ RX 6800 XT 16GB videokártya garanciával hibátlan működéssel
Állásajánlatok
Cég: PC Trade Systems Kft.
Város: Szeged
Cég: Promenade Publishing House Kft.
Város: Budapest