Hirdetés

2014. április 24., csütörtök

(#49351) petyametyo válasza kopepe (#49350) üzenetére

petyametyo
(tag)

Tudom-tudom ,de azért így jobb lett volna ,mert amúgy se értek hozzá :U

quailstorm Lehet azért kérek még segítséget :R

petyametyo felhasználónak 44 pozitív és 0 negativ értékelése van a fórumon!

(#49352) kisspinyoo válasza quailstorm (#49347) üzenetére

kisspinyoo
(kvázi-tag)

Hát utóbb ki derül fel tették a szoftot 0-ázták az ieme azonositót és kb gajra tették a telefonom most rendörségen van az ügy mivel konkértan olyan mintha lopott lenne a telefon el vitem másik szervízbe és ott közölték velem hogy nem nyulhatnak hozzá mert hogy 0 az ieme és hát csak úgy nyúlnak bele ha tudom igazolni honnan származik a telefon de szerencsémre meg lett a régi gari papír ahonnan vettem a telefont :) és most valszeg meg tudják csinálni .És nem tudom még mi lessz ennek a vége :)

Tisztelet pénz hírnév!

(#49353) kisspinyoo válasza quailstorm (#49349) üzenetére

kisspinyoo
(kvázi-tag)

és az egészben az a szép hogy ök nem csináltak semmi ilyet hogy 0-ázták stb.. csak az a baj hogy úgye a telefonba minden benne van most a rendörségen vizsgálják a telefont hogy mikor és ki nyúlt bele stb... Mivel hogy nekem van igazam így súlyos büntetésre számíthat a szervíz :D

Tisztelet pénz hírnév!

(#49354) petyametyo válasza kopepe (#49350) üzenetére

petyametyo
(tag)

A google tényleg a barátom,de amit találtam linkeket máshol azok se jók.Azért vetem ezt a telot hogy gyakoroljam ezeket a dolgokat de lehet ebből nem lesz semmi :F

(#49355) kopepe válasza petyametyo (#49354) üzenetére

kopepe
(fanatikus tag)

Nyugi.Megnézem a gépemen megvan-e még a cucc ehez a telóhoz.Ha megvan megkapod :)

A pénz jobb, mint a szegénység, már csak anyagi szempontból is.

(#49356) petyametyo válasza kopepe (#49355) üzenetére

petyametyo
(tag)

:R

(#49357) quailstorm válasza kisspinyoo (#49352) üzenetére

quailstorm
(PH! kedvence)
LOGOUT blog

Tehetséges az aki egy Qualcomm termékből ki tudja ütni az IMEI-t...
asszem oda se kell többet menned (pénzkövetelésen kívül)

(#49354) petyametyo: mert mi kéne? CM7 telepítéses leírásom az még szerintem működik.

[ Szerkesztve ]

(#49358) petyametyo válasza quailstorm (#49357) üzenetére

petyametyo
(tag)

Igazából nem tudom :)) Azt se tudom hol kéne kezdenem,soha nem csináltam ilyet :)

(#49359) quailstorm válasza petyametyo (#49358) üzenetére

quailstorm
(PH! kedvence)
LOGOUT blog

Az baj. Nekem azért segített az alapokban pár haver.
Ami témákra rákereshetsz, mit jelent a:
1 software reflash
2 android recovery
3 fastboot mode

De nekem van egy fasza step-by step leírásom, és annyiszor linkeltem már hogy még egyszer nem akarom. Szerintem 1-2 oldalon belül visszafele ott van.

(#49360) petyametyo válasza quailstorm (#49359) üzenetére

petyametyo
(tag)

Meg keresem :R

(#49361) kisspinyoo válasza quailstorm (#49357) üzenetére

kisspinyoo
(kvázi-tag)

Hát meg oldották és ma kell rendörségre meni mert a szervíz tagadja az ellenük fel hozott vádakat szóval még azt is tagadják h a teló nálluk járt de nállam van az a papír amivel be adtam szervízre a készüléket szóval érdekes lessz mi sül ki ebből :)

Pecsét meg cim minden szar rajta van a papíron szóval így csak nem tudják le tagadni.

[ Szerkesztve ]

Tisztelet pénz hírnév!

(#49362) kopepe válasza petyametyo (#49360) üzenetére

kopepe
(fanatikus tag)

Hát a gépemen nem sok mindent találtam.
Leírás ugye az első oldalon,az összes hozzá való cucc pedig itt,huszonkettő oldalon :) A huszonkettediken vannak a legrégebbi dolgok :D

A pénz jobb, mint a szegénység, már csak anyagi szempontból is.

(#49363) petyametyo válasza kopepe (#49362) üzenetére

petyametyo
(tag)

Meg nézem ,köszönöm :R

(#49364) kisspepe

kisspepe
(kvázi-tag)

Sziasztok!

Nem használom már a GT540-met, mert lecseréltem egy NoteII-re. Azonban az egyik ismerősömnek szüksége lenne rá.

Azonban ez a telefon vodafonos, neki meg T-s kártyája van. Konkrétumot nem akarok kérdezni, mert szerintem a szabályzatba ütközik. A lényeg találtam egy leírást, mely szerint a következő kóddal bejön egy menü:

2945#*540#

Ez a kód nekem nem hoz be semmit. Igaz a készülékbe most jelenleg nincs SIM kártya. Lehetséges, hogy a Cyanogen mod esetén másképpen kell előhozni azt az ablakot, ahová az unlock kódot kell írni?

(#49365) quailstorm válasza kisspepe (#49364) üzenetére

quailstorm
(PH! kedvence)
LOGOUT blog

CM alatt nincs unlock...
Kénytelen vagy visszatenni egy gyárit, és aztán vissza a CM. Sztem joestone-nak van/volt CWM-ből flashelhető gyári ROMja is.

(#49366) radamsky

radamsky
(senior tag)

Na a régiek közül szerintem már csak én használom ezt a készüléket. Jo régi készülékem amire kellett az tökéletes
bár már köhög egy kicsit ugye még a gyári 2.1-es van rajta és lehet kellene egy kicsit frissiteni, legalább ujra huzni a 2,1-es verziot, ráeröszakolni valamit, mert jopár program már nem müködik ilyen pl a market

de valoszinü én is lecserélem 3 év után, mert megint repedezik az akksi, rejtélyes ujraindulások kikapcsolások amit csak akksikivétellel tudok ujra elinditani

jo kis telefon volt:DD

most éppen 2.1-es mod verziot keresek erre a készülékre

(#49367) radamsky

radamsky
(senior tag)

már nem tudom szerkeszteni

ez a progi érdekelne, nem találom a gépemen

v20bhunmod.kdz

(#49368) Destr4ct válasza radamsky (#49366) üzenetére

Destr4ct
(fanatikus tag)

Még nekem is megvan, habár már régen nem használom aktívan. Az aksija már nem nagyon bírja, és a hozzáadott sd kártya is elromlott. De azért ha eszembe jut, akkor felrakom töltőre, meg frissítgetem a programokat rajta. Jó kis teló volt, nincs szívem eladni :) (meg lehet, hogy nem is nagyon kellene senkinek rossz aksival, és sd-vel) Jelenleg egy CyanogenMod van rajta, Android 4.1.2. Egész jól fut, habár hívást meg ilyesmit nem teszteltem vele, az igaz.

2011-ben jött utána egy Galaxy S, ami most kerül lecserélésre pont a napokban egy Motorola Moto G-re.

Mennyibe is került annak idején a GT540? Vodafone-nál 44-46 körül volt azt hiszem.
Ha hasonlóan nagyon jó ár/érték arányú telót szeretnél újonnan, mint a GT540 volt, akkor én a Moto G-t ajánlom.
Itthon hivatalosan nem lehet kapni sajnos, szóval külföldi beszerzést kell eszközölni (vagy expansys). Nekem 50k-ból jött ki összvissz.

Szerk: v20bhunmod.kdz nekem megvan, ebéd után feltöltöm valahova, ha kell.

[ Szerkesztve ]

What can change the nature of a man?

(#49369) quailstorm válasza radamsky (#49367) üzenetére

quailstorm
(PH! kedvence)
LOGOUT blog

(#49370) radamsky

radamsky
(senior tag)

amire én használom a telefont ahhoz elég egy olcsobb is:D
telefon, sms, illetve net megosztás, meg mp3-as lejátszoként használom

anno én előfizuval vettem 20 valamennyiért, igy én nem adok egy telefonért 50 ezret:D
meg mostmár a lényeg, hogy független legyen:D

nagyon nem merek belevágni ebbe a frissitésbe, pedig megoldhatja a problémát, mert mi van ha alatta kikapcsol:DD meg lusta vagyok archiválni

igen jo kis telefon, még most is amire kell elég, csak müködne a market, illetve ne kapcsoljon ki mert olyanja van:D

(#49371) quailstorm válasza radamsky (#49370) üzenetére

quailstorm
(PH! kedvence)
LOGOUT blog

"csak müködne a market"
az utolsó őskövületeknél (értsd, 50 éves user) ez volt a végső érv a CM7 mellett...

(#49372) nincskedvem

nincskedvem
(tag)

Hello! Valaki találkozott már olyannal, hogy recoverybe belép,de ha rányomok bármire, akkor eltünik, rányomok megint,akkor előjön,de nemtudok belépni sehova, nemtudok semmit csinálni, csak annyi, h ott van. Próbáltam másik recoveryvel (szintén cwm) de ugyan ez.

Xperia L Stock 4.2.2 Root, Recovery

(#49373) quailstorm válasza nincskedvem (#49372) üzenetére

quailstorm
(PH! kedvence)
LOGOUT blog

rossz gombokat nyomkodod, a home asszem ez a hide/unhide gomb, neked meg a kamerát kéne vakarni

(#49374) nincskedvem válasza quailstorm (#49373) üzenetére

nincskedvem
(tag)

mindegyik gombra így reagál

ez alapján felraktam ezt a romot,de bootloop.

[ Szerkesztve ]

(#49375) quailstorm válasza nincskedvem (#49374) üzenetére

quailstorm
(PH! kedvence)
LOGOUT blog

pedig anno én is azzal dolgoztam, szal nincs ötletem mi van :F

(#49376) nincskedvem válasza quailstorm (#49375) üzenetére

nincskedvem
(tag)

megoldottam, sikerült felrakni egy twrp-t meg a rom is fenn. azért köszönöm!

(#49377) tzimash

tzimash
(senior tag)

Sziasztok!

Miért felejti el látni a teló a helyi wifi hálózatot? másik telefon meg a TV látja, az lg meg egyik napról a másikra nem is veszi észre.

(#49378) tzimash válasza tzimash (#49377) üzenetére

tzimash
(senior tag)

Megoldottam közben. Az volt a baj, hogy egyik nap áttettem másik channel-re a wifit, hogy a szomszédok kevésbé zavarjanak, ez valamiért nem esett jól a telefonnak, visszaraktam az eredetire és rendbe jött.

(#49379) wwenigma

wwenigma
(PH! nagyúr)
LOGOUT blog

Lassan szanálom a gépről a GT540 cucokat, ha valakinek kell valami (ROM, ilyenek) akkor most szóljon vagy hallgasson örökre... :R

http://evaper.info - Magyar eVaper Elektromos cigaretta fórum / apróhirdetés / chat | ---- Steam: http://steamcommunity.com/id/wwenigma/ , Origin: wwenigma ---- | ---- OT995 utolso gyari ICS rom: http://d-h.st/users/wwenigma

(#49380) quailstorm válasza wwenigma (#49379) üzenetére

quailstorm
(PH! kedvence)
LOGOUT blog

esetleg egy magyar 2.1 kdz-hez jöhetne

(#49381) wwenigma válasza quailstorm (#49380) üzenetére

wwenigma
(PH! nagyúr)
LOGOUT blog

ITT nézzél szét. Remelem igy jo.

http://evaper.info - Magyar eVaper Elektromos cigaretta fórum / apróhirdetés / chat | ---- Steam: http://steamcommunity.com/id/wwenigma/ , Origin: wwenigma ---- | ---- OT995 utolso gyari ICS rom: http://d-h.st/users/wwenigma

(#49382) quailstorm válasza wwenigma (#49381) üzenetére

quailstorm
(PH! kedvence)
LOGOUT blog

köszi
AHUNBK, gondolom ez a magyar független, és egy fájl azt cső

LG-RDTT az mi? Működő KDZ updater mellett jó az valamire?

(#49383) wwenigma válasza quailstorm (#49382) üzenetére

wwenigma
(PH! nagyúr)
LOGOUT blog

Az gyk. a KDZ updater. Ha jol emlekszem. :B Windows enabler kell hozza (inditani majd systrayen jobbklikk és enable) es akkor aktivak a gombjai - én azzal flasheltem a telomat.

(#49384) quailstorm válasza wwenigma (#49383) üzenetére

quailstorm
(PH! kedvence)
LOGOUT blog

Tehát egy régi verzió, amire semmi szükségem, igaz?

Copyright © 2000-2014 PROHARDVER Informatikai Kft.