Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • negyven2

    veterán

    válasz HuMarc #597 üzenetére

    Miért van az, hogy egy még meg nem jelent eszközről mondunk úgy ítélettét, hogy arról a legtöbb információ még mindig csak következtetés, spekuláció vagy csak szimplán légbőlkapott pletyka?

    Az meg, hogy milyen volt a konferencia az szubjektív. Például bármely Nokia konferenciát überel és a Sony is csak annyiban volt más, hogy ott bemutattak pár játékkal többet.

    De látom a világ tényleg arra tart, hogy többre értékeljük a magukat prófétának, megmondóembereknek tartó bloggerek/weboldalak/fórumhuszárok véleményét, mint a saját maga álláspontját (pontosabban egyéniségnek tartjuk magunka, meg "függetlenül gondolkodóknak" de mindezeket ilyen emberek véleményére építjük).

    Én már a ME3 körül kialakult hisztériarohamoknál is fogtam a fejemet, de ami azóta megy az valami elképzelhetetlen. Bár szerintem az lehet a baj ami maga az internet előnye: bárki bármikor elmondhatja a maga véleményét, kritikáját bárkiről és bármiről, mindezt szinte következmény nélkül. Nem szeretnék most szociológiai dolgokba belemenni, mert csak feleslegesen terhelném karaktereimmel a PH lapcsalád szervereit. Majd egyszer egy logout-os írásba talán kifejtem.

    [ Szerkesztve ]

    "Fact. Bears eat beets. Bears. Beets. Battlestar Galactica."

Új hozzászólás Aktív témák