- Xiaomi 14T Pro - teljes a család?
- Hivatalos a OnePlus 13 startdátuma
- Samsung Galaxy Watch4 és Watch4 Classic - próbawearzió
- Szívós, szép és kitartó az új OnePlus óra
- Samsung Galaxy S23 és S23+ - ami belül van, az számít igazán
- Apple iPhone 13 mini - miért nem veszik elegen?
- iPhone topik
- Samsung Galaxy S24 Ultra - ha működik, ne változtass!
- One mobilszolgáltatások
- Változó design, tekerhető lünetta: megjött a Galaxy Watch8 és a Classic
-
Mobilarena
Mobilaréna teszt: Honor 8 - tisztelet a kivitelnek
A fórumban a PH! lapcsalád moderációs szabályzata és a hatályos magyar törvények érvényesek. TILOS a WAREZ, valamint a telefonkészülék függetlenítéséről történő bejegyzések, továbbá szakmai topikban tilos hirdetni.
Új hozzászólás Aktív témák
-
1stVikman
senior tag
válasz
Micsurin #32556 üzenetére
Nekem a képernyőzárnál a feloldási mód "nincs", de mégsem engedi lehúzni.
Értem én, hogy biztonság meg minden, de ha nincs beállítva pin/minta/ujjlenyomat stb, akkor hadd húzzam már le lezárt képernyőnél azt a sávot...Pláne, hogy eddig 3 különböző Oreo-s huawei-en néztem (P10, P10lite, P20 lite), volt ahol beállított ujjlenyomat mellett is engedte lehúzni.
Azt hiszem XDA-n írták, hogy nem Oreo miatt nem megy, akinél nem megy, hanem a Huawei Emui-ját sikerült megint picit elbaccarintani. -
-
clon
senior tag
válasz
Micsurin #32169 üzenetére
Azért annak van valami oka, hogy nem OTA-n tolják ki hanem "csak" PC-n keresztül elérhető. Most már arra sem lehet(ne) fogni, hogy túlterheltség lenne a szerveren. Egyszerűen sosem fog megjelenni OTA-n mert akkor el kellene ismerni a hazugságkampányt, miszerint a H8 NEM alkalmas technikailag az O futtatására. Így aki nem használja a PC-s programot annak sosem lesz O a H8-án...
-
-
-
Willie
őstag
válasz
Micsurin #31365 üzenetére
Ja passz, megnézem majd.
Nekem is lenne egy kérdésem. Hol lehet beállítani hogy mondjuk a galériát csak ujjlenyomattal lehessen feloldani? 1 napig működött, de most már pin kódot kér... Azt a menüt megtaláltam ahol be lehet állítani, hogy melyik alkalmazás legyen zárolva, de hol lehet a pin kódot ujjlenyomatra váltani?
Szerk.: megvan
-
tibi970307
tag
válasz
Micsurin #31275 üzenetére
Én csak azt tapasztaltam eddig, hogy sokkal részletesebben elemzi az alkalmazásokat az akkumulátor fogyasztásnál.
Eddig volt két android rendszer, ami mindig ilyen 25-30% volt, most pedig tételesen van Huawei kezdőképernyő, stb.A legtöbbet egyébként a Messenger fogyasztott eddig, pedig egy embernek írtam üzenetet, akkor nyitottam meg csak.
-
imcsoo
aktív tag
válasz
Micsurin #30790 üzenetére
Igen még mindig nagyon ott van ár-érték arányban, amikor megjelent a 10es elgondolkoztam a váltáson de valahogy nem éreztem azt a pluszt mint amikor ezt megvettem.
Talán ha most váltani kéne akkor az egy Op 6ra lenne.Kis off: Most hogy szervízbe van a telóm addig kaptam egy P8 Lite csere készüléket, amivel egyáltalán nem vagyok megelégedve, nagyon el járt felette a kor szerintem, lassú, kamera kuka, még a böngészés is körülményes, a H8-hoz képest ég és föld minden
Pedig másfél éve az asszonynak majdne P8 Lite lett a befutó de végűl egy Xiaomi Redmi 3S lett helyette a nyertes,ami a mai napig is sokkal szebben s jobban fut minden téren mint ez. Az akksija pedig átlagon felüli, ilyen 2-3 napot s 8-9 oras sot-ot simán produkál. -
fant0mi
őstag
válasz
Micsurin #30573 üzenetére
MSVII homokszort van rajta, miota megvettem. Kvajo ez a tok, nincs szetkarcolva a keret, csak nehany havonta veszem le rola egyebkent. Es zsebben hordom.
A homokszoras nehany helyen mar ledorzsolodott rola, de megsincs kedvem lecserelni, pedig van egy vadiuj nillkinem is. -
rosejbli
senior tag
válasz
Micsurin #30226 üzenetére
Azt láttam, hogy össze vam ragasztva, de ha leszedik a régit (az nyilván kuka), akkor egy újat simán felragasztanak a képernyő hátuljára nem? Szar hasonlat, de a kocsiban sem cserélik ki a fél motort akksicserekor. Főleg amikor garis a javítás nem hiszem el, hogy az úgy rentábilis lenne nekik.
Nekem csak feltapadnak simán az üvegre, nem megy be oda közé.
-
rosejbli
senior tag
-
clon
senior tag
válasz
Micsurin #30172 üzenetére
Az szép, hogy kicsit ekézed azokat akik nem nem teljesen hisznek vagy hittek az O honor 8 megjelenésében, mert a Honor PR egy nagy "0" hiszen kijelentették, hogy a H8 technikai okok miatt nem kapja meg az O és még bizonygatták is ez így van vagyis lesz. Most mégis lesz (talán) és akkor ki is az aki se@@et csinált a szájából és "hamis technikai" adatokra hivatkozott?
Te meg ennek örülsz, hogy azok akik hittek akkor mikor kijött nem lesz most eláshatják magukat a negativitásukkal... -
-
szultan
csendes tag
válasz
Micsurin #29934 üzenetére
A feleségem adta le személyesen és Ő is ment érte.
Mindenre számítottunk csak erre nem.
Mivel a telefonja tönkrement, felhívni sem tudott a szervizből, hogy gáz van. Bár lehet, ha ott vagyok, akkor sincs semmi különbség. Ez hétfőn, ha be tudunk menni kiderül.Caffele folyadék (és semmilyen más folyadék) sem lehet. Soha nem volt rajta fólia, belebújtatós tokban volt hordva. Ráadásul az elmúlt 8 hónapban a lakást is ritkán hagyta el, nem járt kint az esőben sem.
-
lbence
aktív tag
válasz
Micsurin #29903 üzenetére
A Brotect oldalán még videó is van róla, hogy milyen, szerintem az nem felróható a gyártónak, hogy esetleg te nem tájékozódtál a megrendelést megelőzően megfelelően. Egyébként mi is ezerszer leírtuk itt a topikban, hogy ez nem rendes üvegfólia. Nekem még soha nem érkezett karcosan, maximum az a védófólia volt kicsit viseltes ami rajta volt.
-
fant0mi
őstag
válasz
Micsurin #29880 üzenetére
Es a kotelezot is sarga csekken fizeted, hogy a szelet papir benne legyen a forgalmiban?
Ha nincs benne a kozponti rendszerben hogy be van fizetve, akkor ugyis ugy lesz belole, amit majd tisztazni kell. Akkor meg mar tokmindegy. En is amit lehet elektronikusan intezek, a pdf-ek meg le vannak mentve pluszba. Nem akarok senkit rabeszelni semmire, de en nem rejtegetek mar szemetet, eleg a regiektol megszabadulni. -
anonymus89
addikt
válasz
Micsurin #29833 üzenetére
Ma mentem a múlt héten szerdán leadott telomért.
Ismét cseréltek benne fődarabot, usb csatit, hátlapot talán még új kijelzőt is kapott mert elég "whaaooooo" az egész telefon.
Szóval kb kaptam egy új telot de már akár adhattak is volna egy csereutalványt.
Persze vittem magammal a Xiaomi 20000mah powerbanket úgyhogy a gyorstöltést rögtön csekkoltam.Reméljük ezek után már kibírja azt az 1 évet ami még hátra van mert a garancia maradt ugyanúgy.
-
ANDROID???
addikt
válasz
Micsurin #29803 üzenetére
Nekem is asztali nézet megy folyamatosan, mert van amit egyszerűen sz.r mobilnézettel böngészni, mondjuk úgy a net fele
Nekem, is megy a beillesztés a linkelés, de majd mások is megtanulják nincs ezzel gond. Ez olyan mint a f.sbúk használata messenger nélkül, mobil nézettel nem lehet csak messengerrel, az meg szopikálja az akkut -
ANDROID???
addikt
válasz
Micsurin #29765 üzenetére
Kereső meg minek igaz is. Ja van olyan is aki havonta kérdezi, lényegtelen. Sebaj legalább újra megy a gyorstöltés és tudjuk hol lehet beállítani a hívószám kijelzést is...
Legalább van aki kiírhatja, hogy összefoglaló ha már azt sem tudja megnyitni több ember, semmi gond. Ha már kereső sincs. Mikor jön az Oreo? -
ANDROID???
addikt
válasz
Micsurin #29751 üzenetére
Nem az eladással van a gond, de nyilván aki úgy tervez, hogy csak 3-4 hónapra tartja meg, az tuti nem most fogja ezt a típust választani.
Akinek meg csak az a lényeg, hogyOREO
legyen a telefonon, Ő maga sem tudja miért nem új telefont vesz, úgy értve újabb kiadást.
Mi ez a nagy OREO mánia? Természetesen ez csak "költői" kérdés!! -
Drughi
addikt
válasz
Micsurin #29732 üzenetére
Azért ez nem teljesen van így, én 3 hónapig használtam és ezt szűrtem le:
- Hiába van szép képe a honornak, az amoledes samsung szebb
- Amoled ===> AoD egy nagyon jó funkció, kár érte
- Akkuban is jobban birta. Ugyanolyan felhasználói szokásokkal 5-8%-kal tovább bírta. ( Nekem annyira nem számít)
- Kisebb kávák, közel azonos méret és mégis jócskán nagyobb kijelző.Mindezek ellenére továbbra is rartom, hogy az A8 túlárazott, de jobb mint a honor 8. Nekem a dual sim miatt kelkett megválnom tőle és nem ért volna majd 50e ftbtöbbletet, hogy egy dual A8-cat vegyek.
Elégedett vagyok a honorral, csak kezeljük helyén a dolgokat. -
athomi
veterán
válasz
Micsurin #29707 üzenetére
Nekem a P8 Lite-om műanyag hátlapját sem sikerült szerviz során visszaragasztani a debreceni szervizben, első körben púpos lett a hátlap, mert nem ragadt meg az akksin, második körben új hátlapot kapott, de szintén nem ragadt meg az akksin, plusz el is lett törve egy helyen. A helyi szerviz azt állította gyárilag is púposak a P8 Lite-ok hátlapjai.
Megreklamáltam a Huawei-nél, ezért el kellett küldenem a telefont a tmx-be ahol jogosnak találták a panaszom és kaptam csereutalványt.
Új hozzászólás Aktív témák
Hirdetés
- Kerékpárosok, bringások ide!
- Kerékpársportok
- Világ Ninjái és Kódfejtői, egyesüljetek!
- E-book olvasók
- Bundle topik
- Xiaomi 14T Pro - teljes a család?
- Audi, Cupra, Seat, Skoda, Volkswagen topik
- gban: Ingyen kellene, de tegnapra
- Hivatalos a OnePlus 13 startdátuma
- Kormányok / autós szimulátorok topikja
- További aktív témák...
- Samsung Galaxy S25Ultra 12/512GB Titanium Black Gari 2028.02.03 Samsung webáruház
- Apple iPhone 12 Mini 64Gb, Szép Állapotban, Akku:91% 12 hónap Garancia, Fekete Színben
- Apple iPhone 13 Mini 128Gb, Újszerű Állapotban, Akku:100%, 12 hónap Garancia, Fehér Színben
- Apple iPhone 13 Pro 256Gb, Újszerű állapotban, Akku:90%, 12 hónap Garancia, Kék Színben
- Apple iPhone 15 128Gb, Akku:90%, 24 hónap Garancia, Fekete Színben, Kártyafüggetlen
- MacBook felváráslás!! MacBook, MacBook Air, MacBook Pro
- Samsung Galaxy S22 Ultra 512GB, Kártyafüggetlen, 1 Év Garanciával
- Apple iPhone 13 128GB, Kártyafüggetlen, 1 Év Garanciával
- BESZÁMÍTÁS! Asrock H310CM i5 9400F 16GB DDR4 240GB SSD 1TB HDD RTX 2060 Super 8GB Zalman Z1 700W
- Beszámítás! Apple Mac Mini 2024 M4 16GB 256GB SSD számítógép garanciával, hibátlan működéssel
Állásajánlatok
Cég: PCMENTOR SZERVIZ KFT.
Város: Budapest