- Xiaomi 14T Pro - teljes a család?
- iPhone topik
- Vékonyabb lett, jobb kamerát kapott, de az akku maradt a régi: itt a Fold7
- One mobilszolgáltatások
- Samsung Galaxy Watch4 és Watch4 Classic - próbawearzió
- Mobil flották
- Magisk
- Motorola Edge 50 Ultra - szépen kifaragták
- Realme GT 2 - aláírjuk
- Motorola Edge 50 Neo - az egyensúly gyengesége
Új hozzászólás Aktív témák
-
válasz
z0d1AK #10473 üzenetére
Ez nem alkalmazás. Integrálva van a telefonba. Akkor működik, ha be van kapcsolva az NFC. Ha két ilyen telefont összeérintesz és meg van nyitva egy alkalmazás, az átküldi az adatokat a másik telóra. Pl egy kontakt, youtube videó stb.
Próbáltam CWM-ből battery stat-ot nullázni, de konkrétan lenullázta a telefonom beállításait és törölte az SD kártyám. Nagyon örültem... Battery Calibration nevű progival meg nem tudom beállítani az akkut, mivel a telefon nem képes soha 100%-ra feltölteni, max 99-re. Úgy meg nem engedi...
-
premete
veterán
Ez f@xa, ilyen is csak egy balkáni csárdásköztársaságban fordulhat elő: egyiknek 210 forintért adják a dollárt, a másiknak 237-ért, amíg az MNB hivatalos 229; az egyik fizet áfát, a másik nem.
Húsz forintoknál nincs jelentősége, de attól tartok, hogy ugyanez van ezermilliárdos tételeknél is. Mindenki monnyon le, vagy válasszon másik munkahelyet, ott az új egymillió munkahely! -
premete
veterán
Az enyém is független volt, igaz, Motokeres garanciapapírral, de állítólag imei alapján is javítanak, hívd fel őket, ha pontosan akarod tudni. Amikor a Motorolának írtam support emailt, akkor is a Cordon válaszolt, magyarul.
CORDON ELECTRONICS HUNGARY
1045 Budapest, Széchenyi tér 9.
Telefon: (+36-1) 272-0708, 06-30-385-9167
Fax: (+36-1) 272-0709
161 ezer nem kevés, de adtam ennél többet már telefonokért:
Nokia9000: 360000
HTC BA: 180000
HTC Qtek9000: 220000
HTC Desire HD: 179900. -
premete
veterán
-
premete
veterán
Valami értelme csak van a főzött romoknak, ha Cyanogen-t (Steve Kondik-ot) felvette a Samsung Mobile dolgozni.
Szerintem nem is annyira a nagyobb sebesség, hanem a (számomra) felesleges programok eltávolítása, rendszerösszetevők kicserélése, plusz funkciók hozzáadása fontos, ezért faragom meg a romokat:
- backup készítése a rendszerről
- Notification bar %-os akkukijelzéssel plusz 5 programindítóval
- gps.conf átírása magyar szerverekre
- lehetőség képernyőkép mentésére
- kikapcsolás mellett, újraindítás és egyebek menüből
- felesleges, duplikált programok eltávolítása a rendszerből
- deepidle módot tudó kernel használata (ezzel egy éjszaka alatt, szinkronizáció mellett a fogyasztás az addigi 8%-ról 1%-ra csökkent
- audio és vizuális hatások (rendszer csengőhangok, értesítések, ikonok, színek megváltoztatása)
Ennyi jutott hirtelen az eszembe; ha ezek a lehetőségek nem lennének az androidban, vehettem volna iphone-t, vagy wp7-es telefont is.
A laptopomon ugyanez a helyzet, a windows és a linux is alaposan át van alakítva, ízlésemnek és használati szokásaimnak megfelelően; ételekben is jobban szeretem a saját magam által főzött ételeket is, mint a konzerveket, mekkmenüket és zacskós leveseket. -
toto0569
addikt
akkor téged mi érdekel? tokokat gyűjtesz a telefonhoz? Mert itt root,rom,kernel,<--főleg + hangzás/voodoo/, tokok és akku
és igen!!! meg keresni a nekem valót amit Slukk romjában meg is találtam,és érdekelnek a fejlesztései./bocs a késői válaszért de a lányomnak segítettem/ -
toto0569
addikt
az nem vagánykodás,csak nem akarta rootolni mert minek. én csak tájékoztattam ,hogy mennyit ér egy főzött rom... nincs semmi difi,az lg p500 600Mhz gyári/840quadrant ,a galaxi ace 800Mhz gyári/450quadrant .ez sem vagánykodás csak a sima tények. mind kettő azt gondolta,hogy az lg szar,a másik pedig azt,hogy az 1000Mhz kevesebbet tud rootolva,MIUI-val mint az ő 1400Mhz-e gyári alapon.
mgTerminator----->köszi -
Dzsuri89
őstag
-
robertel
senior tag
Teljesen mindegy szerintem, nem karcolódik ez hacsak nem a zsebedben a kulcsod mellé teszed és összenyomódik..
De akkor is éles tárgnyak kell enni ahhoz hogy megkarcolja.
Nem kell annyit foglalkozni vele és akkor nem elsz baj, nekem mondjuk van fólia, de csak azért mert ezt sikerült jól feltenni
ham eg midnen köté lszakad akkor ott a bebújtatós bőrtok. -
jofiucska
tag
Neten kinéztem a gsm home ba 70 ért . Bementem mondom hogy nexus kéne ami neten 70. erre a joképü teletetovált gyerek oké de 70 ért csak töltö + telcsi.
Hmm? kérdezem én.
Hát a 70 es árba nincs semmi csak töltö meg telo.
Ohh erre én ( amugy rendőr vagyok ) Lepottyantak valahonnan?
Hát ő nem tudja igy hozza a beszállító zacsiba.
Ok gondoltam akkor igy inkább hagyjuk80 ért mondták ugy hogy 1 éves magyar gar+ minden tartozéki.
Ezután Bementem a westendbe és inkább ott vettem meg 85 ért. -
Dzsuri89
őstag
Azt tudom, hogy van ilyen futó alkalmazások rész, csak itt egyesével lehet őket kinyomni. Nincs valami olyan hely ahol egy gombnyomásra az összeset ki tudnám lőni?
Az lenne a legjobb, ha a TWLauncher-es Widgetet meg tudnám szerezni. Nem tudsz valami oldalt, ahol az fent van?
-
maki12
senior tag
Köszönöm a gratulációt,da aki kitartóan dolgozik annak van egy kis sporolt pénze....Nekem sincs sok tudod,és én értek hozzá egy kevéskét,(persze nem csak én,vannak itt sokkal okosabbak)éppen irtam hogy 2 év alatt,lett 91 ezer megtakaritot forintom,és a 4-éves nokiámat lecserélhetem...és nincs pénzem még 30-40 ezer forintra,és sajnos bolti garisat venni...ilyen magyarország...mindenkinek nehéz csak a politikusoknak nem......
-
palesz53
senior tag
no, volt egy hosszabb gps tesztem... (1 hét bayern
)
gyári autós tartóval + töltővel - hárombetűs navi nagyon jól vizsgázott, bár szűk, kanyargós parkolóknál néha megbolondult, meg szerinte a szálloda címe nem létezik (2010 q4-es térkép) - de azért ott volt!enyémen komplett zagg van - illetve volt, mert a tartó a hátlap 4 "sarkáról" majdnem kompletten lekapta a fóliát
így most vehetek tokot, mert még egyszer nem szenvedek a hullámos hátlapra való fólia felapplikálással (ami amúgy is bubis lesz a forma miatt...
)
-
csabibmx
tag
Hol 70? Alléba Samu boltba vagy valami gsm bolt?
Mert azt tudom,hogy Media Markt és Auchan az 80.knyitogato: nem zavaró az ív de a tokot én is ajánlom mert tényleg csúszós nélküle,szerintem sokkal jobban fogható lenne,ha a teteje lenne kidudorítva az alja helyett de ez már így lett.
Ezen kívül viszont nem lehet rá komolyabb panasz. -
molnarpeter
nagyúr
-
Gengi
senior tag
Akkor inkább ne is írjon árat nem? Hiszen még nem is lehet hivatalosan kapni...
Egy kérdésem azért volna. A végén a filozófiáláshoz. "Út törő" nem "Út törő" Üt nem üt. Ez az Android "varázsa" ,ha most egy erősebb procit tettek volna bele az sem volna út törő ,mert ugyan ezt tudná mint a Nexus S. Max egy kicsit gyorsabban.
Új hozzászólás Aktív témák
Hirdetés
- Audi, Cupra, Seat, Skoda, Volkswagen topik
- Xiaomi 14T Pro - teljes a család?
- Mercedes topic
- Kerékpársportok
- A fociról könnyedén, egy baráti társaságban
- Elképesztően drága az új Ryzen Threadripper PRO generáció
- iPhone topik
- Milyen légkondit a lakásba?
- Vékonyabb lett, jobb kamerát kapott, de az akku maradt a régi: itt a Fold7
- Házi barkács, gányolás, tákolás, megdöbbentő gépek!
- További aktív témák...
- Apple iPhone 12 Mini 64Gb, Szép Állapotban, Akku:91% 12 hónap Garancia, Fekete Színben
- Apple iPhone 13 Mini 128Gb, Újszerű Állapotban, Akku:100%, 12 hónap Garancia, Fekete Színben
- Apple iPhone 13 Pro 256Gb, Újszerű állapotban, Akku:90%, 12 hónap Garancia, Kék Színben
- Apple iPhone 15 128Gb, Akku:90%, 24 hónap Garancia, Fekete Színben, Kártyafüggetlen
- Apple iPhone 16 Pro Max 256GB ,Akku 100% 26 Töltés, 2026.02.26-ig Apple Garancia Makulátlan állapotú
- Kompakt, megbízható és szuperolcsó Dell Latitude 3180!
- Telefon felvásárlás!! iPhone 16/iPhone 16 Plus/iPhone 16 Pro/iPhone 16 Pro Max
- Bomba ár! Dell Latitude 5490 - i5-8GEN I 8GB I 256GB SSD I 14" HD I HDMI I Cam I W10 I Gari!
- Telefon felvásárlás! Samsung Galaxy A15, Samsung Galaxy A25, Samsung Galaxy A35, Samsung Galaxy A55
- Dell P2419H P2419Hc Full HD LED IPS 24" + P2719H 27" LCD monitor (vékony keretes)
Állásajánlatok
Cég: PCMENTOR SZERVIZ KFT.
Város: Budapest