- Xiaomi 17T - T-modell
- Google Pixel topik
- Xiaomi 15T Pro - a téma nincs lezárva
- Apple iFold Ultra - elnapolva?
- 25 napos üzemidőt és szuperfényes kijelzőt ígér a Vivo okosórája
- Nem mardt titka a Galaxy A27-nek
- OnePlus 15 - van plusz energia
- One UI 9 bétával jön a valós idejű netsebesség kijelzés a Galaxy S26-ra
- Milyen okostelefont vegyek?
- Microsoft Rewards
-
Fórumok
Mobilarena - mobil fórumok
Okostelefonok Mobiltelefonok Okosórák Autó+mobil Üzlet és Szolgáltatások Mobilalkalmazások Tartozékok, egyebek Mobilarena blogokPROHARDVER! - hardver fórumok
Notebookok TV & Audió Digitális fényképezés Alaplapok, chipsetek, memóriák Processzorok, tuning Hűtés, házak, tápok, modding Videokártyák Monitorok Adattárolás Multimédia, életmód, 3D nyomtatás Nyomtatók, szkennerek Tabletek, E-bookok PC, mini PC, barebone, szerver Beviteli eszközök Egyéb hardverek PROHARDVER! BlogokIT café - infotech fórumok
Infotech Hálózat, szolgáltatók OS, alkalmazások SzoftverfejlesztésGAMEPOD - játék fórumok
PC játékok Konzol játékok MobiljátékokLOGOUT - lépj ki, lépj be!
LOGOUT reakciók Monologoszféra FototrendFÁRADT GŐZ - közösségi tér szinte bármiről
Tudomány, oktatás Sport, életmód, utazás, egészség Kultúra, művészet, média Gazdaság, jog Technika, hobbi, otthon Társadalom, közélet Egyéb Lokál PROHARDVER! interaktív
Új hozzászólás Aktív témák
-
janeszgol
félisten
Én szerdán pl nap közben kétszer töltöttem, hogy kibírja estig. Jó, én használom is, nem csak pihen valahol lezárt képernyővel. Szerk: 7 óra 30 perc kijelzőidő mellett, ezt illene egy töltéssel is kibírnia.
Nálam általában nem bírja ki egy napig, akkor sem, ha 100%-on kezdem vele a napot, okosotthon úgy tölti, hogy mikor felkelek 100%-on legyen, de este már rá kell tölteni, hogy a hajnali töltés kezdetéig kibírja. Alvásfigyelés miatt éjszaka is merül 20-30%-ot.
Leírtam a használatot. Így töltöm 3-4 naponta egyszer. Ez heti kettő töltés. A nap többi részében munka előtt és után az asztalon van a teló. Ezekben az időszakokban összejön még 1-2 óra SoT.
-
janeszgol
félisten
Szia!
Azoknak bír ki két napot, akik nem használják
Nálam naponta kell tölteni, 1x volt olyan, hogy hétvégén 1 nap nem töltöttem, mert alig nyúltam hozzá.
Nézd meg az akksi menüben, hogy hány százalékot ír az akku ("egészségügyi") állapotára. Gondolom 90% felett lesz, ekkor pedig nem fogják kicserélni.Ha nem használatnak számít a napi 3-4 óra beszéd, 1-2 óra böngészés, diák SIM, állandó Messenger, Whatsapp, Teams, Viber szinkronizációs, Outlook szinkron, akkor igazad van.
Ellenkező esetben kár a baromságoddal degradálni. -
cuccos1987
csendes tag
Kösszönöm a hozzászólásokat
!
Akkor lehet az Én elvárásaim magasak ,az élettartama 100% ,bár volt már olyan ,hohy leesett 98% maj 99% és most újra 100%
szóval ezt a részét nem igazán értem!
Maga a telefon szerintem nagyon jó az üzemidőt leszámítva teljesen elégedett vagyok! -
dbius
veterán
Sziasztok!
Többen azt írjátok ,hogy a telefon kibír akár 2 napot is töltés nélkül ,Nálam ez nagyon maximum 1 nap!
Azt is olvastam ,hogy valaki nem állandóan használja csak második és vagy cégs telefon de engem egy kicsit zavar az üzemidő !
Érdemes lehet megpróbálnom garanciálisan egy akksi cserét?Én szerdán pl nap közben kétszer töltöttem, hogy kibírja estig. Jó, én használom is, nem csak pihen valahol lezárt képernyővel. Szerk: 7 óra 30 perc kijelzőidő mellett, ezt illene egy töltéssel is kibírnia.
Nálam általában nem bírja ki egy napig, akkor sem, ha 100%-on kezdem vele a napot, okosotthon úgy tölti, hogy mikor felkelek 100%-on legyen, de este már rá kell tölteni, hogy a hajnali töltés kezdetéig kibírja. Alvásfigyelés miatt éjszaka is merül 20-30%-ot.
-
kzkz
őstag
Sziasztok!
Többen azt írjátok ,hogy a telefon kibír akár 2 napot is töltés nélkül ,Nálam ez nagyon maximum 1 nap!
Azt is olvastam ,hogy valaki nem állandóan használja csak második és vagy cégs telefon de engem egy kicsit zavar az üzemidő !
Érdemes lehet megpróbálnom garanciálisan egy akksi cserét?Szia!
Azoknak bír ki két napot, akik nem használják
Nálam naponta kell tölteni, 1x volt olyan, hogy hétvégén 1 nap nem töltöttem, mert alig nyúltam hozzá.
Nézd meg az akksi menüben, hogy hány százalékot ír az akku ("egészségügyi") állapotára. Gondolom 90% felett lesz, ekkor pedig nem fogják kicserélni. -
Donki Hóte
veterán
Sziasztok!
Többen azt írjátok ,hogy a telefon kibír akár 2 napot is töltés nélkül ,Nálam ez nagyon maximum 1 nap!
Azt is olvastam ,hogy valaki nem állandóan használja csak második és vagy cégs telefon de engem egy kicsit zavar az üzemidő !
Érdemes lehet megpróbálnom garanciálisan egy akksi cserét?Mindenképpen érdemes megpróbálni, aztán kiderül, hogy mi a Motorola hozzáállása a kérdéshez.
A legtöbb gyártó az akkura csak 1 év garanciát vállal, a Motorola szabályait nem ismerem.
Az, hogy jó a telefon üzemideje, az nálam úgy igaz, hogy ha telefonként használom, vagy zenét hallgatok fülhallgatóval (a telefon tárhelyéről), akkor jó.
Ha sokat internetezek vele, akkor már csak átlagos az üzemidő, ha pedig sokat fényképezek, videózok vele, akkor viszont merül, mint a Titanic

-
cuccos1987
csendes tag
Sziasztok!
Többen azt írjátok ,hogy a telefon kibír akár 2 napot is töltés nélkül ,Nálam ez nagyon maximum 1 nap!
Azt is olvastam ,hogy valaki nem állandóan használja csak második és vagy cégs telefon de engem egy kicsit zavar az üzemidő !
Érdemes lehet megpróbálnom garanciálisan egy akksi cserét? -
Donki Hóte
veterán
-
janeszgol
félisten
Értem.
Nekem teljesen megfelel ez a telefon, de szinte biztos, hogy az utódja nálam sem Motorola lesz
Én is elgondolkodtam. A pwm miatt kiesik a Signature. Az Edge 50 Ultra céges, de ez plusz telefon lett próbából megvéve. Az én mobilkategóriamban A34 volt két éve. Ha idén váltanék, akkor A55 vagy A57. Tök jók, pláne az A57 lesz jó. De pár dolgot nem tud, amit én megszoktam. Gyorstöltés (amit a Samsung csinál az a gyorstöltés karikatúrája, amit ez a teló, na ez gyorstöltés), vezmentes töltés, reverse töltés, zoom kamera, 12 bites kijelző.
De csak jövőre tudok váltani, gondolom akkor A57 vagy A58 lesz. Nekem egyik sem kell.
Ha már saját teló, akkor pwm mentes. Ebben két márka a legjobb: Xiaomi és Honor. Szóval ezekből fog lenni, de ezt az Edge 50 Ultrát még 2-3 évig szeretném használni. -
dbius
veterán
Használom az F-Stop appot, de nekem albumok szerint mutatja a képeket.
Nekem a bal oldali menüsávban van olyan, hogy "összes média", ott ömlesztve van minden. Szerk: igaz, nekem a pro (fizetős) van meg, lehet eltérés funkciók terén.
-
Donki Hóte
veterán
-
dbius
veterán
Használ valaki más alkalmazást a Google Fotók helyett? Nem igazán szeretem.. Vagy val olyan opció, hogy minden fotót egy mappában is megjelenítsen?
-
Ferenczi Áko
addikt
Használ valaki más alkalmazást a Google Fotók helyett? Nem igazán szeretem.. Vagy val olyan opció, hogy minden fotót egy mappában is megjelenítsen?
-
Ferenczi Áko
addikt
Értem.
Nekem teljesen megfelel ez a telefon, de szinte biztos, hogy az utódja nálam sem Motorola lesz
Azért amíg nem veszik meg, használom ám itthon, mert mocskosul tetszik a fa hátlap, meg az egész rendszer

-
Donki Hóte
veterán
Igen

Semmi baj vele, csak a Honor közelebb áll a szívemhez..Értem.
Nekem teljesen megfelel ez a telefon, de szinte biztos, hogy az utódja nálam sem Motorola lesz
-
Ferenczi Áko
addikt
Már árulod a telefonodat ?
Igen

Semmi baj vele, csak a Honor közelebb áll a szívemhez.. -
Donki Hóte
veterán
Köszönöm
Már árulod a telefonodat ?
-
Ferenczi Áko
addikt
-
kzkz
őstag
Tokból tudtok ajánlani? A gyári amit adtak mellé az már eléggé viharvert..
[link] Ezt néztem az Aliexpressen, ha jól látom hasonló mint a gyári csak jobban felmegy a széleire..?Én innen rendeltem, csak már nem tudom melyiket. Úgy emlékszem 1 és 2mm-est is rendeltem, és az 1mm jött be fogásra jobban, azt használom.
[link] -
Ferenczi Áko
addikt
Tokból tudtok ajánlani? A gyári amit adtak mellé az már eléggé viharvert..
[link] Ezt néztem az Aliexpressen, ha jól látom hasonló mint a gyári csak jobban felmegy a széleire..? -
Ferenczi Áko
addikt
Hozzám tegnap előtt került a telefon, már akkor frissült
Egyébként kellemes kis telefon ez, meg lehet szeretni/szokni.. A kamerája, üzemideje nagyon jó..
-
Ferenczi Áko
addikt
-
Phoenixy
senior tag
Kijött a februári security patch is, de belehúztak, ilyenre még nem volt példa.
-
Donki Hóte
veterán
Sziasztok! Hogy muzsikál mostanában a telefon? Lehet hogy lesz nálam egy ilyen készülék, kíváncsi vagyok, hogy milyen..
2 éves a telefon, tehát az akku már nem bírja olyan sokáig, de nekem 2 nap így is gond nélkül megvan
Telefonálni tökéletesen lehet vele, webes tartalmak fogyasztásánál kicsit már zavaró a gyengébb fényerő.
A kamera szerintem teljesen jó, ennél jobb nem kell egy mobiltelefonban
-
Ferenczi Áko
addikt
Nekem tetszik, bár a régi jó akkuidő a múltté. Oké semmi extra, így is 3-4 naponta töltöm, pedig céges is és a sajátom is benne van. De otthon nem ezt nyomkodom.
Viszont baromira szeretem a telefon, ez egy jó készülék. Gyors, nagyon hangosak a hangszórók, jó a kamera. Az egész telefon pöpec. Tervezek is venni idén egy Moto Signature-t.
-
janeszgol
félisten
Sziasztok! Hogy muzsikál mostanában a telefon? Lehet hogy lesz nálam egy ilyen készülék, kíváncsi vagyok, hogy milyen..
Nekem tetszik, bár a régi jó akkuidő a múltté. Oké semmi extra, így is 3-4 naponta töltöm, pedig céges is és a sajátom is benne van. De otthon nem ezt nyomkodom.
Viszont baromira szeretem a telefon, ez egy jó készülék. Gyors, nagyon hangosak a hangszórók, jó a kamera. Az egész telefon pöpec. Tervezek is venni idén egy Moto Signature-t. -
Ferenczi Áko
addikt
Sziasztok! Hogy muzsikál mostanában a telefon? Lehet hogy lesz nálam egy ilyen készülék, kíváncsi vagyok, hogy milyen..
-
Donki Hóte
veterán
Nekem is jön lefelé, de baromi lassan
Ilyen sok Moto E50U tulaj lenne a régióban
-
Prowler
senior tag
-
Phoenixy
senior tag
Megjött az Android 16 nekem is.
Itt a change log: https://en-emea.support.motorola.com/app/answers/detail/a_id/188824/~/whats-new-in-android-16? -
Donki Hóte
veterán
DÁP-ot nem ismerem, én az Ügyfélkapu+ alkalmazást használom, ott a nevet és a jelszót elmenti a Google jelszókezelőbe, nem kell mindig kitölteni.
(Az autentikációs kódot persze itt is generálni kell.)
-
dbius
veterán
Nem használok. Globálisan használók szűrőt (nextdns & AdGuard), de inkább úgy tűnik, hogy a frissítések alkalmával megváltozik valamilyen készülék azonosító, amit a DÁP figyel és frissítés után nem tudok belépni a profilomba. ujjnyomatot fel se dobja azonosítás céljából, a pin beírása marad csak, de azután pedig üres a profil, semmi nem jelenik meg, törölnöm kell az alkalmazás valamennyi adatát, a cache törlés sem elég. Utána viszont mindig újra kell regisztrálnom, stb..

-
Prowler
senior tag
-
dbius
veterán
-
Prowler
senior tag
Ha már frissítés: DÁP-ot használ valaki? Nekem minden egyes (security patch) frissítés után és Android verzióváltás után újra kell telepítenem a DÁPics@ba appot (és ezáltal újra kell regisztráljak e-személyivel) mert nem dobja fel a bejelentkező ablakot (biometrikus azonosítás), a beállított pin kóddal belép látszólag, de a profilt már nem tölti be.
Én használom, nálam nem jött elő ez a hiba.
-
Donki Hóte
veterán
Nekem még nem jön semmi.
Mindegy, ami késik, az nem múlik...
-
dbius
veterán
Ha már frissítés: DÁP-ot használ valaki? Nekem minden egyes (security patch) frissítés után és Android verzióváltás után újra kell telepítenem a DÁPics@ba appot (és ezáltal újra kell regisztráljak e-személyivel) mert nem dobja fel a bejelentkező ablakot (biometrikus azonosítás), a beállított pin kóddal belép látszólag, de a profilt már nem tölti be.
-
janeszgol
félisten
Nekem most ebben a pillanatban dobta fel az Android 16 frissítést. Félre, de rányomtam.
Remélem kevés plusz, kéretlen appot telepít, kapcsol vissza, illetve kevés olyan beállítást állít át az engedélyem nélkül, amit én már beállítottam/átállítottam. Mert a múltkor ez volt. -
Phoenixy
senior tag
December elején kijött Indiában, majd kb. egy héttel később Brazíliában, de itt egyelőre semmi. Lehet, hogy még ebben a hónapban jön, volt már olyan, hogy kijött a Security Patch és kb. egy hét múlva jött az új Android verzió.
-
Donki Hóte
veterán
-
Phoenixy
senior tag
Megjött tegnap a decemberi security patch.
-
hockeyapu
senior tag
Vagy elmentem érte még aznap megyeren az ezred utcai raktárba !
Szállítási díj nélkül ! De volt, amikor csak bementem és kihozták pár perc alatt !
Az Emag ezt sztornózta !
Románok !
-
janeszgol
félisten
Én imádtam az Edigitalban vásárolni. Egy az, hogy a honlap baromi jó volt. Kettő. Megrendeltem a cuccot, bolti átvétellel, amit el tudtam tolni max egy héttel. Ezt anno gyakran használtam. És minden legális volt.
-
hockeyapu
senior tag
-
Inarus
addikt
-
hockeyapu
senior tag
Most 248e az Emagon az Edge50 Ultra !
-
hockeyapu
senior tag
Nem rosz a magic 6pro , de hiányzik a Huawei !

Mit tud a Huawei, amit egy Honor nem tud
Azt, hogy igazán szerettem !
-
Donki Hóte
veterán
-
hockeyapu
senior tag
Nagy Motorola kedvelő vagyok, és imádom az 50 Ultrámat is, de a Magic6 Pro kb. a legjobb teló (így 2 évvel később is) szóval még én sem javaslom a cserét, és ha azt lemeríted egy nap alatt, akkor ez fél napig fogja bírni, bár a 125W 18 perc alatt feltölti, de nem tudom mennyire vagy mindig konnektor közelében.
Egyébként az Android 16 Európán kívül már kijött december közepén, szóval januárban szerintem jön ide is.
Boldog Új Évet!Köszi !
Marad a magic6 pro, legfeljebb kipróbálom az edge-t !
-
Phoenixy
senior tag
Nagy Motorola kedvelő vagyok, és imádom az 50 Ultrámat is, de a Magic6 Pro kb. a legjobb teló (így 2 évvel később is) szóval még én sem javaslom a cserét, és ha azt lemeríted egy nap alatt, akkor ez fél napig fogja bírni, bár a 125W 18 perc alatt feltölti, de nem tudom mennyire vagy mindig konnektor közelében.
Egyébként az Android 16 Európán kívül már kijött december közepén, szóval januárban szerintem jön ide is.
Boldog Új Évet! -
hockeyapu
senior tag
Sjnos amire nekem kellen nem kiváltható !
Talán a xiaomi 17 ultrában lesz UWB támogatás !
Nem rosz a magic 6pro , de hiányzik a Huawei !
-
hockeyapu
senior tag
Halvány lila gőzöm, mert a honort nem ismerem
Az Moto nagyon jó, számomra best teló so far. Én méret miatt vettem (picit kisebb mint mostani flagshipek), illetve a hátlap textúra miatt (nem használok tokot, első teló ami nem csúszik). Mindenben flagship kivéve akkuban, nekem húzós napokon nem mindig bírja végig, mondjuk ez havi egyszer. A magic6 pro sem bírja végig, ha egész nap nyúzom, folyamatosan tölteni kell .
Lehet bepróbálom az Edge50 ultrárát .
Huawei fan. vagyok, szóval nem jó semmi más,
de hátha ez bejön ! -
janeszgol
félisten
-
Oldfoksz
aktív tag
Semennyire
"Reasons to consider the Honor Magic 6 Pro
Shows 27% longer battery life (28:35 vs 22:32 hours)
Comes with 1100 mAh larger battery capacity: 5600 vs 4500 mAh
Better camera quality (According to DxOMark rating)
27% better performance in AnTuTu Benchmark (1993K versus 1565K)
Delivers 8% higher peak brightness (1578 against 1466 nits)
Has 2 SIM card slots
14% faster in single-core GeekBench 6 test: 2218 and 1945 points
Has a built-in infrared port"Nanoreview vélemény
Elég derekas különbségek a Honor javára.
-
gbela
senior tag
Halvány lila gőzöm, mert a honort nem ismerem
Az Moto nagyon jó, számomra best teló so far. Én méret miatt vettem (picit kisebb mint mostani flagshipek), illetve a hátlap textúra miatt (nem használok tokot, első teló ami nem csúszik). Mindenben flagship kivéve akkuban, nekem húzós napokon nem mindig bírja végig, mondjuk ez havi egyszer. -
hockeyapu
senior tag
-
gbela
senior tag
Kell látnod a beállításokban, ha rákeresel !
UWB (szélessávú kommunikáció ) a szifonokban már a 11-től benne van és az airtagekben is . Centiméter pontos keresés, csak UWB-s tag kell hozzá, amiból nem sok van !
A szifonnak az airtag a samunak a SmartTag2 és a Motorolának a Mototag, meg az alzának van az AlzaGuard , de az is csak a b... almának !
Ennyi ! És egyenlőre csak nagyon kevés csúcstelóban van .Nekem van Mototag-em, szóval elméletben használom UWB-t ha nagyon ritkán rákeresek

-
hockeyapu
senior tag
Azt se tudtam, hogy van ilyen a telefonban

Kell látnod a beállításokban, ha rákeresel !
UWB (szélessávú kommunikáció ) a szifonokban már a 11-től benne van és az airtagekben is . Centiméter pontos keresés, csak UWB-s tag kell hozzá, amiból nem sok van !
A szifonnak az airtag a samunak a SmartTag2 és a Motorolának a Mototag, meg az alzának van az AlzaGuard , de az is csak a b... almának !
Ennyi ! És egyenlőre csak nagyon kevés csúcstelóban van . -
Donki Hóte
veterán
-
janeszgol
félisten
Nekem jól bírja az akku. Céges: hívás, levelezés, néha egy fotó. Dupla sim, egy fizikai, meg az esim. Így bír ki nekem 4-6 napot, azaz hetente egyszer töltöm. Vasárnap este töltöttem fel 100%, most 76%.
De! Hol az A16? Céges és megszerettem a telefont, így ezt fogom használni még 2-3 évig biztosan akkor is, ha mától nem kap frissítést. Ez a 16/1TB verzió.
-
hockeyapu
senior tag
Van aki használja az UWB-s képességeket ?
-
Donki Hóte
veterán
Sziasztok!
A birtokomba került egy ilyen készülék ,jó sokáig vártam rá
!A szekszárdi Mediában utolsó bontatlan darab volt 180.000 jó erős magyar forintért!
Nagyon meg vagyok vele elégedve ,ellenben az akkumulátora nálam nagyon maximum 1 napot bír ki
Van esetleg valakinek valami ötlete ,hogy mivel lehetne kitolni egy picit hosszabban vagy ez csak ennyire képes?
Azt hozzá kell tennem ,hogy közel másfél év telt el a gyártás és az első üzembe helyezés között! [kép] [kép]Normál használat (telefonálás, üzenetek, email) még éppen elfogadható a merülés, de a youtube és a fényképezés/videózás extra gyorsan meríti nekem is.
Bár nekem töltőre már jó ideje nem kellett dugni, mert reggel és délután az autóban lévő töltőpadra rakom, ott felszívja magát

-
kzkz
őstag
Sziasztok!
A birtokomba került egy ilyen készülék ,jó sokáig vártam rá
!A szekszárdi Mediában utolsó bontatlan darab volt 180.000 jó erős magyar forintért!
Nagyon meg vagyok vele elégedve ,ellenben az akkumulátora nálam nagyon maximum 1 napot bír ki
Van esetleg valakinek valami ötlete ,hogy mivel lehetne kitolni egy picit hosszabban vagy ez csak ennyire képes?
Azt hozzá kell tennem ,hogy közel másfél év telt el a gyártás és az első üzembe helyezés között! [kép] [kép]Nálam se bír egy napnál többet, csak ha nem használom

-
cuccos1987
csendes tag
Sziasztok!
A birtokomba került egy ilyen készülék ,jó sokáig vártam rá
!A szekszárdi Mediában utolsó bontatlan darab volt 180.000 jó erős magyar forintért!
Nagyon meg vagyok vele elégedve ,ellenben az akkumulátora nálam nagyon maximum 1 napot bír ki
Van esetleg valakinek valami ötlete ,hogy mivel lehetne kitolni egy picit hosszabban vagy ez csak ennyire képes?
Azt hozzá kell tennem ,hogy közel másfél év telt el a gyártás és az első üzembe helyezés között! [kép] [kép] -
Phoenixy
senior tag
Hamarosan jön a végleges 16-os update, bár ez kb. semmi újat nem hoz, majd az új 16, ami most szeptemberben jelent meg, az új designnal az lesz érdekes, de ki tudja az mikor lesz.
Amúgy az akksi jól bírja:
-
Donki Hóte
veterán
Ma jött egy biztonsági frissítés, a leírás szerint más nincs a patch-ben.
-
Ferenczi Áko
addikt
Hát újonnan nekem sem kell felső kategória, meg amúgy sem nagyon.. Xiaomi 14t Pro és Honor 200 Pro szokott lenni a telefonom..
-
vence
aktív tag
Sziasztok! Úgy néz ki, hogy lesz nálam egy ilyen telefon, nagyon kíváncsi leszek rá, fa hátlappal..
Ha az Edge 60 Pro -ról ódákat zengenek,
akkor nyilván nem lehet rossz ez sem.Kicsit bánom, hogy nem léptem be a legjobb akcióknál, de
nekem nem kell felső kat.Ill. pont jó a Thinky a feléért!

És ilyen, nem valószínű, hogy gyakran jön majd szembe ...
-
Ferenczi Áko
addikt
Sziasztok! Úgy néz ki, hogy lesz nálam egy ilyen telefon, nagyon kíváncsi leszek rá, fa hátlappal..
-
kzkz
őstag
Az általában így van a mobiltelefonok esetében, Samsung telefonokon is 15 lépésben állítható a hangerő szintje (ez 6,66%-os lépésköznek felel meg).
Kérdezz utána az androidos appokkal foglalkozó topikban, hogy van-e olyan program, ami finomabban szabályozza a hangerőt.
A régi Poco F4-emen a VLC-ben 1%-os lépésközzel lehet állítani a hangerőt.
-
Donki Hóte
veterán
Az általában így van a mobiltelefonok esetében, Samsung telefonokon is 15 lépésben állítható a hangerő szintje (ez 6,66%-os lépésköznek felel meg).
Kérdezz utána az androidos appokkal foglalkozó topikban, hogy van-e olyan program, ami finomabban szabályozza a hangerőt.
-
kzkz
őstag
Hogy lehet beállítani, hogy finomabban lehessen állítani a hangerőt? Jelenleg kb. 7%-os lépésben ugrik (13-20-27%), ami nekem túl sok. VLC alatt se tudom beállítani pl. 17%-ra

-
Donki Hóte
veterán
-
dbius
veterán
Le lehet valahogyan tiltani az automatikus frissítés-telepítést

Az éjszaka frissítette magát, újraindítás előtt megállt, nem is ébresztett reggel

Csak egy órát késtem emiatt

Welcome
Épp hasonló okok miatt tiltottam le én is, órákig nem voltam miatta elérhető, írtam is róla itt korábban.Kapcsold ki az okos frissítéseket!
-
Donki Hóte
veterán
Le lehet valahogyan tiltani az automatikus frissítés-telepítést

Az éjszaka frissítette magát, újraindítás előtt megállt, nem is ébresztett reggel

Csak egy órát késtem emiatt

-
gepardlacee
tag
Sziasztok! Messengeren valamiért nagyon halkak a hangüzenetek, amit én küldök. Erre van valami beállítás, vagy ez valami Android/Motorola bug?
-
Donki Hóte
veterán
Nem lesz Motorola Edge60 Ultra?
-
Donki Hóte
veterán
Valóban így van, ha ezeket beállítom, akkor tényleg egy belenagyított felvételt kapok.
Vakut nagyon ritkán használok, fullscreen kijelzőt meg sosem, ezért nem jött elő nekem eddig a probléma.
-
kzkz
őstag
Erre magadtól kell rájönnöd, mert nálam nincs ilyen jelenség...
Így próbáld, így majdnem 3x-osan rázoomol:
Fénykép profil/0,5x szorzó/bekapcsolt vaku/Méretarány fullscreenDe ha kikapcsolom a vakut VAGY marad a bekapcsolt vaku és a méretarány 9:16-os, akkor már nem nagyít rá, hanem marad a 0,5x zoom.
-
Donki Hóte
veterán
-
kzkz
őstag
Ha 0,5x zoommal fotózok vakuval, akkor a végeredmény egy majdnem 3xos zoomos fotó lesz. Miért van ez?
-
dbius
veterán
Köszi! Én kikapcsoltam a frissítések automatikus letöltését, mert többször is arra keltem, hogy a telefon a SIM kártyák PIN kódját kéri reggelre, mivel a háttérben frissítette magát (ami nem lenne baj, de ezt követően újra is indítja
)Így pedig órákra elérhetetlenné váltam, ami problémákat is okozhatott volna.
-
Phoenixy
senior tag
-
Phoenixy
senior tag
-
dbius
veterán
-
PeteePeti
őstag
Érdeklődnék, hogy galéria alkalmazás ki mit használ? Ugye gyári galéria app nincs a telefonon! Olyan alternatívát keresek ami jól használható és nincs tele rakva reklámmal! Google Fotók appot használom, esetleg valami más amit érdemes kipróbálni?
-
Phoenixy
senior tag
Miért, mégis mi más lehetne 15B, 15C ...
vagy szeretnél egy bug-os Pre16-ot ?!
Az is nagy kérdés, hogy ezek között az AI vackok között lesz-e valami használható ??
és milyen régi bevált dolognak lehet búcsút inteni,
mint sok frissítésnél.A Win 11 pl. egy trágya ..... elég sok régi naponta használt alapvető dolog kimaradt belőle.
Cserében jött egy rakás szükségtelen szemét.
Túl sok minden azért nem változott. Kb. 2 hónapja élesedett nálam az AI (lehet bétában voltam?), ami az app lista kinézetét eléggé átalakította és volt 2 idegesítő bug, de most megszűntek.
Az AI most már amúgy kikapcsolható (a frissítés előtt nem volt ilyen opció) meg kapott még több újítást és úgy látom más nyelvi modelleket is fel tud használni (pl. Copilot).
Kijavítottak egy apró, de 1 éves bugot. Ha a testreszabás opciókban lefele görgettél, majd rányomtál valamelyik opcióra, akkor csak második nyomásra érzékelte. Most már megy elsőre is. Apróság, de csak kijavították. -
vence
aktív tag
Miért, mégis mi más lehetne 15B, 15C ...
vagy szeretnél egy bug-os Pre16-ot ?!
Az is nagy kérdés, hogy ezek között az AI vackok között lesz-e valami használható ??
és milyen régi bevált dolognak lehet búcsút inteni,
mint sok frissítésnél.A Win 11 pl. egy trágya ..... elég sok régi naponta használt alapvető dolog kimaradt belőle.
Cserében jött egy rakás szükségtelen szemét.
-
Phoenixy
senior tag
-
PeteePeti
őstag
Frissítés érkezett!
-
gbela
senior tag
-
gbela
senior tag
Tudja esetleg valaki, hogy Mo-n ki/hol szervizeli a telefont? Van egy kulfoldon vasarolt telom, a kamera koruli uveg osszetort. Az eladoval nem jutottam semmire, azt mondtak nem tudjak javitani. Gondolom full hatlapot kell cserelni, nincs is ezzel gond, kifizetnem, de az istennek nem talalom hogy megy a magyar szerviz. A weboldalon a tamogatas az angol oldalra visz.
-
kzkz
őstag
Ilyennel találkoztatok már? A rendszer ui leszívta az akksit a töltés után reggelre.
-
Phoenixy
senior tag
Úgy hallottam elindult az Android 16 béta teszt az 50-es szériára.
-
kzkz
őstag
Ma töltöttem először vezeték nélkül a telót, hajnal 2-re 100%-on volt, de reggel fél 6 körül 96%. Ez ilyen? Vezeték nélkül nem tartja 100%-on, csak kábelen?
-
PeteePeti
őstag
-
Laguna012
újonc
-
Prowler
senior tag
Moto Widget app legyen engedélyezve és akkor működik.
-
kzkz
őstag
A weather app-ot indítsd el és állítsd be, utána nekem megjavult.
dbius: köszi! Jól eldugták, korábban ez az akksinál volt, és a képernyőidő szóra se adott fel semmit.
-
PeteePeti
őstag
A lezárási képernyőn az óra alatt, dátum mellet van egy napocska ikon! Mellette meg gondolom a hőmérsékletet neki kellene lennie! Viszont ott nekem is két vonallal ki van húzva, hőmérséklet nincs! Hogyan lehet elővarázsolni oda a hőmérséklet kijelzést?

-
dbius
veterán
Itt találod: Főmenü - Alkalmazások - Képernyő előtt töltött idő
vagy
Főmenü - keresőmezőbe pedig beírod: Tevékenységrészletek megtekintése
és ott a képernyőidőt választod.
Azonban csak 24 órára lebontva tudod megnézni.
-
kzkz
őstag
És olybá tűnik nekem, hogy takarékosabb az akkuval is:
Tegnapelőtti adatok, aznap Anydesken keresztül is kapcsolódtam hozzá több órán át (ez benne van a kijelzőidőben), Authy autentikátorról váltottam Aegisre és az adatok átmentése miatt elég sokat szöszmötöltem vele, hála az Authynak.
Ma is volt benne több, mint 7 óra kijelzőidő, mikor töltőre került.
A kijelzőidőhöz külön progi kell? Az akkunál és a többi beállításnál se találok ilyet...
-
PeteePeti
őstag
-
dbius
veterán
-
PeteePeti
őstag
Always on display funkciót hol kell keresni a telefonon?
-
kzkz
őstag
Igen, egy max. 25 cm-es jó minőségű kábellel (mindkét végén Type-C csatlakozóval) összekötve gyorsan mennek az adatok

Aha, közben kipróbáltam, file transzfert kellett választani, hogy az új teló a vezérlő, de a régi telón tudtam a filekezelőben a copy-paste-et elindítani. Már csorog a DCIM mappa tartalma... A kábel szerintem van 60cm is

Szerk: elkiabáltam, valami hibával elszállt 5% után, de nem tudni miért -
Donki Hóte
veterán
-
PeteePeti
őstag
Azt értem, viszont amíg nem frissül le minden nem szoktam belakni a telefont!
De abban egyetérthetünk, hogy ezek a frissítés folyamatok nagyon lassúak!
-
Phoenixy
senior tag
Viszont frissítés közben használható a telefon, nem kikapcsolt állapotban frissít (Android 12 körül vezette be ezt a Google, de vannak gyártók, akik még mindig nem használják), csak egy újraindítás kell, amikor kész van, addig meg lehet bármit csinálni.
-
kzkz
őstag
Nekem kábelen ~70 GB-nyi adat 3 óra alatt átment.
A képek régi telóre erre az újra másolása hogyan lenne a leggyorsabb? Közvetlenül összeköthetem a két telót USBC kábellel?
-
Donki Hóte
veterán
-
PeteePeti
őstag
-
kzkz
őstag
Motorola Mobile Assistant a neve, elvileg Samsungról át lehet költözni vele, meg Lenovo, és még egy volt. Sajnos Xiaomiról nem tudtam átköltözni.
Illetve iphoneról lehet még migrálni, de az egy másik app. -
PeteePeti
őstag
Ha Samsung telefonról akarok átköltözni akkor milyen appal lehetséges? Motorolának is van hasonló mint mondjuk a Samsungnál a SmartSwitch?
-
Donki Hóte
veterán
Először tényleg ilyen, viszont utána már a háttérben telepít, észre sem veszed.
-
Prowler
senior tag
-
kzkz
őstag
18 órakor kezdtem, és MÁR 22:30-ra kész is volt

Ráadásul volt mellette egy Edge 40 Neo is, azon is el kellett ezt játszani. -
Prowler
senior tag
Szia!
Lassan a végére érsz
Nekem is ugyanez volt, sajnos elég hülyén van kitalálva és lassú is a frissítések telepítése. De ha utoléri magát akkor már jó lesz. -
kzkz
őstag
Sziasztok!
Vettem egy ilyen telót, és már 3 órája sorra szedi le a frissítéseket. Ez normális? Először végigfrissítette az Android 14-es vonalat, majd leszedte az Android 15-öt, most ehhez szedi a kiegészítéseket... Mikor lesz ennek vége?

-
Laguna012
újonc
-
Laguna012
újonc
Ami nem tetszik a Moto Edge 50 Ultrában, hogy az árnyékokat:filmekben, fotókon túlzottan elsötétíti sajnos.
Ti nem tapasztaltátok?
Ebben a tekintetben a legjobb telefon a Mate 50 Pro. -
Laguna012
újonc
€ 600 alatt elég egyértelműen Best Buy ...
a 125 W-os PD / PPS stb. töltő - amit vele adnak,
úgy 15-20 eFt lenne külön.Ja és 16 GB - 1 Tera belső tároló ... azt sem szabad elfelejteni.
.... és olyan apróságok sem túl gyakoriak
(de inkább elérhetetlenek hasonló áron), mint az UWB támogatás.
Más kérdés, h mennyire fog elterjedni.Én elég nagy telefon guru vagyok.
3 db S24 Ultra, 2 db S23 Ultra, és 1 db S22 Ultra, 1 db Huawei P50 Pro, és 1 db Mate 50 Pro-t tudtam összenézni az Moto Edge 50 Pro-val kamera tekintetében.
Az győzetes az S24 Ultra!
Viszont az S24 Ultrát, elverte a Moto Edge 50 Pro, de csak zoom nélkűl.
Sajna srácok
Ez van
Viszont gesztus vezérlésben, fogásban, és árban messze a legjobb a Motorola Edge 50 Ultra
-
orc88
őstag
Köszi, jó tudni

Tok:
Nekem van egy ilyenem (átlátszó keretes) többek között, amit előnyben szoktam részesíteni a többivel szemben, mert ugyan egy kicsit vastagítja a telót a lekerített széleknél (jobban, magasabban feljön a két szélén), de nagyon jól véd minden irányból és a gombok ezzel nyomhatóak be legsimábban.
Van ilyen matt átlátszó és fekete tokom is, ami a gyárilag dobozban lévővel mutat hasonlóságot, azonban a gyárilag mellékelt inkább csak egy hátlap, ami a sarkoknál rákanyarodik, ezáltal a két széle a készüléknek teljesen védtelen marad, így azt nem mertem tartósan használni. Ez a gyáritól jobban véd.
Van még IMAK tokom is, több féle színben, de nekem a füstös és az átlátszó az, ami a fa hátlap miatt nagyon tetszik és ezeket is szoktam használni. Szintén nagyon jó védelmet biztosítanak, de fényes felületük miatt gyűjtik az ujjlenyomatokat, "zsírokat": [link]
Van még vagy 5 különböző fajtájú és színű tokom, amiket a telefonnal kaptam (köztük a már fent említett IMAK márkájú, de színes változat), de azokról linkeket nem tudok adni és inkább azokat használom, amiket fentebb linkeltem.
Kijelzővédő:
Fóliából ilyen matt vagy ez van rajta jelenleg is (ugyanolyanok egyébként de nem tudom pontosan melyik van fent), azonban az aljából, tetejéből és a sarkoknál úgy 1-1,5mm-t le kellett vágnom felhelyezés előtt, mert különben a tokok felnyomták (mindegyik!). Így viszont azóta is hibátlan és nekem jobban bevált, mint a fényes üvegek vagy fóliák.Vettem ilyen üveget is, de mivel a matt fólia annyira bevált, ezért ezt nem is raktam fel, valahol a többi mellett hever.
Köszi!
Pont ilyet kerestem, mint az első tok is, ami kicsit jobban védi lekerekített oldalakat is.
Bedobtam pár különböző tokot és üvegfóliát a kosárba, meglátjuk melyik kombináció váltja be a hozzá fűzött reményeket.
-
dbius
veterán
Köszi, jó tudni

Tok:
Nekem van egy ilyenem (átlátszó keretes) többek között, amit előnyben szoktam részesíteni a többivel szemben, mert ugyan egy kicsit vastagítja a telót a lekerített széleknél (jobban, magasabban feljön a két szélén), de nagyon jól véd minden irányból és a gombok ezzel nyomhatóak be legsimábban.
Van ilyen matt átlátszó és fekete tokom is, ami a gyárilag dobozban lévővel mutat hasonlóságot, azonban a gyárilag mellékelt inkább csak egy hátlap, ami a sarkoknál rákanyarodik, ezáltal a két széle a készüléknek teljesen védtelen marad, így azt nem mertem tartósan használni. Ez a gyáritól jobban véd.
Van még IMAK tokom is, több féle színben, de nekem a füstös és az átlátszó az, ami a fa hátlap miatt nagyon tetszik és ezeket is szoktam használni. Szintén nagyon jó védelmet biztosítanak, de fényes felületük miatt gyűjtik az ujjlenyomatokat, "zsírokat": [link]
Van még vagy 5 különböző fajtájú és színű tokom, amiket a telefonnal kaptam (köztük a már fent említett IMAK márkájú, de színes változat), de azokról linkeket nem tudok adni és inkább azokat használom, amiket fentebb linkeltem.
Kijelzővédő:
Fóliából ilyen matt vagy ez van rajta jelenleg is (ugyanolyanok egyébként de nem tudom pontosan melyik van fent), azonban az aljából, tetejéből és a sarkoknál úgy 1-1,5mm-t le kellett vágnom felhelyezés előtt, mert különben a tokok felnyomták (mindegyik!). Így viszont azóta is hibátlan és nekem jobban bevált, mint a fényes üvegek vagy fóliák.Vettem ilyen üveget is, de mivel a matt fólia annyira bevált, ezért ezt nem is raktam fel, valahol a többi mellett hever.
-
Donki Hóte
veterán
Tok van a gyári dobozban.
Fóliát meg a MediaMarktban rakattam rá, eléggé ívelt a kijelző oldala, nem biztos, hogy otthon én magam szépen fel tudtam volna rakni a telefonra.
-
Phoenixy
senior tag
Új hozzászólás Aktív témák
-
Fórumok
Mobilarena - mobil fórumok
Okostelefonok Mobiltelefonok Okosórák Autó+mobil Üzlet és Szolgáltatások Mobilalkalmazások Tartozékok, egyebek Mobilarena blogokPROHARDVER! - hardver fórumok
Notebookok TV & Audió Digitális fényképezés Alaplapok, chipsetek, memóriák Processzorok, tuning Hűtés, házak, tápok, modding Videokártyák Monitorok Adattárolás Multimédia, életmód, 3D nyomtatás Nyomtatók, szkennerek Tabletek, E-bookok PC, mini PC, barebone, szerver Beviteli eszközök Egyéb hardverek PROHARDVER! BlogokIT café - infotech fórumok
Infotech Hálózat, szolgáltatók OS, alkalmazások SzoftverfejlesztésGAMEPOD - játék fórumok
PC játékok Konzol játékok MobiljátékokLOGOUT - lépj ki, lépj be!
LOGOUT reakciók Monologoszféra FototrendFÁRADT GŐZ - közösségi tér szinte bármiről
Tudomány, oktatás Sport, életmód, utazás, egészség Kultúra, művészet, média Gazdaság, jog Technika, hobbi, otthon Társadalom, közélet Egyéb Lokál PROHARDVER! interaktív
- Használt Samsung Galaxy S21 Ultra 12/256GB, 12 hónap garanciával!
- Szép állapotú Samsung Galaxy S25 Ultra 12/256GB, 12 hónap garanciával!
- Apple, Samsung, Xiaomi, Honor, Huawei, Google Pixel, stb mobiltelefon vásárlás! Azonnal, készpénzben
- Samsung Galaxy A56 5G 256GB
- új, bontatlan, iPhone 16 gyárilag kártya-független, apple világgaranciával
- Új Asus 16 Vivobook WUXGA IPS Intel Core 5 120U 5.0Ghz 10mag 16GB 512GB Intel Iris XE Win11 Garancia
- iPhone 12 mini 64Gb 100% (3hónap Garancia)
- Telefon felvásárlás!! iPhone 12 Mini/iPhone 12/iPhone 12 Pro/iPhone 12 Pro Max
- Bomba ár! Lenovo ThinkPad P52s I i7-8650U I 32GB I 1TB SSD I 15,6" 4K I Quadro P500 I W11 I 6 hó gar
- BESZÁMÍTÁS! GIGABYTE B760M i5 14600KF 32GB DDR4 512GB SSD RX 6800 16GB Lian Li Vector V100R 750W
Állásajánlatok
Cég: CAMERA-PRO Hungary Kft.
Város: Budapest

szóval ezt a részét nem igazán értem!





!A szekszárdi Mediában utolsó bontatlan darab volt 180.000 jó erős magyar forintért!
Épp hasonló okok miatt tiltottam le én is, órákig nem voltam miatta elérhető, írtam is róla itt
)
De abban egyetérthetünk, hogy ezek a frissítés folyamatok nagyon lassúak!
Az egyik a kész fotó.

