Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Throme

    veterán

    válasz grigo #95939 üzenetére

    Hát én totál nem értek egyet ezzel.

    Kellenek a belépő vázak (em 10 a keresős belépő). Elérhetőbb a haladóknál és aki vacillál, hogy most mit vegyen, annak nem feltétlen em5-tel kéne kezdeni (aki meg tele van zsével, az egyből kimaxolja a rendszert, vagy FF-t vesz, szvsz).

    A rev. IV az az em10 , aminek az em10-nek kellettvolna lenni eddig is. A fejlesztett követő/folyamatos fókusz, a kényelemesebb markolat, 20MPx szenzor (ami nem új, csak ebben a kategóriában).
    A panoráma mód is végre normális. A kis gf7-emben már alapból normális a panoráma mód, nem képekből kell összeillesztgetni, külső sw-el. Nem is értettem az oly-t, mit bénáznak még ezzel....
    Em5 3 AF rendszere is benne lesz, ha jól emlékszem a videóra (vagy csak a proci/szenzor)....
    Ha nem kell az időjárásállóság, akkor már nem is kell em5 :N .

    Az új ára pedig olyan amilyen, a régiek se voltak olcsók megjelenéskor!
    Tavaly novemberben már akciózták az MK2-t, idén az MK3-at. 120k - 145k hozzá lehetett jutni ezekhez egy kitobival.
    Itt is többeknek van, vagy volt em10 gépe. Nem biztos, hogy egyből em5-be vágtak volna.

    Vannak olyanok, mint én, akiknek egy szaladgálós másodváz kell. Nem fogunk em5-t vagy em1-et venni.
    Ha nem lenne belépő, akkor az árak láttán elgondolkodnék APS-C milcen.

    #95941) asdf_
    Azért az en10 m4 nincs 300k. Kb 260k (videóban 700€).
    Ne régi pana vázakkal (GX80) hasonlíts össze 2020-as oly vázárakat. Milyen új váza van mostanában a panának ebben a kategóriában (em10/5)?

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák