Hirdetés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Tikakukac

    titán

    válasz MrChris #79830 üzenetére

    Igen. elkéstem. Mármint még nem találkoztál ezzel még, hogy felrakás után kiderül, hogy valamit elcsesztél/nem kellett volna és "ismerősöd" megvette hirtelen? Nekem tucatszám van ilyen :B Haverjaid nem aprót nézegetik hanem elmondod nekik. Ez szerintem egy szint alatt tűnik beadható indoknak, egyébként vérgagyi :B

    A másik esetre pedig nyilván nem kell mondani semmit, lopott dolgokkal nem lejmolunk. Nekem is akkor esett le kicsoda a nick miután megnéztem, hogy hajh, hát ő volt az aki nem tudta megmondani honnan van a gép, miért lockos és miért hatodáron adja, mikor az aprón gyorskereső is dobja az árakat ;]

    Más: Rajalával megy a mailváltás. Az biztos, hogy kegyetlen sík emberek ülnek arrafelé. Magyarra tuti rendelés nem lesz. Lehet próbálkozni ilyen átcímzésekkel és hasonlók, de azt mondták simán van, hogy bukta.
    UK rendelés miért nem megy: ezt nem sikerült megválaszolni.

    Most ott tartunk, hogy minden külföldi rendeléshez support kell. Elküldtem nekik, hogy mennyi országba lehet rendelni a form szerint. Azóta csend van, szerintem lefagytak :P

    [ Szerkesztve ]

    A fiatalok 50%-a optimistán tekint a jövőre. A másik felének nincs pénze drogokra.

Új hozzászólás Aktív témák