Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • zolikaDB

    veterán

    válasz asdf_ #71435 üzenetére

    Köszönöm mindenkinek! :R

    asdf_: jártam pár topikban, beszéltem jópár emberkével, néhány helyen (itt is), pár hsz-t már átfutottam, és read only vagyok. Én is ahhoz a táborhoz tartozom, aki kezdő, laikus, nem biztos h fél milliót adna egy felszerelésért, de nem elég a mobil, és a kompakt, ha meg csúcskompakt, akkor megvan az igény, h annak az árából inkább én tekergessem, amit akarok, mert képes és hajlandó lennék megtanulni. Ettől persze a kínálat nagyságának és a tapasztalat hiányának okán simán tudok rossz döntést hozni.
    Sok-sok dolgot mérlegeltem, és ex-DSLR-es kollegák is győzködtek. Beltérre, gyereket, mozgásban is akár, babát, illetve kint nyaralást, családot, és "csak úgy" fotóznék. Mellesleg nem bánnám, ha a felvett videó nem egy "paca" lenne, de gondolom, egy elég jó mobil videóját simán übereli egy MILC. Erre szánnék max 200k-t.
    Szóval, amire jutottam, az a Canon EOS 100D és az E-M10. Nyilván nem egy ligában játszanak, ahogy sok helyen olvasom.
    Az alap cucc nálam ez lenne: 18-135 + egy fix fényerős, MILC-nél ennek megfelelője.

Új hozzászólás Aktív témák