Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • hegyimorc

    senior tag

    válasz .mf #60375 üzenetére

    Ezt lehet középoszlop nélkül használni. (A képemen is anélkül van)

    Épp most mértem le: a hozzá adott fejjel, cseretalppal, középoszlop nélkül 800g, a középoszlop 70g. Az alu változat kb 20 dekával több, cserébe árban majdnem csak fele. (A vicc az, hogy az alura nem kaptam volna kedvezményt, a karbonra elég jelentőset, így nem volt olyan nehéz választani :) )

    A tokja szerintem nem rossz, sokkal szarabbakat is láttam már, de nem fogom használni, mert hátizsákban akarom hordani.

    Nem olyan masszív mint a képen mellette álló benro, de annak nem 4, hanem csak 3 szekciós a lába és eleve vastagabb. Azt nem lehet középoszlop nélkül használni, de van hozzá egy rövid középoszlopom is. A lábak mindkettőn teljesen visszafordíthatóak. (De a Benro így is majdnem 40cm)

    Nekem a gyorszár nem tetszik, direkt csavarost kerestem. Igaz, hogy az előbbi gyorsabban rögzíthető, de kevésbé megbízható. Ha állvánnyal vagyok, nem sietek annyira, hogy a gyorszár előnyei számítsanak.

    Eladó 100km-t futott CUBE SL Cross Race fitness bringa 460eFt helyett 300eFt-ért (kb 175-195cm közötti magassághoz) : https://goo.gl/acsjPA

Új hozzászólás Aktív témák