Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Freddy76

    addikt

    válasz Tulku #14571 üzenetére

    Igazad lehet. Az arcfelismerést kikapcsoltam, nem is próbáltam, de kipróbálom, mit fejlődött az elmúlt években... A korábbi gépek arcfelismeréseivel az volt a bajom, hogy a vázától kezdve a csilláron át a kanapéig mindenhol arcot láttak... A 20-asról néztem videókat itt-ott, nem győzött meg, az őszintét megvallva (a képminőség persze más tészta, az faxa), de természetesen fog kapni bizonyítási lehetőséget.

    Ellenben Olympus FL36R vakut újonnan is lehet kapni 60 körül, használtan nyilván olcsóbb. Első körben az lesz.

    A 12-50-en még dilemmázok, jókat (is) írnak róla, de nagy, elveszik vele a méretbeli előny :) . Kisebb zúmra érdemes cserélni?

    Ijk:teljesen igazad van, de még mindig ez a leggyorsabb, legegyszerűbb megoldás "házi" gyerek- és családi fotókra. Tehát ha a ráfordítás/minőség arányt nézem, akkor kiváló (ráfordítás alatt nem az anyagiakat értem elsősorban). A nézdmitcsinálagyerek, fotózdlegyorsan felszólítást követően egy vaku felpattintása belefér, ernyőzés már nem :)) .Amúgy a nickedben az első betű kis L, vagy egy nagy I?

    [ Szerkesztve ]

    "Uram, Ön részeg." "Hölgyem, Ön pedig csúnya. De én holnapra józan leszek."

Új hozzászólás Aktív témák