- One mobilszolgáltatások
- iPhone topik
- Mobil flották
- Android alkalmazások - szoftver kibeszélő topik
- Bemutatkozott a Poco X7 és X7 Pro
- Milyen okostelefont vegyek?
- Magisk
- Garmin Forerunner 970 - fogd a pénzt, és fuss!
- Kicsomagolták a Vivo X Fold 5-öt (videó és fotók)
- Samsung Galaxy A35 5G - fordulópont
-
Mobilarena
Pár hasznos infó érhető el az összefoglalót megnyitvaˇ
****CS:GO OFF TOPIC****
[PH!] Steam Group | Facebook
Ha szeretnél jönni 10-es mixre,discordon jelezd
|PH CSGO Discord | Discord beállítási útmutató |
Láda Drop útmutató| Major infó
Új hozzászólás Aktív témák
-
csaba951
veterán
válasz
Redneck #33600 üzenetére
>Mit jelent hogy a piac haldoklik?
Nem!
Ma technikai problémák léptek fel. Az árak nem a "valós" értékeket mutatják. Előbb "túlságosan" magasak voltak, mivel az újonnan feltett item-ek nem jelentek meg. Most már megjavult, viszont rengetegen tették fel az item-jeiket, így az árak "leestek". Kell minimum 1 nap, amíg megint "normális" árakat látunk Market-en. Viszont most hétvége van, szóval ez igazából már csak hétfőn/kedden lesz. Addig fel/le mennek majd az árak. -
#97716736
törölt tag
válasz
Redneck #33578 üzenetére
Az egy dolog hogy így lett kitalálva, nekem is belehet állítani 1000Hz-et, de nem kell mindenből a legjobbat a maximumot használni, mert sokszor inkább árt, mint előnyödre válna. Én utána olvastam több helyen is, és nem ajánlották az 1000Hz-et. De még 144Hz-es monitoron se vennéd észre a különbséget 500 Vs 1000Hz-nél.
Azoknak ajánlják akik Eizo foris monitort használnak, és használják a 240Hz-es Turbo funkciót, de ugyebár ezzel nő az input lagg is, és ezzel próbálják csökkenteni, de ez csak parasztvakítás.
Ha lenne 10000Hz-es egér is, gondolom te azt is beállítanád?
Haverom alaplapja ami igen jó, instabilabb lett a gépe egy idő után, miután visszaállította 500Hz-re, nem jöttek elő problémák.
Sokaknak fagyást okozott, nem mozgott az egér stb.
Rád bízom. Attól hogy 1000Hz-en használ valaki egy egeret, 99.99% hogy jobb nem lesz. -
SRII
őstag
válasz
Redneck #33533 üzenetére
igen már jobb, igaz fura volt miután kikapcsoltam a win7 alatt az egér pontosságot.
dpi: 1000
a cs:go egér beállításnál jelenleg 2,14-és 1,97 között próbálgatom, egérgyorsítás a játékban kikapcsolva., most egy kicsit mintha jobb lenne, kezdem érezni, de még mindig küzdök azon dologgal, hogy mikor a célkeresztet a játékban lövésre irányítom és célzok akkor gyorsnak érzem DE mikor nézelődőm, meg kell fordulni, vagy a sarokba kell rántani az egeret mert az enemi ott lő akkor meg lassúnak érzem, szinte alig tudom odahúzni az egeret,ha értitek mire célzok, ha pedig feljebb rakom az egér érzékenységet a játékban akkor gyorsan odamegy az egér ahova mozdítom, és gyorsan is meg tudok fordulni, ráhúzni az ellenfélre, de mikor célozni kell akkor már nagyon gyors...ezt még ki kell küszöbölni. -
#97716736
törölt tag
válasz
Redneck #33533 üzenetére
1000Hz-en teljesen felesleges használni az egeret.
1. Azért mert nagyobb teher hárul az alaplapra CPU-ra, nem biztos hogy végig stabilan tudja hajtani.
2. Akkor van jobban jelentősége ha legalább 120Hz-es vagy 144Hz-es monitoron használod.
3. Sokkal célszerűbb az 500Hz, stabilan tudod tartani, és a kettő közti különbség meg 1ms azt meg nem veszed észre.
Egér topikba ugorj be, ott elmondják miért nem jó 1000Hz-en. -
BaLee
addikt
válasz
Redneck #33416 üzenetére
Tényleg csak szerencse kérdése. Ha ugyanez a struktúra lesz, hogy minden apró kis küldetés ládát dob akkor 1 nap alatt lent lesz az ára 1€ alatt, majd pár nap alatt ez is ott lesz 0.04 környékén annyi láda drop lesz. Ráadásul a kulcsok is csak drágulnak ami szerintem megint csak lefelé nyomja a ládák árát.
Talán 1 éve kezdtem játszani akkor ilyen 1.37€ környékén voltak a kulcsok most majdnem duplája. Valvenak ez könnyű pénz...Skinekből mondjuk nekem is csak 1-2 értékelhetőbb esett (1-2€ közti) de eddig nekem minden Operation visszahozta az árát.
-
szebe
addikt
válasz
Redneck #33416 üzenetére
Ha az elején meg tudod venni, és szerencséd van a ládákkal, akkor könnyű pénz. Én picit megszívtam a Vanguard-ot, mert kb. a 3. napon tudtam csak megvenni, addigra pedig annyira elértéktelenedett a ládája, hogy teljesen feleslegessé vált eladni, így felhalmoztam 40-50 darabot belőle. A skinekkel se volt túl nagy szerencsém, a legértékesebbet valahol 1 euro környékén tudtam eladni.
-
Arkennys
addikt
válasz
Redneck #33032 üzenetére
de füstnél még mindig működik azért, hogy füst, majd gránátot dobsz mögé és átlátsz rajta egy pillanatra, a kontúrokat (ha nem túl messze füst mögött robban fel). Ez hiba avagy nem annak vehető? Szidnak mindig, ha így lövök ki valakit, és kiabálják a WHt
ZeroDK: jogos, csak nem tudtam ez direkt van e így, vagy mi a fene, mivel amennyire enemyről látom, ők nem ismerik ezt a jelenséget többnyire
-
po1son
addikt
válasz
Redneck #29380 üzenetére
Tegnap szurkolt nekik a magyar cs:go közösség nagy része, de nem éltek a lehetőséggel. Vp ellen nem várta el senki tőlük, hogy nyerni fognak, de azért a 3 kör az elégé nevetséges. A hell az meg simán verhető volt szerintem. De hát a profizmustól ők még messze állnak, mint csapat és gondolkodásban is. Habár egy-kettő csapattagnál az aim sem volt a legjobb, de foghatjuk az izgalomra.
-
-
Slystyle
őstag
válasz
Redneck #27728 üzenetére
Igen, sajnos én is tapasztaltam már jó pár Faceit-es demo-nál, hogy egyszerűen hibás már első letöltésnél is fájl. Volt egy knife round ace-m Mirage-on és azt szerettem volna szerkeszteni és ugyanígy jártam. Rákérdeztem Faceit support-nál, annyit mondtak, hogy szerver felőli hibájuk volt, de már mostantól jónak kell lennie, tehát az a demo fájl, ami pont nekem kellett volna, sose lett jó.
-
Lacek89
tag
válasz
Redneck #27631 üzenetére
Külön témát nem csinálok neki, majd a következő update javítja, MM-ről ne vágjon ki a többi nem számít. Btw ez a hiba eddig új, korábban olyan szokott lenni hogy beakad a hang pá mp sötétség aztán magára talált újra. Viszont MM-be D2-őn ha CT oldalra kerülök gyakorta töltöm a warmup-ot a textúra alatt, mögött, érthetetlen hogy miért.
-
fntastic
aktív tag
válasz
Redneck #27601 üzenetére
Ez a Goose to Goose mit takarna?
Monitoros kérdéshez: szerintem a túl nagy se jó, bár preferencia kérdése is, de én szinte jobban szeretek egy kicsi 4:3-as monitoron játszani mert könnyebben belátni az egészet. Amúgy 21,5-esen játszok. Egy 120/144Hz-es monitor lenne az igazi, de nincs rá pénz.
Pedig örültem már, hogy senki nem használt CZ-t, jó volt Tec-9-eket meg Five Seven-eket látni.
Bár a maradt hosszú draw animation miatt AWP/Scout mellé venni legalább talán nem olyan jó választás.CT-knél lehet talán a legerősebb eco körben.
Ti hogy látjátok ezt a dolgot? -
mepet
addikt
válasz
Redneck #27487 üzenetére
Az én közvetlen környezetemben kb. 15 ládát nyitottak. A legértékesebb skin is 5USD érték alatti volt... Ráadásul tudtommal a valve-nek nincs törvényi kötelezettsége a skinek előfordulási valószínűségének publikálásával kapcsolatban, ellentétben például a Szerencsejáték Zrt-vel. (Lásd: akármilyen sorsjegy hátulja!)
Egy kis statisztika 347 ládanyitás alapján: [link]
-
-
mepet
addikt
válasz
Redneck #22805 üzenetére
Igaz. Elnéztem. Szóval a P2000 az amivel a CT-k kezdenek, a P250-et pedig pénzért lehet megvenni bármelyik oldalon. A P250 váltotta az 1.6-ból jól ismert sig-sauer-t, kódnevén a p228-ast. Ez a 13 golyós csoda volt az 1.6-ban, amit az 1.6 megjelenése után 1 héttel már senki sem használt.
Én mindig veszek defkitet, 400dodó marad első körben pityura, így csak a P250 jöhet szóba. Azt könnyen lehet, hogy még ki sem próbáltam.
-
csaba951
veterán
válasz
Redneck #22735 üzenetére
>még sosem volt saját steames tranzakcióm.
Hát, akkor itt rögtön szomorú véget is ér a Market használatod!
TF2/Dota 2/CS:GO Shop-ban/játékokban sem vettél soha semmit valódi pénzért? Mert ezek is beleszámítanak.
Ha nincs bankkártyád/bankszámlád, akkor a legegyszerűbb ha csinálsz egy saját PayPal fiókot (nyilván a saját, valódi adataiddal!). Barátod ide küld pénzt a saját számlájáról. Te meg erről megveszed a legolcsóbb játékot/dlc-t a Steam Store-ban (ma ez a legolcsóbb). Utána 30 nap próbaidőn vagy. Amikor letelik - és megvan a többi feltétel is amit írtam - már használhatod a Market-et!
-
csaba951
veterán
válasz
Redneck #22733 üzenetére
Market használat feltételei:
* minimum 30, maxiumum 365 napja történt vásárlás a Steam Store-ban
* legalább 15 napja bekapcsolt SteamGuard
* ugyanannak a kliensnek/böngészőnek a használata legalább 7 napja.Tehát nem kell pénzt töltened a Wallet-edre, ha egyébként a fenti dolgok megvannak.
(Meg nem reseteltél a közelmúltban jelszót, meg nem adtál meg (Store) vásárlásnál a korábbiaktól eltérő fizetőeszközt. Ezekre ugyanis xx nap Market használat tiltást kapsz.)
>Vagy pénzt küldeni az ő fiókjából?
Közvetlen küldés nem lehetséges. Úgy lehet megoldani, ha te felraksz valami 3 centes biz-baszt a Marketre mondjuk 300 €-ért, ő meg megkeresi, és megveszi. Így a te Walllet-eden landol a 300 €-15% jutalék.
>Esetleg az ő kártyájával az enyémre tölteni?
Nagyon-nagyon rossz ötlet keverni az ilyen adatokat. A Steam alapvetően azt tekinti a fiók tulajdonosának aki az első vásárlást végrehajtotta. Ha ez a haverod, akkor őt. Ha után 5 év alatt veszel 1000 db játék rá, és a haverod visszakéri a Steam Ügyfélszolgálattól, akkor neki adják oda. Te meg buktad a játékaidat. Na, például ezért nem szabad használt fiókot venni!
-
válasz
Redneck #22607 üzenetére
Mert nem is kaphat érte, in-game funkció, online szerveren nem tudja használni, max ha rconnal bekapcsolja, de akkor megint ott tartunk, hogy beépített funkció.
Azt nem tudom, a késleltetett banolás működik-e még, régebben egy ideig nem feltétlen a csalás pillanatában kapott bant az illető, hanem volt egy kis delay benne.
-
#97716736
törölt tag
válasz
Redneck #13747 üzenetére
Aki Supreme, Global Elite a rendes accján, az nem csinál még 1 accot. Inkább a csalók csinálják ezt, a szaros rank rendszer miatt. Ha nem lenne semmilyen rankozás, ennyi csaló se lenne. 80+ kill, meg elég dúrva akár az első meccsén lőtte az új accon, akár nem.
Régen 10/9 normális ellenfelet kaptál, most meg már 10/9 csalókat kap az ember. -
Mate
nagyúr
válasz
Redneck #13445 üzenetére
Most már nem nézi a gyűjteményt, csak a fokozatot.
Más:
Elegem lett már az állandó "nincs engedélyezve a cookie" dumából, így megkerestem a megoldást. Aki szintén ezzel küzd:1. Open Internet Explorer
2. Internet options ( Top right is a Gear Icon)
3. Go to Privacy tab
4. Advance
5. check " Override automatic cookie handling"
6. Select Accept for both First-Party Cookies & Thrid-Party Cookies
7. Check under " Always allow session cookies"
8. Ok > Apply > Ok
9. Close Internet Explorer and Restart Steam
Új hozzászólás Aktív témák
Hirdetés
- Tudástár Counter-Strike: Global Offensive
- Szeged és környéke adok-veszek-beszélgetek
- Háztartási gépek
- Spórolós topik
- One mobilszolgáltatások
- Formula-1
- iPhone topik
- Milyen egeret válasszak?
- AMD K6-III, és minden ami RETRO - Oldschool tuning
- One otthoni szolgáltatások (TV, internet, telefon)
- Sony MILC fényképezőgépcsalád
- További aktív témák...
- Wilbur Smith könyvek (15 db) egyben
- MSI CreatorPro Z16P - i7-12700H, RTX A5500, értintőkijelző
- ÁRGARANCIA!Épített KomPhone i5 12400F 16/32/64GB RAM RTX 3060 12GB GAMER PC termékbeszámítással
- Azonnali készpénzes GAMER / üzleti notebook felvásárlás személyesen / csomagküldéssel korrekt áron
- Phanteks NV5 MK2 White (PH-NV523TG DMW02)
Állásajánlatok
Cég: CAMERA-PRO Hungary Kft
Város: Budapest
Cég: PC Trade Systems Kft.
Város: Szeged