Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • chopin42

    őstag

    válasz Create. #33038 üzenetére

    Játszani olcsóbb, mint építeni, de én értem, miről beszélsz :D
    Mindenesetre intelre váltani nem bölcs dolog, ha van készlet, ha drága az amd. Most _szerintem_ várni kell, és örülni, hogy van cucc, nem bizniszelni, kivéve, ha van igp, mert akkor gpu nélkül van élet. De hamarosan itt a ddr5, addig szerintem a 3xxx/10xxx is bőőőven elég, minden gput kiszolgálnak 1440p/2160p alatt közel azonos teljesítménnyel, a fullhd is gpu limites, ha nem 3080-al tolja az ember. Én ugyan nem játszottam sokat magas fps-el, mert 60 hz a monitorom, de sosem értettem, miért kell 120+fps a jó élményhez, kompetitív játéknál se segít senkin, ha 60-ról 120ra megy, ahhoz kell gyakorlás is, az meg megy butított grafikával meg vsync nélkül is, 3600-al is. 120-ról 140+ra pdig nem lesz hirtelen esport bajnok senki, max placebó jön.
    De azért remélem beválik az intel, de a 11xxx se lesz jobb, mint a 10xxx, rámennek az egyszálas max órajelre, mikor többek között a ryzen miatt egyre több a multicore alkalmazás. ...De majd ha jó lesz, a benchmarkokra verik, ha nem lesz jó, akkor pedig jön a "benchmark hülyeség, a valós élmény számít" bullshit....

    Szakmai kérdések csak a fórumban...

Új hozzászólás Aktív témák