Hirdetés
Talpon vagyunk, köszönjük a sok biztatást! Ha segíteni szeretnél, boldogan ajánljuk Előfizetéseinket!
-
Mobilarena
PlayStation 4 összefoglaló.
MIELŐTT KÉRDEZEL, OLVASD EL!
Aktuális:
Kölcsönjáték nyilvántartó
Új hozzászólás Aktív témák
-
saelin
veterán
Mivel pont előtted írták hogy bugos mint a franc, így én biztosan nem venném meg... Ha tényleg jó maga a gameplay és a story, akkor a sok bug eléggé el tudja rontani az összképet. Ilyenkor várni kell egy fullos patchet és csak utána megvenni egy akcióban, vagy ha bekerülne Access-be az még jobb lenne. Nincs is annál rosszabb mint amikor az első végigjátszás egy technikai hibákkal teletűzdelt emléket hagy az emberben, aztán rá egy héttel, hónappal meg jön a bugfix, de már nincs kedved/időd újra tolni...
Single cucc hónapokkal később is ugyan olyat fog szólni mint a megjelenés napján. Nem kell siettetni.
-
30z.Samu
félisten
Én a MW 2-t még szerettem, azt még végigtoltam, a 3-mat konkrétan félbehagytam és azóta nem játszottam CoD-dal, követtem ugyan hogy mik voltak, de egyiknél sem éreztem a késztetést, hogy megvegyem. Vagyis PC-n megvettem 1600-ért a IW-t, de azt is megbántam, bűn rossz. Most az új MW-nél látom, hogy mintha észhez kaptak volna végre. Erre a kommentedre jött érdemi válasz?
-
Batyops
aktív tag
Azt azért tegyük hozzá hogy a Bf-en kívül nincs is konkurencia. Szóval bőven elég nekik ezt a szintet hozni mivel nem is nagyon van kivel versenyezni. És mivel így is rekordot döntenek az eladások nem is nagyon akarnak komolyabb változásokat eszközölni. Véleményem szerint az Fps felhozatal elég gyér.
-
ProEvoFan
nagyúr
Az IW után minden megváltás.
Szerintem a WW2 és MW a ps4/xbox one éra legjobb CODjai.
Az egyjátékos kampányban nekem átjött a nyers háború borzalma. spoiler spoiler Az említett chapter után kicsit pihentettem is a játékot.A két gyermek menekülése a városból főleg.
Persze tele van a szokásos klisékkel az egész, de ennek ellenére modernek hat az egyjátékos kampány.Ahogy a fiatalok szokták mondani mikor teljesen elégedettek valamivel; "cool, nagyon menő" az új COD.A Grafika az csak a szérián belül forradalmi, nem a generáció legszebb játéka, de a régebbi részekhez képes hatalmas az előrelépés.
A multi meg k* jó.Teljesen rákattantam...érted, én, aki utál kontrollerrel fpst játszani.
Eddig(!!!) taktikusabb, lassabb, nem annyira reflex játék, mint a régebbi részek.Mondjuk a WW2 sem volt már az, de itt hatványozottan igaz. -
#42308056
törölt tag
Az F1 bántóan átlagos. Még mindig ott tartunk 2019-ben, hogy ha egy autó megáll technikai gond miatt (ami a játékossal meg se történhet), akkor egy idő után eltűnik az út széléről, semmi olyan hogy odafutnak a pályabírók, jön a daru vagy ilyesmi. És még sok gagyi vagy buta megoldás van benne.
-
hombre[EU]
veterán
-
Frod
addikt
Én Midnight Blue-t, de idén az vagy nem volt sehol, vagy ha igen nem jó áron.
De után a sorban nekem is Steel Black jön - ennek ellenére, mégis a narancsot vettem, mert a sima fekete, és a GoW ezüst után picit másmilyet szerettem volna.
A most őszi kollekció viszont nekem full felejtős. -
-
Mike
veterán
-
Ó, istenkém... a nagybetűs Véleményterror! Az!
Egyetértenék, ha pl. a Logout-os cikked alatt megjelentek volna a házigazdák, és elkezdtek volna kóstolgatni a tartalma miatt, neadjisten levetették volna a cikket, vagy valami.Tudod kik bújnak emögé a kártya mögé? Azok, akik - ha nem jön be nekik az izomból felháborodás - az első kollektív seggberúgásra elkezdik keverni a kulimászt ilyenekkel:
- nem a vitapartnernek történő egyenes válaszadás, másnak panaszkodás;
- kitérés a konkrét érvek elől;
- felelősség elkenése;
- "engem itt bántanak" jelenség;
- "én csak jót akartam" szindróma.
Szerintem senkinek nem válik kárára, ha a fentieket elkerüli; nem mintha Te bármelyikben sáros lennél.(#223773) .LnB
"Nem számít a véleménykülönbség."
De igen, ezért járok erre a fórumra.(#223780) .LnB
"És az én kommentem felháborítóbb, mint az ha igazam van...Sajnálom. Ezt nem tudom elfogandi. Nyugodtan rúgjatok érte agyon. Nem érdekel."
Haggyámá'. Mert Téged annyira meghatott AliceWake magyarázata.A "RÁGALMAZÁS" kifejezésről pedig: ha jól emlékszem, egyetlen alkalommal használtam, a továbbiakban idéztem. Lehet, hogy icipicit erőske volt, de nem feltétlenül jogi kategória, és volt némi alapja, ti. nem tudhattad 100%-os bizonyossággal, hogy Alice elbliccelte a végigjátszást, csak "nagyon úgy tűnt"... ha már a kifejezéseken lovagolunk.
(#223787) Bogyi007
"Az nem lehetséges hogy a cikkírónak van egy másik profilja is és esetleg azon játszotta végig a játékot?"
Hogy a mindenki által ismert nick-hez tartozó, "hivatalos/nyilvános" AliceWake profilon kívül lenne még egy privát fiókja is? Ne viccelj. Kizárt!
Ahogy itt a topikban minden PS4 felhasználónak csak és kizárólag 1db accountja van, úgy Neki sem lehet ennél több! Bármi egyebet állítani hazugság! -
ManUnited
aktív tag
Tudom hogy mit jelent, csak leírtam hogy mire gondolhatott rágalmazás alatt.
"de senki se foglalkozik azzal amit valójában mondani akartam."
Ezt sikerült elérned a "mélységesen felháborító" stílusoddal, amivel egyből támadtál, vadáskodtál. Még ha valid is volt az állítás, egyből olyan stílusba terelted a beszélgetést, aminek csak ez lehetett a vége. Ha egy kevésbé indulatos hsz-t írtál volna a kérdéseiddel, szerintem többre mentél volna. Persze ez csak az én véleményem. -
Ez bizony kimeríti a rágalmazás és becsületsértés fogalmát is (kicsit nem ártana ha utánaolvasnál). Ebben az esetben (ismét) sikerült alaposan túllőnöd a célon. És mindezt miért? Mert valaki más véleménnyel van egy sz*ros játékról amit te annyira imádsz?! Ébredj már fel! Komolyan nem tudod ezt elengedni?! És ha nem játszotta végégig? Ezzel főbenjáró bűnt követettel el, tehát kijár neki a nyilvános megaláztatás??? Az a minimum, h bocsánatot kérsz a szerzőtől.
-
"És ne te vádoljon meg passzív agresszióval, aki direkt túloz, hazudik, csak azért, hogy nyomatékosítsa az állítását rólam."
Idéznéd, hogy hol hazudtam rólad? Linkkel, persze."Egyetlen apró szurkálódó megjegyzést elejtettem kikacsintásként abban az írásomban. De közelében sincs annak amit te próbálsz itt bizonygatni. Ezt konkrét hazugságnak nevezem.
+
Mindemellett volt Xbox360-am évekig, és teszteltem Xbox One-t itthon, én személyesen, huzamosabb ideig. Semmiben sem hazudtam."
Annak nevezed, aminek akarod, de a cikkből sehol nem derül ki, hogy volt XBOX-od, csak az derül ki, hogy kő-PC-s voltál. Mégis miből kellene az ellenkezőjét gondolnia az olvasónak?
Hasonlóképpen: a DS cikk kapcsán benned is felmerülhetett volna, hogy a látszat ellenére AliceWake mégis végigtolhatta a játékot.
Másképpen fogalmazva a DS cikket illető kritikádat, amit most is tartasz, ill. bizonygatsz, ez alapján hazugságnak lehet nevezni."Rágalmazásról pedig szó sincs. Kérlek, hogy ne túlozd el a dolgot. A rágalmazás egy egészen más téma."
Hátöö... vö.
" Legalább vette volna a fáradtságot egy végigjátszásra. És nem is arról van szó, hogy elszenvedte magát a feléig mondjuk. Nem."
Értem. Tehát Te nyugodtan kritizálhatsz akárkit a fórumon, tetszőleges hangnemben és túlzásokkal, de ha visszanyal egy fagyi, akkor még a szemantikát is kikéred magadnak.
Ejj, de érzékeny a lelkem!"Felháborodásomat fejeztem ki, amit most is tartok."
Sok sikert hozzá. -
Gebriel
veterán
"de senki se foglalkozik azzal amit valójában mondani akartam."
Ezért írtam, azt mit írtam, Nem a mivel, hanem ahogy mondtad.
Persze a tényen nem változtat, akkor is meg lett volna magyarázva a másik részről, hogy jó az úgy, csak így pont te adtad az indokot arra, hogy "senki se foglalkozik azzal amit valójában mondani akartam." -
"Egy cseppet túlzó a zaklatás vádja. Írtam egy feltételezést. Tisztázást kértem. Ennyi."
Ez igaz a #158-as kommentedre, de rögtön azután, válaszra sem várva benyomsz egy erősen dehonesztáló fikaáradatot a #159-ben, amiben tényként közlöd a megállapításaidat.
Ugyan a #170-ben megpróbálsz finomítani az ártatlanság vélelmének felemlegetésével, de ezt rögtön zárójelbe teszed, amikor a cáfolatra konkrét bizonyítékot követelsz.Roppant korrekt. A privátok emlegetését meg nyugodtan el is felejtheted: ha nyilvánosan kezdtél el egy vitát/fikát, akkor finoman szólva sem elegáns erre hivatkozni.
Nem tudom, hogy zaklatásnak minősül-e ez a kis affér, de hogy passzív agresszió, az 100%.
Mellékvágány. Hogy érezd picit, miről is szól a dolog, párhuzamot vonok a régi gonzo bejegyzéseddel. Az írásodban közlöd, hogy...
- világéletedben PC-s voltál, konzolod (PS, XBOX, Nintendo, stb.) nem volt;
- PS4-et vettél, ami teljesen lenyűgöz, fantasztikus, stb.;
- a ziXBOX szóra sem érdemes, röhejes, szánalmas, stb.AliceWake-et illető kritikád nyomán ebből az egyszeri olvasó...
- megállapíthatná, hogy az író tudatosan él a műfaji keretekkel, sajátosságokkal (lásd: gonzó írás);
- levonhatná a következtetést, hogy az író egy hiteltelen f@x, aki csak úgy össze-vissza ír minden f@xságot (ti. sosem próbálta huzamosabban az XBOX-ot);
- de legalábbis úgy érezhetné, "mélységesen felháborítónak tartom, hogy az olvasókat még annyival sem tisztelte meg a kedves író, hogy kipróbálja az XBOX-ot. És úgy írjon róla véleményt.
Még csak nem is az a baj, hogy véleménykülönbség van az itt leírtak, és az én véleményem között. Hanem az, hogy fals képet mutathat a konzolról. Legalább vette volna a fáradtságot egy-két progi végigjátszására. És nem is arról van szó, hogy elszenvedte magát néhánynak a feléig mondjuk. Nem."
-
AliceWake
HÁZIGAZDA
Akkor itt is. Ha már.
A "szénné savazta" szövegértési nehézségekre utal.Mellesleg baromira nem a saját profilommal játszottam.
És nem, valóban nem voltam lenyűgözve, noha a játék érdemeit nem mulasztottam el kiemelni. Ahogy a hiányosságait sem. Egy teszt nem rajongói élménybeszámoló vagy marketing anyag.Szerk. Mielőtt valaki messzemenő következtetéseket vonna le, valóban letiltottam az összes profilomat, inkluzíve Steam, mert ez egyszerűen hátborzongató.
-
malystryx
senior tag
Tegnap este a végére értem a sztorinak, holnap vagy holnapután el fogom olvasni a blogos írásodat a DS-ről. Addig nem akartam spoilerezni magamnak. Nálam történet ügyileg az abszolút csúcs a Days Gone-al egyetemben, ez nyilván más mindkettő, de a DS iszonyat mély, és hihetetlen sztori. Kíváncsi voltam hogy miért ez a fikázás meg a savazás, de aztán a történet előrehaladtával megnyugodtam hogy a türelmetlen khm.. nagytudású pistikék 1-2 óra játék után azt ragasztották rá hogy postaszimulátor meg egyéb ratyiságok. Hát az ilyeneknek inkább tetris való.
Elképesztő hogy mennyire vissza tudja adni a játék az élet nehézségeit, hogy a végén újra meg kell tenni a nagy visszafele utat gyakorlatilag semmi nélkül, és a sztorit elképesztően lassan de fokozatosan apró részletességgel kibontja. A közösség bevonása meg óriási plusz pont hogy az összetartást szimbolizálva és az egymást segítő cselekvésekkel könnyebben boldogulunk mint a való életben. Így kellene lennie, de nem ez van sajna. Mint egy életszimulátor, eléggé hajaz az élet keményebb kihívásaira helyenként.
Őszintén kíváncsi vagyok hogy Te mit írtál, majd megírom ha elolvastam.
Más. A Netflix-en mától nézhető a The Irishman, akinek esetleg a régi gengszterfilmek bejöttek, sztem érdemes megnézni. -
Deck
titán
Köszi
Amúgy nem csak 1 oldal tesztjeit szoktam olvasni. Nincs bajom se a DS-el de mikor jönnek a farkasos csávó félék és kijelentenek ilyeneket:
"Az, hogy ez 2019-ben a GOTY az senkinek ne legyen egy kicsit se kérdéses"
"A Death Stranding egy kövér,lesajnáló vigyor a jelenlegi videojáték-ipar által szállított ipari szemét felett, olyan minőséget képvisel, ami egy teljesen más dimenzió."
Na ez szúrja a szemem.. Gameplayileg egyetérthetünk, hogy nem nagy cucc a DS és nem lett új műfaj sem ahogy K. mondta, hogy lesz. Ők pedig videojátékot készítettek. Bár lehet mindenki mást vár egy videójátéktól..
A minimum lett volna egy MGS féle megoldás.
Ezért, mondtam hogy jobb lett volna egy Detroit féle játék. A történet meg biztos, hogy ott van a szeren ez nem kétséges.
De a DS nagyon nagyon megosztó lett ez tény.Ezek csak a saját véleményem tükrözik.
-
30z.Samu
félisten
Ja hogy azt Ő írta, őszintén szólva bele se olvastam, ennél a játéknál szerintem tök felesleges tesztet, kritikát olvasni. Annyira megosztó, hogy hihetetlen, nincs köztes opció, vagy tetszik, vagy nem. OW Zoly is úgy savazta a játékot, hogy végig se tolta, persze állítólag azóta pótolta, de semmilyen formában nem jelezte, hogy változott-e bármiben is az álláspontja. Akik végigtolták, azoknak tetszett, nekik volt türelmük hozzá, érdekelte őket mi ez az egész, amit Kojima a játékos elé rakott.
-
sp8787
addikt
Mondjuk ha ez igy igaz akkor az irto nagy eges!
De ugye siman le tudod tiltani ,hogy lassak a trophy-jaidat.
Raadasul ha rakeresek erre az ID a psnprofiles-on ott meg nem mutat semmit.EDIT
Ha a psnprofiles-on nem latok trophy-t akkor nem volt online a gep azaz ertelemszeruen maganak a jateknak az online resze-rol fogalma sem lehetne az illetonek.
Gondolom en. -
penge111
addikt
Hmm, hogy hiányoznak nekem ezek a lanpartik. Régen suhanc koromban mi is nyaranta 2-3 napra összeröffentünk a Tisza parton egy kis nyaralóban. Csak nálunk nem tipikus lan játékok mentek: Rage of Mages 1-2, Heroes of Might and Magic II-III, Dungeon Siege 2, Starcraft , Warcraft 3, szereztünk tört wow klienst is
-
Deck
titán
Amúgy 6k ha úgy nézed.. Mert, 500ft az utp kábel és 1.500 Ft-ért még bármit választhatsz akár ajándékba a párodnak vagy bárkinek és elis adhatod.. Kulcstartók is..
Vágd el az otthoni utp kábelt aztán már szükséged is lesz egy újra..Persze ahogy érzed. Megértem.
Ez miatt a hülye kuponozás miatt nem tudok leállni, hogy ne rendeljek.. Mindig találok valamit.
-
ldave
félisten
Ki mert rosszat mondani a Last Guardianról?! Egyik legjobb játék, ever.
Házi feladat: 1:00 körül vajon mire gondolt a játékos?
Új hozzászólás Aktív témák
- sziku69: Fűzzük össze a szavakat :)
- Luck Dragon: Asszociációs játék. :)
- D1Rect: Nagy "hülyétkapokazapróktól" topik
- Kikristályosodik a Razr 60
- Milyen videókártyát?
- Nyomtató topik
- Milyen okostelefont vegyek?
- A fociról könnyedén, egy baráti társaságban
- PlayStation 5
- Mibe tegyem a megtakarításaimat?
- További aktív témák...
- Telefon felvásárlás!! iPhone 12 Mini/iPhone 12/iPhone 12 Pro/iPhone 12 Pro Max
- HIBÁTLAN iPhone 13 mini 256GB Starlight -1 ÉV GARANCIA - Kártyafüggetlen, MS3038, 94% Akkumulátor
- Telefon felvásárlás!! Apple Watch Series 6/Apple Watch Series 7/Apple Watch Series 8
- LG 34WQ75X-B - 34" Ívelt IPS Panel - 3440x1440 2K QHD - 60Hz 5ms - FreeSync - USB Type-C 90W
- HP EliteBook 830 G8 i5-1135G7 16GB 512GB 1 év garancia
Állásajánlatok
Cég: FOTC
Város: Budapest