Aktív témák
- Debrecen és környéke adok-veszek-beszélgetek
- Itt az első fotó a Galaxy S26 FE-ről
- Kecskemét és környéke adok-veszek-beszélgetek
- Crimson Desert
- Építő/felújító topik
- Milyen nyomtatót vegyek?
- Battlefield 6
- Autós topik
- Milyen okostelefont vegyek?
- Audi, Cupra, Seat, Skoda, Volkswagen topik
- További aktív témák...
ldave