- Keretmentesít a Galaxy S25 FE
- iPhone topik
- Telekom mobilszolgáltatások
- Xiaomi 13T és 13T Pro - nincs tétlenkedés
- MIUI / HyperOS topik
- Honor 200 Pro - mobilportré
- BlitzWolf termékek topicja
- Sony Xperia 1 V - kizárólag igényeseknek
- Samsung Galaxy Watch7 - kötelező kör
- Redmi Note 13 Pro 5G - nem százas, kétszázas!
-
Mobilarena
Overwatch 2
Új hozzászólás Aktív témák
-
-
skL86
tag
Akkor jövök én az ellenponttal:
1. Az OW1-ben még ennél is sokkal rosszabb volt a matchmaking, most maximum annyi a különbség, hogy több a teljesen kezdő, úgyhogy nagyobb lehet a szórás, ez majd idővel javul. Megjegyzem én minden játékban azt hallgatom, hogy a matchmaking milyen sz@r, szóval van aki tud ennél jobbat? Objektíve? Minél nagyobb a játékosbázis annál nagyobb a szórás, ilyen az élet. Jómagam egyébként elégedett vagyok, van lehetőség feljebb jutni jó játékkal, de tény, hogy érdemes konzisztensebb játékosokkal összeállni, úgy van értelme az mm-nek, és ez MINDEN multi játékra igaz.
2. A hero balance szerintem közel áll a tökéleteshez, ami te tökéletlennek érzel az max annyi, hogy nem látod át a játékot.
3. Az, hogy hülyék vannak a csapatodban vszeg nem az ow hibája, ez MINDEN multi játékban benne van, köszöntelek a valódi világban..
4. Az, hogy ki miért játszik ezzel a játékkal az egyéni preferencia kérdése, aki skinekért, annak nem érdemes ezzel játszania már, mert itt csak pénzért kapsz skineket.
5. Az 5v5 szvsz sokkal jobb, mint a 6v6 volt, több ráhatásod van a játékra és nincs árokharc, pörgősebb és gyorsabb az egész, ez is nézőpont kérdése, ki mit szeret. Azt gondolom, hogy aki a játékmechanikát a változatos hősöket és a játék nagyszerű kihívásait keresi az továbbra is megtalálja ezt, sőt, azt gondolom ez a hősök számának növelésével, a gyorsabb, dinamikus játék indikálására alkalmas elemek behelyezésével sokkal jobb lett mint az OW1 volt valaha.
6. Persze tényleg túl van árazva minden, elszállt velük a ló kissé, de amíg a játékélményemet ez nem csökkenti, az addig nem is érdekel, és szerintem nem vagyok ezzel egyedül. -
-
oriic
HÁZIGAZDA
Más hasonló FPS-eknel évek óta ez a standard, hogy egyszer kell fizetni érte, majd abból kijön a következő pass ára, ha elered a max szintet. Mellette még el lehet költeni a világ összes penzet a store-ban. Nem is értem itt miért nem ez a megoldás. Store-bol így is úgy is vásárolnak majd a játékosok. (Vennem én is azt a rohadt Nova skint, de húzom a számat napok óta, mert 1900 kredit nagyon drága
. És én csak COD érkezéséig tolnam napi szinten. )
-
markknight
veterán
oriic pontosan tudja ennek a működését, Apex, Fortnite, COD.. Pont ezért furi nekünk, mert a többi játéknál konkrétan visszakapod az árát coinba és örökéletre free a BP
Kéthavonta 3k az azért szerintem sok lesz (évi 18 ezer) persze ha mással nem játszol és támogatni szeretnéd őket, akkor simán megéri.
A régi lootboxos sokkal jobb volt, valamilyen módon megtarthatták volna a szintezést, hiszen ha elérjük a level 80-at, utána már nem tudom mit kapunk majd.
-
skL86
tag
Sziasztok, ma hajnalban engem pár perc alatt beengedett és játszottam néhány meccset, bár a bétában is mentem már pár kört korábban, szóval nekem nem voltak nagy meglepetések.
1. Ez tényleg csak egy overwatch egy patchelve, de ezt én nem bánom, szerettem az egyet és szerintem a változások mind jobbá tették a játékot.
2. az 5v5, egy tankkal, összességében szerinten javára vált, a játék pörgősebb, mert nem két tankot kell darálni, a kevesebb pajzs miatt nem alakulnak ki hosszú állóháborúk, a kisebb létszámból adódóan nőtt az egyéni ráhatás a csapat sikerére, illetve a kieső játékosok eddig is borították az erőviszonyokat, jelentős különbség nincs ebben
3. Ami nekem még pozitív, az az eredményjelző, ahol pontosan látszik az osztott sebzés, heal, így a kezdők elég pontos viszonyításokat és visszajelzéseket kapnak a hatékony játékról, ezt eddig én nagyon hiányoltam.Nem hiszem, hogy egy fillért is költök majd a továbbiakban a játékra ( ládák, skinek sosem érdekeltek), de egyébként, ez az én játékom, engem "megvettek". Akinek van kedve a kooperatív játékhoz, írjon rám, moira, sigma játékos vagyok, max goldig bezárólag elég a skillem.
-
-
-
k-adi
nagyúr
"Kiriko feloldásához az 55. szint elérése szükséges (új játékosok számára). Ha rendelkezel a Premium Battle Pass-al azonnal megkapod (ez várhatóan 10 euró lesz), illetve, ha az Overwatch első részével, akkor ő lesz az utolsó hős, akit még azonnal megkapsz."
Tehát a kövi hős már p2w
ok..
-
-
-
savior
őstag
Én megvettem az első részt, de mégcsak az előző bétába se választottak be. Úgy kellett kubikolnom a twitchen a teszt kulcsért. Azért ez így annyira nem szimpatikus.
Mondjuk a Blizzardnál még egy tesztbe se választottak be eddig, pedig majdnem minden játékuk megvan. Azért ez így annyira nem szimpatikus. -
Aprósólyom
addikt
-
-
-
-
Redcaster
őstag
Én egy ilyen Fortnite Chapter 2 szerű dolgot tudnék elképzelni (oké nem a legjobb példa de na
)
Mert oké, eleinte azt mondták hogy nem lehet single-részt implementálni a játékba, de látván, hogy mennyien követelik/hiányolják ezt a játékból, így kénytelenek dolgozni rajta.
Viszont ha tényleg annyira hülyék, hogy teljes áron kiadnak egy 2. részt, én lehet hogy vevő leszek rá... Persze ha cska tetszik az amit látok
-
TBT
Topikgazda
Jó szórakozást!
-
saen
veterán
Akkor néhány tipp:
-DPS-t csak akkor válassz ha sokkal jobb vagy, mint az aktuális rangod, akkor simán halomra lövöd az ellenfelet és nyertek.
-A meccseket a tankok és a supportok nyerik, ez már OWL-ben is bebizonyosodott. Szóval tanuld meg a main tankokat és játsz elsősorban ezzel. Support csak akkor, ha a főtank pozíciója rendben van.
-Meccs közben azonosítsd az ellenfelek gyenge és erős láncszemét. Ha valaki carry-zik az ellenfélnél és tudsz váltani, akkor counterelni kell keményen. Az is jó taktika ha van egy balfasz és azt egész meccsen farmolod.
-Soha ne halj meg, de tényleg. Fogalam sincs milyen statjaid vannak, de a halálok számát próbáld folyamatosan csökkenteni, anélkül, hogy elbújnál a harcok elöl.
-Birkatürelem: mindig lesznek hülye csapattársak, el kell fogadni, hogy vannak nyerhetetlen meccsek.
-Ha szar is a neted, vedd fel a meccseidet és nézd vissza őket utólag, próbálj tanulni a saját hibákból. A csapattársakkal ne foglalkozz, akkor sem ha totál balfékek.
Új hozzászólás Aktív témák
Hirdetés
- Okos Otthon / Smart Home
- Autós topik
- Kávé kezdőknek - amatőr koffeinisták anonim klubja
- Milyen videókártyát?
- gban: Ingyen kellene, de tegnapra
- Kerékpárosok, bringások ide!
- Milyen routert?
- Audi, Cupra, Seat, Skoda, Volkswagen topik
- Keretmentesít a Galaxy S25 FE
- Kettő együtt: Radeon RX 9070 és 9070 XT tesztje
- További aktív témák...
- Xiaomi 13T 256GB, Kártyafüggetlen, 1 Év Garanciával
- Honor Magic6 Lite 256GB, Kártyafüggetlen, 1 Év Garanciával
- Komplett új gép eladó Ryzen5 8400F nettó áron!
- Bomba ár! Lenovo ThinkPad L13 G3 - i5-1245U I 16GB I 256SSD I 13,3" FHD Touch I NBD Gari!
- Bomba ár! Lenovo ThinkPad T490 - i7-8GEN I 16GB I 256GB SSD I 14" FHD I Cam I W10 I Garancia!
- Samsung Galaxy Xcover 5 64GB, Kártyafüggetlen, 1 Év Garanciával
- Samsung Galaxy A14 64GB, Kártyafüggetlen, 1 Év Garanciával
- Apple iPhone 14 Pro 128GB, Kártyafüggetlen,
- Új és régi konzolok Okosítása/Softmodoloása, és Szoftveres szintű javítása - RÉSZLETEK A LEÍRÁSBAN
- 0% THM részletfizetés, beszámítás! Gamer PC, notebook, konzol, Apple termék, hardver KAMATMENTESEN!
Állásajánlatok
Cég: PCMENTOR SZERVIZ KFT.
Város: Budapest