Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Tim82

    nagyúr

    Sziasztok!

    Gyors kérdés: május 18-ával jár le 2 éves hűségidőm Relaxnet XL mobilnetes csomagra. Aznap bemenve egy T-Pontba én már kezdeményezhetek díjcsomagváltást, illetve új hűségszerződést? Ilyenkor ha kedvezménnyel szeretnék venni új készüléket (az én esetemben tabletet: iPad Mini-t), akkor rám a webshopban jelzett "Új havidíjas" feltételek vonatkoznak? (Díjcsomagváltással + 2 év újra aláírt hűségszerződéssel értve.)

    Aranykártyás kedvezményekre jogosult vagyok a T-Mobile honlap szerint, de belépés után a "Meglévő havidíjas" opciót kiválasztva jelen pillanatban (gondolom, még addig a pár napig, amíg él a jelenlegi hűségszerződésem) nem hoz fel semmilyen kedvezményes, részletfizetéses konstrukciót, csak az "Új havidíjas" opciót nézve. Ezért szeretném tisztázni, hogy melyik vonatkozik majd rám.

    Előre is köszönöm. :R

    "You're going to negotiate with a girl, who thinks she's a space station? - When you put it like that, it does kinda sound crazy." - Audio-GD NFB-11.32 DAC/fejeserősítő eladó - https://tinyurl.com/Tim82HA

Új hozzászólás Aktív témák