Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Balinov

    félisten

    válasz Fr@nkieWilde #99016 üzenetére

    Szia Fr@nkieWilde

    bocsanat, hogy velemenytnyilvanitok, termeszetesen ez az en szubjektiv velemenyem, de ha jol latom ez a pakk, amit megvettel 61k-ert, vaz,obi, Oly villanto. Abszolute nem vagyok kepben hasznaltarakkal, de az utobbi 2 legyen 20k, szoval 41k-ert kaptal egy vazat, ami halistennek megjavult.

    Tekintve hogy az EM5MK1 2012-es bejelentesu en batran megtartanam a vazat. Anno Pana G3 utan ilyet vettem, szinten hasznaltan, sot egy ideig ugyanilyen pana kitobim is volt hozza (fotoriportertol lett veve, szoval valszeg kapott ott is eleget) de ezek iszonyatosan birjak a strapat, szoval ha most minden funkcioja muxik en nem aggodnek, hasznalnam egeszseggel, amig megy. Utana nekem egy szinten hasznalt EM1MK1 lett(van), ott a play gomb megy nehezen, a battery grip mar 2 eve nem jo, A modban a tarcsa tobb ugrasra valtoztatja csak a blendet, de egyebkent imadom es meg most is baro, massziv es jol kezelheto

    SCP-t meg focus peakinget nezd meg, sztem szeretni fogod manual uvegekkel is.

    udv
    B

    6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

Új hozzászólás Aktív témák