Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • b.vr

    őstag

    válasz Parci #67090 üzenetére

    "úgy, hogy az adblockerek miatt"

    bár engem ez a változtatás nem zavar, de általánosságban azért pont amit beidéztem ahhoz azért hozzátenném hogy én pl. nem azért használok adblockert mert a szemem ne tudná átugrani a reklámokat. Hanem azzal hogy az internetes oldalak (nem a PH!-re gondolok elsősorban) elkezdték hülyére tölteni magukat sz*rrá animált hirdetésekkel, a laptopom állandóan csúcsra járatta a hűtését (és hát az internetezés miatt nem szeretném lecserélni az ultrahordozható gépemet egy kézierőműre) sőt a netezésre/médialejátszásra használt pár generációval korábbi gépem (igaz hogy ez már jópár éves, de mégiscsak core2quad), az adblocker telepítésekor sok nagyságrendet gyorsult és végre megint lehet rajta kényelmesen szörfözni (persze lehetne hogy csak azzal a valóban erőmű gépemmel netezek amivel amúgy a látványterveket szoktam renderelni :)
    Szóval ez a szokásos "evolúciós megszaladásos" jelenség, és ahogy én látom az oldalak az egyre elburjánzó sok hirdetéssel belehajtották a netezőket hogy védekezzenek ez ellen a sok hirdetés ellen, aztán most gondban vannak. De aztán lehet hogy nincs igazam :)

    [ Szerkesztve ]

    "Oscar bácsi meg nem gyütt"

Új hozzászólás Aktív témák