Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • #40935168

    törölt tag

    válasz Freddy76 #65007 üzenetére

    Ez amúgy így van, legalábbis szerintem is. Az 50 1.8D fénygömbjei és háttér-"golyói" , mosása szögletesebb, mert a lamellái nem kerekítettek, illetve 7 van neki csak. Viszont maga a bokeh, úgy általában a mosása szerintem is jobb a D-nek. :K Én már nem is nézem meg nem is írogatok oda. Nekem már a milc vonat marad..

    Taliztam kleroo-val múlt héten, D800 és 24-70 2.8 (Nikkor), bnőjéről és róla kattintottam pár közöset, hát nem fájt a szívem vissza érte. De komolyan nem. Fura. Tudod, katt, katt, katt, egyből: zoom, lássuk, éles-e, lett-e fókusz, stb, addig meg a "modellek" állnak egyhelyben és várnak, stb stb.. ahh bazz, kértem gyorsan vissza a kis Oly-t :D Annyira sokkal de sokkal használhatóbb az én igényeimre.. EVF-ben látom egyből kattintás után az eredményt, belezoom nélkül látszik, éles-e, meg amúgyis mit nézegessem én, 10/10-es AF szemre nonstop, abszolút ami nekem kell..ilyeneket bármikor lövök, 100-ból 99 jó fókusz totáltelibe. A DOF sem zavar már, ez is f/4 a 45-össel, mégis szétkeni a hátteret.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák