Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • arn

    félisten

    válasz schawo #15058 üzenetére

    a nikonra gondoltam. olympusnal fasza, de annyit nem tudom mikor tudok adni egy fixert...

    (#15059) nord_: en azt nem ertem, hogy zoomnal tudnak apsc crophoz meretezett obikat kiadni, fixeknel miert nem? meretben is kisebb lehetne, es ugyanugy lehetne egy olcso ekv 35-50-85os sort csinalni. a ff fokusztavjaival total hianyzik az also szekcio (apscn 52-75-127??).

    (#15062) Parci: nagy elony a konnyu obi, csak ilyen stabbal eleg korlatozott a hasznalhatosaga. ezert gondolkoztam pl egy gx1 + 14-45 kombon. az meg kisebb lenne, meg talan optikailag is jobb. bar ez becsapos, mert a turaobik eppen az ilyen 25-50 tartomanyban a legerosebbek, igy inkabb csak alatta lenne szvsz jobb a 14-45, felette egal, a vegen (45) meg lehet rosszabb is. zoomnak meg vennek szukseg esetere egy olcso 40-150et - az amugy egy baromi jol sikerult obi optikailag - kb allatkertben hasznalnam. csak ezzel a gondolatmenettel megint oda lyukadok ki, amit el akartam kerulni: a sok objektivcseret...

    [ Szerkesztve ]

    facebook.com/mylittleretrocomputerworld | youtube.com/mylittleretrocomputerworld | instagram.com/mylittleretrocomputerworld

Új hozzászólás Aktív témák