- iPhone topik
- Magyarországon is kapható a Moto G85 5G
- Motorola Edge 50 Neo - az egyensúly gyengesége
- Fotók, videók mobillal
- Xiaomi 14T - nem baj, hogy nem Pro
- Honor Magic5 Pro - kamerák bűvöletében
- Xiaomi 14T Pro - teljes a család?
- Honor Magic6 Pro - kör közepén számok
- Xiaomi 13 - felnőni nehéz
- Nothing Phone (3a) és (3a) Pro - az ügyes meg sasszemű
-
Mobilarena
Először is megkérünk minden kedves kollégát, hogy kérdés előtt a téma összefoglalót olvassa el.
Új hozzászólás Aktív témák
-
Peaceliker
addikt
-
levi.hungary
tag
-
kamillo67
tag
-
devast
addikt
válasz
Saccco #20651 üzenetére
G3-on ez 23.5FPS.
Maradjunk annyiban, hogy elég gyenge ez a 44 is. Ha valahonnan elő tudom kaparni, belinkelem a micromax a116 tesztjét. Röviden az eredmény az, hogy a belépő szintű megoldásoknál (adreno 20x stb) azért jobb, de meg sem, ugatja 3d teljesítményben a high-end -et. Tudtommal MP1-es konfigurációban van benne az sgx544, ami túl sok jót nem jelenthet.szerk: megvan, tessék: [link]
-
drinker
tag
-
Peaceliker
addikt
válasz
Saccco #20639 üzenetére
Igen, videókat azért én is néztem vásárlás előtt, és ahogy elforgatják is jónak tűnik, nem invertálódnak a színek... de azért sejtem, hogy TFT lehet benne, különben miért lenne 30 dolcsival olcsóbb az n9589 nél?! Mmint most arról beszélek amit én rendeltem, de H7500+ hoz majdnem mindenhol IPS-t írnak, szerintem abban tuti az van.
-
-
-
Peaceliker
addikt
válasz
Saccco #20620 üzenetére
Jah, úgy már ugyan annyi...
Viszont úgy hallottam, hogy DHL el 90%, hogy leáfázzák (me ugye nem vámot kell fizetni) :S
Amúgy én sem vagyok nyugodt a 6589-es kapcs, mert nem egy honlapot láttam, ahol a telóm alatt az antutu 6577-es írt xD ...de remélem csak azok voltak nyomik akik azt véletlen tették oda
-
Peaceliker
addikt
válasz
Saccco #20582 üzenetére
számítás:
a7 1.9 DMIPS / MHz per core
a9 2.5 DMIPS/MHz per coreszal csak gyorsabb az az a9, de ez csak szőrszálhasogatás, mert csak szintetikus tesztekben fog ez a különbség kirajzolódni sztem...
és átlag júzer azt sem sokat futtat, sőt, úgyis a kinézet miatt veszik meg amit vesznek, max a magasabb mhz re ugranak, ha annyira "képzett" (mer asziszi az a vmi)... csak mi vagyunk ilyen elmebeteg geek-ek xD
-
sasa311
veterán
válasz
Saccco #20576 üzenetére
Ezt olvassátok el.
Az egész ipar így működik, nem hiszem, hogy pont a mobil chipset gyártás ne így működne.De máshol is így van.
Mi anno gyártottunk egy terméket, amiből verzió volt elérhető:
1 szenzoros
2 szenzorosAz árkülönbség kb. 10,000 ft volt.
A logika azt diktálná, hogy azért drágább, mert a vezérlés drágább (a szenzor ára ugye egyforma).
Pedig nem, mindkét termékben a dupla szenzoros vezérlő volt. Ugyanis ha 1,000 db-ot vettünk a dupla vezérlőből akkor annyi kedvezményt adtak az árából, hogy ugyan annyiba került, mint a sima. Így pedig a gyártás is egyszerűbb volt, egy féle alkatrész, nem lehetett elcseszni. Csak a 2. szenzor helye nem volt bekötve. 1000-ből 999 ember úgysem szedi szét... -
Dominó85
addikt
válasz
Saccco #20461 üzenetére
Siralmas képeket készít... Ilyet tuti nem fogok venni. 23"-os monitoron még so-so ahogy a képek kinéznek, de kanyargom épphogy belezoomolok máris pixeles szemét az egész. Vonalélességről még csak nem is hallottak. Tipikus trágya Zopo kamera "minőség". (leszedtem a teljes felbontású képeket, azokról írtam)
-
-
Saccco
nagyúr
válasz
Saccco #20350 üzenetére
Jujj elírtam sasa311 akart lenni.
(#20351) Terentius:
De volt! Csak közben írtam, hogy kérem vissza a pénzt. Erre írtak, hogy visszaadják. Utána meg azt, hogy részlegesen, ha elfogadom a cserét. Elfogadtam, pár perccel később meg jött a mail a full refundról.
Ők se tudják mit akarnak.Jobban megnézve tényleg lehet, hogy nem is Hero, hanem "még OEM-ebb".
-
justaview
senior tag
válasz
Saccco #20187 üzenetére
Köszönöm a segítséget.
Akkor ezek szerint nem gond már elérni a magyar play áruházat egy gyári kínai android tablettel.
Menüben tényleg érdekes, hogy pl. EZ A TABLET már 4.1.1. verziós, és mégsem sorolja fel a magyar nyelvet, miközben youtube-on már láttam a beállításoknál, hogy ott a magyar.
-
Saccco
nagyúr
válasz
Saccco #19961 üzenetére
Most már tudom linkelni: [Zopo ZP810 by Antelife.com]
-
Pumika1975
senior tag
válasz
Saccco #19831 üzenetére
Utólag már láttam a hd-qhd különbséget, csak két webshopban két eltérő adat szerepelt, aztán meglátogattam a zopo oldalát ott qhd volt, és
akkor meg már szerkeszteni nem lehetett a hsz-t.
Persze nem árt megvárni a megjelenését....
Nagyon kiváncsi vagyok ezekre a mediatek 4 magos telefonokra!
Meg amúgy a Zopo minőségére is! -
Pumika1975
senior tag
válasz
Saccco #19789 üzenetére
Szia!
Mikorra tervezed a Zopo zp810 beszerzését? Én a 810-910 között vacilálok... 5-5.3 coll 14$ különbség.
Eddig itt a legolcsóbb, de nem tudom mennyire megbízható -
sasa311
veterán
válasz
Saccco #19789 üzenetére
Megérkezni nekem is mindig megérkezik minden. Csak hol egy akku hiányzik belőle, hol egy kiegészítő, hol hibás az állítólagosan tesztelt termék, hol szemmel láthatóan nem új (totál kopott hátlap, karcos kijelző).
Most például gariba visszaküldtem egy tabletet, már több, mint 3 hete át is vették. Nem türelmetlenkedtem, mert tudtam, hogy kínai nagy nemzeti melldöngetős ünnep, stb... De az ünnep már régen letelt. Utoljára hétfőn ígérték, hogy 3 napon belül. Most vasárnap van, 3 mailből 1-re válaszolnak. Pedig volt tőlük előtte több sikeres vásárlásom és amíg nem volt gond addig 8 órán belül mindig jött a válasz mail...
Lehet én választok mindig "rosszul" terméket. Webshopot már nem is választok, onnan próbálkozok amire azt mondják a tapasztalatok, hogy jó. Ebből általánosítok, hogy mégsem.
Esküszöm egyszer találnék egy olyan kínai webshopot, ahol ŐK keresnek meg engem problémás ügyintézéssel, nem nekem kell 3x zaklatni őket azt sem érdekelne ha 10%-al drágábbak lennének!
Új hozzászólás Aktív témák
Hirdetés
- Samsung Galaxy S22 Ultra 128GB, Kártyafüggetlen, 1 Év Garanciával
- Samsung Galaxy S24 Ultra 5G 256GB, Kártyafüggetlen, 1 Év Garanciával
- ÚJ aktiválatalan Apple iPhone 16 Pro 128GB ! 1ÉV nemzetközi APPLE GARANCiA
- Samsung Galaxy Z Fold 4 256 GB, szürkészöld + S Pen tok
- ÚJ aktiválatlan Apple iPhone 16 Pro Max 512GB ! 1ÉV nemzetközi APPLE GARANCiA
- Xbox Ultimate előfizetések
- Bomba ár! Lenovo ThinkPad T490s - i7-8GEN I 16GB I 256SSD I 14" WQHD HDR I Cam I W11 I Gari!
- Xiaomi 13T Pro 512GB, Kártyafüggetlen, 1 Év Garanciával
- AKCIÓ! Apple Macbook Pro 16" 2019 i9 9980HK 64GB DDR4 1TB SSD Radeon Pro 5500M garanciával
- BESZÁMÍTÁS! ASUS TUF Z390-PLUS GAMING alaplap garanciával hibátlan működéssel
Állásajánlatok
Cég: CAMERA-PRO Hungary Kft
Város: Budapest
Cég: Promenade Publishing House Kft.
Város: Budapest