Hirdetés

Aktív témák

  • Jim76

    aktív tag

    válasz Glatius #45014 üzenetére

    "de el tud durranni az agyam, mikor valaki összesen 22 post után már (le)értékeli a ROM építők és főzők munkáját."

    Mondhatnám, hogy szűklátókörű dolog elsőre (22 post alapján) ítélkezni, de felesleges lenne egy "ennyire szakavatott, igazán hozzáértő" emberrel vitatkozni, bármennyire is szívesen reagálnék... nem ide való. Maradjunk annyiban, hogy valóban, ugyan jómagam is szoftverfejlesztő vagyok, és mivel a telefonnál picit nagyobb méretű vasakhoz (véletlenül azokat is blade-eknek hívják, csak épp szerverek) szögelgetek ezt-azt, így a linux kernel rejtelmeibe nem kívánok belemélyedni - ott van Kelzsoca, akiben megbízok - nem fog instabil "nightly"-t közzétenni, még véletlenül sem, sőt a fejlesztői könyvtárárszerkezetét sem fogja feltolni egy nyilvános ftp-re, mert, ha jól értettem, Te ezt feltételezed a CM csapatról, hogy ezt teszi, pedig nem - a céljuk egyetlen , és egyértelmű lehet vele : a való élet tapasztalatait , visszajelzéseit szeretnék megkapni... mi pont ezt csináljuk itt, véleményt alkotunk, problémákat elemzünk, ugyan nem csak a CM romokkal... de mégis hasznos lehet a fejlesztőknek, akik nem negatív kritikaként élik meg, ebben biztos vagyok :)

    END OFF - peace! ;-)

    [ Szerkesztve ]

    There is no elevator to success - just the stairs. So take it one step at a time!

Aktív témák