Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • gban

    Közösségépítő

    válasz honda 1993 #42013 üzenetére

    Vízszint: ez is gyanús volt nekem, hogy csak hiányzott - az enyémnél is előfordult, hogy a tartályban volt, igaz, bőven a szint alatt, de csak fél liter hiányzott ránézésre.
    Nem töltöttem fel vízzel, mondván megy majd bele fagyálló, az meg majd később lesz "elérhető" :D
    Aztán elérhető lett, kértem fél litert. Betöltöttem, de hiányzott egy kicsi a szintig.
    Egy hét múlva megint kaptam fél litert, mert szóltam, kellene még. Ugyanez.
    Összesen belement több mint másfél liter, de minden melegedés, egyéb jel nélkül!
    Még jól is jött hogy kevés volt, legalább hamarabb melegedett.

    Viszont a venti nem bekötött állapota nem okozhat ilyet, csak ha dugóban állsz - a venti nem kapcsol be, csak ha már forr a víz, normál üzemben nincs rá szükség.
    Hőgomba szintén gyanús...
    Vagyis vagy nem ez a megoldás, vagy nem írtad le részletesen, pontosan hogy mikor, milyen használat mellett forrt fel a víz.
    Annyit írtál, 30 km után - erre szerintem mindenki országutat gondolt. Ott meg nem forr, pláne nem ha van elég víz.

    Összefoglalva, elég vízzel is forrt? Hol, milyen tempónál, közlekedési viszonynál?

    Emellett lehet valóban hogy rossz a gomba, ezért kötötték ki a ventit, de az normál használat mellett (nem dugóban állás) ettől független dolog.

    [ Szerkesztve ]

    Postázást nem vállalok.

Új hozzászólás Aktív témák