Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Varszegig

    veterán

    válasz vwpolopg #60351 üzenetére

    Engem meg ma már szinte kergettek a kedvezménnyel. Hozzáteszem nincs, és a tnél soha nem is volt hűségem.
    Felhívtak a telekomtól, mondtam, ha biztosítást akar ajánlani, akkor már fejezzük is be:) Nem, díjcsomagokról beszéljünk. Ok, azt mondja "régi" a díjcsomagom (Move S), és általában többet fizetek, mint annak az alapdíja (ja, mert volt rajta 2 hónapig egy 3 GB extra net, amit most visszatettem 1 GB-ra, mert már nem kell a 3, meg autópályaamtrica, parkolás stb, de a beszélgetés épp hogy ki van használva, rezeg a léc, hogy megyek move xs-re:), ezért nem akarok-e egy Next-et. Hát mondom nagyon nem, mert nagyon nincs kihasználva a beszélgetés rész, de ha olyat mond, ami ad nekem jó nagy netet (voip tiltás nélkül), akkor beszélhetünk. Elmondtam még, most hogy sikerült mindent felemelni július 1-ével szépen megemelni az árakat, csak azért nem hagyom itt a telekomot, mert a többi is szar, de ha lenne egy versenyképes ajánlat már tipliznék is. Erre kaptam ajánlatot 40 perc díjkedvezményre/hó 2 év rabságért. Köszi, nem. Akkor 1000 Ft havidíjkedvezmény 2 évért cserébe. Mondom semmiképp nem akarok hűséget, mert jelenleg inkább mennék, mint maradnék. Akkor ennyi, kb. alig-alig elköszönve letette.
    Ennyire fogynak az előfizetők?

Új hozzászólás Aktív témák