Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • dussy

    őstag

    Sok éve hasonló történt velem. Tanúnak idéztek be egy vidéki városba,de nem szerepelt az idézésen,hogy miért...
    Egyből támadásnak voltam kitéve és nem értettem semmit a dologból. Mondta a nyomozó,hogy valljam be, stb... Egy dátumot dörgölt az orrom alá. Napra, órára, percre pontosan kellett volna emlékezzek egy több mint fél évvel azelőtti dátumra!

    A végén kiderült hogy találtak meg. A sim kártyám egy tiltott készülékben volt amit előző nap vett a kollégám jóhiszemüen egy aluljárós GSM boltból... Azt hitte a hálózat függősége miatt nem tudja használni így beleraktuk az akkor még Westeles simet..... Akkor nem tulajdonítottam jelentőségét annak,hogy így sem volt térerő. :) A telót 2-3szor bekapcsoltam, a simem pedig feljelentkezett a hálózatra regisztrálva ezzel a teló tiltott imei számát...

    A készülék egy betöréses rablásból származott,ahol ékszer és készpénz is eltűnt! Nem esett túl jól mikor ezeket a dolgokat keresték rajtam és a hosszú évek börtönével kecsegtetett a rendőr...

    https://hardverapro.hu/apro/apple_iphone_13_spigen_tough_armor_kek_tok/friss.html

Új hozzászólás Aktív témák